Lucky John manekli

Sveiki!!
Gribetos uzinat kadi ir jusuprat labakie Lucky Yohn manekli??
un Kadas vietas tos vislabak izmantot!!
3.maijs 2011, 14:56 | links
 
man patik shitas divpusejais Lucky john

https://www.pieasakas.lv/lv/katalogs/rotini/lucky_john/lycky_john_6027-109_9.1g/
3.maijs 2011, 14:58 | links
 
Man patīk tās nezacepļaikas , gumijas zivtiņa vai vibroaste ar roterīti priekšā , zālēs strādā perfekti .
3.maijs 2011, 15:10 | links
 
vibroaste???
3.maijs 2011, 15:14 | links
 
Gaca, Lucky John mānekļi, tāpat kā daudzu citu ražotāju klāstā ir ļoti daudz dažādi mānekļi. Nedomāju, ka esi pareizi uzstādījis jautājumu, diez vai tavs mērķis ir cope tikai un vienīgi ar šī ražotāja mānekļiem. Ja tu prasītu kādus mānekļus labāk izmantot seklās, aizaugušās vietās, kādus seklās neaizaugušās vietās, kādi ir labāki virsmas mānekļi, kādus dziļumā līdz 3m, kādus lidz 5, kādus copējot līdaku, kādus asariem, kādus zandartiem, tu noteikti saņemtu daudz vairāk un konkrētākas atbildes. Par sevi varu pateikt, ka mana izvēle lielāko ties ir gumija dažādos variantos.
3.maijs 2011, 15:24 | links
 
Ja liktu izvēlēties vienu lucky john, es izvēlētos rolling minnow jeb mūdzi.
3.maijs 2011, 17:56 | links
 
kādus mānekļus labāk izmantot seklāsvietas ar dzi'lumu lidz 1m, un kadus dzi'lakas vietas, un vietas kur ir loti daudz zalu??
3.maijs 2011, 18:51 | links
 
aivi kada krasa tev vislabak strada??
3.maijs 2011, 18:51 | links
 
uuu!
4.maijs 2011, 12:28 | links
 
Es visvarāk esmu noķēris uz raudas krāsojuma mūdzi. Babītē topā ir burkāns. Pastāv uzskats, ka pavasarī labāk ķeras uz dabīga krāsojuma vobleriem, rudenī uz spilgtajiem. Mūdži derēs seklām vietām.
4.maijs 2011, 13:38 | links
 
Liepaja manuprat tas ir 'default' modelis un iespejams ejosakais,divadligais mudzis ( videjais izmers ) ar tris pamattoniem - baltais,burkans un zalais ... seklam vietam ideals ... uz zelta un tigerveidiga krasojuma salidzinosi maz dzirdets un maz ari pasam kas bijis
4.maijs 2011, 13:54 | links
 
Man pasam liekas ka raudas krasojums strada visur, un vinu var izvadit pat lidz 3m!!
4.maijs 2011, 20:19 | links
 
a ka tie mudži pareizi ir javada??
Ar pauzem??
4.maijs 2011, 20:29 | links
 
Laikam jau ar, jo tieši taja bridi plesoņa izšķiras par uzbrukumu!!
5.maijs 2011, 09:02 | links
 
teoreetiski muudzis ir jaavada vienmeeriigi, bet es vinju arii uztwichoju. liels miinuss muudzhiem ir liels braakja procents- nespeelee bet peld kaa pagale pie vienmeeriigas ietiishanas.
5.maijs 2011, 09:15 | links
 
bet vadot vienmerigi ir liels procents ka lidaka nezšķirsies par uzbrukumu, vai ari bus daudzas tukšas copes!!!
5.maijs 2011, 15:46 | links
 
man ir viens jautajums par rotiniem:kada numura rotu ir vislabak nemt asariem??
5.maijs 2011, 16:05 | links
 
Ja par LJ, tad mans iecienītākais poperis ir tieši LJ Bubble Pop (liekas tā saucās).
5.maijs 2011, 16:13 | links
 
gaca, ko tad tu jautaa, ja jau tik gudrs??!!??
5.maijs 2011, 19:27 | links
 
gaca, tas atkarīgs cik lieli asari pārsvarā tai dīķī grozās,lai atsijātu zirgazobus es mazāku par 4 N nelieku,kaut gan arī uz tādiem tie pamanās uzsēsties.
5.maijs 2011, 19:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager