Jerkbait

sveiki džerkotāji! Kādu spoli jūs ieteiktu mānekļiem līdz 120 gramiem? Paldies!
4.novembris 2012, 18:22 | links
 
Nu kur tad visi palikuši?
6.novembris 2012, 21:30 | links
 
A ko tur ieteikt, izvēlies abu c3 vai c4 un garām nebūs. Principā mūžīgas spoles. Lētāks gals jau mazāk drošs. No dārgākām revo toro un daiwa luna.
6.novembris 2012, 21:39 | links
 
marix1
Liela daļa noteikti ieteiktu Abu garcia C4, es pats arī biju nobriedis ņemt tieši to, taču pēdējā brīdī saņēmu labu piedāvājumu un iegādājos Banax Starion 300L apmēram vienā cenu kategorijā ar C4 Esmu apmierināts ar izvēli, jo šai spolei ir tā saucāmā easy access sistēma, kas ļauj to attaisīt ļoti vienkārši, ja uzmetas 'bārda', kas manuprāt nav mazsvarīgi, ja tikai tgd sāksi apgūt šo lietu.
6.novembris 2012, 21:45 | links
 
Lai veicas, pastāstīsi pēc gadiņiem diviem, kā darbojas:) Es izmantoju AbuGarsi Revo Toro lielākiem mānekļiem un mazākiem Okuma CITRIX, kā arī auklas izmēri tiek lietoti līdz 0,28
Pat neizprotu, kāpēc jāliek ir lielāki izmēri:)?
6.novembris 2012, 22:09 | links
 
Man ir 5600 C4 un 6600 C4 no Abu. 5600 ir šaurāka, 6600 platāka. Abas kreisajai rokai. Domāju, ka nedrīkst mest ar vienu roku un pārliekot otrā tīt, kā daudzi pieraduši. Pārmācīties ir tikai gribēšanas jautājums. Bet pēc tam!!! Met un velc. Manuprāt šaurākā 5600 pilnīgi pietiekama. Platā superlielajiem vizuļiem. Platā arī mazliet smagāka. Tā kā man laivā ir trīs špiningi, tad tā arī tos izmantoju: vieglajiem, smagajiem un supersmagajiem, atkarībā no emocijām un vajadzības. Nav jātērē laiks vizuļu maiņai.
6.novembris 2012, 22:18 | links
 
Par auklas resnumu: arī man sākumā bija tieva. Itkā labi, viss ok. Vienu dienu. Otru. Tad pretī vējš. vieglāks vizulis. kautkas aizķēries, stiprāk pavelk, un aukla sasprūst spolē. Un metot, netinās tik labi, un bārda- stiprs STOP kā likts. Un ja vēl tāds enerģiskāks metiens....desmit Ls aizlido kā raķete.... Gadās ka aukla ai riņķa neuzmanības pēc aizķērusies...tas pats...aizlido labi tālu. Tāpēc ar resnu auklu tas notiek retāk divu iemeslu pēc: mazāk ieķilājas spolē pēc spriegošanas un stiprība pietiek, lai apstādinātu gaisā vizuli, nesalauztu špiningu un neaizmestu to! Kāds gan var būt garastāvoklis, pēc labas copes...ja vērtīgs vizulis aizlidināts!
6.novembris 2012, 22:26 | links
 
Kādi viedokļi džerkotājiem par Bandit Tail mānekli, to kas ar asti, ir jēga veikt investīcijas šādā māneklī ? Vai ir kāds darbojies ar šo mānekli arī bez astes, un kā ar spēli astainam un bez astes ?
6.novembris 2012, 22:29 | links
 
baits
tas par tiem gadiniem diviem tika adresēts man?
6.novembris 2012, 22:43 | links
 
Ar ko atskiras c3 no c4?
7.novembris 2012, 11:24 | links
 
5600C4, šaurāka 6600C4 platāka, labā roka tin. 5601C4 , 6601C4 kreisās rokas variants. C4 parāda to, ka galvenā atķirība ir mēlītes konstrukcijā, kas jānospiež, metot, jeb spoles iztīšanas atbrīvošanas svira. Šīm spolēm tā ir plastmasas, ergonomiska, spoles centrā. C3 spolēm ir bleķītis- mēlīte, kas jānospiež spoles sānos ( daudz spaidot īkšķis var sākt sāpēt...). C3 ir vecā paaudze. C4 jaunā.
7.novembris 2012, 11:52 | links
 
Ko tur daudz spriedelet ir tikai viena normala spole,gan iesacejam gan profinam DAIWA LUNA 253.Viss parejais ir tikai zels salidzinajums.Gribam cakareties ar bardam un atsautiem dzerkiem uz prieksu perkam ABU.Ja nepieciesams ziepis tad SHIMANO CURADO300-ta serija.
11.novembris 2012, 07:02 | links
 
Perkam abu ? Kas tad vainas revo toro 51hs ?
11.novembris 2012, 10:15 | links
 
Lai gan pats es izmantoju divas Lunas 253 un 300, bet varbūt nevajag tās padarīt par vienīgajām kuras derētu jerkam. Abu spoles arī loti tam piemerotas. Gan revo toro, gan c4 ir gana labas. Tad jau ir gaumes lieta. Bārdas vairāk rodas roku dēļ, nevis spoles dēļ. :-D
11.novembris 2012, 11:58 | links
 
Cienijamais the,ja jus neredzat atskiribu tad,griezam abu tas ta4u 2x letakas,tad ari prieka vairak.
11.novembris 2012, 12:13 | links
 
Arturo - nēesmu manījis bārdu Abu RevoToro, lietoju to jau 2 gadus, ne riezi nekas nava noticis mētājot džerkus sākot no 45gr līdz 100gr...:) Domāju, ka toč problēma rokās un galvā! Ar prātu jāstrādā, džerkošanā toč nepietiek ar RĀVIENSITIENIEM ar kātu:) Katram sava darbošanās tehnika ir jāatrod un spole pareizi jānoregulē!
11.novembris 2012, 12:49 | links
 
To Arturo :Es neteicu ka nav starpibas. Ne visi var atlauties spoli pāri 150 ls. Personīgi uzskatu Lunu par labāko jerkbaitam, tāpēc arī tās izmantoju. Bet tas nenozīmē ka ar C4 tu noķersi mazāk. Ekipējums ir TIKAI daļa no makšķerēšanas.
11.novembris 2012, 13:44 | links
 
ar revo toro bardu nevar dabut ? Oky .... Atliek uzmest nedaudz asāk un lūdzu. Protams atkrarība kaa tu esi noregulejis centrberzes bremzi. .
11.novembris 2012, 14:25 | links
 
Vīri, sportsdrirect.com Strike pro džerki par normālām naudiņām!
11.novembris 2012, 19:06 | links
 
Strike pro džerki!
11.novembris 2012, 19:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager