Jerkbait

7dien biju savā iemīļotaja ezerā... dabūju pirmo sniegu, vienu zemmēru un labu tesienu pa kātu.. pturēju pāris sekundes un aizgāja. Pēc pieredzes kaut kas labs galā, jo neārdijās, bet pieturēja, pavilka.. un kāts bomis paatīgi ieliecās. Bija patīkami, ka zinu, ka joprājam tur ir zive :) Viss uz Baster Jerku dabīgā krāsojumā.
25.novembris 2013, 11:10 | links
 
grafss! Internetveikalā LureShop.Eu. Praktiski visi krāsojumi,cenas mērenas,atsūta ātri. (shipping tikai €3.99,Igaunija)
22.novembris 2013, 08:38 | links
 
Iesakiet ludzu kur var atrast buster jerk hot pike krasojumu esma nav.
Paldies
22.novembris 2013, 00:13 | links
 
Esmu copējis Abavā ar džerku. ir ok.. Aizstraumes labi var apmētāt.. veicies gan nav. :)
A un Ventā ari esmu džerkojis ar foruma lietotājiem BUKU un Crabis. Ķērās labi.
5.novembris 2013, 16:55 | links
 
manuprāt vispirms jāgūst priekšstats par dziļumiem, un tad po dīķis, jūra vai citur, vienīgi ganoties gar krastu , ja apnik tās pagales, tālu iet pēc samērīgakiem rīkiem
31.oktobris 2013, 23:07 | links
 
Kāds var pastāstīt vai ir iespējams jerkosana upe no krasta, vai tomēr šī metode domāta ezeriem?
31.oktobris 2013, 22:52 | links
 
Šodien biju padžerkot pēc pāris gadu pauzes.. :) 4 zemmēri un kādas 5 copes... visas uz AGAT Mr.Cop. Testējo to 5601 bcx.. nu itkā pagaidam normāli. Attiecība kā JB spolei, spēli var smuki dabūt. Tad ju redzēs kad gūltņi izjuks :P
Kāts man bija no Salmo.. jauns, bet nu spoles turētājs mēsls.. ABU iespiez līdz galam, bet spole ļurgājas.. dabūju pakot ar platsmasas maisiņu.
27.oktobris 2013, 21:07 | links
 
100% tur ir drukas kļūda un 2 divas pēdējas ir domātas 6600 un 6601 ;) nevis 5601
24.oktobris 2013, 22:21 | links
 
http://www.bigfishsports.com/ProductDetails.asp?ProductCode=PUR-BCX-5601

es seit skatijos,divi vienadi modeli ar dazadu auklas ietilpibu
24.oktobris 2013, 21:11 | links
 
nez, nekadu info netrodu par saurāku kasetni.. liekas ka jabut + - vienādi visām 5601.
24.oktobris 2013, 21:07 | links
 
vo, kā lai zin kāda man kasetne?? cik zinu, ja c4, c3, JB, ja ir 5601, tad viss skaidrs, tad ari ir 5601.. un nekas tur nemainaas..
24.oktobris 2013, 20:57 | links
 
DsKs, paldies par atbildi. Savā laikā JB5601 nokāvu vienā sezonā.. nu nenokāvu tā, vnk viena detaļa izdila, bet fishbona veiksmigi nopirku jaunu un sastelet tur visu ir ka divus pirkstus.... :)
Bet tad ari copēju daudz.. 2 - 3x nedēļā... tagad 1x pa menesi varbūt.. Saista man tas džerks un pie pieredzes varētu ari bcx pamociit.
24.oktobris 2013, 20:55 | links
 
izskatas,ka 5601 piedavajas ar diva veida kasetem,katra zina man ir saurais variants
24.oktobris 2013, 20:54 | links
 
Griezzējs, aizmirsu pieminēt sarunā, ka esmu ABU fans :P Par Lunas cenu uz Zviedriju varu aizbraukt :D
24.oktobris 2013, 20:49 | links
 
Jurcik,man ir tada spole,tikai 5600 ( kreisai rokai ) ... dzerkojis salidzinosi esmu pamaz,paris reizes uz juras katu ari esmu licis mencam un patestet uz palielu slodzi,kad pilkers aizkeries un pie slodzes laivai viens borts jau gandriz celas augsa :) ... itka tur un nekadas luftes nav paradijusas ... vienigais ka saura kasete ... 0.4 aukla lidz 60m salien virsu ... bet par cik iegadajos vinu e-bay izsole un ar visu atsutisanu no usa sanaca ~ 25 latiem,ja sezonu iziet,tad jau skaitas ok :) es isti nevareju piesauties pie speles,jo tiri individuali likas,ka vajag ~ 6.0 apgriezienus ( bcx ir 5.3 ) ... iespejams vienkarsi nevareju piesauties ... isuma apmera ta
24.oktobris 2013, 20:49 | links
 
Meklē labāk TD LUNA, krenķi nezināsi ;)
P.s. Nu ko, tad uz SWE brauxim vasarā?
24.oktobris 2013, 19:28 | links
 
Noslēpumi jātur aiz septiņām atslēgām...... un ja nu kāds, Kāds! ...sāks Baigi Vilkt......Kas ir visiem zināms, tas nav vairs nekas! Nav jau svarīgi, ko domā par to ķeramās zivis...Zivs mēma. Makšķernieks arī.Tas veltīts FUGU ierosinājumam:"Sveiciens visiem! Gribēju lai katrs,kuram ir iespēja padalīties ar pieredzi džerkos. Pastāstīt un vai arī ielikt bildi ar savu vislabāko džerku. Pastāstīt par to,kā viņš uzvedās ūdenī,kā viņš vispār saucās utt. Būtībā....nelielu stāstu par savu visiecienītāko džerku,būtu vēlams ielikt arī bildi savam rakstam,tas visu padarītu acīm baudāmāku".
24.oktobris 2013, 19:01 | links
 
Labadiena..

Ir doma atgriezties pie Jerkbaita :) Kādreiz biju ļoti ar to aizrāvies, jo labi padevās.
Un man tagad ir viens neprofesionāls jautājums, vai Abu 5601 BCX izturēs kādu laiku?? Vienkārši piedāvā atpirkt komplektu, bet tagad terēties daudz negribu. Ir kādam pieredze??

Man ir bijušas 5601 JB, 5601 C4, 5601 C3.. tā kā kaut ko zinu :) Viss ir pārdot, tagad lasu atpakaļ kaut ko.
24.oktobris 2013, 18:13 | links
 
23.augusts 2013, 21:24 | links
 
"Somber Ghost" pagaidām pēdējais uz doto brīdi.
Šim ir interesants krāsojums...pamatā melns,pa virsu perlamutra ar zeltainu toni,atkal melnie elementi uz sāniem-strīpas,punkti. Un nobeigumā tīrs zelta tonis caur sietiņu. Galu galā sanāca tā,ka gaismā tas krāsojums baigi spēlē,ir tā ka redz zeltaino krāsojumu un kad pagroza mānekli,tad atkal pazūd. Interesants!
13.jūlijs 2013, 00:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager