Jerkbait

Tam Insulated modelim forša fīča, ka ir atvieglinātas piedurknes labākam kastingam no netik blīva materiāla. Ģeniāli.
23.oktobris 2019, 16:08 | links
 
Rein [23.10.19]: Tam Insulated modelim forša fīča, ka ir atvieglinātas piedurknes labākam kastingam no netik blīva materiāla. Ģeniāli.
zinu
23.oktobris 2019, 16:11 | links
 
Mīnusiem nezinu, bet GeOff tur smagu lietu visu dienu ir pārbaudīts.
23.oktobris 2019, 16:41 | links
 
Iesaku Daiwa Rainmax Hyper (Ja nemaldos, lietus izturība šim ir 20 000). Lietu tur izcili (stundām ilgi ir stāvēts lietū), vienīgi ir pasilts - ideāls sākot no kādiem +5. Vasarā viņš ir par siltu. Cena komplektam ļoti laba - bikses ir arī ļoti labas un airējot uz slapja beņķa pat dibens nepaliek slapjš.
https://www.ebay.com/itm/DAIWA-RainMax-HYPER-Fishing-Winter-Suit-DW-3408-RED-Jacket-Pants-Japan-EMS-/223191638939
23.oktobris 2019, 17:56 | links
 
 
VilnisL [23.10.19]: Iesaku Daiwa Rainmax Hyper (Ja nemaldos, lietus izturība šim ir 20 000). Lietu tur izcili (stundām ilgi ir stāvēts lietū), vienīgi ir pasilts - ideāls sākot no kādiem +5. Vasarā viņš ir par siltu. Cena komplektam ļoti laba - bikses ir arī ļoti labas un airējot uz slapja beņķa pat dibens nepaliek slapjš.
https://www.ebay.com/itm/DAIWA-RainMax-HYPER-Fishing-Winter-Suit-DW-3408-RED-Jacket-Pants-Japan-EMS-/223191638939
Šo biju pētijis, bet ņemot vērā ka man tās ziemas copes nav un uz 0 grādiem tik dažreiz aibraucu .. nenobriedu, bet variants labs un atsauksmes ar.
23.oktobris 2019, 20:02 | links
 
Pārdodu:

ABU GARCIA FANTASISTA BEAST CASTING 8'6" -150G

150€
23.oktobris 2019, 21:21 | links
 
Šie kostīmi nav slikti no Shimano un Daiwa. Būs ko salīdzināt ar Simms līdz algas dienai. Paldies par ieteikumiem.
23.oktobris 2019, 21:24 | links
 
Rein [23.10.19]: Šie kostīmi nav slikti no Shimano un Daiwa. Būs ko salīdzināt ar Simms līdz algas dienai. Paldies par ieteikumiem.
GeOff arī jāpapēta.
23.oktobris 2019, 21:26 | links
 
Rein [23.10.19]: Šie kostīmi nav slikti no Shimano un Daiwa. Būs ko salīdzināt ar Simms līdz algas dienai. Paldies par ieteikumiem.
kuru no Simms modeļiem ņemsi?
23.oktobris 2019, 21:26 | links
 
svens76 [23.10.19]: Rein [12m]: Šie kostīmi nav slikti no Shimano un Daiwa. Būs ko salīdzināt ar Simms līdz algas dienai. Paldies par ieteikumiem.kuru no Simms modeļiem ņemsi?
Nevaru izlemt starp Challenger modeļiem. Insulated un parasto. Būs jauzvana uz kādu fly-fishing veikalu. Vēl reku Daiwa, Shimano un Geoff jāpapēta.
23.oktobris 2019, 21:36 | links
 
Rein [23.10.19]: svens76 [23.okt]: Rein [12m]: Šie kostīmi nav slikti no Shimano un Daiwa. Būs ko salīdzināt ar Simms līdz algas dienai. Paldies par ieteikumiem.kuru no Simms modeļiem ņemsi?Nevaru izlemt starp Challenger modeļiem. Insulated un parasto. Būs jauzvana uz kādu fly-fishing veikalu. Vēl reku Daiwa, Shimano un Geoff jāpapēta.
paņēmu tikko arī insulated versiju. kad notestēšu, pastāstīšu
25.oktobris 2019, 20:01 | links
 
svens76 [25.10.19]: Rein [23.okt]: svens76 [23.okt]: Rein [12m]: Šie kostīmi nav slikti no Shimano un Daiwa. Būs ko salīdzināt ar Simms līdz algas dienai. Paldies par ieteikumiem.kuru no Simms modeļiem ņemsi?Nevaru izlemt starp Challenger modeļiem. Insulated un parasto. Būs jauzvana uz kādu fly-fishing veikalu. Vēl reku Daiwa, Shimano un Geoff jāpapēta.paņēmu tikko arī insulated versiju. kad notestēšu, pastāstīšu
Krasavchiks! :D Es jau domāju, ka nenoturēsies.
26.oktobris 2019, 19:20 | links
 
Es lkm abas jakas un parastā Challenger bikses
26.oktobris 2019, 19:21 | links
 
Nedaudz no savas pieredzes. Simms augstais gals ir vispār bez problēmām. Te domāts Pro Dry. Ir man gan jaka Pro dry, gan G3 forelēm. Jebkuru lietusgāzi tur lieliski. Ar Challenger ir savādi. Ir vienas garās bikses ( nesiltinātās). Lietu tur , bet sajūtas savādākas, it kā laistu ūdeni, bet tā nav. Ieteiktu paskatīties uz Cabelas produkciju. Jau gadus 10 paralēli Simmsam lietoju to. Siltinātās versijas( un ne tikai) kalpo vēl arvien. Jā, cena kā Simms, bet 2 kārtīgs Gor tex pret Toray Simmsa Challengerā. Cabelās jāķer atlaides, tagad gan nezinu kā Trampa politika ietekmē nodokļus.
26.oktobris 2019, 19:59 | links
 
Taks [26.10.19]: Nedaudz no savas pieredzes. Simms augstais gals ir vispār bez problēmām. Te domāts Pro Dry. Ir man gan jaka Pro dry, gan G3 forelēm. Jebkuru lietusgāzi tur lieliski. Ar Challenger ir savādi. Ir vienas garās bikses ( nesiltinātās). Lietu tur , bet sajūtas savādākas, it kā laistu ūdeni, bet tā nav. Ieteiktu paskatīties uz Cabelas produkciju. Jau gadus 10 paralēli Simmsam lietoju to. Siltinātās versijas( un ne tikai) kalpo vēl arvien. Jā, cena kā Simms, bet 2 kārtīgs Gor tex pret Toray Simmsa Challengerā. Cabelās jāķer atlaides, tagad gan nezinu kā Trampa politika ietekmē nodokļus.
Paldies par ieteikumu. Man vēl nedaudz laiciņš ir papētīt. Grundens arī pa vidam pazibēja informācijas plūsmā.
26.oktobris 2019, 20:32 | links
 
Taks [26.10.19]: Nedaudz no savas pieredzes. Simms augstais gals ir vispār bez problēmām. Te domāts Pro Dry. Ir man gan jaka Pro dry, gan G3 forelēm. Jebkuru lietusgāzi tur lieliski. Ar Challenger ir savādi. Ir vienas garās bikses ( nesiltinātās). Lietu tur , bet sajūtas savādākas, it kā laistu ūdeni, bet tā nav. Ieteiktu paskatīties uz Cabelas produkciju. Jau gadus 10 paralēli Simmsam lietoju to. Siltinātās versijas( un ne tikai) kalpo vēl arvien. Jā, cena kā Simms, bet 2 kārtīgs Gor tex pret Toray Simmsa Challengerā. Cabelās jāķer atlaides, tagad gan nezinu kā Trampa politika ietekmē nodokļus.
Challengers Zviedrijas lietos un vējos notestēts. Viss ideāli tur
26.oktobris 2019, 20:59 | links
 
Taks [19:59]: Nedaudz no savas pieredzes. Simms augstais gals ir vispār bez problēmām. Te domāts Pro Dry. Ir man gan jaka Pro dry, gan G3 forelēm. Jebkuru lietusgāzi tur lieliski. Ar Challenger ir savādi. Ir vienas garās bikses ( nesiltinātās). Lietu tur , bet sajūtas savādākas, it kā laistu ūdeni, bet tā nav. Ieteiktu paskatīties uz Cabelas produkciju. Jau gadus 10 paralēli Simmsam lietoju to. Siltinātās versijas( un ne tikai) kalpo vēl arvien. Jā, cena kā Simms, bet 2 kārtīgs Gor tex pret Toray Simmsa Challengerā. Cabelās jāķer atlaides, tagad gan nezinu kā Trampa politika ietekmē nodokļus.Challengers Zviedrijas lietos un vējos notestēts. Viss ideāli tur

svens76, 26.oktobris 2019, 20:59

Tikai no savām sajūtām. Ticu, ka Challenger tur kārtīgu lietu. Katram jau savs. Bet, ja jāizvēlas starp 2 slāņu Toray un 2 slāņu Gor Tex, izvēlos GorTex arī Zviedrijā, kur esmu katru gadu. Tikai mans personīgais viedoklis.
26.oktobris 2019, 21:30 | links
 
Kuros veikalos Rīgā ir vērts iegriezties par jerk tēmu? mānekļi,kāti uc?
27.oktobris 2019, 13:58 | links
 
Semtex [27.10.19]: Kuros veikalos Rīgā ir vērts iegriezties par jerk tēmu? mānekļi,kāti uc?
Ja nemaldos, tad "Ēsma" ir Strike Pro oficiālais pārstāvis. Šī ražotāja džerku tur pietiek, gan jau kāti arī ir. Pie Vitālija Skaistkalnes ielā 1A var iebraukt, pie otra Vitālija Prūšu 25 arī ir šīs tēmas produkcija, Salmo bodēs var konsultēties...
27.oktobris 2019, 14:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager