Karūsas

Esmu izmēģinājies daudz un dažādus paņēmienus copējot līdakas Gaujā peļiemie Rodeļiem. Mākslīgajām nepievērš uzmanību, bet turpat noķeramās karūsiņas un vīķītes tās ir pārēdušās.Neesmu mēģinājis karūsiņas,kur lai tās nopērk,vai noķer??
23.novembris 2007, 16:36 | links
 
veikalā pārdodās speciāli izceļamie tīkliņi dzīvu zivtiņu ķeršanai , var tīkliņā iemest gan maizi gan speciālu zivju barību,iemeti kādā dīķī, pēc 20 min. izvelc un vari iet uz līdakām!
23.novembris 2007, 18:13 | links
 
ja mākslīgiem nepievērš uzmanību tad meiģini raudai vai vīkei pielikt džig galvu un trīsžuburāķus un tad spiningo:))
23.novembris 2007, 19:11 | links
 
paldies par padomu.
23.novembris 2007, 21:38 | links
 
Nekāda džiga galva neatsver dzīvas zivtiņas darbību , principā uz dzīvo vislabāk der tieši karūsas , labāk nez kāpēc sudrabkarūsas!Lomi ar būs labāki , it seviški uz lielām līdakām , tā rada mazāk aizdomas nekā mākslīgam māneklim , nevajag tik likt spīdīgu pludiņu , tas atbaida līdakas nelielā dziļumā!
24.novembris 2007, 19:17 | links
 
Vai kaads nezin kur var iegaadaateis dzivas karuusinjas vai raudinjas?
uz riitdienu vajadzeetu!
paldies par atsauciibu :)
14.novembris 2008, 20:19 | links
 
samā uz pērnavas un zvaigžņu ielas stūra.lūdzu :)))))
14.novembris 2008, 22:42 | links
 
adzha, uz copi gribaas, aizbraukt, bet laika ljoti maz, taapee buus vien jaapeerk tie dziivei :P

jucik liels paldeis Tev :)
14.novembris 2008, 22:46 | links
 
letak nokert neka pirkt:)
16.novembris 2008, 09:10 | links
 
Nu bet ja tieši pievērsties tēmai tad teikšu tā, ar tām dzīvajām pēdējā laikā tā galīgi pašvaki agrāk likām karūsu uz āķa bet tagad to vairs gandrīz nedabūt, maili dabūt itkā var bet arī tas nav viegli! te man radās ari jautājums vai uz tām marinētajām kautkas ņem?
16.novembris 2008, 09:51 | links
 
Uz ko un ar ko ķert karūsas ar ko iebarot utt?
18.marts 2009, 21:17 | links
 
ar pludinmakshkeri, grunteni, vari likt virsu tarpu, maizi, varinatu ir daudz!
PS. Bet temas gan labak vairak jaunas never vala :)
18.marts 2009, 22:37 | links
 
bērnībā lielākotiesu dzīvojāmies pa karūsu dīķiem.iebarojām ar baltmaizi.1 variantā uz grunti maizi ūdenī neslapinājām,jo tad lielākā daļa uzpeldēs augšā,bet sagremo mutē,saviļā bumbiņu un metām izvēlētajā vietā.uz āķa slieku,sakošļāto un saviļāto maizi vai mīklu no baltmaizes un miltiem.maizi saslapina ūdenī,apviļā miltos vairākas reizes līdz iegūst vēlamo masu.otrs variants-nelielā pleķī izmētā maizes garoziņas un copē ar uzstādītu 15-20 cm dziļumu.ēsmai tas pats vai uz āķa uzsprausta neliela garoziņa.var iemest arī nelielus mīkstuma gabaliņus,kuri izmirkstot lēnām irs un grims lejā liekot karūsām ātrāk pacelties virspusē.šajā variantā gan bija jāuzvedas sevišķi klusu jo lielākās-pārsvarā plaukstas lieluma karūsas bija tramīgas.lielākās gadijās ap 500-600gr.šķiet,ka lielāku tajos dīķos nebija:)
19.marts 2009, 20:36 | links
 
Teikšu kā ir, esmu iesācējs..
bet varbūt varat man ko ieteikt kā noķert karūsu? pagājušā gadā vienā vietējā ezerā karūsas gāja ka trakas.. šogad jau 9 reizes mēģināju, gan rītā, gan vakarā, naktī un dienā - NEVIENAS karūsas.. varbūt varat ieteikt kādu labu metodi, vai arī tam ir kāds cits izskaidrojums?
24.jūlijs 2009, 11:01 | links
 
Ja galīgi maz ūdens pa ziemu bija, iespējams izslāpa, kaut gan karūsai maz ticams! Drīzāk kāds maita 380W ielaida iekšā!
24.jūlijs 2009, 11:56 | links
 
iespējams ka ir izsistas bet es esu ievērojis ka lielajām karūsām ir izteikti barošanās laiki. man lābāk ir gājis pavasarī kad niedres vēl nau izaugušas un tām var labi pārmest pāri. vasarā lielās gadās retāk. Parasti lielās karūsas ķerās pie pašām niedrēm vai kāda placītī kur tās ir retāk izaugušas. Vēl labāk ir kad kādi dienu iepriekš vietu nedaudz iebaro un tad met makšķeres, ļoti bieži gadās līņi, bet tas jau arī nau slikti.
24.jūlijs 2009, 13:15 | links
 
karusas vislabak nem uz miklu kopa ar melno maizi bet iebarot tas vislabak ar malto un melno maizi! ja karusas keras labi tad sataiet labu maizes kunkuli un lieciet uz grunts karusa virs 400 g garanteta!!!!
27.jūlijs 2009, 21:26 | links
 
ne man liekas ka karusa labak nem uz varitas grubas nesen aizgaja ap 1kg tas bija 2trdien ap rita pusi varetu but plkst 8vai9
12.augusts 2009, 12:29 | links
 
a un vel iesacejiem karusu nevar parbarot tas ir biskin iebaro saujinu baribas un tikai pec 6 stundam atkal var iebarot protams ja tas ir vajadzigs
12.augusts 2009, 12:39 | links
 
Klau Aivarello, par to iebarošanu gan es nesapratu, pēc savas pieredzes nelielos ezeros, zinu ka ir karūsas, gadījās nejausi noķert, sāku piestrādāt. Braucot vairākas dienas pēc kārtas un barojot sanāca, ka vispirms no rīta līņi, bet vēlāk ap 9-10 rīta nāca pa kādai kilogramīgai karūsai. Ja nebaro tad nu nekā.Šogad biju tur gan vienreiz arī kartīgi sabaroju, ap 10.30 pieteicās viena kilavniece, vienīgi interesanti ka nevienu zem kilo neesmu izvilcis, nez kur tās mazās ganās?
13.augusts 2009, 08:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager