Jerkbait

Davis-Di [02.09.20]: Uzmetu aci kā spēlē ... mani īsti neuzrunāja, bet varbūt kileris nestrīdēšos.



Pedējo gadu jaunums, kas uzrunāja mani, kā arī puiku ir Westin Swim Glidebait - man lielie, puikam mazie :)

Tu ar šiem strādā?
5.septembris 2020, 15:37 | links
 
Gaigals27 [05.09.20]: Tu ar šiem strādā?
Jā 2x augšējie tikai krāsa cita un mazāki izmēri puikam. Iesācējiem iesaku ... viegla glide gaita
5.septembris 2020, 15:41 | links
 
Šī tēma LV nav diezko izstrādāta, zinu vienu tikai kurš ar BB izmēra popperi ir ņemies, un pats esmu tikai ar liela izmēra wolkeri un plopperiem mēģinājis - ne ar tiem pārliecinošākajiem rez.. Arī uz ūdens neesmu redzējis, ka kāds bigbait izmēra topwaterus lietotu.

Būtu interesanti ja kāds ir ko lietojis, kādi panākumi un kāda ražojuma.

8.septembris 2020, 22:17 | links
 
Domāju ka tas viss īsti neiet kopā.
8.septembris 2020, 22:46 | links
 
vēlos iegādāties big bite komplektu, baudīt varētu spoles iemetiens un kā vispār šī varētu uzvesties?: Komodo SS vai tomēr jāņem tranx?
10.septembris 2020, 09:47 | links
 
Pārdodu BFT roots G2 Multipike lidz 170g(der gan dzerkam gan gumijām ).
pilnigi jauns, nav pat izņemts no sarkofāga. 140eur.
pardodu jo dabuju balvā un ir pašam tāds jau:)
10.septembris 2020, 10:26 | links
 
Sveiciens! Ja kādam interesē, ir pieejams Bigbite mānekļu komplekts ar kasti, gumijām, āķu sistēmām utt. Varbūt noder kādam jaunam censonim, kam negribas lasīt visu pa internetveikaliem un iedziļināties detaļās.
Pērc, brauc un ūdeņiem un ķer savu rudens trofeju! :))

https://www.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/spoon-baits/bpokfp.html
11.septembris 2020, 11:13 | links
 
Sveiciens! Ja kādam interesē, ir pieejams Bigbite mānekļu komplekts ar kasti, gumijām, āķu sistēmām utt. Varbūt noder kādam jaunam censonim, kam negribas lasīt visu pa internetveikaliem un iedziļināties detaļās.
Pērc, brauc un ūdeņiem un ķer savu rudens trofeju! :))

https://www.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/spoon-baits/bpokfp.html

Kalns111, 11.septembris 2020, 11:13

Kā tev strādāja tas divdaļīgais- oranži zeltainais ar asti?- pats šobrīd skatos uz Storm R.I.P. Seeker Jerk- izskatā līdzīgs, tāpēc jautāju
11.septembris 2020, 12:30 | links
 
>
Kā tev strādāja tas divdaļīgais- oranži zeltainais ar asti?- pats šobrīd skatos uz Storm R.I.P. Seeker Jerk- izskatā līdzīgs, tāpēc jautāju

badapiicka, 11.septembris 2020, 12:30


Šogad pats gan neesmu baigi mētājis - Storm R.I.P. Seeker Jerk, puikam laikam 1 vai divas līdakas uz viņu. Aizpagājušo gad ļoti labi parādīja un pagājušo gad arī... var ļoti seklu novilkt!
Viena lieta man nepatīk ir tas resnais vien žubura āķis, liekās dēļ viņa ir vairāk shodu, čoms pārtaisīja uz trīsžuburi, pats ar esmu domājis bet neesmu saņēmies.
Ja gadījumā pērc UV krāsojumu - tad dzīvē viņš nav koši dzeltens!!!
11.septembris 2020, 14:02 | links
 
Ā un tai Kalns111 bildē ir StrikePro Wolf tail - ja nemaldos 35gr versija, puika citā krāsojumā ar ir dabūjis pats tik mazus nemētāju uz lielajiem man nav baigi izšāvis.
11.septembris 2020, 14:12 | links
 
Pārdodu BFT roots G2 Multipike lidz 170g(der gan dzerkam gan gumijām ).
pilnigi jauns, nav pat izņemts no sarkofāga. 140eur.
pardodu jo dabuju balvā un ir pašam tāds jau:)

Semtex, 10.septembris 2020, 10:26


ja nakammenes vell tew buus tas kāts, tad vtbuut atpirkšu pa tādu ciparu. :)
11.septembris 2020, 18:24 | links
 
badapiicka [11.09.20]: Kalns111, 11.septembris 2020, 11:13
Kā tev strādāja tas divdaļīgais- oranži zeltainais ar asti?- pats šobrīd skatos uz Storm R.I.P. Seeker Jerk- izskatā līdzīgs, tāpēc jautāju
Jā, tas StrikePro Wolftail 35gr. Smuki šūpojās pie vienmērīgas vilkšanas. Dabujis gan neesmu uz viņa, bet nu pāris reizes tik ir mēģināts, jo uz lielākiem pārsvarā darbojos.
11.septembris 2020, 19:37 | links
 
ja nakammenes vell tew buus tas kāts, tad vtbuut atpirkšu pa tādu ciparu. :)

copmans22, 11.septembris 2020, 18:24


Ja nu kātam vajag spoli tad tā ir pieejama, ko gribēji pirkt - aktīvi netirgoju!
11.septembris 2020, 23:15 | links
 
Sveiki! Varbūt kāds zin. Deps Balisong 100sp galvā arī ir lodīte ar atsperi kā Balisong 130sp vai nē?
4.oktobris 2020, 17:20 | links
 
Kungi, labdien!

Jautājums, kur Rīgā iespējams iegādāties viendaļīgus jerk kātus testā līdz 100 gr.?

Senāk Gards ik pa laikam uzpeldēja Zalt utt. bet tagad nav sanācis atrast.

Paldies jau iepriekš.
6.oktobris 2020, 10:14 | links
 
pusdienlaiks [06.10.20]: Kungi, labdien!

Jautājums, kur Rīgā iespējams iegādāties viendaļīgus jerk kātus testā līdz 100 gr.?

Senāk Gards ik pa laikam uzpeldēja Zalt utt. bet tagad nav sanācis atrast.

Paldies jau iepriekš.
Eholotes.lv var mēģināt atrast viendaligu jerk kātu
6.oktobris 2020, 11:35 | links
 
man ir divdaļīgs foxrage prism, bet savienojums ir rokturī.
Eboat un copes nams tirgoja tādus.
6.oktobris 2020, 18:38 | links
 
Kas vēl neskatās, var paskatīties:

6.oktobris 2020, 22:53 | links
 
Semtex [06.10.20]: man ir divdaļīgs foxrage prism, bet savienojums ir rokturī.
Eboat un copes nams tirgoja tādus.
man bij tieši šis kāts. ļoti patika
6.oktobris 2020, 23:16 | links
 
svens76 [06.10.20]: Semtex [18:38]: man ir divdaļīgs foxrage prism, bet savienojums ir rokturī.
Eboat un copes nams tirgoja tādus.man bij tieši šis kāts. ļoti patika
pirku eboat, ap 90e
6.oktobris 2020, 23:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager