Lucky John manekli

ja vari tad pasaki ar kādu komp tika sūtīts.

Var palūgt adresi un nelielu stāstu par to, kā no Ukrainas kaut ko var atvilkt. mani interesē viens fīderis, bet rādās problēmas ar apmaksu..... - lai neceltu jezgu, atsūti lūdzu PM

Mīļš paldies!

mirtins, 6.marts 2015, 09:43

Ja Tev ir atrasts veikals un viņi ir gatavi to fīderi sūtīt, bet problēma ir tikai apmaksā, tad sarunā samaksāt ar Contact sistēmu. Tik vien, ka līdz tuvākajai Meridian Trade Bank filiālei jātiek. Ir lielākajās pilsētās, lai gan Rīgā vēl dažas bankas šo sistēmu apkalpo.
Ja neņem kredītkartes, tad tas ir ērtākais. Vēl jau ir arī skrill, webmoney utt. Paypal pašlaik uz Ukrainu naudu nevar nosūtīt.

Par iepirkšanos tur kā tādu.
1. Mazās paciņas atvilkt nav problēmu. Sūtīšanas izmaksas parasti ir ap 6-7$. Mazās - kas nav pāri 2kg un ierobežotas izmēros, vobleriem, gumijām, čeburaškām (tās tur ir pa santīmiem) utt.

2. Ar kātiem ir sarežģītāk, ne visi sūta un izmaksas būs dārgākas. Pirms pāris mēnešiem man arī vajadzēja 2 fīdera kātus (ņēmu krievu Zemex Pro Feeder) un pie reizes nopirkās Favorite Exclusive X-Twitch Special kātiņš. Tobrīd visam bija jaungada 30% atlaide, cena 1641 grivņa,pēc kursa sanāca 58 eiro. Tāds pat kāts mūsu interneta bodē maksā 124 eiro. Sūtīšanas izmaksas 3 kātiem, kas bija iepakoti labos kartona tūbusos, vēl klāt arī gumijas un vēl kaut kādi sīkumi bija piepičkāti, bija 600 grivņas. Nedaudz pāri 20 eiro. Šis konkrēti veikals bija fishup, viņiem var maksāt arī ar kredītkarti.
Protams, ar sūtītāju vajag sarunāt, lai nenorāda pilno vērtību,lai izvairītos no liekām piemaksām te.

3. Kas te interesējās par Keitech, Reins un tādām gumijām. Ir viņas biki lētākas kā šeit, bet nenozīmīgi. Nav vērts. Cita lieta LuckyJohn gumijas, tās tur nemaksā dārgi. Pirms 3 nedēļām taisīju paku, tad Tiogas 3,9 ņēmu par apmēram eiro, Long John 4,2 arī bija biki zem 2 eiro pakā, Ballists 3,3 paka toč bija zem eiro. Pēdējās nedēļās grivņa ir kārtīgi nokritusies, vai tas ietekmējis kaut kā cenas, nezinu. Teorētiski varētu būt vēl lētāk.

4. Basaras 90 cenas Ukrainā ir ap 6,5 eirikiem, Makoras ap 8, Kubiras tur vēl nav. Ir lētāk vai nav, ir vērts tā čakara vai nav - katrs var rēķināt pats.

5. Japāņu un tamlīdzīgie vobleri apmēram tajās pašās cenās ka pie mums vien būs. Varbūt mazliet lētāk, bet speciāli dēļ tiem nav vērts iespringt. Piemēram, Kosadakas (tas gan ķīniets) tur sanāk ap 6 eiriki gabalā, mūsu pašu electrostore.lv tirgo pa 7. Dēļ tādas starpības nav vērts, labāk atbalstu vietējo tirgotāju.

6. Veikalus un tirgotājus ar karoti mutē nevienam nelikšu, ka neizpērk visas manas gumijas :D Tak māte google ir, rakstiet interesējošās lietas, liekat galā ua, atrodiet, komunicējiet ar turienes veikalniekiem un gan sarunāsiet. Lielā daļa ir ļoti atsaucīgi un līdz šim kādu 4-5 gadu iepirkšanās laikā man pārmetiens nav sanācis.

Sanāca gari, bet citādi te miera nebūs. Es jau reiz teicu, ka cilvēks pēc savas būtības ir slinks un lielā daļa tāpat iepirksies tuvākajā bodē, kur ērtāk. Un būs labi visiem. Paldies par uzmanību.

march, 6.marts 2015, 12:25
6.marts 2015, 15:28 | links
 
Var palūgt adresi un nelielu stāstu par to, kā no Ukrainas kaut ko var atvilkt. mani interesē viens fīderis, bet rādās problēmas ar apmaksu..... - lai neceltu jezgu, atsūti lūdzu PM

Mīļš paldies!

mirtins, 6.marts 2015, 09:43


Ja Tev ir atrasts veikals un viņi ir gatavi to fīderi sūtīt, bet problēma ir tikai apmaksā, tad sarunā samaksāt ar Contact sistēmu. Tik vien, ka līdz tuvākajai Meridian Trade Bank filiālei jātiek. Ir lielākajās pilsētās, lai gan Rīgā vēl dažas bankas šo sistēmu apkalpo.
Ja neņem kredītkartes, tad tas ir ērtākais. Vēl jau ir arī skrill, webmoney utt. Paypal pašlaik uz Ukrainu naudu nevar nosūtīt.

Par iepirkšanos tur kā tādu.
1. Mazās paciņas atvilkt nav problēmu. Sūtīšanas izmaksas parasti ir ap 6-7$. Mazās - kas nav pāri 2kg un ierobežotas izmēros, vobleriem, gumijām, čeburaškām (tās tur ir pa santīmiem) utt.

2. Ar kātiem ir sarežģītāk, ne visi sūta un izmaksas būs dārgākas. Pirms pāris mēnešiem man arī vajadzēja 2 fīdera kātus (ņēmu krievu Zemex Pro Feeder) un pie reizes nopirkās Favorite Exclusive X-Twitch Special kātiņš. Tobrīd visam bija jaungada 30% atlaide, cena 1641 grivņa,pēc kursa sanāca 58 eiro. Tāds pat kāts mūsu interneta bodē maksā 124 eiro. Sūtīšanas izmaksas 3 kātiem, kas bija iepakoti labos kartona tūbusos, vēl klāt arī gumijas un vēl kaut kādi sīkumi bija piepičkāti, bija 600 grivņas. Nedaudz pāri 20 eiro. Šis konkrēti veikals bija fishup, viņiem var maksāt arī ar kredītkarti.
Protams, ar sūtītāju vajag sarunāt, lai nenorāda pilno vērtību,lai izvairītos no liekām piemaksām te.

3. Kas te interesējās par Keitech, Reins un tādām gumijām. Ir viņas biki lētākas kā šeit, bet nenozīmīgi. Nav vērts. Cita lieta LuckyJohn gumijas, tās tur nemaksā dārgi. Pirms 3 nedēļām taisīju paku, tad Tiogas 3,9 ņēmu par apmēram eiro, Long John 4,2 arī bija biki zem 2 eiro pakā, Ballists 3,3 paka toč bija zem eiro. Pēdējās nedēļās grivņa ir kārtīgi nokritusies, vai tas ietekmējis kaut kā cenas, nezinu. Teorētiski varētu būt vēl lētāk.

4. Basaras 90 cenas Ukrainā ir ap 6,5 eirikiem, Makoras ap 8, Kubiras tur vēl nav. Ir lētāk vai nav, ir vērts tā čakara vai nav - katrs var rēķināt pats.

5. Japāņu un tamlīdzīgie vobleri apmēram tajās pašās cenās ka pie mums vien būs. Varbūt mazliet lētāk, bet speciāli dēļ tiem nav vērts iespringt. Piemēram, Kosadakas (tas gan ķīniets) tur sanāk ap 6 eiriki gabalā, mūsu pašu electrostore.lv tirgo pa 7. Dēļ tādas starpības nav vērts, labāk atbalstu vietējo tirgotāju.

6. Veikalus un tirgotājus ar karoti mutē nevienam nelikšu, ka neizpērk visas manas gumijas :D Tak māte google ir, rakstiet interesējošās lietas, liekat galā ua, atrodiet, komunicējiet ar turienes veikalniekiem un gan sarunāsiet. Lielā daļa ir ļoti atsaucīgi un līdz šim kādu 4-5 gadu iepirkšanās laikā man pārmetiens nav sanācis.

Sanāca gari, bet citādi te miera nebūs. Es jau reiz teicu, ka cilvēks pēc savas būtības ir slinks un lielā daļa tāpat iepirksies tuvākajā bodē, kur ērtāk. Un būs labi visiem. Paldies par uzmanību.
6.marts 2015, 12:25 | links
 
Andreiko kungs!
Pagājušo pavasari arī es atļāvos pasūtīt lērumu ar LJ ēdamgumijām no Ukrainas. Un vēl atļāvos teitan izpaust e-veikala nosaukumu.
Vajag uzmanīgāk lasīt...
:o))

nekrietnelis, 6.marts 2015, 08:18

Kādas ir sūtīšanas izmaksas no u ? :D
6.marts 2015, 11:22 | links
 
Tas tik liecina par uzcenojumu LV :)

Ja mierīgi iedod 50 % atlaidi un vēl nopelna, tad kāda ir pašizmaksa, ja ražotājs vēl labi nopelna :)

Bet nu ja pērk, kāpēc netirgot par augstāku cenu :)

brekingems, 6.marts 2015, 10:05


ir aitas ir cirpēji, kā parasti! ;)
6.marts 2015, 10:09 | links
 
Tas tik liecina par uzcenojumu LV :)

Ja mierīgi iedod 50 % atlaidi un vēl nopelna, tad kāda ir pašizmaksa, ja ražotājs vēl labi nopelna :)

Bet nu ja pērk, kāpēc netirgot par augstāku cenu :)
6.marts 2015, 10:05 | links
 
Ukrainā šobrīd daudz kas ir kļuvis vēl lētāks tīri grivnas krituma dēļ. Kāpēc tas notiek, domāju katram ir šobrīd tas ir skaidrs. Ukraiņu tirgus vispār ir ļoti specifisks. Mani pašu visvairāk fascinē tas fakts, ka jaunās japāņu lietas visupirms nonāk Ukrainā un tikai pēc tam pašā Japānā. Šo faktu ir apstiprinājuši arī mani japāņu paziņas. Kas attiecas uz cenām, tas pats Keitech tur maksā 3,5-4EUR jebkurš izmērs. Tas pats ir ar Reinsiem, BaitBreathiem un LuckyJohniem. Paskatieties uz Ukrainas izmēriem un silikona patēriņiem un uz mūsējiem.... Nesen ukraiņu kolēģi bija skaitījuši. Ap 7 000 000 paciņu pāris gadu atpakaļ tika izbarots Dņepras zandartiem. :))
Kas attiecas uz Floating Soft Plastic System materiāla ēdamgumiju cenām, tās ir aptuveni 15-20% dārgākas par Pro Series ēdamgumijām.

P.S. Starp citu iepirkties ārzemēs nav liegts un tas par ir interesanti un daudzos gadījumos arī izdevīgi. Interneta vaikaliem nav jāuztura noliktava, līdz ar ko tie spēj piedāvāt zemākas cenas. Tas arī slēpjas to biznesa idejas pamatā. Tā ir mūsu šis dienas brīvība. Vienu gan iesaku -čekojiet no kurienes sūtiet. Krievija un Ukraina noteikti šobrīd nav drošākais kanāls uz kurieni maksāt. Ja tīk adrenalīns, tad gan laipni lūgti :)
6.marts 2015, 09:58 | links
 
Andreiko kungs!
Pagājušo pavasari arī es atļāvos pasūtīt lērumu ar LJ ēdamgumijām no Ukrainas. Un vēl atļāvos teitan izpaust e-veikala nosaukumu.
Vajag uzmanīgāk lasīt...
:o))

nekrietnelis, 6.marts 2015, 08:18


Var palūgt adresi un nelielu stāstu par to, kā no Ukrainas kaut ko var atvilkt. mani interesē viens fīderis, bet rādās problēmas ar apmaksu..... - lai neceltu jezgu, atsūti lūdzu PM

Mīļš paldies!

mirtins, 6.marts 2015, 09:43


vispār man arī interesē, :) varbūt padalies arī,
andreiko, keitech un baitbreath gumijas arī ir gandrīz divreiz lētākas nekā pie mums.
6.marts 2015, 09:46 | links
 
Andreiko kungs!
Pagājušo pavasari arī es atļāvos pasūtīt lērumu ar LJ ēdamgumijām no Ukrainas. Un vēl atļāvos teitan izpaust e-veikala nosaukumu.
Vajag uzmanīgāk lasīt...
:o))

nekrietnelis, 6.marts 2015, 08:18



Var palūgt adresi un nelielu stāstu par to, kā no Ukrainas kaut ko var atvilkt. mani interesē viens fīderis, bet rādās problēmas ar apmaksu..... - lai neceltu jezgu, atsūti lūdzu PM

Mīļš paldies!
6.marts 2015, 09:43 | links
 
Man ir prieks, ka šajā gadījumā man nav izrādījusies taisnība. Turklāt man jau piezvanīja un par šo jautājumu mazliet "apgaismoja" (kā mazie veikali cīnās ar salmo "impēriju", rezultāts ir visai iepriecinošs - jau pirms gada salmo savām ēdamgumijām cenas dabūja samazināt par krietnu trešdaļu). Un konkrētās adreses tieši tāpēc neviens nesauks ... :D:D:D
P.S. Tā kā salmo silikonus izmantoju visai maz (vairāk keitech, reins, bait breath), tad par šo jezgu tikai pasmaidu. Starp citu, kur un par cik tad ir dabūnamas jaunās "peldošās" gumijas, ko tik aizrautīgi pašreklamē jaunajā žurnāla numurā biedrs Dukaļskis?
6.marts 2015, 08:55 | links
 
Andreiko kungs!
Pagājušo pavasari arī es atļāvos pasūtīt lērumu ar LJ ēdamgumijām no Ukrainas. Un vēl atļāvos teitan izpaust e-veikala nosaukumu.
Vajag uzmanīgāk lasīt...
:o))
6.marts 2015, 08:18 | links
 
Laikam jau māte daba tiešām ne visiem ir devusi spējas kam vairāk kā Tevis pieminētajai daiļd.... Ja pašam prāts par īsu, tad neko darīt. Atkārtošu to pašu - daudzi hoholu veikali sūta uz LV. Kas gribēs, tie paši atradīs.

march, 6.marts 2015, 00:26[/quote]

Hm, dīvaini. Līdz šim domāju, ka cl forums ir radīts tāpēc, lai copmaņi savā starpā diskutētu, lūgtu padomus un sniegtu atbildes, apmainītos ar informāciju. Izrādās - lai slēptu (tie, kas negrib ar kaut dalīties, sēž savās personiskajās aliņās un nevis forumo). Man personiski tie hoholu neta veikali ir mazliet pie kedas (ar lielāku prieku lasu viņu un moskaļu forumus par copi), bet varbūt daudziem citiem šī lieta interesētu gan. Tā kā ne no viena šeit neesmu dzirdējis (lasījis), ka viņš spējis iepirkties kādā hoholu forumā, tad jau, džekiņ, sanāk ka esi baisais kolumbs. Varbūt tomēr nosauksi savus alibabas sezam atveries, citādi melnā aizdoma, a turpinās tā ... šana.
6.marts 2015, 06:31 | links
 
Astoņdesmit astotais latvijāni, kāpēc tu ...irs bumbiņas? No kurienes tu netā pasūti - no moskaļiem un hoholiem? :D:D:D
Foruma daiļ...irsējs...

andreiko, 5.marts 2015, 17:28


Laikam jau māte daba tiešām ne visiem ir devusi spējas kam vairāk kā Tevis pieminētajai daiļd.... Ja pašam prāts par īsu, tad neko darīt. Atkārtošu to pašu - daudzi hoholu veikali sūta uz LV. Kas gribēs, tie paši atradīs.
6.marts 2015, 00:26 | links
 
Latvietim 88 - pazemīga atvainošanās, viss tiek pāradresēts tipam march!!!

andreiko, 5.marts 2015, 17:30


vis kaartībā :D
5.marts 2015, 23:16 | links
 
HI, kādu offseta āķi vajadzētu LJ J.I.B. TAIL 2" ?

Keiko, 5.marts 2015, 17:32


Izmērs #1 būs īstais! :)
5.marts 2015, 18:46 | links
 
90F iet pusmetrā, 90sp 1,8m, pie smalkāka diega pat 2m.

jerk, 5.marts 2015, 16:00


Labojums!!!
90F pusotrā metrā
Pārrakstījos
5.marts 2015, 18:40 | links
 
Paciņā 20gb un tikai 1.25eur asarim būtu super?! http://www.salmo.ee/ru/product/v%C3%B5dik-lj-micro-jig-25-cm-spruce-needles
5.marts 2015, 17:50 | links
 
HI, kādu offseta āķi vajadzētu LJ J.I.B. TAIL 2" ?
5.marts 2015, 17:32 | links
 
Latvietim 88 - pazemīga atvainošanās, viss tiek pāradresēts tipam march!!!
5.marts 2015, 17:30 | links
 
Astoņdesmit astotais latvijāni, kāpēc tu ...irs bumbiņas? No kurienes tu netā pasūti - no moskaļiem un hoholiem? :D:D:D
Foruma daiļ...irsējs...
5.marts 2015, 17:28 | links
 
90F iet pusmetrā, 90sp 1,8m, pie smalkāka diega pat 2m.
5.marts 2015, 16:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager