Lucky John manekli

kādas ir atsauksmes par šiem vobleriem?
vai man ir jēga viņus pasūtīt vai nav
http://www.hansapost.lv/cl/atputa/makskernieku-un-pargajienu-piederumi/vobleri/553
23.aprīlis 2015, 10:20 | links
 
veel nedaudz un un dazs labs krasojums daziem modeljiem beigsies:),bet verojot realitaatee citus krasojumus tie skjiet ne mazaak perspektiivi.naaciet un skatieties realitaatee pasi.sobriid visas ienakusaas ap pusdienslaiku Daugavgriivaa buus izliktas.iesaku pieveerst uzmaniibu s-shad tail,un LJ minnov modeljiem,pedeejo nedaudz uzlabojot(nezinu vai taa darot uzlaboju:):):))parveersu par manupraat izcilu:) maanekli.
21.aprīlis 2015, 07:26 | links
 
Ka tik līdakām būtu pa prātam, paši piecietīsim :)
19.aprīlis 2015, 21:15 | links
 
Keiko - tur taču skaidri un gaiši rakstīts - Magic!
Tā ir maģija! Tā tam jābūt.
19.aprīlis 2015, 20:42 | links
 
Runājot par krāsām
Long John
Bildēs.


Īstenībā.
19.aprīlis 2015, 20:21 | links
 
JIG.lv labs veikaliņs, gan netā, gan dzīvajā apčamdīt, pats gan pasūtīju, gan biju apčamdīt un kaut ko arī iegādājos. Kā pateica viena mana kolēģe, kas arī tajā ielūkojās intereses pēc - "Ļoti foršs veikaliņš, ar dažādām smukām krāsainām mantiņām...".JIG - lai veicas...
19.aprīlis 2015, 13:57 | links
 
Tad tik sezdien būs jabrauc skatīties kas tur ar tām krāsām ir, lai nepasūta to ko nevajag, tad kad būs redzēts tad arī viglāk būs sūtīt, zinās vismaz kā dzīvē izskatās.
19.aprīlis 2015, 11:33 | links
 
Taisnība jums ir, dažkārt bildē tas viss izskatās savādāk un gribētos daudzko arī redzēt klātienē un arī apčamdīt, bet darbadienā naf nemazākās iespējas, tad jau arī nopirktu vairāk nekā internetā sūtot.

Janis.ba, 19.aprīlis 2015, 11:17


ar mānekļa krāsām internetā ir kā ir, tās ražotāja katalogos parasti fotogrāfē spilgtā apgaismojumā, tās parasti ir tuvākas tam , kā tās izskatās paskatoties pret gaismu, nevis kā paciņā telpās. Diemžēl pašiem visu 100% pārfotogrāfēt mums pagaidām resursu nav :( Piemēram, tas pats Greedy 5" 085, tas ir konkrēta tumšas eļļas "otrabotkas" krāsa Nagoya Shrimp, a uz ražotāja bildes kaut kāds gaiši dzeltenīgs. Bet tieši tā viņš izskatās, ja paskatās pret sauli :)
19.aprīlis 2015, 11:22 | links
 
Taisnība jums ir, dažkārt bildē tas viss izskatās savādāk un gribētos daudzko arī redzēt klātienē un arī apčamdīt, bet darbadienā naf nemazākās iespējas, tad jau arī nopirktu vairāk nekā internetā sūtot.
19.aprīlis 2015, 11:17 | links
 
Daži no reģioniem kādreiz iegrieztos jig.lv veikalā ja tas būtu atvērts ne tikai darba dienās. Bet neņemos spriest cik tādu ir daudz.

jjanis, 19.aprīlis 2015, 10:56


Par šo niansi saprotam un tādēļ, no nākošās sestdienas 25.04. uzsākam darbu arī sestdienās, gan īsās dienas formātā līdz kādiem 15:00 (tiks precizēts atsevišķā paziņojumā!). Tas pagaidām ir eksperiments uz pavasara periodu aprīlis-maijs, ja pierādīsies, ka klientu intereses sestdienās ir pietiekoša, lai segtu veikala izdevumus, tad turpināsim to pastāvīgi.
19.aprīlis 2015, 11:15 | links
 
Ja tas T42 tad es viņu jau pasūtiju, majaslapas kataloga bildē izskatas bišu savādāk, no rozā tur ir dikti maz, bet šiten gandrīz visa rozā. Vienkārši man dikti interesē kāda rozā krāsas gumijau 4-5colām, nopirku B.B TT shad 4" roza, bet vinas tads caurspīdīgi rozā gribētos ko izteiksmīgāku!

Janis.ba, 19.aprīlis 2015, 11:06


SAWAMURA One'Up'Shad 37 krāsojums, ir 5" versija.
19.aprīlis 2015, 11:09 | links
 
[quote=403766]JIG! Vai man tā tikai izskatās, vai tajās bildēs ir redzams rozā krasas lielais Mr Greedy?

Janis.ba, 19.aprīlis 2015, 10:23[/quote


jaa siis krasas griiddis domaaju buus pavasara lidaku killers:)sodien spicee tos var jau nopirkt uzrez un lietot,(atskjiriibaa no JIG.LV kuri sodien uzskata par vajadziigu nestraadaat:)
19.aprīlis 2015, 11:07 | links
 
Ja tas T42 tad es viņu jau pasūtiju, majaslapas kataloga bildē izskatas bišu savādāk, no rozā tur ir dikti maz, bet šiten gandrīz visa rozā. Vienkārši man dikti interesē kāda rozā krāsas gumijau 4-5colām, nopirku B.B TT shad 4" roza, bet vinas tads caurspīdīgi rozā gribētos ko izteiksmīgāku!
19.aprīlis 2015, 11:06 | links
 
Daži no reģioniem kādreiz iegrieztos jig.lv veikalā ja tas būtu atvērts ne tikai darba dienās. Bet neņemos spriest cik tādu ir daudz.

jjanis, 19.aprīlis 2015, 10:56

Tā gan ir. Pats ar sestdien biju piestājis, betttt veikals brīvdienās niht arbeiten! Tā vismaz vēstija izkārtne uz durvīm un aizslēgtās durvis. Bet, ja zini ko vajag tad var ari pasūtīt, lai atsūta.:)
19.aprīlis 2015, 11:04 | links
 
Daži no reģioniem kādreiz iegrieztos jig.lv veikalā ja tas būtu atvērts ne tikai darba dienās. Bet neņemos spriest cik tādu ir daudz.
19.aprīlis 2015, 10:56 | links
 
Nu es saprotu, ka veikalam vēl jāmaksā īres maksa, darbiniekiem alga, ka paceļ augstāk cenu, bet var arī atrast online veikalu kur uzreiz var paķert kātu un braukt uz copi, tajā pašā dienā un lētāk.

Llama, 19.aprīlis 2015, 09:51


Īres maksa un algas nav galvenais faktors, e-veikala IT sistēmu uzturēšana un attīstība bieži vien pēc izmaksām ir salīdzināma ar fiziska veikala īri, darbiniekiem tāpat tiek maksātas alga, neviens tak par velti nestrādās, pat ja to dara viens cilvēks -īpašnieks tāpat jārēķina cik viņš varētu nopelnīt strādājot algotu darbu citur, izvēles cena.
Galvenā, to internetveikalu priekšrocības, kam pilnīgi vai daļēju nav savas noliktavas, un kuri strādā vienkārši kā loģistikas starpnieki - "paku serviss", ir iespēja neieguldīt lielus līdzekļus krājumos. Noliktavas krājumi, tā ir iesaldēta nauda, nauda ir pats likvīdākais aktīvs, tam ir sava cena, kura būtiski atšķiras "te un tagad" " no "kaut kad nākotnē". Tieši tādēļ daudzi interneta veikali var piedāvāt zemākas cenas. Īsti "godīgi" pret tradicionālajiem veikaliem tas nav, taču bizness ir bizness, globalizāciju un tehnoloģiju attīstību apstādināt nav iespējams, no konkurences reāli iegūst gan patērētāju, gan tirgotāji, kas paši attīstās, spēj pielāgoties apstākļiem un tehnoloģijām, kļūst konkurētspējigāki. Konservatorus , kas nav spējīgi mainīties un attīstīties, nekas labs negaida...
19.aprīlis 2015, 10:53 | links
 
JIG! Vai man tā tikai izskatās, vai tajās bildēs ir redzams rozā krasas lielais Mr Greedy?

Janis.ba, 19.aprīlis 2015, 10:23


Nu ir tāds, ne gluži rozā, bet ar rozā muguru un zaļgandzeltenu vēderu, jaunā T42 krāsa, skat bildē labā augšējā stūrī:
19.aprīlis 2015, 10:39 | links
 
atceries tikai, ka lielai daljai online veikaliem nav nemaz savas noliktavas un to preci var sanaakt gaidiit stipri ilgaak kaa gribeetos + salmo par "skaistaam aciim :D" no mistera eNGaa jauki paluudzot var dabuut atlaidiiti un tad beigaas jaareekjina kas ir izdeviigaaks ~10eiropas rublju vai nervotrjopka ka netiec uz copi jau meenesi jo miilie piegaadaataaji pashi meklee noliktavu kuraa tava prece ir :) p.s. ne visos online veikalos tas ir taa bet man liekas ka semkomaa ir tieshi shis variants p.p.s. ja kljuudos tad ekskjuuzmii

jaazeps, 19.aprīlis 2015, 09:02


jig.lv nav tas gadījums, mēs 95%+ strādājam no savas noliktavas, bet kopumā Tev taisnība, par ko es arī izvērstāk rakstīju rakstā pēdējā "Copeslietas" žurnāla numurā.
Mēs te ar manu draugu Rio bišķu viens otru peveklam uz zoba, bet realitātē skaidrs, ka "Salmo" ir labākie veikali Rīgā ar visplašako sortimentu, budžeta un vidējās klases makšķerlietu iegādei, pie tam tā nelielās cenu starpības un svārstības nevienu īsti nerausta. Bet atslēgas vārds ir "Rīgā" un cilvēkiem reģionos bieži interneta veikali ir vienīgā saprātīgā alternatīva.
19.aprīlis 2015, 10:28 | links
 
JIG! Vai man tā tikai izskatās, vai tajās bildēs ir redzams rozā krasas lielais Mr Greedy?
19.aprīlis 2015, 10:23 | links
 
Nu es saprotu, ka veikalam vēl jāmaksā īres maksa, darbiniekiem alga, ka paceļ augstāk cenu, bet var arī atrast online veikalu kur uzreiz var paķert kātu un braukt uz copi, tajā pašā dienā un lētāk.
19.aprīlis 2015, 09:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager