Lobes ezers

Cope
Ērgli, bet tu parēķini, kā ir cēlusies ezera vērtība, kopš ezeru ir sākuši apsaimniekot. Pats esmu piedzīvojis tos laikus, kad veči brauca gaišā dienas laikā ezerā un lika tīklus, kad zivis, līņus, līdakas stiepa maisiem un tirgoja, lielākas, mazākas, pēc izvēles, jebkurā laikā.
Cik maksā māja Rīgas centrā, kura tiek kopta un apsaimniekota un tādi pati ēka bez īrniekiem? Paiet gadi pieci un par šādu ēku vēl ir jāpiemaksā, lai to graustu kāds nojauktu.
6.maijs 2011, 10:56 | links
 
Par to jau arī cepiens, ka nauda, kurai būtu jāaiziet mūsu ūdeņu sakārtošanai, aiziet krēslas zonā - valsts budžetā.

Bet Māris sliktais......

Nu labi, PEACE.
6.maijs 2011, 10:51 | links
 
HH tur vajadzīgāks plašāks izklāsts. Mēģināšu kādreiz sarakstīt blogā. Rupiji runājot ZF nauda ir sodi, zvejnieku licenzes, rīku pārdošana un MK. ZF dabūt tikai daļu no tiem (aptuveni atbilst MK naudām), parējais aiziet valsts kopējā budžetā.
6.maijs 2011, 10:44 | links
 
AndrisABC parēķini cik maksātu tāds ezers, ja apsaimniekotājiem pašiem tāds būtu jāveido un zivis jāielaiž, un cik tad maksātu licenze un kāds bizness sanāktu.

Es esmu priecīgs, ka kāds tur saimnieko, bet jāsaprot ka sen tie laiki garām, kad valsts īpašums bija bezmaksas.
6.maijs 2011, 10:41 | links
 
AndrisABC parēķini cik maksātu tāds ezers, ja apsaimniekotājiem pašiem tāds būtu jāveido un zivis jāielaiž, un cik tad maksātu licenze un kāds bizness sanāktu.

Es esmu priecīgs, ka kāds tur saimnieko, bet jāsaprot ka sen tie laiki garām, kad valsts īpašums bija bezmaksas.
6.maijs 2011, 10:33 | links
 
Ērgli, nez, kur tad paliek starpība starp samaksāto naudiņu un ezerā atgriezto.....
6.maijs 2011, 10:32 | links
 
Man jau šķiet, ka Lobe ir viens no labajiem apsaimniekošanas piemēriem. viss ir samērīgi, gan cenas, gan kvalitāte. To pierāda arī copmaņu daudzums, kuri šos pakalpojumus izmanto.
6.maijs 2011, 10:31 | links
 
Headhunter ZF administratīvo izdevumus segšanai 2010. gadā iztērēja 0,7 procentus no kopējā budžeta 1414 latu apmērā...
6.maijs 2011, 10:28 | links
 
Lai jau darbojas,tikai nevaig īdēt,ja reiz barojies no kopējās bļodas!
6.maijs 2011, 10:27 | links
 
Tonis, tu pats ta visus nodokļus tā godīgi esi samaksājis?
Jūs paši kādreiz esat parēķinājuši, cik lieli ir ienākumi no laivu nomas gada griezumā? Vai arī jums liekas, ka citiem ir jāstrādā par pliku paldies, kuru arī šad tad aizmirst pateikt. Neatbalstu nodokļu nemaksāšanu, bet kā ir ar pašiem? Visi tik godīgi, ka bail paliek. A citam uzbraukt, pie tam tā anonīmi, acīs neskatoties ta baigi patīkami...
Ērgli, tie cipariņi, par samaksāto ZF un atgriezto ezerā var būt nemaz nav par labu ezeram? Valstij jau pienākas par valst īpašuma apsaimniekošanu, tikai var būt, ka valstij vispār būtu jāsit plaukstiņas, ka vismaz šajā ezerā ir nodrošināta daudz maz kārtība, ne tā kā pašas valsts apsaimniekotajos ezeros. Ja godīgi, nu jau kādu gadu neesmu saticis nevienu inspektoru Lobē, bet arī tīkli nav manīti kā citos ezeros.
Par katru reģistrēto laivu nominieks maksā pašvaldībai, ja pareizi atceros Ls25 gadā. Arī pašvaldība ir valsts, tikai zemāks līmenis, tuvāks katram iedzīvotājam.
6.maijs 2011, 10:24 | links
 
Zināma patiesība Māra tekstā ir, jo lielākā daļa licenču naudas aiziet nevis zivju resursu atjaunošanai, bet gan Zivju fonda resursu (lasi: ierēdnīšu, birokrātu) uzturēšanai.
6.maijs 2011, 10:22 | links
 
Visādi citādi LM ir likumīgi izveidota, lai darbojas.
6.maijs 2011, 10:11 | links
 
HH neviens jau neēd. Man personīgi nepatīk teksts "bet valsts Zivju Fonds nokāš 30% ne parko", tāpēc rodas jautājumi.
6.maijs 2011, 10:10 | links
 
Visu nelaimju cēlonis ir atklāts! Māri, kā nav kauna :DDDD

Džeki, moš pietiek ēst nost nabaga ezera apsaimniekotāju.
6.maijs 2011, 10:06 | links
 
licenze 1 ls, (tā nauda kuru jādala ar zivju fondu), bet laivu drīkst īrēt tikai apsaimniekotāja, kura maksā X ls (kuri nav ne ar vienu jādala). Nezinu vai šo praksi piekopj arī Lobē, bet tāda sistēma eksistē LM vietās.
6.maijs 2011, 10:05 | links
 
Cik esmu pie Māra bijis, man vienmēr tiek kvītiņa uzskrecelēta...
6.maijs 2011, 10:04 | links
 
ta nu gan atklājums. Liela daļa, izņemot LVM apsaimniekoto ezeru laivas, tiek iznomātas bez čekiem. No tā secinājums - nodokļus nemaksā.
6.maijs 2011, 10:00 | links
 
Tā,tā jau siltāk paliek...rokam tālāk!
6.maijs 2011, 09:51 | links
 
1. Ja grib nākt pretī sabiedriskajiem inspektoriem - tad pietiek ar to ka neņem laivas maksu!
2. Ja tu maksā sabiedriskajam - tad jau sanāk ka viņš nav sabiedriskais inspektors vairāk bet algots! Vai tu par šiem darijumiem maksā nodokļus? :)
6.maijs 2011, 09:45 | links
 
Ak redz kas atklājās,tautas modrā acs visu redz...!!!
6.maijs 2011, 09:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager