Tauvas josla

Ko var un ko nevar? Kā cīnīties pret privātīpašnieku patvaļu?
Pretī vietējā īpašumam copēt nav pieņemts. Neesot pareizi! :)

urmaas, 15.marts 2019, 20:54[/quote]

Mums jau arī nav pieņemts.Pamēģini pacopēt pretī trīsstāvenei Baltezerā.Ir viena tāda vietiņa arī tepat Dzirnezerā.
Šie iedomājas,ka arī daļa ezera ir viņu.
Tur SWE vismaz viss ir čotka nodalīts,ko drīkst un ko ne un kas par to būs.
Šeit visus likumus var intrepitēt ka katrs vēlas.
Par to ir stāsts.
Visas šīs gaudas par šo tēmu,protams,ka ir diezgan bezjēdzīgas.
15.marts 2019, 21:10 | links
 
DSV [15.03.19]: Es paprasis - a šis izsauks poličus un uzrakstis iesniegumu ! Traktet var daudz kā - naudas izspiešana , bez čeka ! Un zin tur jau man sanak ziepites ar VID !

plesigais, 15.marts 2019, 20:46


Plesigais,Tu nolasiju manas domas.
Viss ir pareizi ar to VID.
Tad Tev jāprasa mazāk par 3 reizēm,lai nebūtu saimnieciskā darbība un gadā mazak par 12tkst. ar pus,laikam Eu.
Nja,grūti mums dzīvot.
Jābrauc pie Toņa vai Urmaasa,tur problēmu nav.[/quote]Pretī vietējā īpašumam copēt nav pieņemts. Neesot pareizi! :)
15.marts 2019, 20:54 | links
 
Es paprasis - a šis izsauks poličus un uzrakstis iesniegumu ! Traktet var daudz kā - naudas izspiešana , bez čeka ! Un zin tur jau man sanak ziepites ar VID !

plesigais, 15.marts 2019, 20:46[/quote]

Plesigais,Tu nolasiju manas domas.
Viss ir pareizi ar to VID.
Tad Tev jāprasa mazāk par 3 reizēm,lai nebūtu saimnieciskā darbība un gadā mazak par 12tkst. ar pus,laikam Eu.
Nja,grūti mums dzīvot.
Jābrauc pie Toņa vai Urmaasa,tur problēmu nav.
15.marts 2019, 20:51 | links
 
plesigais, 15.marts 2019, 20:20


A Tu Plesigais dari vienkāršāk ar tiem idiotiem.
Pieprasi nelielu samaksu,tā lai sanāk konteineru par ko izvest un pašam.Kaut gan laukos jau gan nodedzināsi musoru pats un naudu ietaupīsi,D
Domāju,ka šie arī būs apmierināti,ka samaksā naudiņu un saimnieks liek mieru.
Vienmer var tak sarunāt.
A tiem,kas galīgi neklausa pa nāsīm vai policiju....

DSV, 15.marts 2019, 20:27[/quote]

Ak ja ! Par to rubuliti - zin var ar to prasišanu sanakt ziepes !
Es paprasis - a šis izsauks poličus un uzrakstis iesniegumu ! Traktet var daudz kā - naudas izspiešana , bez čeka ! Un zin tur jau man sanak ziepites ar VID !
15.marts 2019, 20:46 | links
 
DSV [15.03.19]: Vienreiz man caur sētu kur nav servitūts, izbrauca viens jauns leitis un izmeta cigarešu paciņu. Es varu noteikti apgalvot, ka viņš vēl tagad mani atcerās :)

Bebrs, 15.marts 2019, 20:20

Caur sētu braukt un mest musoru tā ir jau nekaunība.
Zilu aci tam leitim
Visus to leišu pi...us slānīt un riepas nolaist.
15.marts 2019, 20:41 | links
 
plesigais, 15.marts 2019, 20:20


A Tu Plesigais dari vienkāršāk ar tiem idiotiem.
Pieprasi nelielu samaksu,tā lai sanāk konteineru par ko izvest un pašam.Kaut gan laukos jau gan nodedzināsi musoru pats un naudu ietaupīsi,D
Domāju,ka šie arī būs apmierināti,ka samaksā naudiņu un saimnieks liek mieru.
Vienmer var tak sarunāt.
A tiem,kas galīgi neklausa pa nāsīm vai policiju....

DSV, 15.marts 2019, 20:27[/quote]

Beidz ! Esmu piedzivojis ka copmanis ar spini un maisu čapo pari laukam , un uz jautajumu kas maisa ! Atbild konkreti - buvgruži , nu kas palika pec flizešanas un tapešu limešanas ! Uz manam lielam acem ateica ka upes krasts tak pieder visiem !
Nu nav cilvek , copmaņiem etikas un kulturas - vismaz 70% nav !
Ko tur runat par copmaņiem , ta izbrauc no pilsetas un iebrauc tuveja meža ceļa ! Aiz krumiem , gravišos , starp jaunaudzem - maisiem atkritumi !
Un tas nav bijušas padomijas , kulturas mantojums ! Ta ir musdienu audzinašana !
15.marts 2019, 20:39 | links
 
plesigais, 15.marts 2019, 20:20[/quote]

A Tu Plesigais dari vienkāršāk ar tiem idiotiem.
Pieprasi nelielu samaksu,tā lai sanāk konteineru par ko izvest un pašam.Kaut gan laukos jau gan nodedzināsi musoru pats un naudu ietaupīsi,D
Domāju,ka šie arī būs apmierināti,ka samaksā naudiņu un saimnieks liek mieru.
Vienmer var tak sarunāt.
A tiem,kas galīgi neklausa pa nāsīm vai policiju....
15.marts 2019, 20:27 | links
 
Vienreiz man caur sētu kur nav servitūts, izbrauca viens jauns leitis un izmeta cigarešu paciņu. Es varu noteikti apgalvot, ka viņš vēl tagad mani atcerās :)

Bebrs, 15.marts 2019, 20:20


Caur sētu braukt un mest musoru tā ir jau nekaunība.
Zilu aci tam leitim
15.marts 2019, 20:22 | links
 
Savi mēsli ir jāsavāc katram pašam! Kā Āmen baznīcā... ja gribi tur braukt makšķerēt.

Jozis2, 15.marts 2019, 19:50


Tev draugs nav laimējies...es tāpat ka Zarazas kungs nu jau 4.gadu turu laivu uz trailer.Īpaši kašķi nemeklēju.Kā jau pieminēju,man ir viens termoss līdzi un plastmasas kaste pārtikai.....
Man gar māju vazājas vasarnieki katru dienu,protams,ka vasarā.Arī noliek auto,kaut gan aizlieguma zīme stāv ielas galā.
Tas kas ir aiz manas sētas,ja tas ir mans.
Ir tādi,kas palūdz atļauju nolikt auto.
Atbilde ir no manas puses vienmēr pozitīva ar piebildi,ja noliksiet pretī automatiskajiem vārtiem un es netieku uz veikalu,zvanu policijai.
Tad ja auto stāv iebraucis zem aizliedzošās zīmes,lai policija tiek galā paši.
Demokrātija.
Jo nedrīkst nobloķēt visas upes,ezerus.
A varbūt uzlikt barjeru,lai tie vasarnieki nevazājas vai daļu pludmales iežogot,koe?
Naudas man pietiek arī kaimiņi nav nekādi nabagie.
Runa iet par to,ka nedrīksti piegrābt to,kas nav tavs....

DSV, 15.marts 2019, 20:04[/quote]

DSV ko tad man darit , ja zeme lidz ar upes udens limeni ?
Bet copmaņi i nedoma but kulturali ?
Man vienkaršak nelaist nevienu , nevis ar meslu kuliti katru dienu pa krast vazaties , vai taisit škandalus desmitiem reižu diena !
Un par pilna konteinera savakšanu ari zin jamaksa !
Kamēr MAKŠĶERNIEKIEM pašiem nebus cieņas pret kopipašumu , ari ipašniekiem nebus cieņas pret copmaņiem !
Fakts ! ;)
15.marts 2019, 20:20 | links
 
Vienreiz man caur sētu kur nav servitūts, izbrauca viens jauns leitis un izmeta cigarešu paciņu. Es varu noteikti apgalvot, ka viņš vēl tagad mani atcerās :)
15.marts 2019, 20:20 | links
 
. Ja uz tauvas joslu skatās kā uz tādu pašu koplietošanas "ielu", tad īpašniekam jāuztur kārtība, grib vai negrib - ja grib īpašumu pie ielas vai tauvas joslas, attiecīgi jāvāc, tas komplektā nāk.

zaraza, 15.marts 2019, 20:06[/quote]

Žetons Zarazas kungam!
Ir īpašniekam arī pienākumi ne tikai tiesības,ja
Skaudrajā kapitalismā,nja....nedzīvo tur,kur mēslo.
Nespēšu samaksāt Zemes nodokli,kas ir paliels priekš kāpu zonas,mani izmetīs no turienes.
Īstenībā jau mēs arī neskaitāmies īpašnieki,ko Zaraza jau agrāk pieminēja.Jebkura brīdī,ja nespēsi,tad atņems.Un neviens īpaši neraudās par tevi.
Bija Delfi nesen raksts.Ir servitūta ceļš...viss vienos dubļos un bedrēs.
Ceļš ir domāts,lai piekļūtu savam īpašuma.
Tad lūdzu,sametiet naudiņu un sakopiet to ceļu.
A,šie ne.Tāpēc ka slinki vai naudas naf.
15.marts 2019, 20:16 | links
 
Mēslot ir slikti, tā ir sabiedrības problēma. BET mēslu novākšana, pie mūsu likumiem, bieži vien ir īpašnieka pienākums, dziedi vai raudi. Pamēģini pie savas mājas uz ietves musoru nenovāk vai zāli nenopļaut, pat ja zeme, gan zeme aiz sētas nav Tava, uzreiz pašvaldībnieki klāt un raksta papirku. Īpašumam nāk līdzi apgrūtinājumi, pienākumi un saistības, godīgi vai negodīgi, bet tā ir. Ja uz tauvas joslu skatās kā uz tādu pašu koplietošanas "ielu", tad īpašniekam jāuztur kārtība, grib vai negrib - ja grib īpašumu pie ielas vai tauvas joslas, attiecīgi jāvāc, tas komplektā nāk.

zaraza, 15.marts 2019, 20:06

Kā vecos laikos - klaušas :)
15.marts 2019, 20:10 | links
 
Mēslot ir slikti, tā ir sabiedrības problēma. BET mēslu novākšana, pie mūsu likumiem, bieži vien ir īpašnieka pienākums, dziedi vai raudi. Pamēģini pie savas mājas uz ietves musoru nenovāk vai zāli nenopļaut, pat ja zeme, gan zeme aiz sētas nav Tava, uzreiz pašvaldībnieki klāt un raksta papirku. Īpašumam nāk līdzi apgrūtinājumi, pienākumi un saistības, godīgi vai negodīgi, bet tā ir. Ja uz tauvas joslu skatās kā uz tādu pašu koplietošanas "ielu", tad īpašniekam jāuztur kārtība, grib vai negrib - ja grib īpašumu pie ielas vai tauvas joslas, attiecīgi jāvāc, tas komplektā nāk.
15.marts 2019, 20:06 | links
 
Savi mēsli ir jāsavāc katram pašam! Kā Āmen baznīcā... ja gribi tur braukt makšķerēt.

Jozis2, 15.marts 2019, 19:50[/quote]

Tev draugs nav laimējies...es tāpat ka Zarazas kungs nu jau 4.gadu turu laivu uz trailer.Īpaši kašķi nemeklēju.Kā jau pieminēju,man ir viens termoss līdzi un plastmasas kaste pārtikai.....
Man gar māju vazājas vasarnieki katru dienu,protams,ka vasarā.Arī noliek auto,kaut gan aizlieguma zīme stāv ielas galā.
Tas kas ir aiz manas sētas,ja tas ir mans.
Ir tādi,kas palūdz atļauju nolikt auto.
Atbilde ir no manas puses vienmēr pozitīva ar piebildi,ja noliksiet pretī automatiskajiem vārtiem un es netieku uz veikalu,zvanu policijai.
Tad ja auto stāv iebraucis zem aizliedzošās zīmes,lai policija tiek galā paši.
Demokrātija.
Jo nedrīkst nobloķēt visas upes,ezerus.
A varbūt uzlikt barjeru,lai tie vasarnieki nevazājas vai daļu pludmales iežogot,koe?
Naudas man pietiek arī kaimiņi nav nekādi nabagie.
Runa iet par to,ka nedrīksti piegrābt to,kas nav tavs....
15.marts 2019, 20:04 | links
 
Par atkritumiem īpašumā ir atbildīgs zemes īpašnieks. Tāpēc arī neviens negrib redzēt makšķerniekus sev tuvumā. Kādas vēl urnas? Savus atkritumus aiznes projām.
15.marts 2019, 19:57 | links
 
Runga ar diviem galiem !

plesigais, 15.marts 2019, 19:34

Nju,ja Plesigais....
Tāpēc,ka likums jau no paša sākuma netika izstrādāts pareizi.
A tagad kas,kam vairāk naudas,pazīšanās,tas arī būs zirgā.
Man ir i viens i otrs,bet var visādi gadīties.
Varbūt tam otram par štuku vairāk,D

DSV, 15.marts 2019, 19:42


A moš vajag ar sevim sākt ?
Ja copejot savaksi savus un cita ( ari atskalotos ) , pec tam ejot projam pieiesi pie saimnieka un pieklajigi pajautasi kur nolikt !
Nākošreiz problemu nebus !
Katrs no MUMS ir cilveks - gan zemes īpašnieks - gan copmanis !
Problemas rodas tur kur KADAM sakapj galva ! ;)

plesigais, 15.marts 2019, 19:53[/quote]

+++
15.marts 2019, 19:56 | links
 
Runga ar diviem galiem !

plesigais, 15.marts 2019, 19:34


Nju,ja Plesigais....
Tāpēc,ka likums jau no paša sākuma netika izstrādāts pareizi.
A tagad kas,kam vairāk naudas,pazīšanās,tas arī būs zirgā.
Man ir i viens i otrs,bet var visādi gadīties.
Varbūt tam otram par štuku vairāk,D

DSV, 15.marts 2019, 19:42[/quote]

A moš vajag ar sevim sākt ?
Ja copejot savaksi savus un cita ( ari atskalotos ) , pec tam ejot projam pieiesi pie saimnieka un pieklajigi pajautasi kur nolikt !
Nākošreiz problemu nebus !
Katrs no MUMS ir cilveks - gan zemes īpašnieks - gan copmanis !
Problemas rodas tur kur KADAM sakapj galva ! ;)
15.marts 2019, 19:53 | links
 
Pirmkārt uzliec miskasti,lielais īpašniek.
Tad,ja makšķernieki mēslo,sauc policiju.
Esmu ar tādiem sastapies.Beigās izrādās,ka viņam nemaz nepieder.Staigā un irš tikai.....
Gaujas labais krasts jau ir veiksmīgi noprihvatizēts,sakot no šosejas tilta.
Baltezers arī.
Par daudz jūs gribat draugi

DSV, 15.marts 2019, 18:56

Bet kādam tā miskaste arī ir jātīra - tada šajā gadījumā tas nav risinājums. Savi mēsli ir jāsavāc katram pašam! Kā Āmen baznīcā... ja gribi tur braukt makšķerēt.
15.marts 2019, 19:50 | links
 
Runga ar diviem galiem !

plesigais, 15.marts 2019, 19:34[/quote]

Nju,ja Plesigais....
Tāpēc,ka likums jau no paša sākuma netika izstrādāts pareizi.
A tagad kas,kam vairāk naudas,pazīšanās,tas arī būs zirgā.
Man ir i viens i otrs,bet var visādi gadīties.
Varbūt tam otram par štuku vairāk,D
15.marts 2019, 19:42 | links
 
Pirmkārt uzliec miskasti,lielais īpašniek.
Tad,ja makšķernieki mēslo,sauc policiju.
Esmu ar tādiem sastapies.Beigās izrādās,ka viņam nemaz nepieder.Staigā un irš tikai.....
Gaujas labais krasts jau ir veiksmīgi noprihvatizēts,sakot no šosejas tilta.
Baltezers arī.
Par daudz jūs gribat draugi

DSV, 15.marts 2019, 18:56


Uzliec miskasti , uzliec videokameras un sedi monitoros skaties kurš miskaste , kurš pie zemes !
Jo kaut TAS cukmens sedes uz meslu čupas - ka pieradisi ka viņa !
Un kam tad ir laiks un pacietiba ! Un kurš skaitis cik alus buņdžiņas bija lidzi ! Un cik aiznesa atpakaļ !
Runga ar diviem galiem !
15.marts 2019, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager