Tauvas josla

Ko var un ko nevar? Kā cīnīties pret privātīpašnieku patvaļu?
Plus šoks " copmanis vulgaris " ka nu ir jāmaksā netik MK + par privātīpašuma ceļu lietošanu , bet pat par atrašanos uz tauvas zonas !
21.marts 2019, 10:22 | links
 
Lūk vēriens-70000km Latvijas upju krasta labiekārtosana un atpirkšana, tad droši ka vēl tikpat ezeri, dīķi utt, Railbaltic attistītāji nobāl, Daugavas- Hersonas kanāla bīdītāji nervozi pīpo kaktā.
21.marts 2019, 10:13 | links
 
Nu, ko tad mēs arī iesim ielās, ar dzeltenajiem makškerkātiem?
Miermīlīga demonstrācija netiks ņemta vērā, agresīva tiks apspiesta ar omegu un citiem militāriem līdzekļiem. Var būt kritušie.
Labāk lai kungi Zemkopības minitrijā sāk apspriest plānu B - izstrādāt likumu par zemes atpirkšanu valts vajadzībām gar ūdenstilpnēm 10-20 m platumā, kā arī zemesgabaliem servitūta joslas patumā 3 m, no tuvākā ceļa līdz pat ūdenstilpnei lai nodrošinātu piekļuvi pie tauvas joslas, tādas ik pēc 500 m gar upēm un ezeriem.
Tauvas joslu sakopj un uztur valsts. Par to no makšķernieka iekasē naudu ko samaksā par makškerēšanas karti. Makšķerešanas kartei līdz ar to uzliek lielāku rubli. Ja konkrētās ūdenstilpnēs ir īpaša apsamniekošana tad lai prasa pirkt licensi.
Makškerniekus un atpūtniekus soda ar lielu naudas sodu (500-1000eur) ja tiek piegružota izmantotā teritorija, bojāts labiekārtojums atpūtas vietās (sods 5000 eur vai mantas konfiskācija).
Ja tie tur saimā kustinātu smadzenes, tad lietu atrisinātu gada laikā.
21.marts 2019, 10:05 | links
 
Man patīk lasīt jūsu optimistiskās versijas un pieļāvumus, par vidusceļu meklējumiem. Par diplomātiju un saprašanos, kompromisiem. Esmu pieradis pie tādas kārtības eirolatvijā, ja tev ir konkrēta copes vieta, kuru tu gribi izmantot un vēl piebraukt, kā baltais civēks, tad bleķo saimniekam piķi un tev atļauts būs viss, vēl pienu pienesīs padzerties un pusdienas piedāvās. Ja nav tev šo sakaru un naudu maksāt un citus likumus mācīt, tad par mašīnu nevar būt ne runas, un neceri, ka sāksi eksaminēt īpašniekus likuma zināšanā. Stiep pa vairākām reizēm kā kamielis savu mantību un gaidi....Ja saimnieks ir mājās, tad sagaidīsi, kad ieradīsies ar piepūstiem vaigiem un visiem zināmām pretenzijām un diviem krančiem pie kājas, kas kvankšķēs un neļaus runāt. Ja pasūtīsi......atnāks ar plinti un te jau atkarīgs no tavām "profesionālajām visa veida prasmēm", kā "nomierināt", bet tad diena sabojāta un jāvācās labāk prom. Saimnieki tagad ar savu lielmanību un privātīpašuma dievināšanas valstiskā līmenī paranoju ir tālu aizgājuši. Man vienreiz bez makšķerēm kopā ar sievu pat atpūsties neļāva, draudēja ar visu uz ko stutēta valsts un ne tikai, vajadzēja gan parādīt kur kurkuļi dzīvo..... Un tā sajūta, ka tu tiec izsekots, vērots un parādīts īsākais ceļš un izeja uz municipiālo ceļu. Fui, cik tas ir riebīgi. Iesaku broņojieties ar ierakstu tehniku un gāzinieku. Un nestāstiet te viens otram pasakas par varbūtējiem savstarpējās sapratnes meklējumiem, kompromisiem. Veriet vaļā maciņus un rāpus uz ceļiem pie valdnieka un tad vēl gaidīsiet žēlastību. Kam zeme tas, dievs tētiņš un tas ieskrāpēts šodien papīrā.

Pravietis, 19.marts 2019, 11:02

Grus,
Tu lieliski iztulko likumu par labu zemes īpašniekiem. Vari tā tulkot , ievērot un dzīvot. Es gan dzīvošu un tulkošu, tā kā man izdevīgs un aprakstīts šeit CL 1110.p., ka publiskās upēs katram brīvi atļauta ūdens izmantošana, lietošana, cik tāl ar to nekaitē sabiedrībai un neaizskar īpašnieku tiesības, publisko ūdeņu krasta īpšnieku pienākums ir saglabāt brīvu pieeju šīm ūdenstilpnēm. Brīvi un bez saskaņošanas , t.sk. makšķerēt. Zvejniecības likums ir neskaitāmas reizes labots un sačakarēts par labu īpašniekiem un nolobets par labu tiem, acīmredzot, lai arī valsts varētu atbrīvoties no pienākuma piedalīties tauvas joslas uzturēšanā kopā ar īpašnieku, bet toties, manuprāt, nonācis pretrunā Civillikumam. Dzīvojat kā gribat, es dzīvošu, kā uzskatu par vajadzīgu, bet iesaku izlasīt šo te un izdarīt savus secinājumus :http://providus.lv/article_files/1491/original/Tauvas_josl.pdf?1331718763
http://rezeknesnovads.lv/ko-var-darit-udenu-tauvas-josla/
http://providus.lv/article_files/1491/original/Tauvas_josl.pdf?1331718763
http://rezeknesnovads.lv/ko-var-darit-udenu-tauvas-josla/

Pravietis, 19.marts 2019, 16:09


MV - F
Visi zin, ka Makšķernieku asociācijai un biedrībam vakar bija jārunā, bet redzi , ka nerunā un jautājums kurā gadā runās, un par ko vēl runās....Te redzi kā skolotājus jāj no gada uz gadu, visu laiku termiņus pavelkot uz priekšu, bet vimba ir šodien un būs tikai pēc gada. Gads ko runāt gan bija, gan būs. Tici man nekas nemainīsies, jo te ir Latvija ne Francija. Vismaz biedrības būtu pamācījušas, kā tikt galā ar stūrgalvīgiem, nedzirdošiem un arī tupajiem...Man ir sava taktika, pie tam bez vardarbības, bet publiski es to neteikšu, jo tikšu ierakstīts nācijas ienaidnieku sarakstā. Īpašnieka tiesības taču ir svētas un nedod dievs kāds tā apdraudēs.... Skatījos video, tur brīnums, kā tehnika nav iegāzusies Lielupē. Tas viss ir speciāli darīts, meklējot kašķi, lai nestaigātu gar krastu, lai tu lauztu kājas ejot gar piekrasti. Un šķiet 10 metri arī nav ievēroti.
21.marts 2019, 09:44 | links
 
Vēlreiz par tauvas joslām.
Manā skatījumā, tā problēma, ka makškernieki netiek pie upēm privātīpašnieku dēļ, ka tiek ignorētas un ierobežotas makškernieku tiesības tikt pie tauvas joslas tikai tāpēc ka privātīpašnieks tā uzskata, ir jārisina Latvijas Makškernieku asociācijai.
Lai to paceļ valdības un likuma līmenī. Lai sasauc, privātīpašniekus kas dzīvo pie ūdeņiem, uz sapulci, lai tie izsaka savu problēmu kāpēc viņi negrib redzēt makšķerniekus sava īpašuma tauvas joslā. Kopā varētu piedalīties makškernieki, lai tie izsaka savu viedokli, un lai tad kopā par visiem atrod risinājumu šai problēmai.
Vies ir skaidrs, kamēr makšķernieki mēslos upes krastus, pretimnākšanas nebūs.
Makšķernieku asociācijai būtu jāatrisina šī problēma.
Kāpēc tad jāpērk tā makšķerēšanas karte, ar kuru tad var tikt tikai makšķerēt pilsētas kanālā?
Vispār no šīs organizācijas ir kāds pacēlis savu pakaļu no krēsla, un pabraukājis gar upēm un ezeriem, saskaitījis cik vietās ir brīvi pieejami ūdeņi, kā darbojas tauvas joslas pieejamība un izmantošana makšķerniekiem.
Jā, te kāds teiks - rekur ir taču stāvlaukums, ir laivas ielaišanas vieta, ko čīkstat. - BET, ne visi brauc un makškerēt ar/no laivām. Un diez vai tiem kas makšķerē no krata ir vēlme mekšķerēt tikai tādā piestātnē mailītes.
Kāda jēga no asfaltētas piestātnes 50m2 platībā, ja ūdenstilpnei gar krastu ir "Amazones džungļi" un pārvietošanos gar krastu vēl ierobežo privātīpašnieks.
Latvijas Makškernieku Asociācijai (kā arī citām valts maksķernieku organizācijām)- DOMĀJIET PAR MAKŠĶERNIEKA VIDES PIEEJAMĪBU.
21.marts 2019, 09:07 | links
 
Man patīk lasīt jūsu optimistiskās versijas un pieļāvumus, par vidusceļu meklējumiem. Par diplomātiju un saprašanos, kompromisiem. Esmu pieradis pie tādas kārtības eirolatvijā, ja tev ir konkrēta copes vieta, kuru tu gribi izmantot un vēl piebraukt, kā baltais civēks, tad bleķo saimniekam piķi un tev atļauts būs viss, vēl pienu pienesīs padzerties un pusdienas piedāvās. Ja nav tev šo sakaru un naudu maksāt un citus likumus mācīt, tad par mašīnu nevar būt ne runas, un neceri, ka sāksi eksaminēt īpašniekus likuma zināšanā. Stiep pa vairākām reizēm kā kamielis savu mantību un gaidi....Ja saimnieks ir mājās, tad sagaidīsi, kad ieradīsies ar piepūstiem vaigiem un visiem zināmām pretenzijām un diviem krančiem pie kājas, kas kvankšķēs un neļaus runāt. Ja pasūtīsi......atnāks ar plinti un te jau atkarīgs no tavām "profesionālajām visa veida prasmēm", kā "nomierināt", bet tad diena sabojāta un jāvācās labāk prom. Saimnieki tagad ar savu lielmanību un privātīpašuma dievināšanas valstiskā līmenī paranoju ir tālu aizgājuši. Man vienreiz bez makšķerēm kopā ar sievu pat atpūsties neļāva, draudēja ar visu uz ko stutēta valsts un ne tikai, vajadzēja gan parādīt kur kurkuļi dzīvo..... Un tā sajūta, ka tu tiec izsekots, vērots un parādīts īsākais ceļš un izeja uz municipiālo ceļu. Fui, cik tas ir riebīgi. Iesaku broņojieties ar ierakstu tehniku un gāzinieku. Un nestāstiet te viens otram pasakas par varbūtējiem savstarpējās sapratnes meklējumiem, kompromisiem. Veriet vaļā maciņus un rāpus uz ceļiem pie valdnieka un tad vēl gaidīsiet žēlastību. Kam zeme tas, dievs tētiņš un tas ieskrāpēts šodien papīrā.

Pravietis, 19.marts 2019, 11:02


Grus,
Tu lieliski iztulko likumu par labu zemes īpašniekiem. Vari tā tulkot , ievērot un dzīvot. Es gan dzīvošu un tulkošu, tā kā man izdevīgs un aprakstīts šeit CL 1110.p., ka publiskās upēs katram brīvi atļauta ūdens izmantošana, lietošana, cik tāl ar to nekaitē sabiedrībai un neaizskar īpašnieku tiesības, publisko ūdeņu krasta īpšnieku pienākums ir saglabāt brīvu pieeju šīm ūdenstilpnēm. Brīvi un bez saskaņošanas , t.sk. makšķerēt. Zvejniecības likums ir neskaitāmas reizes labots un sačakarēts par labu īpašniekiem un nolobets par labu tiem, acīmredzot, lai arī valsts varētu atbrīvoties no pienākuma piedalīties tauvas joslas uzturēšanā kopā ar īpašnieku, bet toties, manuprāt, nonācis pretrunā Civillikumam. Dzīvojat kā gribat, es dzīvošu, kā uzskatu par vajadzīgu, bet iesaku izlasīt šo te un izdarīt savus secinājumus :http://providus.lv/article_files/1491/original/Tauvas_josl.pdf?1331718763
http://rezeknesnovads.lv/ko-var-darit-udenu-tauvas-josla/
http://providus.lv/article_files/1491/original/Tauvas_josl.pdf?1331718763
http://rezeknesnovads.lv/ko-var-darit-udenu-tauvas-josla/
19.marts 2019, 16:09 | links
 
Bebrs
Vispār jau, likums hierarhijā stāv augstāk par MK noteikumiem un būtu jāvadās pēc likuma, bet vai nu šī ir pirmā reize LV, kad likums "neiet kopā" ar noteikumiem.
PS
Man nepieder īpašums ūdens teces, vai ūdenstilpes krastā. :D

grus, 19.marts 2019, 15:23

Tur var diskutēt ilgi un daudz, bet MN atļauj lietot tauvas joslu. Zvejniecības likums neaizliedz.
" zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības" - nav teikts, ka zveja(makšķerēšana) ir jāsaskaņo, bet ar to saistītās darbības, respektīvi, kā jau rakstīju, laipas, laivas novietošana, telts celšana un tamlīdzīgi. Ne asakas 1
19.marts 2019, 15:30 | links
 
Lai būtu pavisam korekti, tad likumā vajadzēja vismaz šādu frāzīti: Kārtību par amatierzvejnieku (makšķernieku) atrašanos tauvas joslā nosaka MK. Tad viss būtu saprotams un neapstrīdams.
19.marts 2019, 15:27 | links
 
Civillikums un Zvejniecības likums makšķerniekiem un zvejniekiem dod tiesības ne tikai uz attiecīgo ūdeņu izmantošanu, bet ļauj tiem izkāpt un uzturēties arī krastā, tas ir, izmantot tauvas joslu. Tā ir 20 m josla gar jūras pierasti un 10 m plata josla gar publiskām upēm un ezeriem, kurā likumīgs makšķernieks un zvejnieks drīkst likumīgi un brīvi pārvietoties. Tāpat to var darīt ūdenstūristi, peldētāji un citi atpūtnieki. Tomēr jebkuras citas darbības tauvas joslā ir jāsaskaņo ar attiecīgo zemes īpašnieku

tā saka departamenta direktors
19.marts 2019, 15:27 | links
 
Cupix, nav pieņemts aizsargjoslu, vai tauvas joslu likums atsevišķi makšķerniekiem, diemžēl. :))
ir viens, ZL kurš attiecas arī uz makšķerniekiem un zemūdens medniekiem.

grus, 19.marts 2019, 15:01

Pag pag kā tad nav?

Makšķerēšanas noteikumi:
Skatīt Ministru kabineta 2009. gada 22. decembra noteikumus Nr. 1498 "Makšķerēšanas noteikumi".

Makšķerniekam makšķerējot ir tiesības bez maksas izmantot dabisko tauvas joslu: gar jūras piekrasti — 20 m, gar privāto ūdeņu krastiem — 4 m, gar pārējo ūdeņu krastiem — 10 m.

BET Zvejniecības likumā ir tevis minētie noteikumi!

Diena un nakts , tas ka rakstīts līdzīgi tāpēc tevi tas mulsina. Kādus vēl piemērus minēt?
19.marts 2019, 15:24 | links
 
Bebrs
Vispār jau, likums hierarhijā stāv augstāk par MK noteikumiem un būtu jāvadās pēc likuma, bet vai nu šī ir pirmā reize LV, kad likums "neiet kopā" ar noteikumiem.
PS
Man nepieder īpašums ūdens teces, vai ūdenstilpes krastā. :D
19.marts 2019, 15:23 | links
 
Cik var malt vienu un to pašu?
Tak Zvejniecības likumā viss ierakstīts skaidrāk par skaidru!
9. pants. Tauvas josla
...............................
(6) Tauvas joslas bezmaksas lietošana bez iepriekšējas saskaņošanas ar zemes īpašnieku ir paredzēta:

1) kājāmgājējiem;

2) zivju resursu un ūdeņu uzraudzībai un izpētei;

3) robežapsardzībai;

4) vides aizsardzības, ugunsdrošības un glābšanas pasākumu veikšanai.

(7) Pēc saskaņošanas ar zemes īpašnieku tauvas joslā ir atļauta:

1) laivu un kuģu piestāšana (izņemot zvejas uzraudzības dienesta laivas un kuģus, ja tie izmantoti, pildot dienesta pienākumus), to izkraušana un pagaidu uzglabāšana;

2) laivu un kuģu pārziemošana, būve un remonts;

3) zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības;

4) ūdenstūristu apmetņu ierīkošana.

Tā kā būs vien jāsaskaņo savas darbības gribi vai negribi! :D

grus, 19.marts 2019, 14:15

Grus nu tu pats esi ar šauru skatu , raksti konkrēti ka : viss ierakstīts skaidrāk par skaidru, bet neatšķir ZVEJNIECĪBU no maķšķerēšanas.
Kā var jaukt auto CSN un kuģu CSN..

cupix, 19.marts 2019, 14:58


Zvejniecniecības likuma izpratnē zveja ir arī makšķerēšana, bet tauvas joslas lietošana ir vēl precizēta MN
19.marts 2019, 15:03 | links
 
Cupix, nav pieņemts aizsargjoslu, vai tauvas joslu likums atsevišķi makšķerniekiem, diemžēl. :))
ir viens, ZL kurš attiecas arī uz makšķerniekiem un zemūdens medniekiem.
19.marts 2019, 15:01 | links
 
Cik var malt vienu un to pašu?
Tak Zvejniecības likumā viss ierakstīts skaidrāk par skaidru!
9. pants. Tauvas josla
...............................
(6) Tauvas joslas bezmaksas lietošana bez iepriekšējas saskaņošanas ar zemes īpašnieku ir paredzēta:

1) kājāmgājējiem;

2) zivju resursu un ūdeņu uzraudzībai un izpētei;

3) robežapsardzībai;

4) vides aizsardzības, ugunsdrošības un glābšanas pasākumu veikšanai.

(7) Pēc saskaņošanas ar zemes īpašnieku tauvas joslā ir atļauta:

1) laivu un kuģu piestāšana (izņemot zvejas uzraudzības dienesta laivas un kuģus, ja tie izmantoti, pildot dienesta pienākumus), to izkraušana un pagaidu uzglabāšana;

2) laivu un kuģu pārziemošana, būve un remonts;

3) zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības;

4) ūdenstūristu apmetņu ierīkošana.

Tā kā būs vien jāsaskaņo savas darbības gribi vai negribi! :D

grus, 19.marts 2019, 14:15

Makšķerēšana tauvas joslā nav jāsaskaņo, to nosaka MN
Personai, makšķerējot, vēžojot vai nodarbojoties ar zemūdens medībām, ir tiesības bez maksas izmantot tauvas joslu – gar Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrasti 20 metru platumā, gar privāto ūdeņu krastiem četru metru platumā, gar pārējo ūdeņu krastiem 10 metru platumā.

Jāsaskaņo ir laivas turēšana, laipas ierīkošana un tamlīdzīgas darbības
19.marts 2019, 15:01 | links
 
Cik var malt vienu un to pašu?
Tak Zvejniecības likumā viss ierakstīts skaidrāk par skaidru!
9. pants. Tauvas josla
...............................
(6) Tauvas joslas bezmaksas lietošana bez iepriekšējas saskaņošanas ar zemes īpašnieku ir paredzēta:

1) kājāmgājējiem;

2) zivju resursu un ūdeņu uzraudzībai un izpētei;

3) robežapsardzībai;

4) vides aizsardzības, ugunsdrošības un glābšanas pasākumu veikšanai.

(7) Pēc saskaņošanas ar zemes īpašnieku tauvas joslā ir atļauta:

1) laivu un kuģu piestāšana (izņemot zvejas uzraudzības dienesta laivas un kuģus, ja tie izmantoti, pildot dienesta pienākumus), to izkraušana un pagaidu uzglabāšana;

2) laivu un kuģu pārziemošana, būve un remonts;

3) zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības;

4) ūdenstūristu apmetņu ierīkošana.

Tā kā būs vien jāsaskaņo savas darbības gribi vai negribi! :D

grus, 19.marts 2019, 14:15


Grus nu tu pats esi ar šauru skatu , raksti konkrēti ka : viss ierakstīts skaidrāk par skaidru, bet neatšķir ZVEJNIECĪBU no maķšķerēšanas.
Kā var jaukt auto CSN un kuģu CSN..
19.marts 2019, 14:58 | links
 
nu man ir viens tads pastastins.parasti jau visa vaina tiek velta uz makskerniekiem piemeslotajiem. nu ir tadi,nu nav gimene bez kroplisiem.pats nesen rakstiju par lietuviesu izpriecam.a privatipasnieki ir svetas gotinas un balti un pukaini.nu soreiz ielidinasu akmeni,pareizak sakot kiegeli vinu diki. notiekas sita padarisana pagasgad maija.atbraucam pecpusdiena pie Bartas .sametam fiderus,nu ne tik daudz uz vimbu,cik vairak uz breksi un ari uz citiem kodejiem.pa biskam keras,laiks labs.prieks kur tu rodies.preteja krasta majas un saimniecibas eku puduris.te no turienes izbrauc traktors ar bijuso kvasa mucu.apstajas un ta bezkaunigi sak tecinat no cela pa stavkrastu upe. virca,smird ka elle.nu ta ka par traku.es neesmu tendets uz zvanisanu un stucisanu.es neesmu zvanijis un nezvanisu ja kads nokers lieku vimbu, nelaika kertu lidaku ieliks maisa vai iebazis blakus vairak udas.nu neiesu kasities par sikumiem.es zinu ir tadi kas zvanis par visu.nu lai.man cita pozicija.bet nu soreiz ta ka par traku.man ieksejo udenu inspektoru telefonu nav.ir tikai juras.nu par darba darisanam.nu zvanu juras inspekcijai. oi,ta nav vinu darisana.nu labi,pazvani uz ieksejiem.nu gods kam gods pavanija.pec mirkla man zvans - nu tads un tads inspektors.nu apstastu situaciju,iedodu koordinates.oi,vins saka,vins ir Kuldiga,dezure.ir viens pats,atrauties nevar.nu patalu gan.nu ta ir sestdiena,tapec ari vairak nav.nu,labi ko tur.ka ir ta ir.pec kada laika traktors ar muceli klat.un mierigi iepludina otru porciju.zasibis.pec briza man zvans - Liepajas pasvaldibas policija.nu apstastu situaciju.ja, brauks kert laundari.lai gaidot.nu gaidu ari.pa brizam zvana un prasa kur esot.nu koordinates iedevu precizak vairs nevar but.gaidu.ka dziesma dzied - ta pagaja menesi gadi.neatbrauca. pazvanija ka nav varejis atrast.un benzins esot beidzies. vai tik tiesam aizsutija uzdevuma ar vienu litru benzina ?un vispar Nica ir benzintanks. nu ka ir ta ir. solija,ka pirmdien pazvanis.un tas Kuldigas inspektors ari.nu mes ari tinamies.kaut ka nebij lustes tupet pie vircas bedres.nu protams pirmdien neviens nepazvanija.kaut kad tresdien vai ceturtdien zvans no pasvaldibas - lai nu tagad izversti rakstot paskaidrojumu.nu es teicu ka vilciens ir aizbraucis ar visu peronu. ka tadas lietas ir jadara pa karstam pedam. ir vairakas reizes lijis lietus,kaltejusi saule.ja tie butu kaut kadi buvgruzi tad vel butu uz vietas, bet ta ir virca.iepluda upe,iesucas zeme,izgaroja saule.kas nolempets tas nolempets.es saku - jaunais cilvek nepuderejat man smadzenes un es nepuderesu jums.nezvanat man un es nezvanisu jums.ta luk neaugligi ta lieta beidzas.ja neticat tad varat parliecinaties.ta herna ir fikseta grosbuhos gan policija gan inspekcija.tas dzimumloceklis noteikti priecigs vel joprojam vel lej vircu upe. un jus,baltie un pukainie zemes ipasnieki ta vieta lai zakatu makskerniekus,labak apskatieties vai jums ari sudi netek upe.
19.marts 2019, 14:20 | links
 
Ak, jā pie zvejas pieder gan amatierzveja – makšķerēšana, gan zemūdens medības
19.marts 2019, 14:17 | links
 
Cik var malt vienu un to pašu?
Tak Zvejniecības likumā viss ierakstīts skaidrāk par skaidru!
9. pants. Tauvas josla
...............................
(6) Tauvas joslas bezmaksas lietošana bez iepriekšējas saskaņošanas ar zemes īpašnieku ir paredzēta:

1) kājāmgājējiem;

2) zivju resursu un ūdeņu uzraudzībai un izpētei;

3) robežapsardzībai;

4) vides aizsardzības, ugunsdrošības un glābšanas pasākumu veikšanai.

(7) Pēc saskaņošanas ar zemes īpašnieku tauvas joslā ir atļauta:

1) laivu un kuģu piestāšana (izņemot zvejas uzraudzības dienesta laivas un kuģus, ja tie izmantoti, pildot dienesta pienākumus), to izkraušana un pagaidu uzglabāšana;

2) laivu un kuģu pārziemošana, būve un remonts;

3) zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības;

4) ūdenstūristu apmetņu ierīkošana.

Tā kā būs vien jāsaskaņo savas darbības gribi vai negribi! :D
19.marts 2019, 14:15 | links
 
Ak jūs ,, pīļu dīķa pēkšķētāji,, nu saprotuet tak reiz : ir īpašnieki, ir likums. Eiropu piesauciet un ko vēl, bet aizbrauciet uz to pašu Vāciju un pamēģiniet iebraukt privātīpašumā, sapratīsiet ko nozīmē : es te tikai atpūsties piebraucu vai kātu iemērkt. :) Par štatiem vispār nerunāsim, ir būts un redzēts. Tur vēl vienkāršāk - privātīpašums ir neaizskarams un īpašnieks var arī šaut un par to nekas nebūs. Tas tiem ,, varonīgajiem peldēt mācītājiem,, . Palasu un pasmaidu, jau dzīvojam vairāk kā divdesmit piecus gadus ,, citā iekārtā,, bet runas un domāšana kā padomju cilvēkam. :)))

Rondo, 19.marts 2019, 12:44
Rondo, Tu saprati ko tu uzrakstīji, es runāju par atrašanos uz tauvas joslas zemes, kas ir apgrūtinajums īpašniekiem un mana privilēģija. Nemusini ar valsts "pareizajām" idejām tautu, to ir par daudz un arī greizu. Tā arī nesaprotu, vai tu kacini mani kā maksķernieku, vai arī atbalsti aborigēnus. Par daudz smaidiņus esi salicis, šķiet....

Pravietis, 19.marts 2019, 12:51


Bet līdz tauvas joslai vēl ir jātiek. Un ja nav neviena servitūta ceļa pa ko aizbraukt? Ir tikai paša saimnieka uzbērtais ceļš kurš zemes gabala sākumā ir aizvērts ar barjeru.
19.marts 2019, 14:07 | links
 
pa tauvas joslas izmantošanu te jau tika n x apsūkāc, pārvietojies , bet citas darbības saskaņo.
19.marts 2019, 13:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager