Lucky John manekli

LJ ēdamgumijas priekš manis ir liekais svars manā copes somā. Atvainojos tiem, kam viņas strādā. Ne asakas, draugi.
9.oktobris 2015, 20:10 | links
 
Par LJ.
Uz resnās tiogas pamēģināts dažados Latgales ezeros, tiesa, nevis uz 5,8 izmēra, bet gan 3,9 un 4,5 liekas, tieši tagad neatceros. Ķeras ļoti labi līdaka, gan džigojot, gan vienmērīgi tinot, krāsas man vislabāk nostrādāja - lemon un zaļš ar brūnu. Uz Mr.Grīda 5 izmēra pagaidām neko nesaķēru. Pie manis vienā krāsojumā - lemon/rozā. Bet bija ļoti smuks izgājiens uz to, pareizāk, pat izlēciens...Vilku vienmērīgi, pēc kā lēns vienmērīgs velciens, tipa zālēs aizķērās, pavilku stiprāk, nepiecirtu, jo biju pārliecināts, ka zāles, atbrīvojās...un tad jau pie pašas laivas, kad cēlu augšā, pakaļ Mr.no ūdens izlēca zaļā...Uz acs ap 2 kg varētu būt...Tā reāli leca pēc Grida...Smuki...Bet vēlāk cik mētāju nekā...Uz veciem,t.i.mazākiem Grrīdiem viss kā iepriekš ļoti labi. Patiesībā lielo Grīdi kopumā mētāju maz, jo visam trūkst laika, vēl tak citi mānekļi un tvičs. Starp citu, par Makorām visu to labāko, man ķēra visi varianti, gan F, gan SP, gan 110,gan 130, dažreiz labāk par Rudrām nostrādāja. Bet, ir viens bet...130 Makora, bieži metienā aizķeras ar priekšējiem āķiem aiz pavadas, vienalga vai tā stīga vai kāda cita titāna...Pagaidām nezinu kas par problēmu, jo citi vobleri tā neaizķeras...Kas attiecas uz Long John 4,2, neko neinu, man tā nav.
Ne asakas.
9.oktobris 2015, 20:08 | links
 
Sveiciens cīņu biedriem!
Ir viens jautājums pie Jumsīm...
Kuri no Jums un vai esat paspējuši ievākt cik ne cik objektību statistiku par džigu ar lielajām kotletēm, tādām kā Tioga FAT 5,8", to pašu Grīdi 5" un Long Johnu 4,2". Kāpēc interesējos?! Pirmkārt, tāpēc lai saprastu normālā džiga un attiecīgi mānekļu izmēra izplatību un galu galā rezultatīvitāti. No šiem novērojumiem zināmā mērā ir atkarīgā tālākā lielā gabarīta mānekļu attīstība iekš LJ.
Varbūt padalaties ar info, ja ir kāds noderīgs domu grauds kādam aizķēries šīs sezonas gaitā!

jerk, 9.oktobris 2015, 15:22

uz liela fat kjeras asari ap 250-300gr
9.oktobris 2015, 19:16 | links
 
Sveiciens cīņu biedriem!
Ir viens jautājums pie Jumsīm...
Kuri no Jums un vai esat paspējuši ievākt cik ne cik objektību statistiku par džigu ar lielajām kotletēm, tādām kā Tioga FAT 5,8", to pašu Grīdi 5" un Long Johnu 4,2". Kāpēc interesējos?! Pirmkārt, tāpēc lai saprastu normālā džiga un attiecīgi mānekļu izmēra izplatību un galu galā rezultatīvitāti. No šiem novērojumiem zināmā mērā ir atkarīgā tālākā lielā gabarīta mānekļu attīstība iekš LJ.
Varbūt padalaties ar info, ja ir kāds noderīgs domu grauds kādam aizķēries šīs sezonas gaitā!

jerk, 9.oktobris 2015, 15:22
9.oktobris 2015, 19:15 | links
 
Sveiciens cīņu biedriem!
Ir viens jautājums pie Jumsīm...
Kuri no Jums un vai esat paspējuši ievākt cik ne cik objektību statistiku par džigu ar lielajām kotletēm, tādām kā Tioga FAT 5,8", to pašu Grīdi 5" un Long Johnu 4,2". Kāpēc interesējos?! Pirmkārt, tāpēc lai saprastu normālā džiga un attiecīgi mānekļu izmēra izplatību un galu galā rezultatīvitāti. No šiem novērojumiem zināmā mērā ir atkarīgā tālākā lielā gabarīta mānekļu attīstība iekš LJ.
Varbūt padalaties ar info, ja ir kāds noderīgs domu grauds kādam aizķēries šīs sezonas gaitā!
9.oktobris 2015, 15:22 | links
 
Kur Pārdaugavā izņemot Salmo var nopirkt LJ mānekļus? Baigi negribas kratīties uz centru pa korķiem.

Eglis, 28.septembris 2015, 04:06
zolitude spice

albis77, 28.septembris 2015, 06:16


Tas pats Salmo vien ir. )
28.septembris 2015, 07:32 | links
 
Kur Pārdaugavā izņemot Salmo var nopirkt LJ mānekļus? Baigi negribas kratīties uz centru pa korķiem.

Eglis, 28.septembris 2015, 04:06

zolitude spice
28.septembris 2015, 06:16 | links
 
Kur Pārdaugavā izņemot Salmo var nopirkt LJ mānekļus? Baigi negribas kratīties uz centru pa korķiem.
28.septembris 2015, 04:06 | links
 
Sveiki ko domājat par šo mānekli lucky john makora 110 sp (125 krāsojums) kādi rezultāti?
24.jūlijs 2015, 22:14 | links
 
Man gan no baltajiem tikai silver flash ballists šad tad pa retam izšauj ar kādu žanīti, kad cits klusē.
A šodien... a šodien orange chart tioga bij ārpus konkurences, līdzi gribēja turēt tikai 3.3 ballists, uz to viens žanis tieši zem laivas gandrīz kātu atņēma :)

martins_, 20.jūnijs 2015, 16:34


Man atkal visas oranžās klusē, gan tioga gan ballists. Metāts mërtiecīgi pa 0.
20.jūnijs 2015, 20:00 | links
 
Kādi Jums ir bijuši lomi uz Makora 110?

M.Snikeris, 19.jūnijs 2015, 17:38

Makoras gan 110, gan 130, gan F, gan SP visas ir izmēģinātas, visas ķer un vēl kā, dažreiz labāk par Rudru, bet varbūt tā ir sagadīšanās, nezinu, bet ar tām esmu pilnībā apmierināts, ņemot vērā to cenu salīdzinoši ar citiem Japāņiem, vispār - the best...

andris-gu, 20.jūnijs 2015, 17:10



Kā ar Makoru darbojies? Tvičoji? Vai vienkārši ietinot?
20.jūnijs 2015, 19:12 | links
 
Kādi Jums ir bijuši lomi uz Makora 110?

M.Snikeris, 19.jūnijs 2015, 17:38


Makoras gan 110, gan 130, gan F, gan SP visas ir izmēģinātas, visas ķer un vēl kā, dažreiz labāk par Rudru, bet varbūt tā ir sagadīšanās, nezinu, bet ar tām esmu pilnībā apmierināts, ņemot vērā to cenu salīdzinoši ar citiem Japāņiem, vispār - the best...
20.jūnijs 2015, 17:10 | links
 
Paskatījos viņš tumsā ar spīd:D:)

pludinsh, 20.jūnijs 2015, 15:52


Mož uz nakts copi lākturi pat nevajag? :D
20.jūnijs 2015, 16:34 | links
 
Man gan no baltajiem tikai silver flash ballists šad tad pa retam izšauj ar kādu žanīti, kad cits klusē.
A šodien... a šodien orange chart tioga bij ārpus konkurences, līdzi gribēja turēt tikai 3.3 ballists, uz to viens žanis tieši zem laivas gandrīz kātu atņēma :)
20.jūnijs 2015, 16:34 | links
 
Paskatījos viņš tumsā ar spīd:D:)
20.jūnijs 2015, 15:52 | links
 
šodien biju veikalā,2'' izmēra nav domāju ņemšu 2,4'',bet tur šito krāsojumu nebija,tikai 2.9 un 3.4'' izmēram,bija 2'' ocean pearl,tad chartreause un mirror,bet 2.4'' laikam 2.4 es skatījos bija Mr.brown
tad hogy hog bija tāds dzeltens ar spīdumiem:D
šitie tie uz uriem metu aci pārējie krāsojumi nekādi,bet 2''izmēra nav nekādas izvēles,ja kas ņemšu 2.4,bet sakiet lūdzu kādas atsauksmes par ocean pearl?

pludinsh, 20.jūnijs 2015, 13:48


Baltais ar ir Labs. Man gan tieši liekas skaidrā ūdenī un skaidrā laikā.
20.jūnijs 2015, 15:48 | links
 
man asarim,jā man tūlīt ocean pearl atvedīs:Dta jau parīt vai rī manīs:)
20.jūnijs 2015, 15:32 | links
 
šodien biju veikalā,2'' izmēra nav domāju ņemšu 2,4'',bet tur šito krāsojumu nebija,tikai 2.9 un 3.4'' izmēram,bija 2'' ocean pearl,tad chartreause un mirror,bet 2.4'' laikam 2.4 es skatījos bija Mr.brown
tad hogy hog bija tāds dzeltens ar spīdumiem:D
šitie tie uz uriem metu aci pārējie krāsojumi nekādi,bet 2''izmēra nav nekādas izvēles,ja kas ņemšu 2.4,bet sakiet lūdzu kādas atsauksmes par ocean pearl?

pludinsh, 20.jūnijs 2015, 13:48

Lidakas ņem arī šo, ņem un skaties varbūt tur kur copēsi strādās daudz labāk, katrā vietā un laikā ir savs. Tumšā vai duļķainā ūdenī pietiekami labs variants.

latvians88, 20.jūnijs 2015, 14:37


Aizmirsu piebilst gan, ka izmers bija man 3.9 un ir bijušas reizes, ka līdakas diezgan labi grāba labāk kā purple plum.
20.jūnijs 2015, 14:40 | links
 
šodien biju veikalā,2'' izmēra nav domāju ņemšu 2,4'',bet tur šito krāsojumu nebija,tikai 2.9 un 3.4'' izmēram,bija 2'' ocean pearl,tad chartreause un mirror,bet 2.4'' laikam 2.4 es skatījos bija Mr.brown
tad hogy hog bija tāds dzeltens ar spīdumiem:D
šitie tie uz uriem metu aci pārējie krāsojumi nekādi,bet 2''izmēra nav nekādas izvēles,ja kas ņemšu 2.4,bet sakiet lūdzu kādas atsauksmes par ocean pearl?

pludinsh, 20.jūnijs 2015, 13:48


Lidakas ņem arī šo, ņem un skaties varbūt tur kur copēsi strādās daudz labāk, katrā vietā un laikā ir savs. Tumšā vai duļķainā ūdenī pietiekami labs variants.
20.jūnijs 2015, 14:37 | links
 
šodien biju veikalā,2'' izmēra nav domāju ņemšu 2,4'',bet tur šito krāsojumu nebija,tikai 2.9 un 3.4'' izmēram,bija 2'' ocean pearl,tad chartreause un mirror,bet 2.4'' laikam 2.4 es skatījos bija Mr.brown
tad hogy hog bija tāds dzeltens ar spīdumiem:D
šitie tie uz uriem metu aci pārējie krāsojumi nekādi,bet 2''izmēra nav nekādas izvēles,ja kas ņemšu 2.4,bet sakiet lūdzu kādas atsauksmes par ocean pearl?
20.jūnijs 2015, 13:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager