Buļļupe

spiningošana
Ak kādiem mānekļiem jāspiningo buļļupē ?Kādas zivis tur labāk copēt?Kādas atsauksmes par šo upi?
27.jūnijs 2011, 12:22 | links
 
WOW!Šodien biju Buļļupē pie lielupes.Man pieķērās kāda milzene.Tā kā man ir 13 gadi man grūti bija viņu vilkt ārā.Pēc desmit minūtēm saplīsa spinings (Salmo Sniper30 tests 10-30).tad vēl pēc 5 min. pārtrūka aukla.tagad zinu buļļupē dzīvo milzeņi.
28.jūnijs 2011, 20:07 | links
 
Vai tik nebūsi kādu baļķi aizķēris.
28.jūnijs 2011, 20:57 | links
 
uzmanības deficīts
29.jūnijs 2011, 07:49 | links
 
Itāda skāde.Kāti lūzt un auklas plīst TIKAI sava stulbuma pēc!!!
:DDD
29.jūnijs 2011, 07:54 | links
 
buļļupē dzīvo laši un līdkas varbūt arī zandarti
10.septembris 2011, 21:14 | links
 
vakar nostaigāju gar krastu kādus 2 km, pat ne uzsitiena. Mēģināju ķert asari. Krasts ar Bolderājas un Imantas iezemiešiem pilns, sametuši gruntenes, grauzdē gaļu, trekterē 2l stipros. Ķeršanos nevienam nemanīju. Apmēram 3 km no ietekas manīju tīklveida konstrukcijas. Par tām nav skaidrības, gandrīz pari pus upei ar karogiem un lieliem brūniem pludiem ierobežota teritorija. Tāds kā pusaplis. Varbūt es kaut ko nesaprotu un tas ir kuģu ceļš vai kaut kāda laivu trase, bet ļoti izskatās pēc zvejas konstrukcijas. Tikai pārāk redzama lai būtu maliķu ražojums. Tas nozīmē ka tomēr rūpniecībiskā zveja kaut kur atļauta? Man Buļupe vienmēr bijusi mistērijas upe, pēc manas izpratnes tur vajadzētu mudžēt no zivīm, bet noķerts tur nav gandrīz nekas, arī forums par to ir patukšs. Bet var jau būt tie kas tur ķer šeit neraportē un dižos lomus ēd klusiņām
10.oktobris 2011, 12:12 | links
 
Ir ir tas tīkls un viņa lokacija ik pec dažām dienām mainas bet principā parasti ir vienā rajonā ...
Šovasar dikti daudz sanaca pamētēt špini buļļupē tiesa gan no krasta,
daži zandarti un kadas 5 zemēra lidakas (pa visu vasaru) protams ari pa asītim.... katrā ziņa ieteiktu izvēleties jebkuru citu upi...
10.oktobris 2011, 19:35 | links
 
Duglas
Tie ir zvejas murdi. Tīkli upēs ir aizliegti (iznēmums laikam tā Daugava ...vaisliniekiem un pētniecībai).
Zivis tur tiešām mudž-vimbas, paluži,zandarti, asari..līdakas maqzāk Zivju aktivitāte ir ļoti atkarīgs no straumes virziena stipruma, jūras vējiem un t.t.
10.oktobris 2011, 19:44 | links
 
to Duglas-Ja intrese ir tik liela varu ieteikt vienu vietu Buļļupē man nav žēl,bet uz balto zivi,bijām ar darba kolēģiem aizgājuši pagājušo piektdien rīta cēlienu un sestdien rīta cēlienu,kopā pa trim saķērām ap 35 gab brekšus un raudas pāris labas,brekši sākot no 400gr uz augšu lielāko dabūjām ap 2kg.
10.oktobris 2011, 19:44 | links
 
jeeska> vai tu no pieredzes saki, ka buļļupē zivis ir ļoti daudz? Cik ir nācis pašam būt (2x) un palasīt arī slāvu forumos nevienam nekad liels loms nav bijis, max. 1 - 2 līdaciņas.
10.oktobris 2011, 21:06 | links
 
Slāvu mēlē Urugvai, Paragvai un Bolderai tikai vienai sāpe slāvu vairāk kā zivtu+tie uzņēmīgie zvejnieki rezultāts ir kāds tam pēc aritmētikas jābūt ..........
10.oktobris 2011, 21:25 | links
 
to chesterss-nevajag jau līst tad to slāvu barā iekšā no Imantas puses ,jo cilvēki ir gana slinki,viņiem vajag ar auto piebraukt un izjust komfortu,bezmaz vai no auto iemest makšķeri tā vietā lai paietu ar kājām pa Buļļu salu,kur ir gana labas vietas un nav cilvēku baru jo tur redz ar auto pie upes tā nepiebrauksi,bet zivis tur ir un labas,domāju ka ar fīderi tur varētu gūt vēl spožākus rezultātus,jo pats biju ar klasisko grunteni ar barotavu.
11.oktobris 2011, 12:04 | links
 
kads zin no jums, kam tie murdi pieder ?
12.oktobris 2011, 14:21 | links
 
e jau tikai tā !
12.oktobris 2011, 18:54 | links
 
ja ir galiga necope ,lai kadu lasi nopirktu.
12.oktobris 2011, 19:21 | links
 
Eh, šodien beidzot devos uz copi.
Pie krasta 3 asarīši, lai aug, urbjos dziļāk, nekā,
Pēkšņi dzirdu matj....pere matj, divi skrien, viens mēģina panākt :)))
Ņemu mobilo lai filmētu, saule spīd pretī, nekas nesanāks.
Pēkšņi tas kas mēģina panākt, sāk šaut gaisā......... 1reiz......2reiz........3reiz......
Tad apstājas un sāk mērķēt..............
Es kā kinčikā, popkorna tik nebij, domāju vsjo piz..ts tūlīt būs trauma, jo atttālums ap 80- 100m ja trāpīs sāpēs stipri.
Prom mūkošie bļauj Ti čo ah..ulel nestreļaj, bet neapstājas un lēnā garā zūd krūmos pirms tam nometot uz ledus televizoru.
Sēžu un smaidu un atceros ka karti ta vēl neesmu nopircis :(, smaidīt vairs negribas bet prom tā kā netaisos.
Šāvējs izmetot līkumu nāk uz manu pusi, es smejoties par notikušo, ko ta neskrēji pakaļ u.t.t.,
jo saprotu ka kartes ta man nav un tūlīt būs štrāfs ....... bet uzjautājot cik ir sods par copi bez kartes, šis tā jocīgi paskatās, es ... jā vot vēl neesmu paspējis nopirkt un aizbildinos ar pirmo izmēģinājuma copi tra...ta...tā.
Izskatījās ka šim negribējās ar mani formēties un ieteicis lai nopērku MK aizgāja pāri upei.
Man palika kauns par MK neeksistēšanu manā makā, satinu copeni un devos mājās.
Būs laikam jānopērk.
Eh, jātērējas.
ZA RIBALKU
9.februāris 2012, 20:01 | links
 
Šitādas copes laikā jau var arī ūziņas pieraut:D, bet pareizi- jāšauj ir, citādi tāpat nebūs jēgas-inspektoram+10
9.februāris 2012, 21:01 | links
 
pielādēt sāli un raut tādiem televizoristiem virsū! :D
9.februāris 2012, 21:28 | links
 
Nazis? :D
9.februāris 2012, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager