Tāšu ezers

Piekrītu Flakā un andriskkk filozofijai.Arī es labprāt izzinu un apgūstu jaunas copes vietas un ir dubultprieks tikt pie sakarīgas zivs vietās,kur to nav tik viegli izdarīt.Taču ir pietiekami daudz "makšķernieku",kuru filozofija ir,jo vairāk,jo labāk un jebkādiem paņēmieniem.
27.jūlijs 2012, 20:01 | links
 
Mīlestību arī tirgo copes veikalos kg pakās??!! :D
27.jūlijs 2012, 16:39 | links
 
Ar mīlestību, ar mīlestību....
27.jūlijs 2012, 16:29 | links
 
Jā, Liepājniekā puscūķi uz kilogrami 3 ir redzēti graciozi peldam, bet kā to suvinu pierunāt uzķerties uz āķi...:D
27.jūlijs 2012, 16:00 | links
 
Es labāk aizbraucu uz Liepājnieku un mēģinu noķert tur savu pirmo - normāla izmēra - līni, nekā uz vietu, kur ir zināms, ka viņi ķerās :D

Cik uz Liepājnieku esmu līņot braucis, tik reizes arī atpakaļ ar 0 lomā :D Bet tas man dod tikai motivāciju turpināt meklēt un eksperimentēt :)))
27.jūlijs 2012, 15:50 | links
 
Vai tad ezers nespētu izturēt maksķernieku presingu? Ja tās arī būtu, domājams, ka īslaicīgi. Cilvēki, kam cope ir kas vairāk nekā tikai atpūta pie ūdens arī nemaz gluži uz visām zivīgākām vietām neskrien, viņiem vairāk patīk izzināšanas process, kaut kā jauna izpēte (no manas copes filozofijas). Zveja ar tīkliem bez kontroles - vairāk ļaunuma saskatu tajā.
27.jūlijs 2012, 14:46 | links
 
Laikam jau zhimim būs taisnība.No vienas puses labprāt padalos ar info par lomiem un copes vietām,bet no otras,var nākties nožēlot,jo pašam nebūs kur iemērkt makšķeri.
27.jūlijs 2012, 14:09 | links
 
Neraksta jau tamdēļ,ka var sanākt tāds pats triks kā ar Eiķēnu!Ar sēnēm arī tas pats,ja kas.Uz savas ādas esmu pārbaudījis.Tagad tik kātiņus aplūkoju!
26.jūlijs 2012, 23:42 | links
 
Par plēsīgām zivīm nemācēšu pateikt,jo tās ķeru Liepājas ezerā,bet varam aizbraukt arī kopā.Varu ierādīt kur un kā tikt pie līņa.Uzraksti personīgi,vienosimies.
26.jūlijs 2012, 18:10 | links
 
Krakšķi, ja tev nav nekas pret kompāniju, kādreiz var sarunāt aizbraukt kopā un tad arī man būs atskaite, jo šogad neesmu vēl bijis tajā ezerelī. Starp citu, tagad plēsīgās zivis tur ir vērts ganīt vai tikai līnis ir aktīvs?? :)
26.jūlijs 2012, 14:20 | links
 
Es tikai lasu atskaites un gaidu, kad sanāks aizbraukt.. :D
26.jūlijs 2012, 14:10 | links
 
Izskatās,ka es vienīgais Tāsī makšķerēju.Šorīt 6 līņi,no kuriem 3 paturēti.Vēl pāris norāvās.
26.jūlijs 2012, 13:52 | links
 
Pēc vēsā un lietainā laika līņi vēl nav atjēgušies.Vakarrīt uz 2 copmaņiem 1 līnis.
24.jūlijs 2012, 10:03 | links
 
Šovakar līņu copei nebija ne vainas,bet mazs izmērs.No 9gab.paturēti 3.
12.jūlijs 2012, 23:54 | links
 
Aizmirsu piebilst,ka dabuju arī smuku karūsu 800g-1kg.Reti zivis sveru un mēru,ja nu kādu pamatīgu eksemplāru.Pārsvarā makšķerēju uz naktstārpu,bet šoreiz tārpu bija maz,tādēļ uz āķa spraudu šiķikus kombinācijā ar tārpu.Ja nebūtu apbruņojies ar pacietību,būtu palicis tukšā,jo ezerā iebraucu 16:00,bet cope sākās tikai ap 21:00.
4.jūlijs 2012, 00:18 | links
 
Fiskare, paldies par informāciju :))
3.jūlijs 2012, 13:27 | links
 
Krakski, uz ko Tu tur viņus ķer ?
Šogad biju trīs reizes - 2x 1līnis, 1x 3līņi.
Tā arī nesapratu , nepareizā paika, nepareizā vieta, vai vienkārši neveicas :(
3.jūlijs 2012, 12:31 | links
 
Vakar vakarā 7līņi,no kuriem 2 mazākie amnestēti,bet cope sākās tikai vēlu vakarā ap 21:00.
3.jūlijs 2012, 11:26 | links
 
Jep, šitas pasākums ar tīkliem jau sen tur notiek. Veči peči nekautrējoties stiep ārā visu ko noķer (nu var jau būt ka ne visi, bet ...) jo esot taču samaksāts ...- tas no pagājušās vasaras.
22.jūnijs 2012, 11:28 | links
 
Vakar pasēdēju uz līņiem.Neteikšu,ka baigi nāk,bet 6gab. dabūju,no kuriem 4pārbrauca mājas.Man šķiet,ka biju dienas varonis,jo tuvējās laivās nebija nekā.
Zvejošana ar tīkliem notiek pilnā sparā.Pats redzēju kā vīrelis staipīja tīklus un sprauda mietus ar karodziņiem.Pie kam,pie ezera piesprausts paziņojums,ka iespējams iegādāties licenzes zvejošanai ar tīkliem.Ezera diennakts limits 5 tīkli pa 30m un cena 12ls par diennakts licenzi.
22.jūnijs 2012, 11:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager