Jerkbait

sveiki džerkotāji!
līdaku sezona nav aiz kalniem tapēc gribētu savu darba zirgu C4 nomainīt pret kādu citu spolīti :)
tiecos uz ziepiniekiem nevaru izlemt īsti varbūt kāds ir izmantojis kādu no šiem ziepiniekiem tātad vai nu
Abu Garcia revo s vai shimano curado 200I HG??
7.marts 2017, 15:31 | links
 
Lureshopa viss ir out off stock

Jurcik, 2.decembris 2016, 17:30


Nu ko lai saka jāgaida pavasaris - februārī jau stokā jābūt.
Protams var sūtīt no http://www.fishing-mart.eu/sklep/en/strike-pro-pig-shad-g5-a21-p2678-k18500.html vai https://www.kanalgratis.se/
Bet pārmaksāsiet.

Bet nu der arī uzmest aci uz STORM R.I.P SHAD lielajām vai arī piemeram Daiwa 20cm - pie Bluma Vienības gatvē ~8€ par 2x , vai Jenzi River Shad 20cm.
3.decembris 2016, 14:44 | links
 
Lureshopa viss ir out off stock
2.decembris 2016, 17:30 | links
 
sveiki džerkotāji vai kāds zin kur LV var nopirkt Pig Shad?? vai vrbuut kur varētu uzsūtīt?

copmans22, 1.decembris 2016, 21:18



http://www.lureshop.eu/

Atnāk pāris dienās.
2.decembris 2016, 12:31 | links
 
Pigshadi kanalgratis.se vai ebay. Arii driz suutishu jaunaas kraasas.
2.decembris 2016, 09:53 | links
 
Paturpinot par sakabēm.
Iesaku šīs paprovēt. Mani nav piečakarējušas. (nopirkt var fishbona)
1.decembris 2016, 22:08 | links
 
sveiki džerkotāji vai kāds zin kur LV var nopirkt Pig Shad?? vai vrbuut kur varētu uzsūtīt?
1.decembris 2016, 21:18 | links
 
Arī Owner sakabes taisa vaļā. Es lietoju tikai un vienīgi riņķīšus. Protams pie šīs versijas nepieciešamas spec. knaibles ar ''knābi'' galā.

MABLL, 18.oktobris 2016, 17:53

Kadus rinkisus lieto pec izmera ? Ar bij doma nemt tai titana pavadai nost karabini un likt rinkiti. Ko sakat par nerusejosa terauda stieplem / pavadam maksa 1.99 laikam 3 gab ieksa. Cietas , bet tas ka jamaina biezak bus . Bet ka ir , zivs nebaidas no vinam ? Es taustiju ari pavadas titana pa 8 eur, un stingribas zina es pilnigi nekadu atskiribu neredzeju starp pavadam las maksa 4 eur.

Iesakat kads kadu veikalu kur riga var jerka maneklus nopirkt. Salmo veikalos tur tik vinu jerki, esma mukusalas iela tik strike pro pardod. Varbut kads interneta suta pa letakam naudinam ?

jork, 21.oktobris 2016, 20:37



Šobrīd nepateikšu kāda izmēra riņķīšus, bet stingrākus gan vajag, jo mazāk stingrajiem reizēm jerk stiprinājums ir jau pusceļā uz atāķēšanos. Vnk vajag pieskatīt tos. Zivis nebaidās no titāna pavadas un tai nav atmiņas atšķirībā no metāla. Vēl viena vieta, kur var iegādāties jerkus ir Fishbon Dreiliņos. Tur var iegādāties Westin firmas jerkus. Laba vieta intenetā ir : http://www.fishing-mart.eu/
24.oktobris 2016, 14:36 | links
 
Arī Owner sakabes taisa vaļā. Es lietoju tikai un vienīgi riņķīšus. Protams pie šīs versijas nepieciešamas spec. knaibles ar ''knābi'' galā.

MABLL, 18.oktobris 2016, 17:53

Kadus rinkisus lieto pec izmera ? Ar bij doma nemt tai titana pavadai nost karabini un likt rinkiti. Ko sakat par nerusejosa terauda stieplem / pavadam maksa 1.99 laikam 3 gab ieksa. Cietas , bet tas ka jamaina biezak bus . Bet ka ir , zivs nebaidas no vinam ? Es taustiju ari pavadas titana pa 8 eur, un stingribas zina es pilnigi nekadu atskiribu neredzeju starp pavadam las maksa 4 eur.

Iesakat kads kadu veikalu kur riga var jerka maneklus nopirkt. Salmo veikalos tur tik vinu jerki, esma mukusalas iela tik strike pro pardod. Varbut kads interneta suta pa letakam naudinam ?

jork, 21.oktobris 2016, 20:37


Vari paskatīties lureshop.eu Tur bez Salmo un StrikePro būs arī Zalt un Savage Gear
23.oktobris 2016, 12:31 | links
 
Arī Owner sakabes taisa vaļā. Es lietoju tikai un vienīgi riņķīšus. Protams pie šīs versijas nepieciešamas spec. knaibles ar ''knābi'' galā.

MABLL, 18.oktobris 2016, 17:53

Kadus rinkisus lieto pec izmera ? Ar bij doma nemt tai titana pavadai nost karabini un likt rinkiti. Ko sakat par nerusejosa terauda stieplem / pavadam maksa 1.99 laikam 3 gab ieksa. Cietas , bet tas ka jamaina biezak bus . Bet ka ir , zivs nebaidas no vinam ? Es taustiju ari pavadas titana pa 8 eur, un stingribas zina es pilnigi nekadu atskiribu neredzeju starp pavadam las maksa 4 eur.

Iesakat kads kadu veikalu kur riga var jerka maneklus nopirkt. Salmo veikalos tur tik vinu jerki, esma mukusalas iela tik strike pro pardod. Varbut kads interneta suta pa letakam naudinam ?

jork, 21.oktobris 2016, 20:37
No ebay ari nav ne vainas, Babite iet uz urà! Krasojums kā kuram taču to var labot!

Spinings25, 21.oktobris 2016, 20:41

babītē tu tgd tikkai dubļus šķūrēt vari ar džerku :D

copmans22, 22.oktobris 2016, 22:05

Kā kura vietā,!l
23.oktobris 2016, 10:11 | links
 
Arī Owner sakabes taisa vaļā. Es lietoju tikai un vienīgi riņķīšus. Protams pie šīs versijas nepieciešamas spec. knaibles ar ''knābi'' galā.

MABLL, 18.oktobris 2016, 17:53

Kadus rinkisus lieto pec izmera ? Ar bij doma nemt tai titana pavadai nost karabini un likt rinkiti. Ko sakat par nerusejosa terauda stieplem / pavadam maksa 1.99 laikam 3 gab ieksa. Cietas , bet tas ka jamaina biezak bus . Bet ka ir , zivs nebaidas no vinam ? Es taustiju ari pavadas titana pa 8 eur, un stingribas zina es pilnigi nekadu atskiribu neredzeju starp pavadam las maksa 4 eur.

Iesakat kads kadu veikalu kur riga var jerka maneklus nopirkt. Salmo veikalos tur tik vinu jerki, esma mukusalas iela tik strike pro pardod. Varbut kads interneta suta pa letakam naudinam ?

jork, 21.oktobris 2016, 20:37
No ebay ari nav ne vainas, Babite iet uz urà! Krasojums kā kuram taču to var labot!

Spinings25, 21.oktobris 2016, 20:41


babītē tu tgd tikkai dubļus šķūrēt vari ar džerku :D
22.oktobris 2016, 22:05 | links
 
Arī Owner sakabes taisa vaļā. Es lietoju tikai un vienīgi riņķīšus. Protams pie šīs versijas nepieciešamas spec. knaibles ar ''knābi'' galā.

MABLL, 18.oktobris 2016, 17:53

Kadus rinkisus lieto pec izmera ? Ar bij doma nemt tai titana pavadai nost karabini un likt rinkiti. Ko sakat par nerusejosa terauda stieplem / pavadam maksa 1.99 laikam 3 gab ieksa. Cietas , bet tas ka jamaina biezak bus . Bet ka ir , zivs nebaidas no vinam ? Es taustiju ari pavadas titana pa 8 eur, un stingribas zina es pilnigi nekadu atskiribu neredzeju starp pavadam las maksa 4 eur.

Iesakat kads kadu veikalu kur riga var jerka maneklus nopirkt. Salmo veikalos tur tik vinu jerki, esma mukusalas iela tik strike pro pardod. Varbut kads interneta suta pa letakam naudinam ?

jork, 21.oktobris 2016, 20:37

No ebay ari nav ne vainas, Babite iet uz urà! Krasojums kā kuram taču to var labot!
21.oktobris 2016, 20:41 | links
 
Arī Owner sakabes taisa vaļā. Es lietoju tikai un vienīgi riņķīšus. Protams pie šīs versijas nepieciešamas spec. knaibles ar ''knābi'' galā.

MABLL, 18.oktobris 2016, 17:53


Kadus rinkisus lieto pec izmera ? Ar bij doma nemt tai titana pavadai nost karabini un likt rinkiti. Ko sakat par nerusejosa terauda stieplem / pavadam maksa 1.99 laikam 3 gab ieksa. Cietas , bet tas ka jamaina biezak bus . Bet ka ir , zivs nebaidas no vinam ? Es taustiju ari pavadas titana pa 8 eur, un stingribas zina es pilnigi nekadu atskiribu neredzeju starp pavadam las maksa 4 eur.

Iesakat kads kadu veikalu kur riga var jerka maneklus nopirkt. Salmo veikalos tur tik vinu jerki, esma mukusalas iela tik strike pro pardod. Varbut kads interneta suta pa letakam naudinam ?
21.oktobris 2016, 20:37 | links
 
Džerku festivālā labprāt piedalītos.
Par karabīnēm runăjot.. ir jaizmanto labas karabīnes. Piem. Owner. 10 gadu laikă nav pievīlušas.

Jurcik, 17.oktobris 2016, 20:19
Titàns pievila,fluris ari viss parejais ir vispar mes.... Apstajos pie stigas, neviens zaudets maneklis!

Spinings25, 18.oktobris 2016, 19:58
O, kāda stīga? Numurs~diametrs u.t.t.??? (interesē!!)

eldorado, 20.oktobris 2016, 01:09

Saucas Tula 0,4 mm 25cm gara visos copes veikalos ir noperkamas ari salmo ir ari citas firmas, garumi un diametri vaig tik piemeklet kas kam patik!
20.oktobris 2016, 20:49 | links
 
Nezinu kādas jūs titana pavadas perkat, bet man ir 15strand pītā, maxā 20-30Eur. Otrā sezona ar owner karabini (karabines gan profilaksei mainu, bet pievīlusi nav) viss tip top. Vārāk kā 10 gadu džerkošanas laika varu atzīt, ka tas ir premium produkts džerkotājiem.

Jurcik, 20.oktobris 2016, 11:46


tgd pamēģināju flurocarbon pavadas uztaisiit tā jau ir ok tik nevar tik agresīvi uzraut džerku kā gribētos nezinu vai copi iespaido titāns vai fluro vnk man ar titānu ir daudz vieglāk dauzīt džerku, ja būtu jāiesaka,ieteiktu tikkai titānu pavadas. :)
20.oktobris 2016, 14:56 | links
 
Es teiktu ta katrs pec savas tehnikas un izjutam sev piemekle pavadu pa gadiem esmu pargajis uz dazadam un izmeiginajies loti dargas videjas utt. esmu palicis pie meistara taisitam videja un isa garuma bet tas tapec ka man patik kadam atkal nepatiks garums cietiba.Pavada japiemekle prieks sevis nevis tikai tapec ka visi lieto tadu vai citadu.

Ja runajam par šadam lietam kads ari var iemest savas lietotas pavadas nosaukumu cenu apm kur var nopirkt lai tiem kas vel mekle kadu lietot butu vnk saprast.
20.oktobris 2016, 12:08 | links
 
Nezinu kādas jūs titana pavadas perkat, bet man ir 15strand pītā, maxā 20-30Eur. Otrā sezona ar owner karabini (karabines gan profilaksei mainu, bet pievīlusi nav) viss tip top. Vārāk kā 10 gadu džerkošanas laika varu atzīt, ka tas ir premium produkts džerkotājiem.
20.oktobris 2016, 11:46 | links
 
Džerku festivālā labprāt piedalītos.
Par karabīnēm runăjot.. ir jaizmanto labas karabīnes. Piem. Owner. 10 gadu laikă nav pievīlušas.

Jurcik, 17.oktobris 2016, 20:19
Titàns pievila,fluris ari viss parejais ir vispar mes.... Apstajos pie stigas, neviens zaudets maneklis!

Spinings25, 18.oktobris 2016, 19:58

O, kāda stīga? Numurs~diametrs u.t.t.??? (interesē!!)
20.oktobris 2016, 01:09 | links
 
vel piemirsu pateikt ka ja pavadas nav no super big maneklu gala bet ir videjas klases cietibas tad vnk vajag mainit ik pa 2 menesiem apmeram un viss.jo izstradajas matreals klust mikstaks un karabine ari vairs nav pirma svaiguma.
19.oktobris 2016, 23:13 | links
 
Ja maksa 8eur par pavadu tad labak taisi pats tads ekanomisks ieteikums.vinas ir dargas bet ne tik jovar atrast labas lidz 4eur. bet zinu ka pardeveji kas no dzerka neko nejedz pardod tadus sūdus ka bail paliek tikai zivis biedēt var!!!
19.oktobris 2016, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager