Jerkbait

To Davis-Di
Neviens jau nepretendē uz meistara titulu! 8)
Bet aizlidināt mānekli ik pārcopes īsti pareizi nav vis. Iespējams, ka attiecība mānekļa svars/aukla nav proporcionāli pareizi izvēlēta. Vai spices riņķis čakarē auklu.
Man reiz uz copi čoms līdzi izbrauca. Pēc kāda sestā aizlidinātā mānekļa, viņam nācās aizdomāties...
29.augusts 2012, 22:48 | links
 
Mans ar ir pāris reizes aizpidžinājis mānekli prom uz mājām. Lai gan strādāju es vieglajā klasē, nu līdz 50gr, ar 0.18, tobiš ar samērā "smalkiem" verķiem, bet tas nav noticis bieži.
Mani novērojumi:
1.) Ja izdara pārāk "rezku" iemetienu. Tam tomēr jābūt līganākam.
2.) Ja met visu laiku pret vēju, tad ar māneklim lidojot, tas iztin to nevienmērīgi no spoles, jeb spoles kasete griežas a māneklis vairs nevelk un pēc pāris reizēm aukla ir tā ļoti dīvaini pārklājusies, ka uzmetas cilpas. Lai no tā izvairītos, es pāris metienus iežvidzinu pa vējam, un ta jau atkal var apstrādāt vēja pusi.
o.
30.augusts 2012, 08:44 | links
 
Aukla 0.4 pītā, tagad Salmo - agrāk Spider uc. ražojumi tika mēģināti. 75gr uzskatu ir normāla auklas un svara attiecība :) Esmu domājis mēģināt pāiet uz 0.35.

Problēma ir tajā, ka intensīvi strādājot - tai skaitā pa zālēm - mezgls savelkās ļoti cieši un ja laicīgi nepārsien tad viņš sevi pārspiež!
Šī problēma ir veca kā mūžība.
30.augusts 2012, 08:47 | links
 
To otinjsh

Tev tiesa par to pretvēju - un ja uzmetās cilpa gaisā + mezgls nav sen pārsiets ir ass belziens un māneklim ir lielas iespējas iestāties lidotājos!
30.augusts 2012, 08:51 | links
 
0,35 jebšu 65Lb Power pro un nav ne vainas! Esmu varbūt aizmetis kādus 2, bet palielam pašā sākumā, kad muļķiks bija pavisam jauns rīks! Tagad jau pie iemetiena īkšķis ir virs kasetes un ja cilpas jau sitas pret īkšķi, tad stopēju nost!
30.augusts 2012, 09:28 | links
 
No savas pieredzes ar džerku ja ieķerās doņos vai citās zālēs vai zacepos tiek izvilkts diezgan brutāli ārā - so pēc šādiem gājienaim pāris ir vienozīmīgi jāpārsien mezgls!

Ar 0.35 drusku rezervēti izturos jo man ir arī līdz 100gr mānekļi un tiem ir cita slodze, ja būtu tikai salmopl un strike pro busteri, bez bandītiem uc smagajiem domāju ka sen jau būtu pārgājis.

Un ja runā par iepriekšējo tēmu pa ražotājiem - tad man Fox ražojumi nav nesuši panākumus - lai arī spēle dažiem no viņiem laba!
30.augusts 2012, 09:42 | links
 
vot nezinu kamdēļ, bet big bandīts nav nesis labus lomus, lai arī busters ar tādu pašu krāsu ir killers, bet bandīts zemmērus tik kacina! Nez varbūt ticība nav max levelī :P
30.augusts 2012, 11:09 | links
 
Kāds ir mēģinājis jerku iesmērēt ar mega strike?
vai tas ko dod?
30.augusts 2012, 11:12 | links
 
neredzu jēgu.... atraktoram straumē... ok, jigam es redzu sakarību, bet maneklim, kas pamatā, tomēr ir virsējiem slāņiem un vidus ūdenim, domāju citi maņu orgāni nošancē pirm uzbrukuma!
30.augusts 2012, 11:19 | links
 
... domāju big bandit pamēģināt uz velci, to zilrozspožo, rudenim varētu būt labs
30.augusts 2012, 11:29 | links
 
To dzhams

Big Bandit ir nesis rezultātu atsevišķās situācijās - lielākā ~6kg latgalē! Uzreiz saku ka ir jāpiešaujas izspēlēt + vajag cietu kātu ar 150gr testu! Man otrs ir mīkstāks ar 120gr test ar to praktiski nevar izspēlēt!
Bet ja vidējo skatās tad Busters arī man labāk strādā salīdzinājumā ar bandītu!

Papildus džerkam ticības jautājums ir svarīgs - es necopē kad varētu pāriet uz gumiju vai mazajiem mānekļiem, beigās krastā esmu izbraucis ar četrinieci.
30.augusts 2012, 11:30 | links
 
Bandits liekas vienu reizi Lielupē ir ir ielicis Busteram, pārējās reizes Busters kabinājis! Ir bijis gadījums, kad Busteru sit, bet uz āķi negrib sēsties, uzliekot banditu situācija uzreiz samainījās un realizācija noteikti uzlabojās! Pavasarī Banditu vispār var atstāt mājās, lai vietu neaizņem kastē! Kāts noteikti ir jāņem virs 100gr lai kko no viņa izspiestu!
30.augusts 2012, 13:04 | links
 
Man maija pirmajās nedēļās pagāšo gad strādāja.
Šogad maijs tāds izčakarēts bija ar nārstu un līdz ar to lomi vispār man piekliboja.
30.augusts 2012, 14:17 | links
 
Vīri, ko Jūs domājat par šādu modeli?

Agat Nothern Pike Jerk Spin NPJ-57D (цельный, 1.74 м, 40-140 г)
7.septembris 2012, 11:40 | links
 
Andzy35
Tur kaut kas Tev ar testu nav kārtībā - pats Agats saka: Length:1.74 m Test:20-100 gr!!!, skaties kļūdas pēc nepaņem nepareizo...
Man viengabalnieks ar līdzīgiem parametriem ir (bet drusku cits ražotājs) - man patīk, bet katru reizi krāmējot mašīnā, izsprūk pa kādam dokeru vārdam... ;-)

http://agatlures.com/en/Products/_1_2.html
7.septembris 2012, 12:03 | links
 
Bandīts sevi labi ir pierādījis rudenī seklajā Liepājas ezerā un pagājušā rudenī Babītē ar, lai gan manā arsenālā ir tikai divi peldošie Bandīti, bet abi ir ražīgi, paprovēšim arī šo ruden:)
7.septembris 2012, 13:25 | links
 
:D
es bez tiem mātes vārdiem līdz 2m mierīgi ielieku jumta kastē...

kādi pēc būtības ir tie Agat Jerk kāti???
testi ir dažādi, dažādām vajadzībām... garāku par 1.75m gan negribētos, būs gals jāzāģē nost :D
7.septembris 2012, 13:27 | links
 
Manam pieder NP170cm ar testu 40-140g. Neesmu nekāds ķeneris, bet man liekas normāls gan Bandītiem, gan Busteriem...
Pie auguma virs 1.9m no Bush laivas pat ļoti burvīgs.
Garāku gan neieteiktu.
7.septembris 2012, 14:23 | links
 
To Andzy35

Nu par Agat kātiem grūti kautko teikt esmu vienreiz rokā turējis un pamētājis. Kā iesākumam vienozīmīgi domāju, ka būs OK.

Vienīgais ko varu teikt ka ~1.8m ir pilnīgi norāli un vis ir atkarīgs kādā laivā copē, ja copēsi ar dziļu iegrimi tad arī tas pats 1.74m būs pa garu un nāksies ieslīpi raustīt.
Ja copēsi no makšķernieku sporta laivām tad derēs arī 1.9m-2.1m gari kāti.

Papildus viss vēl ir atkarīgs kādā slīpumā tu veiksi pierāvienus un cik garus - tas jau atkarīgs būs no tavas tehnikas!

Starp citu ir metode kā vertikāli džerko - uz sitiena neatradu video youtube, bet man viens čoms tā dragā!
7.septembris 2012, 14:30 | links
 
man ir divi kāti viens līdz 70gr otrs līdz 140gr

itkā līdz 70gr, bet man liekas, ka vidējiem džerkiem (50-60gr) drusku pa mīkstu, toties mazajiem ir OK
a ar to līdz 140gr visas kotletes iet OK :D

tapēc arī meklēju kautko ap 100gr....
10.septembris 2012, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager