Jerkbait

Varbut kads piedava agat northern pike 162cm. Varu uz mainu man Maxximus Jerk im8 tests 50-150, garums 175cm kats ideals tik man prasas isaku!
12.augusts 2012, 20:20 | links
 
No savas pieredzes ar 150gr testu var izspēlēt stipri labāk un rezultāts ir labāks - bet kaifs mazāks - jo baigais slotaskāts. Esošais 120gr, ir mīkstāks līdz ar to spēle nav tik agresīva un to esmu arī manījis uz copju skaitu - kuras ir samazinājušās.

Visi kāti ir 180cm izņemot ProLogic pēc remanta palika par 2cm īsāks. Ja godīgi tad manam 186cm augam pilnīgi ok, bet atkarīgs no laivas - ja laiva ar lielāku iegrimi un bez grīdas tad ir drusku pa garu, bet esmu piešāvies arī strādāt drusku ieslīpi - tad nav problēmu.
13.augusts 2012, 11:38 | links
 
Kādam ir bijusi darīšana ar Broman O Dell jerkiem?
14.augusts 2012, 20:16 | links
 
Biju lietojis Bromanodel - CRANK SLIDER, bet diemžel iestājās lidotājos pa gaisu, pāris zobainās dabūju - gaitai arī nebija ne vaianas. Bet manā topā gan nav.
15.augusts 2012, 00:22 | links
 
Jancuks26...
Uzjautā Maituputnam ,liekas ,ka viņš bija tēmā par šo...
15.augusts 2012, 00:29 | links
 
Labprāt pievienotos kādam džerkotājam līdzi uz copi ,kāts nopirkts jau kādu laiku ,bet tā īsti nemaz nav izmantots ,gribētos nopietnāk pamācīties ar to rīkoties.
16.augusts 2012, 08:28 | links
 
Kā vienu no, lietoju Broman O Dell Beta series, 6.3" 20-100g. ( man līdzi vienmēr ir trīs špiningi, katram savs uzdevums...)Viegls darba rīks, patīkams, bet tieši šis mazliet par mīkstu, jeb to es izmantoju "delikātiem" , viegliem Jerkiem. Tādam jāliek ziepjutrauka spolīte ( tāda, kas tomēr jerkam der...) un tad process ir ar baudu, jo to pavada viegluma sajūta.
16.augusts 2012, 09:50 | links
 
Bija viens Broman O Dells... Koka. Pēc 15. minūšu copes lakojums ieplīsa, koks piemirka, pārstāja spēlēt vispār. Manuprāt, cena tam izstrādājumam nepamatoti uzskrūvēta...
16.augusts 2012, 11:06 | links
 
Broman O Dell, brand cena ir liela, patreiz ar finansēm ir kā ir bet domāju pa kādam džerkam no šiem ražotājiem iegādāties:
AAD DAM
Salkin
Senaste
16.augusts 2012, 15:12 | links
 
Davis-Di! Kur var nopirkt Salkin? Ļoti gribu iegādāties kādu Salkin Fenix (mēnesi atpakaļ viena Usmas zobainā aizpeldēja ar visu mānekli).
16.augusts 2012, 20:30 | links
 
Lai kādi džerki navmēģināti, tomēr Strike Pro gandrīz vienmēr ir izrādījušies visrezultatīvākie!Ar visu to, ka ilgu laiku biju baigais Savage gear fans:)....
16.augusts 2012, 21:09 | links
 
Silstar katus ir kaads kkur redzejis ?
28.augusts 2012, 23:37 | links
 
To: jamikus
Tikai netā, meklē googlē vai tml. - http://www.salkinlures.se vairs izskatās nav pieejams.

http://www.swedishlures.com/profil/Salkin

Vari mēģināt rakstīt
kontakt@salkinlures.se

vai telefons bet pieliec zviedrijas kodu:
Telefon:
0739377727
29.augusts 2012, 01:07 | links
 
To: BUKS
StrikePro ir Latvijas top nr.1 popularitātē jau gadus 7. - un vislabākais ar ko sākt - bet ja džeko tur kur ir liela slodze - rezultāti var pieklibot!
SalmoPL ir pāris modeļi kas strādā bet jāpiešaujās - ne katram sanāk!
AGAT - labi/patīk - bet rezūltāts pieklibo!
Pārējie + noname ir jau cits stāsts - bet baigais $$$ meklējoties + protams liela daļa kam nepietiek laika izstrādāt tehniku vai nestrādā!

Visu cieņu Latvijas bāleliņiem, bet par 8
29.augusts 2012, 01:17 | links
 
BTW no StrikePro BusterJerk vienu krāsojumu kurš izņemts no ražošanas - speciāli sūtiju no somijas par 22EUR + shipings - Dēļ tā ka tas ir vienkārši killers rudenī un duļķainā ūdenī!!!

Nezinu kā citiem bet man ik pa laikam sanāk aizsviest kādu pa gaisu - pats jau vainīgs pavadu pārsienu ~1x copē tikai - bet lidinu no sirds :)
29.augusts 2012, 01:25 | links
 
NJā Busteriem ir izteikti mānekļu krāsojumi, kuri izteikti šancē lietus laikā! Man pesonīgi vieni no rezultatīvākajiem ir tieši CWC komanads speciālo krāsojumu Busteri - kuri arī ir sagādāti visos tipos cruisers/shallow/sink ! AGAT ir noteiktu ūdenstilpņu killeri, un vairāk uz rudeni pierādījuši sevi, jo spēli var veikt ļooti gausu, āķi gan jāmaina uzreiz!
29.augusts 2012, 09:12 | links
 
Kads ir tas krasojumu super duper ? Intreses pec var paakstiities !
29.augusts 2012, 10:24 | links
 
To Davis-Di
Kādu auklu Tu lieto? Pats uztinu 80 un 100 lbs katru uz savas spoles... pirms četriem, pieciem gadiem sieto cilpu pavadas stiprināšanai vēl neesmu pārsējis.
29.augusts 2012, 20:10 | links
 
Nu nesaksim meistarus telot. Tas ir normali ja pa paris reizem kads maneklis aizlido :D :D Man arii pariitis aizlidojis ir. Protams savas vainas delj. Neko citu vainot nevar.
29.augusts 2012, 22:02 | links
 
... ir gadījies nopirkt strike pro krutku
29.augusts 2012, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager