Jerkbait

Atsaucās kurš izmanto Daiwa Luna un tin ar labo roku.PM.
30.jūnijs 2014, 21:15 | links
 
Man šodien laikam Abu BCX izģērbās.. kaut kas krakšķ un slikti slēdzas.. Kā ar detaļām šīm. Var dabūt. Ar JB un C4 vis skaidrs, fishbona pirku kadreiz.
15.jūnijs 2014, 22:26 | links
 
Šodien vienu uz 3kg noķeru. No mutes karajas ara pavada.. bija gauzam tieva.. kopumā šodien 3 zivis.. 2 gab uz 1kg. Seklais ezers.
14.jūnijs 2014, 23:56 | links
 
bija pāris labas copes - viena ļoti laba izmēros - virs 5 noteikti, bet pamatā līdzīgi. Lielākā noķertā - ap 2kg. Vēl jau lielās ir arī seklumā - tādas tās kopējās sajūtas.
8.jūnijs 2014, 11:55 | links
 
Kā džerkotājiem iet šajās karstajās dienās? Vakar biju savā ezerā un pašvaki. Mazo aktivitāte ir, bet lielās klusē.
8.jūnijs 2014, 11:02 | links
 
Sveiki!
Es te pats mēģinu taisīt jerkus, lai būtu ko babītē, liepājniekā un citos seklajos ūdeņos pamētāt.

Es reiz vienu taisīju un man kā tieši bija 3 tādi forši ieskrūvējami metālā cilpiņas ar pagaru vītni, kur pavadiņu kabināt un āķus apakšā.

Tagad atkal esu procesā un biju domājis ka veikalos var dabūt to skruvējamos, lai ir kur visu piestiprināt bet izrādās ka mums nav ne depo, ne k-rautā, nekur.

Mans jautājums - vai kāds zin kur var sadabūt šādus ap 3 cm garas ar vitniiti skruveejamas skruvites kuram gala ir maza pilnīgi noslēgta cilpiņa?

27.aprīlis 2014, 16:51 | links
 
tik tipiski teikt kaut ko neko nepasakot.
ja man stāvot uz laivas sola mans agat kāts ir tieši tik garš, ka nesanāk ūdenskurmi durt. tad, kā tieši, lai es strādātu ar 40cm garāku kātu?! zem ūdens?!

chainsaw, 25.aprīlis 2014, 09:56


Nu ko, Agat kāts ir labu labais :), arī man tāds viens ir !

Un pareizi saki, katram savs:)!
25.aprīlis 2014, 10:56 | links
 
tik tipiski teikt kaut ko neko nepasakot.
ja man stāvot uz laivas sola mans agat kāts ir tieši tik garš, ka nesanāk ūdenskurmi durt. tad, kā tieši, lai es strādātu ar 40cm garāku kātu?! zem ūdens?!
25.aprīlis 2014, 09:56 | links
 
Baits, Muļķības vajag tādu kā paiks saka savādāk nevienu patčota punktu tev neredzēt ;)
Varētu šito sviestu kādā fleimā turpināt :D
Kur pie mums šobrīd džerkiem ir kādas atlaides?

24.aprīlis 2014, 23:26 | citēt | links

Tipiski LV stilā sākt kādu a***t :)

nu cilvēki tik izsaka savu viedokli, man ar ir bijuši kāti sākot no Salmo "sprīdīša" līdz 1.95, tagad arī ir 2 kāti, taču gribu garāku, lai iemetiens būtu patīkamāks utt.
Un piebilde par Pike Fever chaljiem, vai to pašau StrikePro/BFT "tēvu" Stefan Trumstedt https://www.youtube.com/watch?v=eXvaQdKIo7o, kas nu galīgi nelieto mega īsos kātus, domāju ka ir vietā...
Tas ir galīgi ok, ka cilvēkiem ir dažādas domas un arī laika gaitā, pielietojot praxē, cilvēkiem mainās viedokļi, kas labāks/sliktāks :)
25.aprīlis 2014, 09:31 | links
 
Baits, Muļķības vajag tādu kā paiks saka savādāk nevienu patčota punktu tev neredzēt ;)
Varētu šito sviestu kādā fleimā turpināt :D
Kur pie mums šobrīd džerkiem ir kādas atlaides?
24.aprīlis 2014, 23:26 | links
 
Rezultatīvi var džerkot ar jeb kura garuma kātu, tas atkarīg no paša copmaņa tehniku un izdomu:) Es personīgi izmanoju trīs kātus 1.65; 1.90 un 2.10 katarm kātam ir savs tests, par lomiem nesūdzos! Vaig tik ekspermentēt un ieklausīties savās izjūtās!
24.aprīlis 2014, 22:03 | links
 
paiks! Tev nav taisnība, ka laivu izvēlei nav nozīmes. Ir klasisks zviedru džerkbeitinga videogrāvējs ''Pike Fever". Tur zviedru matadori svempjas uz laivas soliem,lai varētu normāli šancēt. Laiva viņiem ievērojami masīvāka par mūsu pellītēm, vienalga jākāpj uz beņķa,kas nav ne īpaši ērti,kur nu vēl droši.
24.aprīlis 2014, 21:41 | links
 
Ne kāta garums tur ir pie vainas, bet lietotāja galva... Attiecībā uz garumu, viss jau sen ir ir izdomāts un pa n-tām reizēm pārgremots un atgremots. Papēti USA ražotājus, kas ir šī copes veida dzimtene. Tikai nevaimanā, par makšķernieku laivu atšķirību, vai copmaņa augumu, vai roku garumu utt.
24.aprīlis 2014, 19:24 | links
 
Jā paiks visi tagad augstpapēžu kurpēs džerkos. Kātu ņem tik garu lai lietojot nebakstītu ūdeni un viss. Ja domā, ka kāds tagad ar 150cm augumu kāps uz kruīza prāmja lai pamētātu ar 210cm kātu padomā vēlreiz
24.aprīlis 2014, 08:13 | links
 
to imzis
patiess prieks, ka beidzot arī mūsu platuma grādos, vīri sāk attapties, ka ar "zobubakstāmajiem" nav aršana! Cerams kātu graizītāju ēra ar pamazām beidzas...
24.aprīlis 2014, 00:20 | links
 
Jāpiekrīt Dāvim! Man tagad ir 1,95 un tad labprātāk uzkāpju Amberam uz sola augšā. Stāvot uz grīdas sanāk uzsist pa ūdeni. Par tiem lielajiem testiem gan nezinu...ja nu vienīgi ar lielajiem (100+) strādā.

BUKS, 23.aprīlis 2014, 18:49


nu pats esmu 1.90, laivai censhos vienmēr stāvēt uz beņķa, attiecīgi pietiekama rezerve, lai strādātu ar 2m kātu...

ja no SWE buutu jāņem, tad būtu gan ZALT gan BFT kāti, bet nu LV pārsvarā visi piedāvā īsos kātus- tāds te marketings :)
23.aprīlis 2014, 19:47 | links
 
Jāpiekrīt Dāvim! Man tagad ir 1,95 un tad labprātāk uzkāpju Amberam uz sola augšā. Stāvot uz grīdas sanāk uzsist pa ūdeni. Par tiem lielajiem testiem gan nezinu...ja nu vienīgi ar lielajiem (100+) strādā.
23.aprīlis 2014, 18:49 | links
 
Vai esat paliecināts par garumu 2.0- 2,1m?

23.aprīlis 2014, 11:29 | citēt | links


Viennozīmīgi, tie ir garumi, ko izmanto Skandināvi, nez kāpēc LV mēs tiecamies uz 1.6m,1.8m....tiešām, gribu ko tādu, kas ir virs 2m.

imzis, 23.aprīlis 2014, 13:43


Viss ir atkarīgs no laivas! Ja lieto BASS laivu vai citu ar augstāku klaju tad var būt pat 2.4 garākiem cilvēkiem. Bet ja lieto laivas kā engure, sams etc. kur tu stavi zem ūdens līmeņa tad tev pat 1.8 ir drusku pa garu un nākas slīpi džerkot! Ja piešaujies slīpi džerkot, nevis vertikāli, tad nav problēmu arī ar garāku kātu no mūsu laivām.
23.aprīlis 2014, 13:57 | links
 
Vai esat paliecināts par garumu 2.0- 2,1m?

23.aprīlis 2014, 11:29 | citēt | links


Viennozīmīgi, tie ir garumi, ko izmanto Skandināvi, nez kāpēc LV mēs tiecamies uz 1.6m,1.8m....tiešām, gribu ko tādu, kas ir virs 2m.
23.aprīlis 2014, 13:43 | links
 
Imzis:

Kā reiz šo kātu savā laikā viens Somu džerkotājs man Ālandos ieteica. Vienīgi tā arī nesanāca tai lietai nopietni pievērsties un nu stāv skapī lieks. Ja kādam interesē varu atdot par 90EUR.

St. Croix premier PM70MHF2
Garums 213cm, Tests 90gr, Fast.
Šis te

23.aprīlis 2014, 12:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager