Jerkbait

uz nākamo gadu domāju šādu iegādāties

Savage Gear Deviator
11.novembris 2012, 19:38 | links
 
VlDream , varu tev lēti pāris mazlietotus pārdot :-)
11.novembris 2012, 19:54 | links
 
BUK tev adrese kreisa uzrādīta, pārbaudi!
11.novembris 2012, 20:17 | links
 
Drukas kļūda, sportsdirect.com ir pareizi
11.novembris 2012, 20:56 | links
 
Tatad ar rokam un galvu tikam skaidriba,palika noskaidrot ka iesacejam kurs taisa pirmos solus multiplikatoros,kad vajag sapito auklu atpinkeret veja,vilnos,laiva.Vakar karteja reize kad,noveroju ka cilveks mocas nervoze...,jo bijam iegajusi tiesi krokodilu valdiba.Man skiet ka sajos brizos ir pilnigi pajat uz tiem 70ls skirbas,un svarigakais ir atra piekluve pie spoles,bremzes regulacija,ko var pieskanot ar vienu kustibu.Un pietiek asaras birdinat par dargumu ,dzerks nekad nav bijis lets.Ja ir ists profins,tad tas ari no nevas iemetis.
11.novembris 2012, 21:24 | links
 
Abu tak ražoja spec JB spoli, 5600 un 5601 (atkarībā no rokas), ja nemaldos.
11.novembris 2012, 22:05 | links
 
Arturo, nu ok, Luna dzirdēts daudz un ko no Shimano klāsta var izmantot šīm copes veidam ?

PS. pašam man ir Abu, tikai sep.beigās š.g. sāku šo copes veidu ir bārda, bet pamatā 95% rokas pie vainas .......
12.novembris 2012, 21:52 | links
 
Velreiz atkartoju ka lunu ir vienkarsi lietot,ta kompense iesaceja kludas.Izpetiet, paskataties ka nemas spole,ka regulejas magnetiska bremzes.Vinas labums ir vienkarsiba (durakaustoichevaja).No shimano lietoju curado 301.Es neesmu tirgonis un izsaku savu viedokli no pieredzes.
12.novembris 2012, 22:26 | links
 
Džerkoju nu jau trešo gadu, kad sāku - nopirku sev uzreiz divas spoles:
1) Abu Garcia Ambassadeur Revo Toro 51-HS L
un
2) Team Daiwa Luna 253L
tā teikt ar rezervi... ;-)
Personīgi man, tad kā iesācējam, vairāk patika strādāt ar AG Revo Toro un ar auklu 0,42 (vai 0,45) ne kādas īpašās bārdas nemetās, it sevišķi ja pirms lietošanas uzprasi zinātājam kā pareizi noregulēt bremzes. TD Luna izmantoju kā rezerves variantu, bet tagad strādāju tikai ar TD Luna, pavisam vienkārša iemesla pēc - AG Revo Toro savas muļķibas pēc noslīcināju... :-) un diemžēl tādus modeļus Abu Garcia vairs neražo... 8-( Mēģināju piemeklēt kaut ko līdzīgu gan veikalos, gan i-netā, bet neko līdzvērtīgu un tik pat jaudīgu un ātru neatradu. Uzskatu, ka pat Shimano Curado 300 E nestāv klāt Abu Garcia Ambassadeur Revo Toro 51-HS L (tas ir mans subjektīvais viedoklis!!! - varbūt arī kļūdos).
Mani novērojumi un secinājumi:
Abu Garcia Ambassadeur Revo Toro 51-HS L
Priekšrocības (salīdzinājumā ar TD Luna):
lētāka, auklas ietīšanā ātrāka (6,4:1), vieglāka, ērtāk saturēt rokā (vismāz iesācējiem točna) un tas, ka iemetienā auklas uztinējs staigā līdzi auklai, kas, manuprāt, palielināja iemetina attālumu (var jau būt, ka tas arī tikai psiholoģiskais efekts).
Trūkumi:
Tomēr ierobežots lietošanas resurss (plastmasas komponentes dara savu) un galvenais trūkums - SLĪKST!... :-)

Team Daiwa Luna 253L
Priekšrocības:
Nu tā ir klasika un ar to viss ir pateikts, praktiski nenokaujama (būs ko atstāt mantojumā mazbērniem... ;-))
Trūkumi:
Dārga (jeb dārgāka nekā citas, bet ne visas piem. Daiwa Z2020 HL vēl dārgāka), nedaudz samagāka, pateicoties kvalitatīvam metāla korpusam (kad pierod - to nejūt), ne tik ērta kā "ziepju trauki"...
Nu apmēram tā! Ne asakas!!!

P.S.
Ja būtu iespēja tagad iegādāties Abu Garcia Ambassadeur Revo Toro 51-HS L, izdarītu to OBLIGĀTI !
13.novembris 2012, 00:20 | links
 
Tad nu iekomentēšu es ar... Pirmkārt akcentēšu, ka ABU multiplikātoru sektorā ir visvairāk pārdotākās spoles visā pasaulē un vienīgais puslīdz nopietnais konkurents šajā sektorā ir Daiwa. Revo Toro 51hs uzskatu par labāko spoli kāda var būt džerkošanai. Diemžēl tā tika noņemta no ražošanas ASV tirgus mazā pieprasījuma dēļ. Daiwa Luna salīdzināšana ar Revo Toro man liekas nekorekta.. Apaļa profila spole no ārējā metāla korpusa nav nekādā veidā pat uz pusi tik ērta kā zemprofila Revo Toro, kuras korpus ir veidots viegla, rokām patīkama materiāla. Erganomika dotā gadījumā izsaka visu. Akcentēšu, ka iekšējais darba korpuss abām spolēm ir vienādi veidots no nerūsējošā metāla. Man dotā gadījumā šķiet, ka Daiwa Luna izvēli aizstāv tautieši, kas viņas jau ir iegādājušies, lai mierinātu sevi ar izdarīto izvēli. Miers ar jums, izvēle nav slikta, gan mēdz būt arī labāka :)
13.novembris 2012, 01:06 | links
 
Es negribu nevienu parliecinat....,revo toro salidziniet ar parejam spolem no citiem razotajiem,kas taisa ziepjus piemeram ar shimano curado 300 seriju ,akumam,banax utt.Pret lunu izliekat savus monstrus C3,C4,JB,un izstastiet parejiem cik tas ir labas spoles.Tikai nevajag sakt ar cenu,ar to ka vina ir dargaka sapratusi visi.
13.novembris 2012, 09:21 | links
 
Raivi, man nav nekas pret Revo Toro, tā nu sanāca ka iegādājos Lunu, tad otru tikai tādēļ ka biju apmierināts. Tik pat labi nopērkot pirmo Toro spoli nekad neskatītos uz Lunu. Kas to lai zin :-) Velā rudenī protams bez cimdiem salst rokas turot Lunu. Ar toro nedaudz ērtāk. Kādu laiku jāpirod pie lēnāka pārnesuma Lunai pēc Toro lietošanas. Kāpēc Revo Toro 51hs vairs neražo ?
13.novembris 2012, 09:23 | links
 
L_John ar cienu.Ar ko TORO ir labaka par CURADO,kads medus tur ir.
13.novembris 2012, 09:49 | links
 
Čau Fishbon. Tu pasaki, ka salīdzināšana ir nekorekta, bet pats to cītīgi dari :DD
Pareizi arturo raksta - luna ir jāsalīdzina ar C3, C4 un JB ;))
13.novembris 2012, 10:15 | links
 
Vasali! Vai šeit ir kāds kurš džerko pa Burtnieku? Kādi mānekļi būtu ejošākie šai ūdenstilpnei?
Paldies un ne asakas!
13.novembris 2012, 22:09 | links
 
Sveiks, arturo!
Ar ko labāka praksē un lietošānā??? Nezinu!
Neesu lietojis, bet tikai turējis rokās un izgrozījis no visiem galiem, jo vienu brīdi (pēc AG Revo Toro noslīcināšanas) izskatīju kā iespējamo variantu iegādei.
No tehniskajiem rādītājiem izteiktākais ir -
AG Revo Toro: Max Drag (lb) 22
Shimano Curado 300E: Max Drag (lb) 15
un tā manuprāt varētu būt nozīmīga jaudas rezerve, t.i., nav jāpiedomā mainot mānekļus kurš smagāks, kurš ne tik smags. Bez tam paturot rokā abas, Curado tomēr izskatās tāda "maigāka" jeb kā tautā saka "šķidrāka"... :-)
Kā rezultātā mana zemapziņa teica: "Neņem! Nafig vajag..." Un es noticēju! :-)
Vēl varēt būt tas ko jau teicu iepriekš, ka iemetienā auklas uztinējs staigā līdzi auklai, līdz ar ko aukla netiek "lauzta" iemetienā un mazinās auklas berze pret auklas uztinēju (kaut gan arī te varētu diskutēt - kurā no gadījumiem fizika ir efektīvāka: auklas uztinēja mehānisma darbināšanā vai auklas berzes pret uztinēju pārvarēšanā).
Ātrumi abām gandrīz vienādi (Abu 6,4:1 un Corado 6,2:1) un nav diskusijas vērti. Tas arī laikam būtu viss...
(Atkārtojos... Tas ir mans subjektīvais viedoklis!!! - varbūt arī kļūdos).

P.S.
Ar tirdzniecību un preču reklamēšanu man nav ne mazākā sakara. Esu vienkāršs patērētājs, kam patīk cope... :-)
14.novembris 2012, 00:30 | links
 
Sveiki L_John. Izlasot tavu salidzinajumu par spolem esmu parsteigts.....CITEJU... No tehniskajiem rādītājiem izteiktākais ir -
AG Revo Toro: Max Drag (lb) 22
Shimano Curado 300E: Max Drag (lb) 15
un tā manuprāt varētu būt nozīmīga jaudas rezerve, t.i., nav jāpiedomā mainot mānekļus kurš smagāks, kurš ne tik smags. Tu met neatlaizot sledzi...Ceru ka tu esi kludijies.Ar bremzu dragu sakot pat 10lb var vilt salas,balkus,krumus nerunajot par dzerkiem,protams ar pratu.No dzives ar DAIWA CERTATE 4000 (kurai drag 7 lb)Sarkanaja jura esmu keris tun4us no 20+kg un vienu reizi trapijas cina ar haizivi kadu 40kg liela, spolei ne vainas.
15.novembris 2012, 23:15 | links
 
26.novembris 2012, 19:10 | links
 
pārdodu
st .croix Legend Tournament 6 '9 extra heavy power-130ls
Abu JB uz kreiso roku,aokla power pro 0,5-100ls
JB kasti ar 50 Jerkiem-250ls
12.janvāris 2013, 15:11 | links
 
River2Sea Dalhberg Wide Glide

12.janvāris 2013, 17:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager