Jerkbait

tad labi nepatika un viss......gribu citu. Lietoju pagashgad mikado auklu ..... Patika
10.marts 2012, 20:46 | links
 
Janka , bet Tu taču zini kur ir Mikado veikals .
10.marts 2012, 20:59 | links
 
jaa tur arii es panjemu.... pa 10ls un apmierinats biju...visdrizak arii shogad to lietoshu.... Mikado fideris arii labs :D :D
10.marts 2012, 21:13 | links
 
Abu Garcia C4 vs Shimano cardiff?

Un kāda diametra auklu varam ieteikt un kādu ražotāju?
31.marts 2012, 11:41 | links
 
Labdien!
Doma pirkt džerku, bet sākumam negribētos daudz tērēt.
Doma sakombinēt Salmo Elite MAGFORCE spoli ar kātu(viendaļīgu) ar testu 20g-100g/80g varbūt varētu ieteikt nosaukumu, pats esmu 1.80m garumā, jo mānekļus izmantošu arī vieglākus ap 25g un uz augšu.
3.jūnijs 2012, 12:03 | links
 
Auū...
6.jūnijs 2012, 19:42 | links
 
monstrs...neiesaku pirkt salmo džerkus...lobās kā semočkas...atsitoties pret ūdeni,džerks saņem sitienu pa korpusu un krāsa ar visu laku grunti utt man jau pirmajā reizē bija nost. Sanāca tizli aplausties pirmajā džerkošanas reizē ar svaigu džerku :) Neuzskatu to par reklāmu,bet manuprāt pat labāks varētu būt vietējo handmade :)
6.jūnijs 2012, 21:14 | links
 
Fugu, te tu jau tirs. Slaideris bija, ir un būs klasika, kuram jābūt katrā džerku kastē. Metot mož nolobījās, jo ūdenī netrāpīji? :D
Arī japāņi lobās.. tos arī kategoriski nepirkt?
6.jūnijs 2012, 21:18 | links
 
monstrs, ja negribi daudz tērēt, labāk meklē, kad pārdod lietotu komplektu.. Ja paņemsi lētu spoli un mīkstu kātu, ta arī neizjutīsi kā ir normāli strādāt ar mānekļiem no 70-80 gr un uz augšu. Nositīsi spoli un kāts neļaus mānekli izraustīt.
Nu nav džerks tas copes veids, kurā var dikti ietaupīt..
Un 20 gramīgu pirduli nez vai varēs lidināt ar 80gr māneklim derīgu kātu un atbilstošu striķi.
Palūri, kad kāds sludinājumos tirgo, piemēram, Agat kātu ar ABU C3 vai C4.. lietots var sanākt ciešamās naudās..
6.jūnijs 2012, 21:24 | links
 
Pamanīju ka salmoveicī mānekļi daļa made china....
6.jūnijs 2012, 21:25 | links
 
monstrs...džerkavietā var tikpat labi lietot kādu no krankbeitiem,kādu minnow utt...raustāmos :)
6.jūnijs 2012, 21:26 | links
 
....man ar ir bijis slaideris, kuram krāsa pēc pus stundas nodrupa, daži turas godam, tapēc visus zem ķīnīzera brāķa nevar pabāzt! Slaiders ir zivīgs māneklis un tieši iesācējiem piemērots! Busteriem ir tas pats, krāsa lobās un speciāli pārlakoju katru jauno mānekli un tam cena ir 2 slaideru vērtē!
P.s FUGU tur tu kļūdies, ka džērku spēj aizstāt jebkurš kranks vai minovs, bet tas ir tavs viedoklis!
6.jūnijs 2012, 21:46 | links
 
To es jau apskatīju, bet apdomāju par tviču un pārēju, vēlme nopirkt džerku un pa druskai apgūt to lietu, jo biežāk var izmānīt trofejzivi(tas jau ar laiku).
Zivis, kā tā negaršo pašam, vairāk process.
Raustāmās mantiņas man pa prātam, uz vietas nosēdēt nevaru, tāpat ar laiku tā nauda aizietu uz vobleriem, jo minnow vobleri labākie ir arī ~7,8Ls, ja nerunāt par lētiem sū*iem, kuriem krāsa nostā pēc pirmās copes, ja līdz tai vel noturas.
Tā pa čut' čut' līdz rudenim un tam līdaku laikam savākšu ekipējumu, un sākšu apgūt šo lietu.
6.jūnijs 2012, 21:53 | links
 
Es nekad neesmu sapratis,kapēc sludinājumos es visbiežāk un pat varētu teikt ka daudz esmu redzējis džerku kātus,mult spoles un komplektus pārdodamies. Saprot,runa iet par to,ka tieši džerkojamie rīki pārdodas,citi copes rīki mazāk. Kas,vaitad ātri apnīk cilvēkiem,rokas nogurst...kur ir tā kaite?! :D
7.jūnijs 2012, 02:04 | links
 
to fugu. Katram savas- cits izkož, piešaujas un velk ar panākumiem, piemēram, džams. Citam labāk strādā twitch. Katram ir sava nianse, bet man twitch ir krietni tuvāks sirdij, lai gan ir arī džerka komplekts. Tiesa to lietoju arī krietni retāk un vairs neapgreidoju inventāru, ko nevar teikt par twitchu. Rezultatīvi ir abiem. Man tīri fiziski nepietiek laika valitatīvi abiem veidiem, un, ja jāizvēlas viens tad - vai nu twitch vai džigs... pavasarī un rudenī pāris copes ņemu tikai džerku. Lielākās līdakas ir bijušas uz twitcha...
7.jūnijs 2012, 07:45 | links
 
fugu: tā arī ir citi fiziski netur, jo nodžērkot visu dienu ir ne katram pa spēkam. Otrs faktors lielas grūtības rada multiplikatori - bārdu nebēdas, kur rezultātā dažreiz māneklis norauj ar visu pavadu un auklu var tā arī neizpiņķerēt un ja tikai viens kāts līdzās, tad cope apstājas + 10nieka robiņš makā! Ja copēju no krasta, tad pats vienmēr ņemu līdzās otru muļķiku, lai bezizejas rezultātā pārliktu spoli vai citu kaseti un copi turpinātu! Laivā jau 3 kāti līdzās būs defaultā! Treškārt daudzi pārlieku saceras un aplaužas ar dažiem ablamovičiem un paņemot veco labo inventāru kko izmāna, bet tas viss ir tamdēļ,ka līdz galam nav izkoduši vadīšanu un džērka īpatnības! Tad kad tā lieta ir aizgājusi, tad var pāriet uz smalkākiem džērka kātiem un katru rāvienu - katru piesitienu un vilkšanas procesu padarot daudz jūtīgāku un intriģējošāku!
7.jūnijs 2012, 08:38 | links
 
piekrītu dzham'am, daudzi sapērk inventāru, tīri lai pamēģinātu džerku, bet beigās saprot ka tas nav priekš viņiem. džerks ir rezultatīvs, un par cik es tikai šo sezonu sāku džerkot, pamazām piešaujos pie dažādām lietām, un tas mani aizrauj. nesaku ka tvitčs ir mazāk aizraujošs, nē, bet nu starp viņiem abiem ir kaut kas saistošs...
7.jūnijs 2012, 09:00 | links
 
MP: piesit.... piesit...pauze -> IR :)
7.jūnijs 2012, 09:08 | links
 
pastum pastum pietupies :) tā apmēram ir, bet nu ne vienmēr :)
7.jūnijs 2012, 09:38 | links
 
Starpcitu...tas ka džerkošanai ir vajadzīga obligatna multjiku,tas nav tiesa. Nekur nav rakstīts un nekur nav liegts ka nevar vai nav iespējams...tikai fakts ka ir vajadzīga laba-izturīga spole. Es ķeru ar bezinerces spoli un nekāda vaina :)

Reku te jau bija video ielikts ar līdakām,kur arī ķer ar bezinerces spolēm
7.jūnijs 2012, 11:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager