Lobes ezers

Cope
2 smailers
Lobē džerkam nav ne vainas visu sezonu. Pie pāšreizējā augstā ūdens līmeņa ļoti ok, jo lielāk trobele, jo lielāka iespēja.
Ņemamās līdakas man pārsvarā Lobē trāpījās tieši uz džerka:)
6.maijs 2011, 16:35 | links
 
Jurkik-baigi laba doma par planšeti kaklā. Sākumam planšeti karam kaklā Š+Š u.t.t. Mana planšete tik plāna ka būs neinteresanti. Pašlaik krauju malku, kad apsagurstu nodarbojos ar prozu . Džerki man liekas mūsu ezeram neder-sekls un vasarā zāļains. Eju padarīt kaut ko taustamāku-kraut malku.
6.maijs 2011, 16:23 | links
 
Gribeju pajautat vai kads ir pameginajis padžerkot Lobes ezerā ? Kādi panākumi ? Ir doma pamēģināt brīvdienās.
6.maijs 2011, 16:01 | links
 
Ai, kā patīk ielūrēt cita kabatā!
Es tā parēķināju - brauciens pie Māra ~15ls benzīns + ~ 10 ls cepumiņi, gaļiņa (parasti braucam iepriekšējā vakarā) + parasti jau arī kāds jauns vizulītis.....citreiz vēl jaunāks spinis vai spole. Nu zinies to laivas naudu jau vairs tā īsti pat nejūt.
6.maijs 2011, 15:37 | links
 
PR svarīga lieta. Ir jāveic skaidrojošais darbs. Pieliec planšeti pie bāzes "Kur paliek Jūsu naudiņa" kur smuki šo visu izklāsti. Ij cilvēkiem interesanti būs ij arī lieki pārmetumi neradīsies.
6.maijs 2011, 15:26 | links
 
Māri, viss ir OK, copmaņi brauc. Tas arī ir novērtējums. Nevajag interneta skauģiem neko taisnoties.
6.maijs 2011, 14:59 | links
 
Nu, ko var ņemties? Kaut vairāk būtu tā apsaimniekotu ezeru...
6.maijs 2011, 14:42 | links
 
Būtu siltāks netaisnotos,bet prosti pasūtītu, bet pagaidām cenšos veikt izglītojošu darbu, bet cik ilgi ? Par zivju uzskaiti- liek skaitīt skaitu un svaru, visām . Zivis ta saskaitīšu, bet kur palika miljoni...?
6.maijs 2011, 14:26 | links
 
lobes māri, es cienu Tavu darbu un paveikto, es tikai par principiem.
6.maijs 2011, 14:09 | links
 
Neņem pie sirds,ir ok :)
6.maijs 2011, 14:00 | links
 
lobesmaris, ja godiigi nesaprotu kaadeelj tu sheit taisnojies.
6.maijs 2011, 13:51 | links
 
par sabiedriskajiem inspektoriem tā arī neatbildēji.un kādas zivis tiek svērtas un uzskaitītas(ja nu pa nakti ,kad nevar aizmikt)
6.maijs 2011, 13:46 | links
 
Sorry-par 40% inspektoriem-tā prasti nosedz tikai degvielas izmaksas.
6.maijs 2011, 13:40 | links
 
Iemests akmens skudru pūznī. Pēdējo gadu laikā kopš esmu uzņēmies kreņķi par to ezeru esmu palicis slikts. Protams ka var labāk. Kā ? Laiva+airi+enkurs+striķis enkuram+atkritumu savākšana+ceļa remonts+laivu mazgāšana+licenču rakstīšana+mauriņa pļaušana+piestātnes ierīkošana un remonts+praktiski dežūra 24h+vēl kaut kas ko ātrumā piemirsu. VID saņem atskaites-ko likums pieprasa, arī copmaņi kvītiņas, ja nedaudz uzkavējas kamēr uzrakstu. Tas par laivām un ap tām. Tagad par licencēm-Kopš atļāvos apsaimniekot ezeru ( 4 gadi ) iegādāts-skābekļa mērāmais(iepriekš pēcmakas)-190Ls-sūknis(aerācijai ziemā)-280 Ls-urbis(ledus)-480 Ls-2 komplekti aķis+motors(inspektoriem)ap 500Ls-niedru pļaujamais 5800 Ls-Līdaku kāpuri un mazuļi-ap4500Ls-ezera apsardzei 4gadi ap 8000Ls. +- . Varbūt ka ka kaut kas neprecīzi, jo viss prasti pēc atmiņas. Visas naudas par licencēm caur pagasta pārvaldi ar visa veida kontrolēm. 4 gadus atpakaļ nebija prosti no visa tā nekā. Ezerā zivju ir (uzdrīkstos pateikt ) palicis vairāk. Gadā ap +- 7000 copmaņu, kas apliecina ka zivis ir. ZF spiež lai mēs liktu - organizētu tīklu zveju, bet noķerto zivju daudzums- makšķernieku-svars ir tik liels ka ezers tikko spēj sevi atražot(+ielaistās līdakas). Atļaujos teikt ka pašlaik zivju cope sabalansēta. Ja kāds var nodrošināt ezeru no maliķiem, visa cita copes pārkāpumiem, tad uz priekšu-ceļā nestāšos. Vēl aizmirsu pieminēt, ka viss tas notiek ar 7 iestāžu atļauju-jāuzskaita katra zivs un jānosver-atskaite par katru mēnesi un gadu. Vēl uzklausīt dažu gudro replikas, tas viss uz sapratnes robežas.
6.maijs 2011, 13:33 | links
 
Pagājušā gadā, kad piefiksēju tīklu, sazvanīju Māri, pēc neilga laiciņa inspektori bija klāt un noorganizēja "zasadu". Kaut kādu vietējo bomzīti jau noķēra, bet tīklu īpašnieks, kas bomzīti iesūtīja, palika uz brīvām kājām.
6.maijs 2011, 13:31 | links
 
es laikam arī pie muļķiem :D
un cik daudz pārkāpēju ir noķerti Lobes ezerā?
6.maijs 2011, 12:42 | links
 
paskaidrojiet man muļķim,kapēc sabiedriskam inspektoram maksā40% no licenzes naudas,viņš tak ezerā vispār var nerādīties un saņems savus %,vai pareizāk nebūtu no soda naudām,būtu ieinteresēts dupsi kustināt(.tikai manas peroniskās domas.)
6.maijs 2011, 12:34 | links
 
Andris ABC, a jēga valstij no tā? bet labi, neiešu te strīdēties. Sistēma ir samērā šķība pamatos.
6.maijs 2011, 12:31 | links
 
Lobē pateicoties grūtajai piekļūšanai ezeram un maksas laivām ir maz iespēju killeriem darīt savu netīro darbu. Bet sabiedrisko inspektoru nevienu pa 15 reizēm pagājušajā gadā vasara-ziema nesatiku.
Šosezon moška savādāk? :)
6.maijs 2011, 12:21 | links
 
Viens no apsaimniekotāju cīņas veidiem ir licenze par latu, bet laiva par 5 Ls. Tad ar ZF ir jādala lats, bet pārējais paliek apsaimniekotāja rīcībā flotes kopšanai un atjaunošanai, apsardzei, iztikai. Tā tiek apiets likums un minimalizēta "krēslas zonas" ietekme. Nesaku, ka tā ir labi, bet tā tas šobrīd strādā.
6.maijs 2011, 10:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager