Iebarošana, barības

Nepievērs uzmanību, viņš visu laiku tā raksta.
1.aprīlis 2016, 11:41 | links
 
Labrit. Gulbene ir baribas SENSAS iistaaa. Ja ir, kura veikala....

Sensas Club nav ista, razot no salmo :)

RoginskisLV, 1.aprīlis 2016, 09:19


Kas tas par pirmklasnieka skribelējumu? Tur ir paslēpts kāds jautājums?
1.aprīlis 2016, 09:42 | links
 
Labrit. Gulbene ir baribas SENSAS iistaaa. Ja ir, kura veikala....

Sensas Club nav ista, razot no salmo :)
1.aprīlis 2016, 09:19 | links
 
Esma ir .Tiko redzeeju.

osco, 17.marts 2016, 11:38

Super, paldies :-)
17.marts 2016, 12:19 | links
 
Esma ir .Tiko redzeeju.
17.marts 2016, 11:38 | links
 
Vai kāds nav redzējis pei mums pārdošanā bļodu barībai ar dzelzs stīpu, kaut ko tādu:
16.marts 2016, 22:05 | links
 
joutubē krievi ar kapeikām piegaro !
es,-ar hamburgeri padalos,reizēm,kad grib lai sāk neķerties.
būtu sienāži,varētu a tiem pamēģināt
24.janvāris 2016, 10:20 | links
 
Stāvošā ūdenī ziemā lietoju rīvmaizi, kurai nedausz pievienoti jebkuri saldie cepumi, kuri ir samalti. Strādā ideāli un vajag ļoti maz.
23.janvāris 2016, 23:03 | links
 
Shodien iepirku vietējā ražotāja gatavo barību ziemai.Varbūt kādam ir pieredze ar vecmeistaru darinājumiem un receptēm.
23.janvāris 2016, 20:00 | links
 
Ja jau Dragon barība tirgotos visos veikalos, vai vismaz katrā otrajā, tad noteikti. Bet diemžēl, pagaidām viņa nav tik pieejama, kā citas barības. Akmens veikalnieku dārziņā...
1.jūnijs 2015, 11:53 | links
 
Poļiem jau tūlīt būs jāceļ jauna Dragon rūpnīca.Gandrīz kā Lattelekom kabeļu reklāma- tas lielais breksis.
1.jūnijs 2015, 11:48 | links
 
To vitenahemots.

Paskaties Dragon barības Rēzeknes ielas Cenukubā. Tur ir pietiekamā izvēlē.
1.jūnijs 2015, 06:00 | links
 
Dragon ;izplatītājs; SIA "DAD",Ventspils,Ugāles iela...Elite,līnis "Marcipāns". Es daudz ar Dragona barībām strādāju,pa tādu ciparu pa kādu es iegādājos tās, esmu ļoti apmierināts.

aakkis, 31.maijs 2015, 21:13



Biju domājis vairāk zināt, kurš to izplata mazumtirdzniecībā- kuros veikalos Rīgā? Kādreiz biju Dragon pircis, kādā necilā Jūrmalas- Dubultu mājdzīvnieku barības- copes piederumu veikalā...!?
Domāju, ka iespējami, arī kāds normāls Rīgas copes veikals Dragon tirgo, brends jau labs...! Varbūt dārgs smalkajām bodēm!?

vitenahemots, 31.maijs 2015, 21:24





P.S.

Šodien vien palikuši ērtie, un nenolietojamie Dragon klipši ar ko aizvērt iesāktās Salmo un Traper barību pakas...!?
31.maijs 2015, 21:29 | links
 
Dragon ;izplatītājs; SIA "DAD",Ventspils,Ugāles iela...Elite,līnis "Marcipāns". Es daudz ar Dragona barībām strādāju,pa tādu ciparu pa kādu es iegādājos tās, esmu ļoti apmierināts.

aakkis, 31.maijs 2015, 21:13




Biju domājis vairāk zināt, kurš to izplata mazumtirdzniecībā- kuros veikalos Rīgā? Kādreiz biju Dragon pircis, kādā necilā Jūrmalas- Dubultu mājdzīvnieku barības- copes piederumu veikalā...!?
Domāju, ka iespējami, arī kāds normāls Rīgas copes veikals Dragon tirgo, brends jau labs...! Varbūt dārgs smalkajām bodēm!?
31.maijs 2015, 21:24 | links
 
Dragon ;izplatītājs; SIA "DAD",Ventspils,Ugāles iela...Elite,līnis "Marcipāns". Es daudz ar Dragona barībām strādāju,pa tādu ciparu pa kādu es iegādājos tās, esmu ļoti apmierināts.
31.maijs 2015, 21:13 | links
 
To Mirtins.

Nu Tu gan pateici. Salmo barības labākas par Dragon. Par kuru Dragon iet runa? Ja par Elites sēriju, tad nu Tu rūgti maldies. Izskatās ka nekad nēesi ķēris ar Dragonu. Man viņa strādā vienmēr un visur. Piemēram, šajās brīvdinās noķēru 5,2kg breksi Daugavā (bildes būs rīt - galerījā). Iebarots tika ar Dragon Elite - breksis ar zemesriekstu. Draugiem pie Aiviekstes ietekas pārs 2,5kg un 3-nieks. Barots tika ar Dragon Elite Breksis. Par vimbu piebarošanu pat nepieminēšu. Vienīgi varu pateikt to, ka tad kad citiem barojot ar visādām barībām - neķeras, man zivtiņa vienmēr ir.

Sazaans, 31.maijs 2015, 20:38


Zinu, ka Dradon labi strādā, savulaik to veiksmīgi izmantoju!
Bet jautājums, kas viņu izplata, jau sen lietoju citas barības, jo, vismaz tajos copes veikalos, kur biežāk iepērkos, Dragonu neredzu...!?
31.maijs 2015, 20:49 | links
 
To Mirtins.

Nu Tu gan pateici. Salmo barības labākas par Dragon. Par kuru Dragon iet runa? Ja par Elites sēriju, tad nu Tu rūgti maldies. Izskatās ka nekad nēesi ķēris ar Dragonu. Man viņa strādā vienmēr un visur. Piemēram, šajās brīvdinās noķēru 5,2kg breksi Daugavā (bildes būs rīt - galerījā). Iebarots tika ar Dragon Elite - breksis ar zemesriekstu. Draugiem pie Aiviekstes ietekas pārs 2,5kg un 3-nieks. Barots tika ar Dragon Elite Breksis. Par vimbu piebarošanu pat nepieminēšu. Vienīgi varu pateikt to, ka tad kad citiem barojot ar visādām barībām - neķeras, man zivtiņa vienmēr ir.
31.maijs 2015, 20:38 | links
 
Sveiki,jautājums spečukiem.Cik zinu ir dažādi izmēra sieti barību sijāšanai.Varbūt kāds var ieteikt kādu izmēru labak pirkt priekš barības un zemes sijāšanas.Un var būt pie reizes gribētu uzzināt cik viņi maksā un vai ir nopērkami kādā internet veikalā.
31.maijs 2015, 13:23 | links
 
Gribas uzjautāt ,Salmo un NG MIX ja es pievienotu saules puķu spraukumu,tas čakarētu barību.
30.maijs 2015, 21:56 | links
 
Un samaisot labu gatavo veikalā pirkto Salmo barību ar paštaisīto žmihbarību, ne jau žmihbarība tiek uzlabota, bet gan sačakarēta labā gatavā Salmo barība.
Mirtins pareizi saka- žmihbarība ir laba un efektiga tanī vietā, kur nav makšķernieku presings ar barībām. Es savā Zlēku bedrē arī nevienu kilogramu veikala barības neesmu iemetis - visas zivis uz žmihbarības-kombikorm-barokli.
19.aprīlis 2015, 00:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager