Jerkbait

Esmu džerkotājs ar 4 gadu pieredzi. Iesācējiem ieteiktu sameklēt visu iespējamo literatūru un video materīalus par džerkošanu. Ja ir iespēja palūgt kādam paziņam izmēģināt šo ķeršanas veidu. Uzskatu, ka lielāka iasācēju kļūda ir nezināšana kā pareizi darboties, kā arī nepareiza inventāra izvēle. Kas attiecas uz šo video cik redzu un var saprast tad šie vīri ķer ar neliela izmēra džerkiem- nezinu, ko viņi darītu ar 100 gramus smagiem džerkiem ar bezinerces spoli. Pats lietoju pašlaik AGAT firmas kātu 1.70m garu ( mans augums ir 1,84), ABU GARCIA multiplikātoru 5601 C4, STRIKE WIRE EXTREEM auklu (0,36mm) kā arī praktiski tikai STRIKE PRO džerkus peldošos (no 15cm līdz 20 cm garumā) svars džerkiem No 60 līdz 100 gramiem), pavadas ASV ražojuma titāna LIepājā maksā aptuveni 8 Ls gabalā. Lielākā kļūda kāpēc cilvēks ātri nogurst ķerot ar džerku ir nepareiza raustīšana. Uzraušanas laikā praktiski tiek darbināta tikai plaukstas locītava, neviss visa roka. Kas attiecas uz bārdām ieteiktu pļavā pamētat kādas 2-3 stundas,, paeksperimentējot un piregulējot magnētisko bremzi pēc vajadzības, lai nebūtu jačakarējas copes laikā.
7.jūnijs 2012, 13:02 | links
 
Kas attiecas uz kāta izvēli tad viss atkarīgs no kādas laivas ķersi. Ja izmanto parastā tipa laivas, kur stāvi praktiski vienā līmeni ar ūdeni tad neieteiktu kātu garāku par 1,80 metru, protams ja neizmanto uz augšu raušanas tehniku, ja izmanto amerikānu tipa laivu ar augstu platformu tad vari nemt arī garāku, zinu ka šajā gadījumā citi izmanto pat līdz 2,20m garus kātus. Cik esmu lasījis dažadā literatūrā tad vieni iesaka ņemt kāta garumu attiecīgajam cilvēkam līdz degunam, citi līdz pieres vidusdaļai.
7.jūnijs 2012, 13:19 | links
 
Labs video par jerkbait tehniku no CWC komandas pārstāvja http://www.youtube.com/watch?v=wQAH5FdVPo8
7.jūnijs 2012, 13:47 | links
 
Nēesmu džerkotājs, bet to tehniku saprotu. Ar Rapala Subwalk arī var raustīt tieši tā pat un rezultāts ir labs. Sevišķi jau ūdenstilpnēs, kur liels makšķernieku spiediens, un zivis ir pieradušas pie visa, ar džerkošanas tehniku pat ar parastu vobleri var panākt daudz vairāk nekā vienkārši tupi velkot. Gribēju gan vienā citā jautājumā painteresēties. Vai kāds ir mēģinājis jaunos Strike pro tiny buster džerkus? Ir kādas atsauksmes? Es divus pasūtīju no Polijas, redzēs kā būs!
7.jūnijs 2012, 15:59 | links
 
Domāju, ka vasaras mēnešos, kad līdakas paliek mazaktīvas rezultāts uz šiem mazajiem džerkiem varētu būt neslikts. Lielos džerkus 15cm un uz augšu parasti izmantoju maija, jūnija, oktobra, novembra, decembra mēnešos.
7.jūnijs 2012, 16:38 | links
 
To: Fiskare

Tiny - riktīgs twičojamais, mēģināju gan es gan čoms - bez rezultātiem.
7.jūnijs 2012, 23:28 | links
 
Baby B - tas man personīgi, šajā pavasarī it Top 3niekā, lai arī šancēju ar 10-35gr kātiņu+ziepjutrauks! Tiny tikai twitch kātiem un max 10 cm pavadas karabīnē. Turklāt asaris, teiksim engurē, arī šamos knābās 100%!
7.jūnijs 2012, 23:40 | links
 
Vai šī spole ( http://shop.salmo.lv/products/4433 ) būtu piemērota džerkošanai, ne priekš smagiem mānekļiem ~50g ?
1.jūlijs 2012, 21:10 | links
 
montrs: ... es neriksētu! Tad jau labāk paņem no Okumas kādu ziepju trauku!
2.jūlijs 2012, 09:06 | links
 
Kads tolks no tiem ziepju traukiem ja normalu auklu var uztit 50m
2.jūlijs 2012, 09:26 | links
 
60 metri ar 0,28 un 0,3 pīteni pilnīgi pietiek! Nu nav džērks tas lidotājs, kā džigs! Pašam man stāv 0,36mm precīzi 67metri uz Abu Garcia ziepju trauku un bēdu nezinu! Izmantoju mānekļiem līdz 45gr!
2.jūlijs 2012, 09:41 | links
 
Vieglajiem jau varbut labi arii ir....
2.jūlijs 2012, 09:45 | links
 
Mans rezumē par džerkbaitu: pagājušo gadu izmantoju parastu spininga kātu ar bezinerci, izmantoju džerk mānekļus līdz 50gr. riktīgi iepatikās gan spēle gan rezultāti. Šogad iepirku abu garcia 5600 multiplikatoru un atemi kātu 1.8m, vai nu nemāku vai kas ( droši vien ka nemāku ) bet kaut kā nu galīgi neiet pie sirds . Laikam tā pierasts pie klasiskās spiningošanas ar ierastajiem rīkiem ka liekās ka džerk kāts stīvs kā bomis, spole arī ne tāda kā pierasts. Bet tomēr ir viens pluss, vasarā super noder komplekts velcei :)
2.jūlijs 2012, 20:24 | links
 
Grabulis...reālajā dzīvē skan daudz skaidrāk,filmējot skaņa praktiski zūd,jāklausās uz max voljūm...
27.jūlijs 2012, 12:34 | links
 
Labs video gabaliņš...beigās pārsteigums :)

http://video-fish.ru/rybolovnaya-shkola/628-dzherk-byejt-vvodnoe.html
27.jūlijs 2012, 20:27 | links
 
asars
29.jūlijs 2012, 21:18 | links
 
Ir kads kkur redzejis labu katu. Ne Agat ne Salmo. test +/- 50/120 garums negaraku pa 180. bija D.A.M Calyber Jerk 56-112gr . Ljoti patika
12.augusts 2012, 19:05 | links
 
To: JanKa_K

Ņemot vērā ka man negāja ne ar Larus, ne ar Fox ne ar ProLogic (ar 150gr testiem) kuri salūza tad Ēsmas veikalā rezervei iegādājos stiklašķiedras Jerkbait kātu 1.8m , 120gr ar metāla riņķiem - strādā labi līdz kādiem 90gr, ir mīkstāks un patīkamāks arī zivi velkot un pārtapa par primāro kātu. Cena bija kautkādi ~25 ls, pa divām sezonām nekas nav noticis!
12.augusts 2012, 19:21 | links
 
Viss sakas no jauna. Nezinu kaa citiem bet es nevaru atrast ko pirtk.Ar shito ilgi mekleju un ilgi citus malaa metu. Parak izveligs :D
12.augusts 2012, 19:30 | links
 
katram sava tehnika un štrumenti, man ir 3 džerka kātī, divi no Salmo, vienam tests līdz 70 gr un garums 1,85, otrs ar 100 gr testu un 1,65, trešais no dārgā gala ar testu līdz 140gr. un 1,90 ar šo kātu ir tikai ķertas lielās Lielupē un Liepājā. Uz Babīti ņemu tikai mazo testu kātu ar Okumas Citriks(zieptrauks) aukla 0,25mm, vasarā strādā bez bēdas, pat šodien no 8 zivīm 6 uz džerka!
12.augusts 2012, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager