Jerkbait

Par ierosinājumu viss OK, katrā ziņā risinājums būs labāks nekā likt starp pavadu un auklu.
Bet ar svaru nevajag pārcensties!


Bet mans mērķis bija pateikt ka līdakas pārsteidzoši nāk uz augšu - pirms džerka es tam nekad neticētu jo uz citiem mānekļiem man tādi rezūltāti nav bijuši vidusūdenī vai pa virspusi! Šo teoriju sev esmu pierādijis gan lielupē gan latgalē!

Un čoms man ir džerkojis Somijā un zviedrijā kur ir palieli dziļumi un tā patās ar labiem rezūltātiem!

Un jebkurā gadījumā ja tev ir peldoš tipa džerki - tad strādā gar zālēm kur dziļums ir tie 1-3m!


Un ja ir ierobežoti līdzekļi, lai ko bet džerkus var uztaisīt arī pats, Koks + žāģis + smilšpapīrs - lai līdzsvarotu gan nāksies paurbties un salikt renkuļus vai saliet svinu, bet gala rezūltātā būs ok.
No pirmajiem 6 paštaisītajiem gan 3 atdevu bērnam spēlēties bet 3 ir ar gaitu OK un viens jau ir devis rezūltātus un tas jau dod vēl papildus emocijas!
5.maijs 2011, 23:04 | links
 
Palasījos - smuki un izglītojoši te.Un sajutos nedaudz lepnāx :)
Mans strike zone latviskojojums laikam ir iegājies. Bet varbūt ne manējais, bet tikuntā coini ;)
5.maijs 2011, 23:24 | links
 
BTW šogad notestēju Titāna pavadu - pirku ēsmā pie kuģu ielas!!!
Sākumā iztestēju uz roku tinot ap pirkstu un locot!
Ir ok un nebojājas, nav atmiņas, kā stieplei vai filikarbons, kas tomēr ātrāk nolietojas un arī bojājās locijumos!

Kā mīnus cena ~ 4-6ls gabalā!
5.maijs 2011, 23:49 | links
 
Eh... brīvdienas - smagākās darba dienas :) 6dien no 5:00 - 21:00 džērka diriģēšanas simfonija novadīta godam!Rezumē - laivā 24 - 10 mēri (lielākā 4,1kg)! Rīta cēlienu sāku ar iepriekš pārbaudītiem mānekļiem, bet pasīvi uzbrukumi, drīzāk bakstieni un uz domās iestājās: "Hmm....," metu acis džērku kastē, sāku piedomāt, kas katram māneklim varētu būt +/-, pie noteicošajeim laika apstākļiem un ūdens temperatūras un caurredzamības! Par cik 5dienas lietus ūdeni krietni atdzesējis un saduļķojis, tad kontrastaini un spilgti mānekļi tika likti biežāk, piemēram, AGAT Mr.Lucky juniors zaļais ar melnu liesmu rumpī, pirmais tika atzīts, par kārdinošu gabaliņu! Brokastu laikā, protams, pārdomu laiks un skatos, vējš tieši pūš skaistā līcītī un raudiņas pa gabalu redzamas šķīstam krastos - Aha...! Bez liekas airēšanas, iedreifoju līcī un pie nelielas saliņas - enkuram darbiņš darāms! Skatos ehalotā ūdens par 2 grādiem siltāks, un ūdens krietni skaidrāks 1m dziļš! Pirmās atsaucas mazās draiskules, bet seklajā vietā redzams, ka raudiņas ir pa pilnam siltajā līcī! Nedaudz uzmanība nokritusies un neliela paviršība, pirmo nopietno copi atstāj mani ar muti vaļā! Tesiens bij tik spēcīgs, ka kātu izrāva no rokām, kas par laimi atsitās pret bortu un gaisā tika satverts pirms pārkrišanas ūdenī! :P 2m rādisua mutulis un tas arī viss! Mute man laikam 5 min stāvēja vaļā un nu jau adrenalīns možumu atjauninājis! Paceļu enkuru un saliņai otrā pusē, scenārijs līdzīgs, mazās un tad seko brangs uznāciens, bet pa zobiem nedabū, un nākamajā metienā 4iece - skaistā svecē sakampj mānekli un tiek veiksmīgi izvadīta!
Kopumā diena perfekta, eksperimenti veiksmīgi un pāris jaunumi patīkami pārsteidza - dam jawbreaker jerk - ļoti labi sevi parādījā savā debijā! Pie Tv būs jāsāk hantele rokā virpināt, musīši netur tādu presingu, bet prāts spēj dzīt uz priekšu uz nākamo un nākamo līcīti! Veiksmīgu visiem darba nedēļu un wekendā tight lines! ;)
16.maijs 2011, 11:10 | links
 
Sveiki viri!Varbut kads var padalities ar padomiem ar kadu jrku un kada krasa vajadzetu engure sancet?Un kados izmeru ramjos?
Paldies!
30.jūnijs 2011, 23:11 | links
 
8.jūlijs 2011, 20:21 | links
 
ar džerku var makšķerēt no krasta ??
20.jūlijs 2011, 07:20 | links
 
kādēļ gan ne, vienīgi jāvairās no zacepiem
29.jūlijs 2011, 19:16 | links
 
12.septembris 2011, 07:34 | links
 
jautājums: spole abu garcia orra sx ir piemērota džerkošanai ???
28.decembris 2011, 08:59 | links
 
Pārāk šaura un sekla kasete un ja lietosi rupju auklu 0,35-0,4! Ņem pārbaudītu vērtību - c4!
28.decembris 2011, 09:12 | links
 
Es sosezon metaju ar 5601 BCX spoli ... ari saura un mazietilpiga kasete, bet ne par to stasts ... salidzinot ar Tavu uzradito abu garcia orra sx pirmai pat ir lielaka auklas ietilpiba, bet reali dzive 0.35 aukla salien virsu nepilni 70 metri ... faktiski fiziski vairak var uztit, bet tad sakas jau problemas ar bardu,utt , ... tatad uz tavu uzradito bus vel mazak ietilpiba ...
28.decembris 2011, 10:58 | links
 
Protams netika izskatita versija,ja spole ir bijusi davanu maisa :)
28.decembris 2011, 11:01 | links
 
nē dāvanu maisā nav trāpijusies :) pagājušo sezonu iepatikās džerkot, tik sanāca to darīt ar parastajiem rīkiem, nebijas tas, tā nu mēģinu līdz nākamajai sezonai ko sarūpēt. Latvijas veikalos spoles tā kā par dārgu manam maciņam, skatos uz ebay.
28.decembris 2011, 11:55 | links
 
DsKs un tr222:

Abu 5600 BCX auklas ietilpiba pītajai = 30 lbs. / 250 yds
Abu garcia orra sx pītajai = 30 lbs. / 130 yds.

Es saku ka orra nav piemērota!
28.decembris 2011, 12:48 | links
 
Un ja skatās abu garcia 5600bcx kura ebay nopērkama ~50$ un to pašu abu garcia 5600 c4 ~100$. ir kāda starpība ?
28.decembris 2011, 16:08 | links
 
Starpiba ir tada,ka nakosreiz pirktu C4 :) p.s. ja runa par ebay un tiesi dolariem,tad atceries ari par pasta izdevumiem,iespejamo muitu,kas komplekta nak ar PVN nodokli uz prece+cels,ka ari ievedmuitas nodokli uz kadiem procentiem pieciem :)


a tiri subjektivais viedoklis - C4 manuprat atrumu attieciba ir ~ 6 pret 1 , bet BCX ir ~ 5 pret 1 ... lietosanas laika pamaniju,ka vismaz man izspelejot prasitos iespejams tiesi sis 6 lai butu labaks ritms, kaut gan iespejams pie vainas ir likas rokas :)
28.decembris 2011, 17:56 | links
 
cik tad sanāk mūsu mērvienībā mm auklas diametrs ja štatu variantā uzrāda 30 lbs. / 130 yds ??
29.decembris 2011, 16:30 | links
 
Use www.google.com before ask silly questions! ;)
29.decembris 2011, 16:48 | links
 
30 lbs ir svara apzīmējums tas man arī ir skaidrs bez googl, bet cik tas ir mm ???
29.decembris 2011, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager