Tāšu ezers

Man armijā mācīja, un tik lādē un tik šauj :)))

Vispārpieņemtais nosacījums pie šaujamieroča pielietošanas (mērķtiecīga šaušanas) ir attaisnojams galējās nepieciešamības situācijā ...Varētu gari un plaši diskutēt par to tēmu, redzēts ir daudz un rakstīts papīru arī :)
Vēl ir atrunāta šaujamieroča izmantošana utt.
Ja kādam interesē, tad tikai privāti ...


Tāšiniekā līņi nākot :)
22.jūnijs 2012, 10:18 | links
 
Oj, kā visi sacepās par to šaušanu! :) Sajūta, ka esmu trāpījis autoavārijā kaut kur Spānijā vai Itālijā. :))) Tas bija gadus atpakaļ - vēl biju jauns un karstasinīgs, bet vispār jau aizsargāties bija tiesības man ar visiem līdzekļiem pret diviem deģenerātiem. Nevar tā, ka, ja viņš man tīklu griež, tad es viņam - lodi ribās. Var izsaukt policiju un tā jau jautājumu atrisinās. Pretējā gadījumā būs kā tam kinoteātra šāvējam - pats uz krietni gadiem iesēdīsies, kompensāciju samaksās un vēl visu atlikšo dzīvi kā cietumnieks apštempelēts būs.

to andriskkk
Iebraukt var no Maztāšiem un viena piebrauktuve pirms tās vietas ir izrakta, tā kā vairāk uz ezera DA galu. Tur garām aizbraukt nav iespējams - liela smilšu/grants kaudze ceļmalā. Vienīgi kontaktu man nav un nezinu kā tur ar laivām.
22.jūnijs 2012, 07:28 | links
 
Beidzot kāda prātīga doma mūsu garlaicīgajā diskusijā :D:D

Ja jau par ezeru, es te domāju aizbraukāt ciemos uz Tāsi. No kuras puses tur normāli ar laiviņu var ielaisties iekšā? :)
21.jūnijs 2012, 21:58 | links
 
Ai , labi , apnika , te tomēr ir par ezeru , ne viss par šaušanu .
21.jūnijs 2012, 21:57 | links
 
Nejauc noziegumu ar kaut ko citu.

Palasi Krimināllikuma 7. pantu. Tad arī sapratīsi, ka uzrakstīji stipri aplami.

Noziegumu definē ar rīcību, par kuru piespriež divus gadus un uz augšu. Kriminālpārkāpums - 0-2gadi.

Un jaunajā likumā nav nekas tāds, kas ļautu plašāku ieroča pielietojumu, tieši otrādi.

Tā kā - ieroci vicināt nevari :D
21.jūnijs 2012, 21:41 | links
 
Pēc vecā likuma bija būtisks zaudējums , tātad virs 500 ls , tagad šā teikuma nav , tātad var attiecināt kaut vai uz sērkociņu kastīti , saimnieks ierauga ka griež tīklus , pasaka lai negriež , ka vedīs uz policiju un prasīs zaudējumu atlīdzināšanu , un jā neklausa ...
21.jūnijs 2012, 21:13 | links
 
Vot, minētais gadījums jau ir diskutējams. Viss būs atkarīgs no advokāta kvalifikācijas :D

Bet runa gāja par tīkliem =) Saimnieks ierauga, ka graiza tīklus un šauj nost :D
21.jūnijs 2012, 20:46 | links
 
Nesapratu , kāpēc tik liela tukša sprauga sanāca ?
21.jūnijs 2012, 20:39 | links
 
Andris kkk , jā piemēram Tu zodz manu mašīnu un es Tevi pārsteidzu nozieguma izdarīšanas brīdī un saku nezodz manu mašīnu , bet Tu neklausies un mēģini aizbraukt manu auto , tā jau ir pretošanās , un ir likumīgs pamats pielietot ieroci .
21.jūnijs 2012, 20:34 | links
 
Andris kkk
Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likums
X nodaļa
30.pants. Šaujamieroču un speciālo līdzekļu izmantošanas un pielietošanas nosacījumi

(1) Šaujamieroča pielietošana ir tēmēts šāviens (izņemot šaušanu medībās, sporta sacensībās vai treniņšaušanu) vai šāviens, kas izraisa cilvēka nāvi, nodara kaitējumu cilvēka veselībai vai zaudējumu mantai vai padara nekaitīgu dzīvnieku .






















































(4) Persona drīkst pielietot šaujamieroci kā galējo līdzekli vai gāzes pistoli (revolveri), lai:

1) aizsargātu sevi vai citas personas no uzbrukuma, kas reāli apdraud dzīvību vai veselību;



3) aizturētu personu, kas pārsteigta nozieguma izdarīšanas brīdī un izrāda pretošanos;
21.jūnijs 2012, 20:27 | links
 
Cienītais,

06.06.2002. likums "Ieroču aprites likums"

Zaudējis spēku
_________________________

28.10.2010. likums "Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likums"
Aktuālā redakcija

30. panta 4. punkts.
(4) Persona drīkst pielietot šaujamieroci kā galējo līdzekli vai gāzes pistoli (revolveri), lai:

1) aizsargātu sevi vai citas personas no uzbrukuma, kas reāli apdraud dzīvību vai veselību;

2) novērstu nelikumīgu mēģinājumu vardarbīgi atņemt šaujamieroci;

3) aizturētu personu, kas pārsteigta nozieguma izdarīšanas brīdī un izrāda pretošanos;

4) padarītu nekaitīgu dzīvnieku, kas apdraud cilvēka dzīvību, veselību vai mantu.

(5) Šaujamieroci drīkst izmantot, lai izsauktu palīdzību, brīdinātu par ieroča pielietošanu vai aizbaidītu dzīvniekus.

(6) Pielietojot šaujamieroci vai speciālo līdzekli, nedrīkst pārkāpt nepieciešamās aizstāvēšanās robežas.
_________________________

Mēģiniet vēlreiz. Es nejutos pārliecināts par savu kļūdu.
21.jūnijs 2012, 20:20 | links
 
Usi , un kādas tās būtu ?
21.jūnijs 2012, 20:18 | links
 
gint, vispirms gan jāizpilda cita likumā paredzētās darbības, vai ne, kādas 5 kā minimums:)
21.jūnijs 2012, 20:08 | links
 
Acimredzami esi kļūdījies .
Ieroču aprites likums , V nodaļa , 29pants
4) Persona drīkst pielietot šaujamieroci vai gāzes pistoli (revolveri) galējas nepieciešamības situācijā, lai:

1) aizsargātu sevi vai citas personas no uzbrukuma, kas reāli apdraud dzīvību vai veselību vai var nodarīt būtiskus materiālos zaudējumus;
21.jūnijs 2012, 19:54 | links
 
Usi, nekā jocīga, vienkārši cilvēkam ir ieroču nēsāšanas atļauja, bet likumus nepārzin. Dēļ šādiem viedajiem arī rodas visādas nejēdzības...

Cik nu šo likumu kaut kad atpakaļ apskatīju, tad par vārdi par mantas apdraudēšanu nav jau pasen. Ieroču likuma vienā redakcijā tika izmainīts uz būtiskiem materiāliem zaudējumiem. Jaunajā likumā vispār vairs nav šādi vārdi.

Tā kā - studējam likumus, lai savas nezināšanas dēļ vēlāk nav jātup tuptūzī :D:D

Negarantēju uz absolūto patiesību, man vienkārši patīk palasīt likumus, lai zinātu savas tiesības un pienākumus. VARU KĻŪDĪTIES.
21.jūnijs 2012, 19:45 | links
 
Cienītais, Ieroču aprites likums jau gadu kā nav spēkā. Patreiz ir Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likums.

Un prasu vēlreiz - likumu es pats zinu, vēlreiz prasu, iekopē PUNKU vai PANTU, kas ļauj šaut uz cilvēku, ja tas apdraud mantu.

4) padarītu nekaitīgu dzīvnieku, kas apdraud cilvēka dzīvību, veselību vai mantu.

Vai domājāt šo punktu? Tad Jūs arī esiet dzīvnieks, cienītais?? Tomēr terminu dzīvnieks neattiecina uz cilvēku.
21.jūnijs 2012, 19:34 | links
 
Usi , Tu vēl jocīgāks , nezini , bet pļurlksti , Bojārs nošāva mašīnas zagli , kurš mēģināja aizdzīt viņa mašīnu . Un ? Viss likuma robežās . Cik vēl Tev piemērus vajag ?
21.jūnijs 2012, 19:24 | links
 
gint, tu esi jocīgs, ļoti
21.jūnijs 2012, 19:15 | links
 
Ieroču aprites likums .
21.jūnijs 2012, 18:58 | links
 
Par mantu. Parādi man punktu likumā, kur ir rakstīts, ka vari pielietot ieroci, lai aizstāvētu mantu???????
21.jūnijs 2012, 18:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager