Jerkbait

asaris7 [09.12.20]: Es darbojos gan ar mazajiem baby buster ar twich kātu, gan 15cm busteriem ar jerka kātu.. ieteiktu padomāt aptuveni ķeramo zivs izmēru savās ūdenstilpnēs jo ar baby busteru ņem gan asari, lidakas lidz 70nav retums, daudz copes.. Tajā pašā ūdenī es ķeru arī ar 15cm busteru, nāk ārā tās pašas līdakas tikai ne tik daudz.. protams lielo dzerku var paņemt lielas, bet cik un vai tur viņas ir? ja pēc 2 sezonam lielākā līdaka uz bb un dzerka ir 82cm tad vai ir vērts tos lielos mest?
Viss atkarīgs no ūdenstilpnes, ja ir lielas var iet uz lielu, ja grib vnk forši pacopēt ieteiktu izvēlēties labas kvalitātes mazos mānekļus. :)

Semtex, 9.decembris 2020, 11:11

Jerku meklēju vairāk ,lai būtu ap 50gr un salīdzinoši mazāku,jo tilpnē, kur copēju nav izteikti lielās līdakas. Priekš tām man ir vairākas lielās gumijas. Jerkam gribu ko mazāku, lai vairāk var izbaudīt copi. Tāpēc skatos uz 13cm swim versiju.
Tie 15cm skaitās kā lielais?
Ir arī buster2 12cm versija, arī labi ķer.
Lielos bandit praktiski neizmantoju. Bet tas tikai par džerkiem.. ir jau viss kaut kas ko aizmest tajā svara, kaut mazā miura.
9.decembris 2020, 15:54 | links
 
asaris7 [09.12.20]: Es darbojos gan ar mazajiem baby buster ar twich kātu, gan 15cm busteriem ar jerka kātu.. ieteiktu padomāt aptuveni ķeramo zivs izmēru savās ūdenstilpnēs jo ar baby busteru ņem gan asari, lidakas lidz 70nav retums, daudz copes.. Tajā pašā ūdenī es ķeru arī ar 15cm busteru, nāk ārā tās pašas līdakas tikai ne tik daudz.. protams lielo dzerku var paņemt lielas, bet cik un vai tur viņas ir? ja pēc 2 sezonam lielākā līdaka uz bb un dzerka ir 82cm tad vai ir vērts tos lielos mest?
Viss atkarīgs no ūdenstilpnes, ja ir lielas var iet uz lielu, ja grib vnk forši pacopēt ieteiktu izvēlēties labas kvalitātes mazos mānekļus. :)

Semtex, 9.decembris 2020, 11:11

Jerku meklēju vairāk ,lai būtu ap 50gr un salīdzinoši mazāku,jo tilpnē, kur copēju nav izteikti lielās līdakas. Priekš tām man ir vairākas lielās gumijas. Jerkam gribu ko mazāku, lai vairāk var izbaudīt copi. Tāpēc skatos uz 13cm swim versiju.
Tie 15cm skaitās kā lielais?
15cm busters ir ļoti universāls un labs izmērs, var paņemt 800g līdaka un arī 12niece.. protams zemmēri būs mazāk nekā uz baby bustera.
9.decembris 2020, 15:49 | links
 
CAT [09.12.20]: Hallo.. Gribētu dzirdēt lietotāju atsauksmes par Bigbait kātiem.

Gator explorer 180grami..
Snackbaits Black wipe 160g.

Interesē augšejais tests vai atbilst... Gribās kko no šiem BFT multipike vietā, lai pats met :D
Snack baits black whip pats lietoju jau 1.5gadus un varu teikt ka kāts ir ļoti labs. Atbilst testam līdz 160gr un varbūt pat ir vēl maza rezerve, bet to neesmu mēģinājis pārbaudīt. Toties apakšējais tests ir pat mazāks par 60gr, jo jr pig lido vispār bez problēmām.
9.decembris 2020, 15:06 | links
 
CAT [09.12.20]: Gator explorer 180grami..
Snackbaits Black wipe 160g.

Interesē augšejais tests vai atbilst...
Explorerītim, manuprāt, augšējais tests ir 160g, tālāk ar jūtām...
9.decembris 2020, 14:53 | links
 
Es darbojos gan ar mazajiem baby buster ar twich kātu, gan 15cm busteriem ar jerka kātu.. ieteiktu padomāt aptuveni ķeramo zivs izmēru savās ūdenstilpnēs jo ar baby busteru ņem gan asari, lidakas lidz 70nav retums, daudz copes.. Tajā pašā ūdenī es ķeru arī ar 15cm busteru, nāk ārā tās pašas līdakas tikai ne tik daudz.. protams lielo dzerku var paņemt lielas, bet cik un vai tur viņas ir? ja pēc 2 sezonam lielākā līdaka uz bb un dzerka ir 82cm tad vai ir vērts tos lielos mest?
Viss atkarīgs no ūdenstilpnes, ja ir lielas var iet uz lielu, ja grib vnk forši pacopēt ieteiktu izvēlēties labas kvalitātes mazos mānekļus. :)

Semtex, 9.decembris 2020, 11:11


Jerku meklēju vairāk ,lai būtu ap 50gr un salīdzinoši mazāku,jo tilpnē, kur copēju nav izteikti lielās līdakas. Priekš tām man ir vairākas lielās gumijas. Jerkam gribu ko mazāku, lai vairāk var izbaudīt copi. Tāpēc skatos uz 13cm swim versiju.
Tie 15cm skaitās kā lielais?
9.decembris 2020, 13:55 | links
 
Hallo.. Gribētu dzirdēt lietotāju atsauksmes par Bigbait kātiem.

Gator explorer 180grami..
Snackbaits Black wipe 160g.

Interesē augšejais tests vai atbilst... Gribās kko no šiem BFT multipike vietā, lai pats met :D
9.decembris 2020, 13:15 | links
 
Es darbojos gan ar mazajiem baby buster ar twich kātu, gan 15cm busteriem ar jerka kātu.. ieteiktu padomāt aptuveni ķeramo zivs izmēru savās ūdenstilpnēs jo ar baby busteru ņem gan asari, lidakas lidz 70nav retums, daudz copes.. Tajā pašā ūdenī es ķeru arī ar 15cm busteru, nāk ārā tās pašas līdakas tikai ne tik daudz.. protams lielo dzerku var paņemt lielas, bet cik un vai tur viņas ir? ja pēc 2 sezonam lielākā līdaka uz bb un dzerka ir 82cm tad vai ir vērts tos lielos mest?
Viss atkarīgs no ūdenstilpnes, ja ir lielas var iet uz lielu, ja grib vnk forši pacopēt ieteiktu izvēlēties labas kvalitātes mazos mānekļus. :)
9.decembris 2020, 11:11 | links
 
asaris7 [08.12.20]: Sveiki!

Kādas atsauksmes LV ūdeņos par Buster swim 13cm?
Šķiet,ka šis salīdzinot ar Buster 15cm versiju varētu pat ķert mazāku zivi izmērā :)
8.decembris 2020, 11:24 | links
 
Sveiki!

Kādas atsauksmes LV ūdeņos par Buster swim 13cm?
8.decembris 2020, 10:33 | links
 
Nepieminēju, vairāk doma gumijām 15-20cm un viegli vadāmiem jerkiem/hibrīdiem :)

XLNT 100g sanāca pamētāt,bet kaut kā neiepatikās līdz galam.

Tas BFT modelis varētu būt interesants,laikam ir vērts apskatīt dzīvē. Ir iespējas ar viņu Busteru izspēlēt?

asaris7, 5.decembris 2020, 18:42


35gr brīvi, 15cm shallow arī var ne ar ļoti agresīvu spēli - pamatā nav domāts īsti džerkam.
Puika šogad visu sezonu nostrādāja arī džerkus mētājot, bet pamatā gumijas.
5.decembris 2020, 19:19 | links
 
Vari vēl pačolēt PRISM X PIKE CAST 230 40-120gr. Pats ar šo budžeta klases joku jau 3 gadus aktīvi darbojos. Dikti patīk, kaut gan nav ar ko salīdzināt. Komplektā ar Abu Garcia Revo Beast 41, bomba! :))
5.decembris 2020, 18:57 | links
 
Nepieminēju, vairāk doma gumijām 15-20cm un viegli vadāmiem jerkiem/hibrīdiem :)

XLNT 100g sanāca pamētāt,bet kaut kā neiepatikās līdz galam.

Tas BFT modelis varētu būt interesants,laikam ir vērts apskatīt dzīvē. Ir iespējas ar viņu Busteru izspēlēt?
5.decembris 2020, 18:42 | links
 
Heh, kaut kā iedomājos, ka sadaļa spininga kāti :D

Ja tu domā džerkus ar svaru līdz 75 gr, tad ieteiktu skatīties testu 120-150gr.
Izvēle ir diezgan plaša un cenu kategorijas arī, pats ieteiktu skatīties 2.1-2.30m, pašam patreiz ir 2.38m (7'10'') bet ar garo rokturi, būs daudzi kas ieteiks 1.8m un tml. pašam nepatīk ar tik īsiem.
5.decembris 2020, 18:30 | links
 
Sveiki!

Kāds var ieteikt kāstinga kātu aptuveni līdz 90g? Ar fast akciju un labām tālmetiena īpašībām.
Pārsvarā darbojos ar 35g-75g svariem.
Budžetā ap 150eur.

Paldies!

asaris7, 5.decembris 2020, 16:52


90gr testā fast akcija ir diezgan stiepts jēdziens, vairāk būs pieejami medium fast.

Īsti nav saprotams, kam tu viņu velies - bigbaitam/vieglam džerkam vai smagajam džigam.

Mazam bigbaitam diezgan labs būs - BFT Raptor Pike Multi 2.44 m, -100 gr
Asāks būs - Savage Gear XLNT3 100gr versijas.
Smagajam džigam - Zetrix Ambition-X 2.44 (AXS-802HH) 25-80gr
5.decembris 2020, 17:48 | links
 
Sveiki!

Kāds var ieteikt kāstinga kātu aptuveni līdz 90g? Ar fast akciju un labām tālmetiena īpašībām.
Pārsvarā darbojos ar 35g-75g svariem.
Budžetā ap 150eur.

Paldies!
5.decembris 2020, 16:52 | links
 
Atradu:


Davis-Di, 29.novembris 2020, 17:05
o, kādi smukie, nebiju tadus manījis

badapiicka, 29.novembris 2020, 17:35


Man šķiet, ka gadus 10+ jau vairs neražo, lai gan Krievijā bija populāri.
29.novembris 2020, 18:14 | links
 
Atradu:


Davis-Di, 29.novembris 2020, 17:05

o, kādi smukie, nebiju tadus manījis
29.novembris 2020, 17:35 | links
 
Atradu:
29.novembris 2020, 17:05 | links
 
Nu paskaties tos Agat.. un uzmet man PM. :) Woolf kreek skaidrs, tos paņemšu..

Westins uz kastītes suspenders bet iekšā grimstošs.. tiesi 15 cm.. patīk spēle, bet babītē tikai vietām un ar ātru pravotku, pauzes neiespējamas. Šodien testeju..

Pārsvarā stradāju ar bandit suspenderiem, un nogruzītiem shallow busteriem :) ar 3.5 gr grimst lenāk ka grimstošais, var uzpauzēt ilgak..

Lab dod zinu ja atrodi tos agat :) vienkārsi gribās dažādību..

CAT, 29.novembris 2020, 01:24


Agat pameklēšu.

Westin āra nemet - noderēs dziļakās vietās, strādā ir pārbaudīts.

Ir vēl viens ja budžets atļauj, ebay var lietotus nopirkt - deps slide swimmer 175 glide bait , cena kosmoss, spēle un spēles iespējas kosmoss ... bet strādā, es gan uzliku vienu izmēru āķus lielākus, tas samazināja glide diapazonu pa kādi 15%, bet mazāk shodi toties,ir glābis necopēs ar smuku izmēru.
29.novembris 2020, 02:03 | links
 
Davis-Di [29.11.20]: Hallo. Vai LV kkur ir dabūnami Agat džerki? Varbūt varat ieteikt vēl kādus džerkus dažadibai??? Švarc,Strike pro.. krājumos jau ir.. vajag priekš seklā ezera..

CAT, 28.novembris 2020, 23:58

Man ir kaut kur 2x agat viens lēni grimstošs viens peldošais - ja spēšu atrast varu noandalēt.

Seklais ezers ir stiepts jēdziens - piemēram Babīte kā tagad vai jūlijā :)
Tēma vienkārši kosmoss, var rakstu uzrakstīt.

Lēni grimstošs bet var novilkt pat vasarā - wolfcreek jerk patreiz cik zinu tikai eholotes.lv tirgo LV.
Salmo slider - peldošā versija iet extra seklu, ir daudz veikalos, bet jāskatās uz krasu un izmēru izvēli.
Svartzonker džerki iet jau dziļāk, lielos vasarā Babē nenovilksi, bet var ņemt arī MCTail tie jau iet seklu, bet nav vairs īsti džerki - visi ir eholotes.lv lielākā izvēlē un pie Vitālija Skaistkalnes ielā arī ir, par citiem veikaliem nezinu.
StrikePro ir jauni glidebait - neesmu mēģinājis, bet kaut kas man teica, ka var seklu novilkt - Eholotes.lv un Ēsmā gan jau arī ir.
Vel ir jauni gatora džerki nezinu cik seklu iet!

Daiwa laizy jerk ies par dziļu vasarā, tagad rudenī var novilkt - kur LV nopirkt vvz.
Westin lielie - nu pie ziemas augsta līmeņa var mēģināt, mazie arī vasara šancē - pie Vitālija Skaistkalnes ielā bija kaut kas.

Varētu turpināt sarakstu bet domāju ka pietiek :D
Nu paskaties tos Agat.. un uzmet man PM. :) Woolf kreek skaidrs, tos paņemšu..

Westins uz kastītes suspenders bet iekšā grimstošs.. tiesi 15 cm.. patīk spēle, bet babītē tikai vietām un ar ātru pravotku, pauzes neiespējamas. Šodien testeju..

Pārsvarā stradāju ar bandit suspenderiem, un nogruzītiem shallow busteriem :) ar 3.5 gr grimst lenāk ka grimstošais, var uzpauzēt ilgak..

Lab dod zinu ja atrodi tos agat :) vienkārsi gribās dažādību..
29.novembris 2020, 01:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager