Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Ainažos sēž divi bariņi,viens Tevis norādītā vietā,otrs pie Baltās Saules,tas i pa Jāņa Asara ielu.
22.februāris 2013, 13:21 | links
 
Pasakiet lūdzu priekšā vai pareizā piebraukšanas un stāvēšanas vieta Ainažos uz lucīšiem ir šeit? :http://goo.gl/maps/HV4YgP.S. joprojaam ir 1 briiva vieta no rīgas sestdien uz Ainažiem... celja maksa 4Ls

Faz, 22.februāris 2013, 12:02

Sveiks! Vai vieta braucienam vel ir brīva? Es labprāt pievienotos.
22.februāris 2013, 13:20 | links
 
Pasakiet lūdzu priekšā vai pareizā piebraukšanas un stāvēšanas vieta Ainažos uz lucīšiem ir šeit? :

http://goo.gl/maps/HV4Yg

P.S. joprojaam ir 1 briiva vieta no rīgas sestdien uz Ainažiem... celja maksa 4Ls
22.februāris 2013, 12:02 | links
 
Ir kaads braucējs sestdien no Rīgas uz Ainažiem lucīšos!? varu piebiedroties kādam, vai arī braukt pats un paķert veel 2-3 cilveekus izklaidēties...

degvielu protams dalam uz galviņām!
21.februāris 2013, 21:54 | links
 
Nu ja ka...!:)Un arī tieši tāpēc jāaizbrauc būs,ja sanāks uz lučiem, atcerēties kā tas bija...Saučos pie Vāravas!!!:)))
20.februāris 2013, 11:34 | links
 
beerniibas sentiments:)
20.februāris 2013, 11:24 | links
 
Pankoki arī uz malkas plīts cepti ir gāršīgāki!!!:)))Un kartupeļi un...!!!:)))Es pa nopietnam!
20.februāris 2013, 11:23 | links
 
zz pielej margots un sanāk uha,tur tā atšķirība,bet protams svaigā gaisā,ugunskurs.......mmmm :)
20.februāris 2013, 11:20 | links
 
Nevar salīdzināt garšas ziņā zz-ar uhū!!Ar ko atšķiras? UhŪ vāra tikai uz atklātas uguns(ugunskurs utt.) pie ūdens,un tās pašas ūdenskrātuves ūdenī!
20.februāris 2013, 11:17 | links
 
lucis man nedaudz veedzeli atgaadinaaja
20.februāris 2013, 11:03 | links
 
PTICA24 garsha ir pilniigi savaadaaka kaa parastaam zz, bet man loti patika :)
20.februāris 2013, 10:42 | links
 
kkā tā,vakar uzvārīju zz (zivju zupu),iztās ka sanāca ok,garša ir savādāka
20.februāris 2013, 10:36 | links
 
Agrāk bļitkotājus sauca par ,,dullajiem"...ziemas cope nebija īpaši ,,topā"!:)Tagad tā tiek definēta kā atpūta,relakss utt.!:)Tāpat kā ar slēpošanu...agrāk tik tā ar distancenītēm...!:)Tagad visam un visvisādi ,,pribambasi"!Laba reklāma kā un ko un aiziet...ražotājam labi,tirgotājam un patērētājam...process pošol!:)Tikai copmanim citreiz slikti,ka nav kļova...!!!:)))Pasaulīte uz vietas nestāv!!!:)))Par tiem groziem tāpat kā ar bērzu slotām,kuras lika uz zušiem un tad ar lielu ,,sačoku" un švunku cēla ārā a tur zutis ieritinājies čuč!Bija čalīši,kuri ienira un saulainā dienā ar dakšiņu uzdūra zuti!:)Tagad tas ir pārvērsts par brakanošanu!Protams ka jādzīvo šodien un uz priekšu!!!:)))
20.februāris 2013, 10:36 | links
 
tas jau laikam taapat kaa ar juuras buljljiem
20.februāris 2013, 10:31 | links
 
Ruu,lucis ir vienīgā zivs kuru nekad neesu redzējis tirgū vai kkur citur svaigā veidā,kūpinātus jā.
20.februāris 2013, 10:30 | links
 
Tad večiem bija pa visam savādāka izpratne...galvenais bija saķert zivis!Un copmaņu bija daudz mazāk/zivju vairāk.Nekad neredzēja tādus barus uz ledus kā tagad!
20.februāris 2013, 10:19 | links
 
Jaa,tad jau var tepat tirguu iepirkt,ko tur vispaar rokas slapinaat:D
20.februāris 2013, 10:14 | links
 
aakkis tas jau vairs nav stils,paņem družbu,kantaino mailīšķeramo sečoku un aiziet,a kur copes prieks :)
20.februāris 2013, 10:11 | links
 
Esmu ķēris agrāk gadiem...dziļums ~2.5m.Pēc iebarošanas,pārsvarā visiem noķertajiem lučiem vēderā zirņi.Agrāk(70itie gadi) pat vīri gremdēja klūgu grozus ar vārītiem kartupeļiem lejā.Otrā dienā pus grozs ar lučiem tika vilkts laukā.Nedomājiet!..tas nav prikols,un te pat līča rietumos!
20.februāris 2013, 10:06 | links
 
A moška jūrjā tie zirņi uzglabājas bez skābšanas tāpat kā burkās...sālsūdens kā nekā!!!:)))
20.februāris 2013, 09:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager