Iebarošana, barības

Varat smieties,vai NĒ!Bet tie mošķi grauž svaigu nevārītu speķi,tā pat sieru!Ko noliec uz grunts,tas tiek noēst.Jā,ja pienāk lielais-tad tie pamūk sāņus!
16.jūlijs 2013, 12:45 | links
 
aakkis!Jau Jaunsudrabiņš lielīja zaļu,nesālītu siļķi uz sapaliem!!!
15.jūlijs 2013, 13:05 | links
 
Tu domā ka man nav komposta kaudze? Komposta kaudze izdegusi,-tad man patstāvīgais ūdens vads jāliek!Bet skaitītājs ta griežas!Es pus gadsimtu makšķerēju,un nevis ar tādiem rādītājiem -kā avtt tur min!Man katrs brīvais mirklis ir pie ūdens-tā ir mana stihija!Saruna beigta-tagad ķeršu uz speķi un sieru!Jo visas pārējās ēsmas(kukurūzu,sliekas,nakteniekus,baltos,mīklas,maizi utt.) noplēš no āķa kā pus smēķi neizpīpēsi!D
Jā ja atnāk brekši,tad tie plēsēji pazūd.Kā paiet malā no galda,tā momentā noēd!Nevienu gadu tā nebija...pavasarī no kaut kādiem pārrautajiem dīķiem laikam sanāca upē!
15.jūlijs 2013, 12:51 | links
 
Un es uz bruģa nedzīvoju!Bet tārpu/slieku atrast ir liela problēma ne jau man vienam.

aakkis, 14.jūlijs 2013, 08:51[/quote]
Klau, droši jau ka tev arī dārzs arī ir, uztaisi kārtīgu komposta kaudzi, (es tur lieku visu nopļauto zāli, i nezāles no dārza, āboli, viss kas var sapūt) i reizi gadā vēl uzleju virsū dārzkopibas veikalos ir komposta šķidrums uzlej virsū i tādi slieki aug. Jau kādus gadus 5 tā daru, i nekādu problēmu ar sliekām. Nju nakteņiem gan jāpiestrādā ar laistīšanu, kaut parasti arī tie pa visu bikucīt ir.
15.jūlijs 2013, 11:51 | links
 
2009. laikam jaunu makšķeri biji nopircis:) Man liekās, ka Tev atkal kādu vaidzētu iegādātD
15.jūlijs 2013, 11:06 | links
 
Bet kur ir problēma,tad kad varēja salasīt naktiņus,sagatavot rezervi nebaltām dienām?Vēl pat jūnijā,kad tika rasināts pietiekoši,čaipiņus varēja saujām grābt...
Par tām manām copes reizēm runājot...jā,pēdējā laikā esmu pasācis izlaisties-tad te darbs,tad te kas cits,tad te...
Kaut gan,savas reizes jau izraujos pie ūdeņiem!
Skatiet paši...Te ir piefiksētas copes reizes ,ņemot no 1.janvāra līdz šodienai-14.jūlijam...

2006-84
2007-67
2008-77
2009-108
2010-83
2011-71
2012-49
2013-58
14.jūlijs 2013, 09:05 | links
 
Ai ai,aakki!
Naktiņus vajadzēja laikus rezervēt!
Man vienmēr divi spaiņi ir nolikti rezervē...kad vajag,tad ir!

avtt, 13.jūlijs 2013, 08:12

Ja jau divas reizes mēnesī makšķerē,tad jau Tev vēl līdz nākošajiem Jāņiem pietiks!D
Un es uz bruģa nedzīvoju!Bet tārpu/slieku atrast ir liela problēma ne jau man vienam.
14.jūlijs 2013, 08:51 | links
 
Laukos nekad nav bijušas problēmas ar nakteniekiem, pat ja ilgu laiku ir virs +30. Pilsētā gan ir kā ir. :)

Morbidejs, 13.jūlijs 2013, 16:48


Viss atkarīgs kāda zeme...manā ,,burkānu" zemē ņefiga viņu nav.Pa kādam jau izlien,bet kad zeme no sausuma pārvēršas pulverī,tad laisti vai nē nav un viss.Es citreiz nopērku no ,,rokām"...bio-eko-naturliš un lētāk kā bodē!:)
13.jūlijs 2013, 18:18 | links
 
Jāā,aakkis jau dzīvo metrapolē uz bruģa!:)
13.jūlijs 2013, 17:04 | links
 
Laukos nekad nav bijušas problēmas ar nakteniekiem, pat ja ilgu laiku ir virs +30. Pilsētā gan ir kā ir. :)
13.jūlijs 2013, 16:48 | links
 
Ai ai,aakki!
Naktiņus vajadzēja laikus rezervēt!
Man vienmēr divi spaiņi ir nolikti rezervē...kad vajag,tad ir!
13.jūlijs 2013, 08:12 | links
 
Trakais sausums!!! Labas(lielas) sliekas pat pie strautiem pazuda!Kur nu vēl delikatesi -naktstārpu dabūt,tas vispār retums.Nezinu cik diennaktis ir jālaista,lai to zemi dabūtu mitru!Un lielās zivis kukurūzai,makaroniem,mīklai utt. rasē virsū!Tos tikai mazie rīmas rubina.Jā,-veikalā jau var nopirkt,bet tā bundžiņa pat stundai nepietiek.Mazie grauzēji tās mīkstās sliekas notīra,ka pat aizpīpēt nepaspēj!!D
13.jūlijs 2013, 07:54 | links
 
Par Жмых...,tas tā pat kā sulu izspiest...pārpalikumi ar visām sēklām! Tikai tirgū piedāvā dažādos variantos šo saspiesto/izkaltēto produktu. Citi viņu smalcina,taisa granulās,kubikos....utt. Bet makšķerēšanā pārsvarā zem tā nosaukuma ir domāts šāds ..
27.jūnijs 2013, 09:33 | links
 
Kāds no klātesošajiem ir taisījis boilas priekš brekšiem?
VAI
vai kāds ir ķēris brekšus uz mazajām boilām?
UN
ja jā, kādi ir iespaidi, rezultāti? :)

-d.
14.jūnijs 2013, 14:42 | links
 
Intervija Ar pašmāju Barību ražotāju Gunti, (N-G mix)
ieksh Zaļais stūris.

http://www.medniekiem.lv/zalais-sturis/

06.06.2013 ieraksts.
14.jūnijs 2013, 13:09 | links
 
Jā tā pati::)Man tikai vis uz pusi jāsamazina,jo tik daudz copes reizē nelietoju:)Paldies par atbildi Morbidejs:)
1.jūnijs 2013, 21:35 | links
 
Edij, tā recepte no šejienes, vai ne?
NG paštaisītās barības

Uzvāri ūdeni, aplej spraukumus, izmaisi un gaidi, kamēr atdziest. Viss.
1.jūnijs 2013, 11:23 | links
 
Kā notiek to spraukumu aplaucēšana??Ieber traukā vajadzīgo daudzumu un aplej ar verdošu ūdeni.Un cik ir ilgi jāgaida?????
1.jūnijs 2013, 11:19 | links
 
Pie temperatūras 0* ....~6*C pāris diennaktis varēsi glabāt!Principā nedrīkst skābšanas procesu pieļaut!
31.maijs 2013, 23:19 | links
 
Kā tad to barību var dabūt sausu ,ja man ir vārīt prosa un plaucēti saulpuķu spr??Kas jāgaida kamēr izžus -pēc nokāšanas???
Doma ir taisīt barību kuru ir ieteicis NG. Izlasīju to recepti 2011 gada jūnija izlaidumā kur NG stāsta par barību profesionāli.un man liekas tas bija 3.variants brekšu barībai:):)
31.maijs 2013, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager