Jerkbait

tā jau domaju ka bija lielāks par 14arī.
17cm pat būs labāk prieks manis.
laikam japamegina.
30.oktobris 2020, 10:23 | links
 
Nav slikts, iegrime ap 1 -1.5m. Spēle visai plaša, zinu ka uz viņu ķers, bet pašam vēl nav izšāvis, bet neesmu arī baigi daudz mētājis.
Man tgd Svartzonker Squerpusher topā ;)

Meisters, 30.oktobris 2020, 09:37

Squerpusher biju iepircis sen atpakaļ pēc McTail - kaut kā neaizgāja un arī izmērs drusku par mazu, laikam jāatrod kur esmu iegrūdis un puikam jāiedod atkal patestēt.

Davis-Di, 30.oktobris 2020, 09:53


Man viņam tā spēle baigi patīk. :) tai pašā Babītē jābūt labi.
Lielupē es uz viņa jau pāris copes dabūju ;)
30.oktobris 2020, 10:03 | links
 
Sveiki kolegas, vai kādam bijusi saskarsme ar Daiwa Prorex xr 255 cm 80-175 tests,
Vai tās gumijas lidos labi un uz džerkot ar varēs?
kas man šķiet ka rokturis zem spoles par īsu varētu būt..
30.oktobris 2020, 10:02 | links
 
Nav slikts, iegrime ap 1 -1.5m. Spēle visai plaša, zinu ka uz viņu ķers, bet pašam vēl nav izšāvis, bet neesmu arī baigi daudz mētājis.
Man tgd Svartzonker Squerpusher topā ;)

Meisters, 30.oktobris 2020, 09:37


Squerpusher biju iepircis sen atpakaļ pēc McTail - kaut kā neaizgāja un arī izmērs drusku par mazu, laikam jāatrod kur esmu iegrūdis un puikam jāiedod atkal patestēt.
30.oktobris 2020, 09:53 | links
 
Kādas atsauksmes/lomi uz svartzonker ticsaren 14cm džerka?

Semtex, 30.oktobris 2020, 09:20


Nav slikts, iegrime ap 1 -1.5m. Spēle visai plaša, zinu ka uz viņu ķers, bet pašam vēl nav izšāvis, bet neesmu arī baigi daudz mētājis.
Man tgd Svartzonker Squerpusher topā ;)
30.oktobris 2020, 09:37 | links
 
Kādas atsauksmes/lomi uz svartzonker ticsaren 14cm džerka?

Semtex, 30.oktobris 2020, 09:20


Ar 14cm nav bijusi darīšana, bet 17 un 11 cm strādā - vienīgais subjektīvi, bet laikam prasās vismaz 1x izmēru lielāki āķi, jo ir diezgan tukšās copes.
30.oktobris 2020, 09:37 | links
 
Kādas atsauksmes/lomi uz svartzonker ticsaren 14cm džerka?
30.oktobris 2020, 09:20 | links
 
Vigulis [12.10.20]: Vajag un noteikti. Mults ir mitruma magnēts, tāda specifika. Auklas kasete ātri griežoties, šķaida ūdens piles pa visu mehānismu, korpuss nav hermētisks, parasti tam pat ir ūdens drenāžas atveres, lai liekais var tikt ārā. Multam regulāri apkopt vajag divas lietas. Kasetes atbalsta gultņi- divi gab., dažiem abu trīs. Izpūš ar gaisu, es lietoju saspiesta gaisa aerosola baloniņu datora tīrīšanai( cenu klubā toč ir) un iepilina divas piles ļoti šķidras eļļas piem. ALCHEMY OIL ULTRA LIGHT , smagiem mānekļiem var lietot biezāku medium light. Slēgtie gultņi eļļojas bez problēmām, jo eļļa ir ļoti šķidra. Otra vieta ir wormshaft, noslaucīt, izpūst no zāles un auklas paliekām un zemprofila spoles gadījumā ar otiņu uzsmērē shimano DG-04, daiwa 104, vai ko citu atbilstošu. Pārējo var reizi gadā.
Paldies:)
12.oktobris 2020, 18:34 | links
 
Tas ka izmērs lielāks, galvā liekas ka būs izturīgāka.

CAT, 12.oktobris 2020, 17:33

Drīzāk neērtāka.
12.oktobris 2020, 17:50 | links
 
Vigulis [12.10.20]: Nu vēl beast pinions sēž uz atsevišķas ass, par vienu atbalstu izmantojot spoles kasetes gultni, piniona ass galā ir otrs gultnis. S pinions ir uzmaukts uz pagarinātas spoles kasetes ass, par vienu atbalstu izmanto kasetes gultni ,bet otrs gals balstās buksē. Visam ir sava cena un tas nav par velti. Izmet S modelim vienu piedziņas ass atbalsta gultni un iegūst BFT Instinct x7, kas ir vēl par 50 eur lētāks:)
Tad principā. Visas viņas vienādas, vienigi S ir 61 izmera. Bet instinkts 51.. instinkts man ir.. Daiwa lrca man ir.. vienkārsi bija doma vienu nomainīt pret S61. Tas ka izmērs lielāks, galvā liekas ka būs izturīgāka.
12.oktobris 2020, 17:33 | links
 
Vajag un noteikti. Mults ir mitruma magnēts, tāda specifika. Auklas kasete ātri griežoties, šķaida ūdens piles pa visu mehānismu, korpuss nav hermētisks, parasti tam pat ir ūdens drenāžas atveres, lai liekais var tikt ārā. Multam regulāri apkopt vajag divas lietas. Kasetes atbalsta gultņi- divi gab., dažiem abu trīs. Izpūš ar gaisu, es lietoju saspiesta gaisa aerosola baloniņu datora tīrīšanai( cenu klubā toč ir) un iepilina divas piles ļoti šķidras eļļas piem. ALCHEMY OIL ULTRA LIGHT , smagiem mānekļiem var lietot biezāku medium light. Slēgtie gultņi eļļojas bez problēmām, jo eļļa ir ļoti šķidra. Otra vieta ir wormshaft, noslaucīt, izpūst no zāles un auklas paliekām un zemprofila spoles gadījumā ar otiņu uzsmērē shimano DG-04, daiwa 104, vai ko citu atbilstošu. Pārējo var reizi gadā.
12.oktobris 2020, 17:32 | links
 
Vigulis [12.10.20]: Nu vēl beast pinions sēž uz atsevišķas ass, par vienu atbalstu izmantojot spoles kasetes gultni, piniona ass galā ir otrs gultnis. S pinions ir uzmaukts uz pagarinātas spoles kasetes ass, par vienu atbalstu izmanto kasetes gultni ,bet otrs gals balstās buksē. Visam ir sava cena un tas nav par velti. Izmet S modelim vienu piedziņas ass atbalsta gultni un iegūst BFT Instinct x7, kas ir vēl par 50 eur lētāks:)
Ar ko vislabāk eļļot multus?un kā vispār ir ar to? Varbūt nemaz nevajag??:)
12.oktobris 2020, 16:56 | links
 
Nu vēl beast pinions sēž uz atsevišķas ass, par vienu atbalstu izmantojot spoles kasetes gultni, piniona ass galā ir otrs gultnis. S pinions ir uzmaukts uz pagarinātas spoles kasetes ass, par vienu atbalstu izmanto kasetes gultni ,bet otrs gals balstās buksē. Visam ir sava cena un tas nav par velti. Izmet S modelim vienu piedziņas ass atbalsta gultni un iegūst BFT Instinct x7, kas ir vēl par 50 eur lētāks:)
12.oktobris 2020, 16:29 | links
 
Vigulis [12.10.20]: PS nevienas no šīm spolēm man nav, tīri pēc apskatiem un shēmām .
Nu jā.. rokturis mainās. Sanāk ka Ass bremzei nav tie svariņi?
12.oktobris 2020, 14:19 | links
 
PS nevienas no šīm spolēm man nav, tīri pēc apskatiem un shēmām .
12.oktobris 2020, 11:24 | links
 
Izturības ziņā abas būs līdzvērtīgas, laba stabila konstrukcija, beast vairāk gultņu, bet tie ir pielikti uz wormshaft un baigo lomu nespelē. Lielākā starpība iemetiena kontrolē, S ir pliki lineārie magnēti, beast vēl ir centrbēdzes svariņi. Jerka gadījumā po, kaut kādu ļurīgu gumiju pret vēju ar beastu mest varētu būt konfortablāk. Nu un rokturis, bet tas uz mīlētāju.
12.oktobris 2020, 11:19 | links
 

Hello.. Kāds lieto Abu Garcia Revo Toro S 61 Bigbaitam.???
Svara un jaudas ziņā izskatās kā Beast.. bet cenas starpība paliela. Varbūt kāds var padalīties ar info vai šī spole ilgtermiņā turētu slodzes?
12.oktobris 2020, 00:58 | links
 
Sveiki, patdodu sakarīgu džerka komplektinju, viss kà jauns,
Multiplikators Shimano cardiff( kreisa)
Saveg Gear MPP2 2.20, -130gr
Berkley braid 0,4.
Brauc un velc metrus.
110 naudinjas
10.oktobris 2020, 14:04 | links
 
Kur tādus Power Dot var iegādāties ?

Marix, 9.oktobris 2020, 09:40


eholotes.lv ir/bija un ja nemaldos tad pie Vitālija Skaistkalnes ielā arī.
9.oktobris 2020, 18:52 | links
 
Marix [09.10.20]: [quote=632619]ar power dotiem var pasvarot mīļākos F mānekļus.

Kur tādus Power Dot var iegādāties ?
kanalgratis varēja, mosk kaut kur Latvijā arī var.
Ideja vienkārša, ar labu abpusējo lentu pielīmē plānu svina plāksnīti vai(pēc vajadzības cik smagu)
vietās kur ir svarots džerks.
9.oktobris 2020, 10:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager