Iebarošana, barības

sagribeejaas nedaudz paburties ar kanjepju seeklaam un bariibaam. kaadaa veidaa pagatavotas (ceptas, vaariitas) kanjepes seeklas labaak ptiikamas breksim? Par vaariishanu netaa atradu informāciju ,bet par grauzdeeshanu gan nee. Kaa maajas apstaakljos shiis seeklas buutu pareizaak grauzdeet- uz pannas, cepeshkraasnii?
Par vaariishanu- ir kaads meegjinaajis shiis seeklas tvaiceet?
24.jūlijs 2013, 09:40 | links
 
remtes21 taa ir taas baazes teritorija?
24.jūlijs 2013, 09:25 | links
 
Ķekavā redzēju pirms statoila,arī remtes 21.
23.jūlijs 2013, 23:50 | links
 
kur pārdaugavā ir kāds lopbarības veikals? der arī jaunmārupes virziens.
23.jūlijs 2013, 23:07 | links
 
Paldies visiem par atsaucību. Pie kombikorma tiku veikalā "Gards". Rīt uz copi. :)
P.S. Paldies manai draudzenei, kura piecieš manu apsēstību ar copi. :)
23.jūlijs 2013, 22:59 | links
 
Aiz Spices, bāzē vienā no ZOO konteineriem redzēju Straumes kombikormu!
23.jūlijs 2013, 16:47 | links
 
Kur iegādāties Straumes zivju barību? Rīgā, Jūrmalā. Par veikalu Tukumā zinu, bet galīgi nav ērti uz turieni braukt.

Morbidejs, 19.jūlijs 2013, 09:21
Kāds te minēja, ka pie Braslas tilta esot

Bandito, 19.jūlijs 2013, 09:44


Pie Brasas tilta Rīgā es esmu pircis saulespuķu spraukumus un granulēto zivju barību,bet maisam nebija Straumes šiltes virsū.Straumes granulas ir manītas...bļin neatceros veikala nosaukumu...āāā...Gardā.
19.jūlijs 2013, 13:35 | links
 
Kur iegādāties Straumes zivju barību? Rīgā, Jūrmalā. Par veikalu Tukumā zinu, bet galīgi nav ērti uz turieni braukt.

Morbidejs, 19.jūlijs 2013, 09:21
Kāds te minēja, ka pie Braslas tilta esot

Bandito, 19.jūlijs 2013, 09:44


Man kā tukumniekam straumes barība copes veikalos ir pārpārēm:0Bet es Tukumā nevaru nopirkt salmo barības:):)Man atkal 2 grāvis:)
19.jūlijs 2013, 11:23 | links
 
Kur iegādāties Straumes zivju barību? Rīgā, Jūrmalā. Par veikalu Tukumā zinu, bet galīgi nav ērti uz turieni braukt.

Morbidejs, 19.jūlijs 2013, 09:21

Kāds te minēja, ka pie Braslas tilta esot
19.jūlijs 2013, 09:44 | links
 
Kur iegādāties Straumes zivju barību? Rīgā, Jūrmalā. Par veikalu Tukumā zinu, bet galīgi nav ērti uz turieni braukt.
19.jūlijs 2013, 09:21 | links
 
Paldies par padomu.
Ezera specifika, ka breksim ēdienkarte mainās pēc kalendāra. Kā jau minēju iepriekš, viens vīrelis baroja tikai ar kukurūzu un ķēra ar kukurūzu. Lomi fantastiski.
Tad gala variantā palikšu pie gatavās barības + kombikorms + kukurūza + baltie/sliekas.
17.jūlijs 2013, 16:09 | links
 
iedod ā'frikas iezemietim laba restorāna labāko ēdienu un viņš saviebis ģīmi spļaudīsies :):):), nevajag pārspīlēt, dzīvās ēsmas piedeva barībai ir ļoti laba lieta, bet samērīgos daudzumos, šauja pinku pus dienas copei vajadzīgajā spainī pietiks pilnībā, kukurūzas bundža arī pa ļaunu nenāks, ja izmantosi kukurūzu kā ēsmu, tiesa.... nu nav breksim tā mīļākā ēsma, ja vien ar to arī speciāli nebaro un nepieradina viņu pie tās :), makarons ar vai bez aromāta 9 no 10 gadījumiem ieliks kukurūzai vasarā.
Ja gribi uzreiz arī copēt, tad.... atliek tikai taisīt bumbas un likt lielu galdu, tad kādu stundu, vismaz, bakstīties ar pličiem un raudiņām unt ad jau manīs vai puiki tur ir vai nē, ja viņi tur ir, tad jau atsauksies diezgan ātri. Kad met mieru, tad uztaisi vēl dubult barojumu, ar tām pašām nedagriedinātām granulām bvar labas bumbas uztaisīt, atnāksi, uzmetīsi pāris garšīgās bumbas un procesam vajadzētu atjaunoties :)
17.jūlijs 2013, 15:26 | links
 
Neprecīzi izteicos - 3-4 dienas barot un arī copēt tajā pašā laikā. Cope no krasta, attālums kādi 15 metri. Varbūt pat mazāk. Vairākus gadus iepriekš esmu tur copējis. Cik atceros, dziļums apmēram 4.5 - 5 m. Šogad cītīgāk papētīšu grunti, lai ar drošību piebaroju perspektīvu pleķi. Vai ir vajadzība iegrimt perversijās - gatavajai barībai pievienot kukurūzu, mušu kāpurus, sliekas, pastončino? Jautāju, jo viens vīrelis tur iebaroja tikai ar kukurūzu un vilka ļoti iespaidīgus lomus. Bet gadi ir pagājuši, par makšķernieku presingu tajā vietā nezinu. Zinu tik to, ka brekši tur mitinās . Man galvā plāns bija sajaukt augstāk minētās sastāvdaļas kopā - lai ir smaržīgā frakcija (gatavā barība), dzīvās sastāvdaļas (mušu kāpuri, sliekas), gardi krikumi, ko ēst (kukurūza, pastončino, varbūt vēl kaņepju sēklas) + kombikorms, kas kalpos burtiskā nozīmē kā barība. Āķa galā kukurūza ar kādu aromātu, mušu kāpuri ar aromātu, mēģināšu arī sliekas un nakteņus, lai gan tiem šajā laikā citus gadus nebija piekrišana, eksperimenti ar makaroniem un grūbām.

Tas viss manā galvā izskatās skaisti (barība), bet pieķeru sevi pie domas, ka tas vairāk manām acīm vajadzīgs. :) Vai zivīm tas tik ļoti svarīgi, ka ir tik daudz gardumu, nezinu.

Bet paldies par atbildēm.
17.jūlijs 2013, 15:05 | links
 
kombikorms , grimstošās granulas, ja no laivas un nav straumes, tad var bērt ar bēršanu, ja straume ir, tad iepērc pva maisiņus, ko izmanto karpinieki, ir arī palieli, iemet maisiņā pa kādam akmenim un pieber ar granulām, ja no krasta, tad granulas ar mālu vai tie paši PVA maisiņi ar granulām, ja nav straumes un attālums līdxz metriem 30, tad ar labu kaķeni var spaini pa kādu pusstundu izšaut :):)
17.jūlijs 2013, 14:49 | links
 
Šogad diezgan bieži esmu brūvējis savas barības no veikalā pieejamiem produktiem. Beigu beigās tas ir dārgāk, salīdzinot ar gatavajām. Izņēmums varētu būt , ja ir pieejamas izejvielas vairumā, līdz ar to cena ievērojami zemāka. Bet ir bijušas reizes, kad es paņemu vienkāršus saulespuķu spraukumus, apleju ar karstu ūdeni, pie ūdenskrātuves sajaucu ar augsni. Un zivis ķeras viena pēc otras. :)
Par naudu runājot. Pieļauju domu, ka gandrīz visos gadījumos neviens uz mums no augšas nicinoši neskatās. Tie esam mēs paši, kas uz sevi tā skatās. Normunds Grabovskis ir kārtīgs vecis, neredzu, ka viņš kādu noniecinātu vai kā tamlīdzīgi slikti izturētos. Viņš mums māca, paskaidro, tērē savu laiku un līdzekļus, lai veicinātu makšķerēšanas attīstību Latvijā. Kolosāli! Nu nav viņam jāauklējas ar copmaņiem, kas uzvedas kā bērni. :) Ja cilvēks neciena, nemīl sevi, to nevar gaidīt no citiem. Un materiālajam stāvoklim ar to nav nekāda sakara. Dabas bērni bez jelkādiem pastāvīgiem ienākuma avotiem var justies laimīgi, bet tajā pašā laikā miljonāri kā sūdi. Morāle - iemācāmies cienīt sevi, tad arī mūs cienīs citi.

Par copi runājot - cerams, ka nākamnedēļ tikšu uz brekšu copi. Doma barot 3-4 dienas. Ir kādam ieteikumi par to, kādus barošanas risinājumus izmantot šādā situācijā? Brekšu bari parasti ir lieli, svars no 0.5 līdz pat 3. Mēģinu saprast, kā ar iespējami mazāku naudas tērēšanu varētu viņus tajā punktā noturēt.

Morbidejs, 17.jūlijs 2013, 14:32

Es Tavā vietā ar zivju/trušu kombikormu barotu to vietu, lai puiki var kārtīgi un sātīgi ēst un uzturēties tur. Tad arī, copes dienā, brīdī to kombikormu pavisam nedaudz, bet ar gatavo barību turēt un vilkt! :)
17.jūlijs 2013, 14:46 | links
 
Šogad diezgan bieži esmu brūvējis savas barības no veikalā pieejamiem produktiem. Beigu beigās tas ir dārgāk, salīdzinot ar gatavajām. Izņēmums varētu būt , ja ir pieejamas izejvielas vairumā, līdz ar to cena ievērojami zemāka. Bet ir bijušas reizes, kad es paņemu vienkāršus saulespuķu spraukumus, apleju ar karstu ūdeni, pie ūdenskrātuves sajaucu ar augsni. Un zivis ķeras viena pēc otras. :)
Par naudu runājot. Pieļauju domu, ka gandrīz visos gadījumos neviens uz mums no augšas nicinoši neskatās. Tie esam mēs paši, kas uz sevi tā skatās. Normunds Grabovskis ir kārtīgs vecis, neredzu, ka viņš kādu noniecinātu vai kā tamlīdzīgi slikti izturētos. Viņš mums māca, paskaidro, tērē savu laiku un līdzekļus, lai veicinātu makšķerēšanas attīstību Latvijā. Kolosāli! Nu nav viņam jāauklējas ar copmaņiem, kas uzvedas kā bērni. :) Ja cilvēks neciena, nemīl sevi, to nevar gaidīt no citiem. Un materiālajam stāvoklim ar to nav nekāda sakara. Dabas bērni bez jelkādiem pastāvīgiem ienākuma avotiem var justies laimīgi, bet tajā pašā laikā miljonāri kā sūdi. Morāle - iemācāmies cienīt sevi, tad arī mūs cienīs citi.

Par copi runājot - cerams, ka nākamnedēļ tikšu uz brekšu copi. Doma barot 3-4 dienas. Ir kādam ieteikumi par to, kādus barošanas risinājumus izmantot šādā situācijā? Brekšu bari parasti ir lieli, svars no 0.5 līdz pat 3. Mēģinu saprast, kā ar iespējami mazāku naudas tērēšanu varētu viņus tajā punktā noturēt.
17.jūlijs 2013, 14:32 | links
 
Mailīte - :):):) tev nenāk prātā, ka algas mēdz būt dažādas :):):), ka darba laiks mēdz būt garāks par 8 stundām, ka vārds atvaļinājums vai slibības lapa mēdz būt lamuvārds

kas tur teica, ka sporta zāle maksā 100 ls mēnesī, muļķības, eju uz zāli praktiski katru darba dienu un tas maksā ap 40 ls :):):), tiesa ķīmiju gan nedzeru nekādu :):)

snipiens - es nekad neesmu izcēlies ar īpašu mīlestību pret haļavščikiem un durakiem, bet nekad arī neesmu noliedzis copmaņu talantu un neesmu apgalvojis, ka ar vienkāršiem rīkiem nevar labi copēt, var un bieži vien vietējie speci cope ar ļoti bēdīgu inventāru, bet lomi ir apskaužami, tas viss ir un to nenoliedzu, bet diez vai tu to novēli savam bērnam....., tāpēc arī es daru to ko daru, mācu un skaidroju, jo kādam tas ir jādara ....:):)
ir lietas, to nav daudz, atzīstos :), kuras es pārzinu diezgan labi, pieļauju ka šajā valstī vis labāk , barības un to pielietošana ir viena no šīm tēmām, tāpēc arī reizēm uzbraucu kādam, kas reiz pamēģinājis kaut ko no kvalitatīvā gala un uzreiz sāk bļaut, ka viss ir suds..., uztveru to ļoti personīgi :):):), jo barības ir mans bērns :):) ar ko auklējos jau gadus 20+ :):):)
17.jūlijs 2013, 14:26 | links
 
TAUTA LV !!!!!!!!!!!!!! Ko jūs te ...iršat (atvainojiet), te nebūtu īstā vieta izgāzt savu žulti,ejiet uz draugiem,vai nedraugiem un tur tad risiniet savu sāpi. šeit laikam runa iet par copi. Izskatās ka daži copi redz tikai forumā un meklē iemeslu lai pakasītos, bet gribētos redzēt domu apmaiņu par konkrēto tēmu.
P.S. Atvainojiet,nekā personīga un ne asakas :)
17.jūlijs 2013, 14:00 | links
 
ne pa temu, bet par tam naudam. ja dzivo viens bez gimenes, tad vajag vismaz 150 (sudigs 2istabas) + 100 (komunalie) + 100 (paika) + 50 (copei) + 100 (benzinam) + 100 (sudigai masinai) + 50 (nabadzigam celojumam) + 50 (smotkas) + 50 (tusiniem) => 750 ls menesi

tads nabags, kas ruka no algas lidz algai bez dzimenes dzivojot nod***sta 2istabnieka kada no Rigas mikrorajoniem. ja vel sporto un staiga uz zali, tad vel 100 ls (abonements ar proteiniem).

rezultata, kamer strada, viens vari izdzivot. lidz ko jauniba aizies un vairs nenems neviens vergturis tevi darba, sukasi iksi. nerunaju pat par to, ka agru vai velu bus jaliek jauni zobi jaunas ma6inas vertiba un vel operacijas vecumdienas.

tauta, ja uz vienu pieauguso nav vismaz 1k uz rokas, tad seit nav ko darit. :) eiropa nedrikst dzivot no algas lidz algai. seit nav kina. pietiek vergot! mainiet domasanu un nerazojiet nakamas vergu paaudzes.

mailite, 17.jūlijs 2013, 11:24
Ha-ha-ha... Nu, puikiņ, cik Tev gadu???
Kārtējais jocīgais īpatnis!
Nu paņem un tos ikmēneša 50Ls nabadzīgam ceļojumam un 50Ls nabadzīgam tusiņam un EJ MĀCIES kaut ko! Moš nebūs jānes ķieģeļi stroikā, bet varēsi normāli strādāt. Paņem un dzīvokli uz 1istabas nomaini, ja reiz viens. Un ar sabiedrisko biežāk pabraukā! :D

A to - štuku mēnesī viņam vienam nepietiek... :D :D :D

Bandito, 17.jūlijs 2013, 11:29

ceru, ka sefs nelasis. sen jau vairs neesmu puikins. emu sacis dzivot riga irejot vienu gultas vietu kojas. tagad dzivoju 3istabas ar 80m2 sava ipasuma un liekas mazs. maja renoveta - teika. par naudam. labak Tev nezinat. :) pabeigti fizmati LU un paldies Dievam ir palaimejies ar darbu.

mailite, 17.jūlijs 2013, 11:35

Fizmats un šitādus sūdus raksti?!?!?! :D
17.jūlijs 2013, 12:01 | links
 
NG, nemanies. Tu nevari dzivot no algas lidz algai! :) piemera, iPhone nav prata darbs nemt, ja jagaida nakam aldzina.

viss, runajam par putram. nakamo weekendu feederesu ar putru un otru katu ar tiem veciem mixiem un traperisiem. sensai naudu zel. ;(
17.jūlijs 2013, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager