Jerkbait

Kādi viedokļi džerkotājiem par Bandit Tail mānekli, to kas ar asti, ir jēga veikt investīcijas šādā māneklī ? Vai ir kāds darbojies ar šo mānekli arī bez astes, un kā ar spēli astainam un bez astes ?
6.novembris 2012, 22:29 | links
 
Par auklas resnumu: arī man sākumā bija tieva. Itkā labi, viss ok. Vienu dienu. Otru. Tad pretī vējš. vieglāks vizulis. kautkas aizķēries, stiprāk pavelk, un aukla sasprūst spolē. Un metot, netinās tik labi, un bārda- stiprs STOP kā likts. Un ja vēl tāds enerģiskāks metiens....desmit Ls aizlido kā raķete.... Gadās ka aukla ai riņķa neuzmanības pēc aizķērusies...tas pats...aizlido labi tālu. Tāpēc ar resnu auklu tas notiek retāk divu iemeslu pēc: mazāk ieķilājas spolē pēc spriegošanas un stiprība pietiek, lai apstādinātu gaisā vizuli, nesalauztu špiningu un neaizmestu to! Kāds gan var būt garastāvoklis, pēc labas copes...ja vērtīgs vizulis aizlidināts!
6.novembris 2012, 22:26 | links
 
Man ir 5600 C4 un 6600 C4 no Abu. 5600 ir šaurāka, 6600 platāka. Abas kreisajai rokai. Domāju, ka nedrīkst mest ar vienu roku un pārliekot otrā tīt, kā daudzi pieraduši. Pārmācīties ir tikai gribēšanas jautājums. Bet pēc tam!!! Met un velc. Manuprāt šaurākā 5600 pilnīgi pietiekama. Platā superlielajiem vizuļiem. Platā arī mazliet smagāka. Tā kā man laivā ir trīs špiningi, tad tā arī tos izmantoju: vieglajiem, smagajiem un supersmagajiem, atkarībā no emocijām un vajadzības. Nav jātērē laiks vizuļu maiņai.
6.novembris 2012, 22:18 | links
 
Lai veicas, pastāstīsi pēc gadiņiem diviem, kā darbojas:) Es izmantoju AbuGarsi Revo Toro lielākiem mānekļiem un mazākiem Okuma CITRIX, kā arī auklas izmēri tiek lietoti līdz 0,28
Pat neizprotu, kāpēc jāliek ir lielāki izmēri:)?
6.novembris 2012, 22:09 | links
 
marix1
Liela daļa noteikti ieteiktu Abu garcia C4, es pats arī biju nobriedis ņemt tieši to, taču pēdējā brīdī saņēmu labu piedāvājumu un iegādājos Banax Starion 300L apmēram vienā cenu kategorijā ar C4 Esmu apmierināts ar izvēli, jo šai spolei ir tā saucāmā easy access sistēma, kas ļauj to attaisīt ļoti vienkārši, ja uzmetas 'bārda', kas manuprāt nav mazsvarīgi, ja tikai tgd sāksi apgūt šo lietu.
6.novembris 2012, 21:45 | links
 
A ko tur ieteikt, izvēlies abu c3 vai c4 un garām nebūs. Principā mūžīgas spoles. Lētāks gals jau mazāk drošs. No dārgākām revo toro un daiwa luna.
6.novembris 2012, 21:39 | links
 
Nu kur tad visi palikuši?
6.novembris 2012, 21:30 | links
 
sveiki džerkotāji! Kādu spoli jūs ieteiktu mānekļiem līdz 120 gramiem? Paldies!
4.novembris 2012, 18:22 | links
 
Tā kā tas nav gluži saistīts ar manu jautājumu, tad teikšu kā es šajā situācijā daru: Sākumā metu tuvajās distance un iedomāti tajās vietās, kur tālu mestais vizulis pievelkot neies garā. Ja no laivas, tad arī tāpat bet ņemu vērā, uz kuru pusi pūš vējš, un pirmkārt metu tur, kam tuvojas laiva. Metu tuvās distancēs sākuma tāpēc, ka jebkura darbošanās tuvu atrodošai līdakai var radīt tai trauksmi un tā "aizlaidīsies". Tāpēc jāpaspēj uz negaidītuma faktora. Tālos metienus veicu tā, lai vizulis aizlidotu garām iedomātai līdakas atrašanās vietai un pievelkot, to šķērsotu! Tikai tur, kur tā nevar, metu klāt tuvu pie meldriem, bet ieturu mazu pauzi, lai vizulis nogrimst, ja tas ir grimstošais, bet ja peldošais, tad uzreiz ass piesitiens. Tas imitē to, ka "zivtiņa" ielekusi no augšas, tūlīt slēpjas...
2.novembris 2012, 21:06 | links
 
PS. mētāt censtos vēdekļa variantā
2.novembris 2012, 20:46 | links
 
Ek ka būtu sadalījis jautājumus kaut kā secīgāk :D
Labi mans ar spini un bleķiem vai vobleri no krasta darbotos sekojoši 5 x tālā distance 5 x vidēji tālā un 5x tuvāk par iepriekšējām bet ne jau pie kājām :D
Tas ar laikam būtu vienas vietas apstrādes algoritms, tad dotos uz nākamo, bet pēc kādām 3-5 it kā cerīgām vietām sāktu mainīt arī bleķus voblerus
par džerku domāju ka līdzīgi.
Attiecīgi par atrašanās vietu domāju ka līdaka pa lielam būs kur būs mierīgāka straume + slēpnis, bet dziļumi vairāk domāju ka uz rudeni uz velci, bet katrs gadījums protams ir savādāks :D
2.novembris 2012, 20:45 | links
 
Tas ka VISS kas saistīts ar špiningošanu ir pārvēršams "mākslā" daudziem liekas fufelis... Tāpēc atļaušos mazliet atkal uzvedināt uz dikusiju, kas mazliet liks vairāk padomāt. Un jautājums ir praktisks: Upe. Straume. Sākumā maza. Kur atrodās "iedomatā" līdaka: Straumes pusē, sānos, aiz meldru pudura?. Liela straume. Kur?. Klāt vēl dziļums ar straumi: vai viņa tur var būt?. Vai vilk šķeŗsām straumei, pa straumi, vai augšup? Gar grunti vai augšpusē? ...Cik reizes mest vienā un tajā pašā vietā? Kādu atstarpi ievērot metienos, jeb cik blīvi izmētāt iedomāto vietu? Vai izmētāt...un mainot vizuli, atkal izmētāt? Tādi nu lūk jautājumi! Kas domā, ka zināšanas radīs konkurenci....var neatbildēt....
2.novembris 2012, 19:57 | links
 
Forša diskusija daudz interesanta un Rxq pēdējie jautājumi - pārdomas atkal liek secināt, ka necopes gadījumā vajag eksperimentēt :D Kā gan savādāk jo šaubos vai kāds copes gadījumā kaut ko kardināli maina
2.novembris 2012, 15:54 | links
 
Kāpēc tad, kad necope, sākat palielināt pauzes? Kāpēc uzreiz ne ar garām pauzēm? Ja ar pauzēm, garākām labāk ņem pasīva līdaka, tad aktīva vēl labāk?! Vai tomēr nē? Ja tā aktīva, šai vajag šiverīgu. Ja pasīva- lēnu... Tas ir tāpat kā anekdotē, kad vista skrien prom no gaiļa un domā: " vai es neskrienu par ātru?!!!"
2.novembris 2012, 14:35 | links
 
Es savā praksē esmu novērojis, ka - pavasarī agresīva spēle, bet kur ir dziļāks tad tur pēc katra otrā/trešā uzrāviena drusku garāka pauze.

Vasarā un rudenī tomēr lēnāka un ne tik agresīva spēle izņemot augusta beigas/ septembra sākums, kad ir izteikta aktivitāte tad atkal agresīvāka sēle.

Parasti izmantoju p--pp---p--pp, respektīvi uzrāviens uzrāviens, pauze uzrāviens pauze uzrāviens uzrāviens. Bet praksē bieži pamainu ritmus it sevišķi necopēs vai pasīvās copēs. Jo švakāka cope jo garākas pauzes mēģinu.

Jo dziļāks jo garākas pauzes, latgalē esmu veiksmīgi kacinājis ar suspending modeļiem no 5m ārā.
2.novembris 2012, 11:31 | links
 
Nu re...būs jāmaina kardināli, varbūt ka ražīgāk... Paldies par pieredzi. mūžu dzīvo, mūžu copē! Pavasaris priekšā, jau nevaru sagaidīt. Bet rudens arī nav pagājis. Tagad atliek salīdzināt kas, kā, ar ko...vienos apstākļos. Lielas asakas un "krokodīla" galvu vēlot, paldies.
1.novembris 2012, 22:26 | links
 
Pavasarī tomēr mazāki un koši mānekļi izšauj daudz rezultatīvāk t.i no 10cm-14cm piem. buster jerk 2, salmo slaiders, Agat Mr.Luck junior. un man tieši pretēji tie kuri agresīvāki, ar īsu soli. Rudenī pretēji, lielie 14cm - up... ar lēnu gaitu, lieliem soļiem. Otrais kritērijs ir laika apstākļi - man ir savi saulainā laika manekļi/krāsojumi un ir manekļi lietainam/stipri nomākušam laikam. Protams arī ūdens caurredzamība, jo duļķaināgs jo košāks. Par to ka viens māneklis vienam būs bomba a otram atslegās piekariņš esmu pārliecinājies pa 99%, jo reiz pie 20 līdakas, vairs nespēj unostīties kā kolēģis džērkojot bija knapi ticis pie 2ām - iedevu viņam savu dienas mānekli, lai arī papriecājas un nekā!! Neticēju savām acīm, beigās sabraucām kopā un atkal es kā iedarbinu tā cirtiens.... tā kā katrs ar savu tehniku esam savādāks un katram būs sava taisnība -ja protams tiek ķertas zivis!
1.novembris 2012, 20:42 | links
 
dzhamssam: Ja runā par laikiem, kādu tehniku patīk lietot , man ir šadi: pavasarī: meklēju vizuļus, kas ir "gurdenāki", tas ir, nevēlas zigzagot. Un lietoju palēninātu tehniku, maksimāli izturētu, cik vizulis ar savu peldprasmi iztur. Vasarā, jā, nu var "džigitot" uz nebēdu,. Rudenī ( vēlā) atkal kā pavasarī, pat vēl izteikti lēnāk, samazinot spēles intensitāti līdz minimumam. Interesanti būtu pavērot viena un tā paša vizuļa dancināšanu dažādās "rokās". saka, ka rokrakstu nevar mainīt...Bet vai špinigošanas rokrakstu arī nevar mainīt? Varbūt ka tieši rokraksts nosaka, kā ķersies... Un vienam liekas, ka šādi spēlējot nekas nebūs, otrais tā tikai to dara....Jo visus spēles veidus tā nemaz nevar notestēt, lai secinātu, ka tas ir īstais, jo klāt nāk "lielā neziņa" vai cope bija pareizas spēles izsaukta, vai varbūtība, ka vizulis gar degunu zobainajai papeldēja, vai pareizā krāsa gadījās, vai "garšīgs vizulis" arī citām būs...Pats piekopju sekojošo: Mēģinu ar "mīļākajiem" sākumā, līdz apnīk. Tad jau citus otrās šķiras...tad trešās....visādas tehnikas, variantus...Un ja ir cope, dažkārt pat nevaru pateikt, kāda tehnika bija pielietota....Bet cerība, ka otrā cope būs, pieaug un māneklis netiek mainīts līdz kādam laikam, ja izteikts "klusums". Tā paiet laiks. Mainot, meklējot, eksperimentējot. Vai Jūs arī daudz eksperimentējat, vai pielietojat standarta variantus un tā rukājat visu dienu ja spēki atļauj?
1.novembris 2012, 20:03 | links
 
tb ... ietīta puse no metiena aukas..
1.novembris 2012, 19:43 | links
 
rxq: 10 sēdies, teorija izcili noraksturota vārdiem ;) .... par raustīšanu... pavasrī noteikti palieku pie ritmiskas rasutīšanas, p-p-p-p-p-p un visai ātru - t.i agresīvu! Rudenī jau viss sagriežas savādāk. Pauzes un variācijas pēc attiecīgas dienas aktivitātes, vairāk māneklim pēc rāviena ļauju izslīdēt, it kā atstājot mānekli pašplūsmā, Rudens iemetien: p-p-p-----p----p------p-p, un kad ietītse no metiena auklas, ceļu mānekli uz augšu animējot uzniršanu, tad atkal to pašu, minēto p un - kopumu līdz laivai!
1.novembris 2012, 19:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager