Jerkbait

30.oktobris 2012, 13:52 | links
 
Ok Dzhams, ja reiz saki ka ir ok, tad ieliec bildes ar džerku un zivi, gribas redzēt ar ko strādā:) Paskati manas bildes, strādāju ar Straikiem - katram savs, nežmiedzies - uzrādi Agat džerku ar zivīm:)?
30.oktobris 2012, 11:49 | links
 
nu nu.... Mr. Lucky konkurē ar busteriem pavisam noteikti un ir tās naudiņas vērti džērki, vai nu Jums spēle jākož vai neesat īsti piestrādājuši un savu laiku veltījuši!
30.oktobris 2012, 11:02 | links
 
Jāāāā, Agat spēlē cilvēkam patīkamu spēļi ūdeni, bet rezultāti paknapi, man vienīgi ir ķēries Liepājniekā uz maziem peldošiem 12cm gariem mānekļiem( no četriem trīs ir ķēruši)!
Ar Lielākiem vispār vēl ne ko nēesmu noķēris,tā kā padomā pirms tērē latēnus:)
30.oktobris 2012, 09:22 | links
 
ups.
30.oktobris 2012, 09:18 | links
 
Gribētu pajautāt copmaņu viedokli par Agat džerkiem, ne kātiem, bet tieši džerkiem, atsauksmes plusi, mīnusi, pārdomas, viedoklis, vai pirktu ja jā tad kāpēc kurus no klāsta utt. (pats strādāju pagaidām tikai uz straikiem)
:D

mr.Dzintars, 29.oktobris 2012, 21:06

Gribētu pajautāt copmaņu viedokli par Agat džerkiem, ne kātiem, bet tieši džerkiem, atsauksmes plusi, mīnusi, pārdomas, viedoklis, vai pirktu ja jā tad kāpēc kurus no klāsta utt. (pats strādāju pagaidām tikai uz straikiem)
:D

mr.Dzintars, 29.oktobris 2012, 21:06

Gribētu pajautāt copmaņu viedokli par Agat džerkiem, ne kātiem, bet tieši džerkiem, atsauksmes plusi, mīnusi, pārdomas, viedoklis, vai pirktu ja jā tad kāpēc kurus no klāsta utt. (pats strādāju pagaidām tikai uz straikiem)
:D

mr.Dzintars, 29.oktobris 2012, 21:06



Agat patīkama gaita, bet kautkā uz viņiem man neiet!
30.oktobris 2012, 09:17 | links
 
Gribētu pajautāt copmaņu viedokli par Agat džerkiem, ne kātiem, bet tieši džerkiem, atsauksmes plusi, mīnusi, pārdomas, viedoklis, vai pirktu ja jā tad kāpēc kurus no klāsta utt. (pats strādāju pagaidām tikai uz straikiem)
:D
29.oktobris 2012, 21:06 | links
 
Gribu speciāli priekš vienas copes pirkt savagear deviator bellu up 10cm. Bet īsti nezinu vai grimstošo versiju varēs izmantot babītē un vai tas neies par dziļu.?
21.oktobris 2012, 21:19 | links
 
man ir divi kāti viens līdz 70gr otrs līdz 140gr

itkā līdz 70gr, bet man liekas, ka vidējiem džerkiem (50-60gr) drusku pa mīkstu, toties mazajiem ir OK
a ar to līdz 140gr visas kotletes iet OK :D

tapēc arī meklēju kautko ap 100gr....
10.septembris 2012, 16:08 | links
 
To Andzy35

Nu par Agat kātiem grūti kautko teikt esmu vienreiz rokā turējis un pamētājis. Kā iesākumam vienozīmīgi domāju, ka būs OK.

Vienīgais ko varu teikt ka ~1.8m ir pilnīgi norāli un vis ir atkarīgs kādā laivā copē, ja copēsi ar dziļu iegrimi tad arī tas pats 1.74m būs pa garu un nāksies ieslīpi raustīt.
Ja copēsi no makšķernieku sporta laivām tad derēs arī 1.9m-2.1m gari kāti.

Papildus viss vēl ir atkarīgs kādā slīpumā tu veiksi pierāvienus un cik garus - tas jau atkarīgs būs no tavas tehnikas!

Starp citu ir metode kā vertikāli džerko - uz sitiena neatradu video youtube, bet man viens čoms tā dragā!
7.septembris 2012, 14:30 | links
 
Manam pieder NP170cm ar testu 40-140g. Neesmu nekāds ķeneris, bet man liekas normāls gan Bandītiem, gan Busteriem...
Pie auguma virs 1.9m no Bush laivas pat ļoti burvīgs.
Garāku gan neieteiktu.
7.septembris 2012, 14:23 | links
 
:D
es bez tiem mātes vārdiem līdz 2m mierīgi ielieku jumta kastē...

kādi pēc būtības ir tie Agat Jerk kāti???
testi ir dažādi, dažādām vajadzībām... garāku par 1.75m gan negribētos, būs gals jāzāģē nost :D
7.septembris 2012, 13:27 | links
 
Bandīts sevi labi ir pierādījis rudenī seklajā Liepājas ezerā un pagājušā rudenī Babītē ar, lai gan manā arsenālā ir tikai divi peldošie Bandīti, bet abi ir ražīgi, paprovēšim arī šo ruden:)
7.septembris 2012, 13:25 | links
 
Andzy35
Tur kaut kas Tev ar testu nav kārtībā - pats Agats saka: Length:1.74 m Test:20-100 gr!!!, skaties kļūdas pēc nepaņem nepareizo...
Man viengabalnieks ar līdzīgiem parametriem ir (bet drusku cits ražotājs) - man patīk, bet katru reizi krāmējot mašīnā, izsprūk pa kādam dokeru vārdam... ;-)

http://agatlures.com/en/Products/_1_2.html
7.septembris 2012, 12:03 | links
 
Vīri, ko Jūs domājat par šādu modeli?

Agat Nothern Pike Jerk Spin NPJ-57D (цельный, 1.74 м, 40-140 г)
7.septembris 2012, 11:40 | links
 
Man maija pirmajās nedēļās pagāšo gad strādāja.
Šogad maijs tāds izčakarēts bija ar nārstu un līdz ar to lomi vispār man piekliboja.
30.augusts 2012, 14:17 | links
 
Bandits liekas vienu reizi Lielupē ir ir ielicis Busteram, pārējās reizes Busters kabinājis! Ir bijis gadījums, kad Busteru sit, bet uz āķi negrib sēsties, uzliekot banditu situācija uzreiz samainījās un realizācija noteikti uzlabojās! Pavasarī Banditu vispār var atstāt mājās, lai vietu neaizņem kastē! Kāts noteikti ir jāņem virs 100gr lai kko no viņa izspiestu!
30.augusts 2012, 13:04 | links
 
To dzhams

Big Bandit ir nesis rezultātu atsevišķās situācijās - lielākā ~6kg latgalē! Uzreiz saku ka ir jāpiešaujas izspēlēt + vajag cietu kātu ar 150gr testu! Man otrs ir mīkstāks ar 120gr test ar to praktiski nevar izspēlēt!
Bet ja vidējo skatās tad Busters arī man labāk strādā salīdzinājumā ar bandītu!

Papildus džerkam ticības jautājums ir svarīgs - es necopē kad varētu pāriet uz gumiju vai mazajiem mānekļiem, beigās krastā esmu izbraucis ar četrinieci.
30.augusts 2012, 11:30 | links
 
... domāju big bandit pamēģināt uz velci, to zilrozspožo, rudenim varētu būt labs
30.augusts 2012, 11:29 | links
 
neredzu jēgu.... atraktoram straumē... ok, jigam es redzu sakarību, bet maneklim, kas pamatā, tomēr ir virsējiem slāņiem un vidus ūdenim, domāju citi maņu orgāni nošancē pirm uzbrukuma!
30.augusts 2012, 11:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager