Jerkbait

Sveiki. Par bigbait tēmu daudz maz ir skaidrs, bet kā paliek ar zelta vidusceļu 30g-80g? Kas tur labāk būtu no kātiem un multiem? Garumi tie paši 230 +/- 20cm .. Vnk plānots pāriet uz BJ 2 37g.. Ideāli, ja kāts atļautu mest arī buster jerk 75g. lai nav baigais bomis arī. Max 300e par vienību. Un kas ar auklām? Paldies

Rein, 3.oktobris 2019, 20:54


Nu 75g Busterim kātu vajag ar testu 100+ so īsti tev nesanāks atrast labu vidusceļu - viens vai otrs pieklibos - var jau mazos džerkus metāt ar smago kātu bet tas būs par rupju.
Es ieteiktu skatīties uz diviem kātiem:
1. mazajiem džerkiem, 20cm cūkām bez papildus svara,
piemēram Major Craft Firstcast 2.13 (FCC-702H) ja grib arī kādu buster 15cm suppershallow metat tad FCC-702X.
Spole - ziepju trauks - piemēram daiwa tatula, aukla ~0.26-0.28mm
2. džerkiem, lielajam gumijām ... tests 130-150gr piemēram BFT Lizzard X 7'10" MH Stefan Trumstedt vai svartzonker signature jerk 7'
Spole atbilstoša - Abu C4, Abu toro beast (muca/ziepjutrauks) , daiwa luna ...
Aukla ~0.36mm
3.oktobris 2019, 21:34 | links
 
Šajā txt lielās gumijas bija līdz 23cm, ja grib strādāt ar 26 un 26+ tad tur vajag kātu jau citu un ar testu 200gr
3.oktobris 2019, 21:36 | links
 
Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?
3.oktobris 2019, 22:08 | links
 
Aaa.. Vai kads lieto safety caps jerkiem? Plus kādas atsauksmes par Power dots?
3.oktobris 2019, 22:20 | links
 
Rein [03.10.19]: Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?
tīri feins likās BFT Lizzard Trumstedt edition kāts mazākiem svariem no 40-130g. pats lietoju Lizzard Monjaret kātu. esmu sajūsmā. no spolēm iesaku Abu Revo Toro beast 51 vai 61
3.oktobris 2019, 22:23 | links
 
Rein [16m]: Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?tīri feins likās BFT Lizzard Trumstedt edition kāts mazākiem svariem no 40-130g. pats lietoju Lizzard Monjaret kātu. esmu sajūsmā. no spolēm iesaku Abu Revo Toro beast 51 vai 61

svens76, 3.oktobris 2019, 22:23



Es Tevi sapratu. Kā viņš uzvedas uz 40g un 130?

http://www.abugarcia.com/abugarcia-reels-baitcast-reels-low-profile/abu-garcia-revo-toro-beastlow-profile/1373570.html#specifications

šīs tieši domāju lielajiem mānekļiem. Vienīgais ir dažādas specifikācijas, vrb vari izskaidrot atšķirības.? Domāju, ka nebūšu vienīgais ieinteresētais. :) Kādas auklas?
3.oktobris 2019, 22:28 | links
 
Pieļauju domu, ka šī, jo džerkam un softbait labāk lēnu spoli.

MODEL # REVO T2 BST51
3.oktobris 2019, 22:33 | links
 
Rein [03.10.19]: Rein [16m]: Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?tīri feins likās BFT Lizzard Trumstedt edition kāts mazākiem svariem no 40-130g. pats lietoju Lizzard Monjaret kātu. esmu sajūsmā. no spolēm iesaku Abu Revo Toro beast 51 vai 61

svens76, 3.oktobris 2019, 22:23


Es Tevi sapratu. Kā viņš uzvedas uz 40g un 130?

http://www.abugarcia.com/abugarcia-reels-baitcast-reels-low-profile/abu-garcia-revo-toro-beastlow-profile/1373570.html#specifications

šīs tieši domāju lielajiem mānekļiem. Vienīgais ir dažādas specifikācijas, vrb vari izskaidrot atšķirības.? Domāju, ka nebūšu vienīgais ieinteresētais. :) Kādas auklas?
40 g nemētāju, bet sākot no kādiem 60-100g ļoti patika.
51 no 61 atšķiras ar spoles ietilpību un pavisam nedaudz ar svaru
3.oktobris 2019, 22:35 | links
 
Rein [03.10.19]: Pieļauju domu, ka šī, jo džerkam un softbait labāk lēnu spoli.

MODEL # REVO T2 BST51
džerkam izmantoju Daiwa Luna 253, bigbaitiem Abu Garcia Revo Toro beast 61HS
3.oktobris 2019, 22:38 | links
 
Abu Garcia Revo Toro Beast ir tīri bigbaitam, pats lietoju 51 un esmu apmierināts.

Mazajiem džerkiem tas ir par lielu un smagu - te
spole vien sver 385g (51) , vieglā džerka komplekts Majorcraft + daiva tatula 150 svērs mazāk par Abu Garcia Revo Toro Beast :)), nu ja paņemsi pat 200 tatulu, (lietoju lielajam džerkam) tad komplekts būs dažus gramus smagāks par beast.

Bet nu ja ir vēlme var jau ar lielgabalu pa zvirbuļiem šaut :)
3.oktobris 2019, 22:47 | links
 
Rein [17m]: Rein [16m]: Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?tīri feins likās BFT Lizzard Trumstedt edition kāts mazākiem svariem no 40-130g. pats lietoju Lizzard Monjaret kātu. esmu sajūsmā. no spolēm iesaku Abu Revo Toro beast 51 vai 61

svens76, 3.oktobris 2019, 22:23


Es Tevi sapratu. Kā viņš uzvedas uz 40g un 130?

http://www.abugarcia.com/abugarcia-reels-baitcast-reels-low-profile/abu-garcia-revo-toro-beastlow-profile/1373570.html#specifications

šīs tieši domāju lielajiem mānekļiem. Vienīgais ir dažādas specifikācijas, vrb vari izskaidrot atšķirības.? Domāju, ka nebūšu vienīgais ieinteresētais. :) Kādas auklas?40 g nemētāju, bet sākot no kādiem 60-100g ļoti patika.
51 no 61 atšķiras ar spoles ietilpību un pavisam nedaudz ar svaru

svens76, 3.oktobris 2019, 22:35


Meah.. Domāju, ka šajā gadījumā spoles ietilpība ir sekundārā, jo kāts ir pietiekami stīvs lai aizmestu pienācīgu distanci, salīdzinot ar jig kātiem. Mans subjektīvais viedoklis. Balanss ir svarīgs. Vienīgais skatos arī tie jaunie BFT kāti galīgi nav no vieglo gala.

Ar džerkiem domāji Stefan kātu?
3.oktobris 2019, 22:52 | links
 
Rein [03.10.19]: Rein [17m]: Rein [16m]: Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?tīri feins likās BFT Lizzard Trumstedt edition kāts mazākiem svariem no 40-130g. pats lietoju Lizzard Monjaret kātu. esmu sajūsmā. no spolēm iesaku Abu Revo Toro beast 51 vai 61

svens76, 3.oktobris 2019, 22:23


Es Tevi sapratu. Kā viņš uzvedas uz 40g un 130?

http://www.abugarcia.com/abugarcia-reels-baitcast-reels-low-profile/abu-garcia-revo-toro-beastlow-profile/1373570.html#specifications

šīs tieši domāju lielajiem mānekļiem. Vienīgais ir dažādas specifikācijas, vrb vari izskaidrot atšķirības.? Domāju, ka nebūšu vienīgais ieinteresētais. :) Kādas auklas?40 g nemētāju, bet sākot no kādiem 60-100g ļoti patika.
51 no 61 atšķiras ar spoles ietilpību un pavisam nedaudz ar svaru

svens76, 3.oktobris 2019, 22:35

Meah.. Domāju, ka šajā gadījumā spoles ietilpība ir sekundārā, jo kāts ir pietiekami stīvs lai aizmestu pienācīgu distanci, salīdzinot ar jig kātiem. Mans subjektīvais viedoklis. Balanss ir svarīgs. Vienīgais skatos arī tie jaunie BFT kāti galīgi nav no vieglo gala.

Ar džerkiem domāji Stefan kātu?
man džerkam ir 1.8m Fox rage kāts. pilnīgi pietiek uz manu augumu 1.85 m
3.oktobris 2019, 22:54 | links
 
Abu Garcia Revo Toro Beast ir tīri bigbaitam, pats lietoju 51 un esmu apmierināts.

Mazajiem džerkiem tas ir par lielu un smagu - te
spole vien sver 385g (51) , vieglā džerka komplekts Majorcraft + daiva tatula 150 svērs mazāk par Abu Garcia Revo Toro Beast :)), nu ja paņemsi pat 200 tatulu, (lietoju lielajam džerkam) tad komplekts būs dažus gramus smagāks par beast.

Bet nu ja ir vēlme var jau ar lielgabalu pa zvirbuļiem šaut :)

Davis-Di, 3.oktobris 2019, 22:47


Likšu aiz auss. Nē, nu ir jāuzklausa dažādi viedokļi un jāizvertē kas ir labakais tieši Tev, tādēl būtu priecīgs, ja katrs kurs ir uz šo tēmu uz Tu, izteiktos ar savu viedokli un pieredzi. :)
3.oktobris 2019, 22:55 | links
 
Rein [03.10.19]: Rein [17m]: Rein [16m]: Lielās gumijas un jerk Toro Beast, 0.36/0.4 fireline vai Strike Wire, BFT Multipike. Vēl iespējama jaunā BFT sērija ,Pierre tieši domāju. Labojiet, ja kļūdos.. Mani vairāk interesē 40-80g tad. Mults abu, bet kurš labāk? Aukla tas pats Strike Wire un kas ar kātu?tīri feins likās BFT Lizzard Trumstedt edition kāts mazākiem svariem no 40-130g. pats lietoju Lizzard Monjaret kātu. esmu sajūsmā. no spolēm iesaku Abu Revo Toro beast 51 vai 61

svens76, 3.oktobris 2019, 22:23


Es Tevi sapratu. Kā viņš uzvedas uz 40g un 130?

http://www.abugarcia.com/abugarcia-reels-baitcast-reels-low-profile/abu-garcia-revo-toro-beastlow-profile/1373570.html#specifications

šīs tieši domāju lielajiem mānekļiem. Vienīgais ir dažādas specifikācijas, vrb vari izskaidrot atšķirības.? Domāju, ka nebūšu vienīgais ieinteresētais. :) Kādas auklas?40 g nemētāju, bet sākot no kādiem 60-100g ļoti patika.
51 no 61 atšķiras ar spoles ietilpību un pavisam nedaudz ar svaru

svens76, 3.oktobris 2019, 22:35

Meah.. Domāju, ka šajā gadījumā spoles ietilpība ir sekundārā, jo kāts ir pietiekami stīvs lai aizmestu pienācīgu distanci, salīdzinot ar jig kātiem. Mans subjektīvais viedoklis. Balanss ir svarīgs. Vienīgais skatos arī tie jaunie BFT kāti galīgi nav no vieglo gala.

Ar džerkiem domāji Stefan kātu?
Lizzard kāti nu gan nešķiet stīvi. bet tas tik mans subjektīvais viedoklis
3.oktobris 2019, 22:56 | links
 
Stefana kāts džerkam ir patreiz labākais ko zinu un esmu lietojis savā džerkošanas karjerā (~15gadi), vienīgais es dotu priekšroku korķim - metiena attālums ļoti labs un metiena jauda laba, burtiski izšauj, salīdzinoši ar citiem džerka kātiem diezgan skanīgs. Otro vietu dotu svartzonker signature jerk, bet to es šopavasar sadalīju reizinātājos.

Kas attiecas uz Monjarret - kaut kas tur nav - pārāk bomīgs un 26cm+ mānekļus neizšauj kā gribētos.
3.oktobris 2019, 23:03 | links
 
Davis-Di [03.10.19]: Stefana kāts džerkam ir patreiz labākais ko zinu un esmu lietojis savā džerkošanas karjerā (~15gadi), vienīgais es dotu priekšroku korķim - metiena attālums ļoti labs un metiena jauda laba, burtiski izšauj, salīdzinoši ar citiem džerka kātiem diezgan skanīgs. Otro vietu dotu svartzonker signature jerk, bet to es šopavasar sadalīju reizinātājos.

Kas attiecas uz Monjarret - kaut kas tur nav - pārāk bomīgs un 26cm+ mānekļus neizšauj kā gribētos.
es atkal esmu apmierināts ar Monjaret kātu. pirms tam bija Impact un Multi pike. bet katram savs. mani mānekļi lido ļoti tālu un rokas nepiekūst:)
3.oktobris 2019, 23:07 | links
 
Svens76 - Kādas atsauksmes par Impact un Multipike? Šobrīt skatos uz šiem abiem lielo gumiju tēmai.
3.oktobris 2019, 23:12 | links
 
Lidvaavere [03.10.19]: Svens76 - Kādas atsauksmes par Impact un Multipike? Šobrīt skatos uz šiem abiem lielo gumiju tēmai.
abi ļoti labi kāti
3.oktobris 2019, 23:14 | links
 
es atkal esmu apmierināts ar Monjaret kātu. pirms tam bija Impact un Multi pike. bet katram savs. mani mānekļi lido ļoti tālu un rokas nepiekūst:)

svens76, 3.oktobris 2019, 23:07


Nu ja māk mest tad ar slotas kātu arī var aizmest tālu, bet runa iet par sajūtam, varbūt neesmu piešāvies viņu iedarbināt, bet lietoju tikai 26cm+ un ja pieliek vēl svaru 20-30gr nu viņš neizšauj tā kā gribētos.
3.oktobris 2019, 23:15 | links
 
Davis-Di [03.10.19]: es atkal esmu apmierināts ar Monjaret kātu. pirms tam bija Impact un Multi pike. bet katram savs. mani mānekļi lido ļoti tālu un rokas nepiekūst:)

svens76, 3.oktobris 2019, 23:07

Nu ja māk mest tad ar slotas kātu arī var aizmest tālu, bet runa iet par sajūtam, varbūt neesmu piešāvies viņu iedarbināt, bet lietoju tikai 26cm+ un ja pieliek vēl svaru 20-30gr nu viņš neizšauj tā kā gribētos.
katram tās vēlmes citādākas:)
3.oktobris 2019, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager