Tāšu ezers

Fiskare, zvani Ģirtam Liepiņam --> 26351262
6.jūnijs 2012, 16:31 | links
 
Vakar pasēdēju uz līņiem.No 15:00-19:00 no līņa ne miņas,bet kad sāku štukot par tīšanos,sākās cope.Noķēru 7gab.un pāris norāvās.22:30 airēju uz krastu.Gribētos jau lielāku izmēru,bet pāri par 1kg,Tāšos tik bieži nemaz negadās.Manējie bija videji 0,5kg.Makšķerēju uz naktstārpu.
6.jūnijs 2012, 15:45 | links
 
Kāda taktika šājā ezerā līņu ķeršanai kalpo vislabāk? Esma? Utt...
1.jūnijs 2012, 10:10 | links
 
Svētdien agri no rīta iešļūcām pamēģināt laimi 3 vīru sastāvā - no 5.20-10.30 - uz visiem 3 mēri, un 1 laižamā vaļā. Vienīgais - ja zivs pieķeras, pat nejūt, sajūta, ka zāli vilktu - tikai pie laivas sāk dancot.
Patīkami, ka beidzot nav ar peldošajām salām jāmokās pie iebraukšanas.
28.maijs 2012, 11:36 | links
 
Biju sestdien 19.05. copēt. Braucu iekšā no Maztāšiem, biku zāles bija priekšā, bet pāri tikt varēja. Sāku savā pēdējā zivīgajā vietā un tur bija uzreiz četras copes 10min laikā. Visas zemmēri. Tad pa vējam dreifēju uz ezera D-galu un pa ceļam viena otra gadījās. Ap deviņiem vakarā metu mieru un vēlreiz aizairējos uz savu vietiņu. Bija pamatīgs ņēmiens, nogāja mutulis, bet laikam nebija lemts pieķerties. Tā nu ar 9 amnestētiem zemmēriem diena bija jāslēdz.

Pats dumākais ir tas, ka tur ir makšķernieki, kas ņem visu pēc kārtas - mērs vai zemmērs. Nu pasakiet, ko ar tādiem darīt? Viens pajoliņš man lepni savu guvumu rādīja - galva un aste knapi 40cm. Pateicu, ka debīls un ar airi pa dullo piesolīju. Šis apvainojās, saka, ka naudu samaksājis un tamlīdzīgi. Zinātu, kurš tas bija būtu kādas pāris riepas izkompostrējis, lai skāde ir tāda paša kā soda nauda. Kāds var iedot kāda Liepājas inspektora telefonu šādiem gadījumiem?
23.maijs 2012, 21:23 | links
 
Paldies! Ja jau 2 tik ir, tad atradīsim.. :)
Googles kartes rāda it kā pāris celiņus, pamēģināsim pēc tiem kaut kur tikt..
22.maijs 2012, 12:02 | links
 
Ar zālēm nav tik traki,lai gan lēpenes jau ir saaugušas.
Uldish,no krasta tur nekas nesanāks,bet uzrakstīt,lai tu saprastu kur jābrauc,nepratīšu.Tur ir 2iebrauktuves ezerā.Vienā no tām jāmaksā saimniekam par stāvvietas izmantošanu 1ls,tur var dabūt arī laivu.Otrajā ,kuru es izmantoju,līdz šim nekas nav jāmaksā,bet laikam jau drīz būs,jo norit vērienīgi labiekārtošanas darbi.Tiek uzbērts ceļš un izveidota stāvvieta,izrakts kanāls laivu novietošanai un jau uzsliets skatu tornis.
22.maijs 2012, 12:00 | links
 
Savādi, ka neesmu tur nekad bijis, lai gan tikai kādi 10km līdz ezeram.. No kuras puses tur vislabāk varētu tikt klāt ar auto, lai nav laivu jāstiepj tālu? Vai varbūt bez laivas var arī iztikt - kā ir ar copi no krasta?
22.maijs 2012, 11:11 | links
 
Ir doma šo svētdienu iebraukt ezerā - kā ar zālēm - vai nav tā, ka uz līdakām īpaši nav ko cerēt - ja visu laiku jāņemas ar zāļu noņemšanu?
22.maijs 2012, 10:20 | links
 
Vakar pēcpusdienā,ar domu saķert līņus,ieairēju ezerā.Neilgi pēc vietas ieņemšanas un iebarošanas sacēlās baigais vējš un sāka līt.Laidos tik uz malu,tā arī pie zivis neticis.
22.maijs 2012, 07:15 | links
 
Shodien....biju ezerā nomētājos liiks, beigaas vienu nokēru uz poperi....izmetaaju visu ka bija.
Kolēģiem taapat!!!
20.maijs 2012, 22:11 | links
 
4.maijā iebraucu ar laivu Tāšos. No rīta 7.00 līdz 10.00 pilnīgs klusums un tikai divas copes. Nomainīju vobleri un tad panesās cope. Līdz pusdienslaikam bija viena 60cm laivā. Tad 30min laikā - 15 copes. Vēlāk sāka līņāt un cope aptrūkās. Galarezultāts copei - 3 zivis laivā (52,55, 60cm), 12 atlaistas un 9nospārdījās nost. Normāli pavilkos, bet cik dzirdēju tad pārējiem diezgan liels klusums.
Ā, jā, vēl divi cilvēki gandrīz pamanījās noslīkt, apgāžoties laivai. Viņu versija bija tāda, ka ķēruši vienu līdaku, kas iekritusi ūdenī pie laivas. Man gan liekas, ka tur pie vainas bija divi Rubenīši, kurus naski bija izglābuši. :)
12.maijs 2012, 20:09 | links
 
Šis arī man iecienītākais ezers, kad Liepājas pusē. Līdakas gan pēdējā gadā tur kaut kā neņem, bet uz līņiem ir vērts aizbraukt.
11.maijs 2012, 10:19 | links
 
ari vakar biju,no liniem ne vests,tikai normala izmera rudusi
11.maijs 2012, 10:00 | links
 
Šoreiz līņi mani piekāsa.Paliku tukšā.
10.maijs 2012, 16:54 | links
 
Interesanti,kādēļ nav atskaites par copes rezultātiem?Tāšu ezeru esmu apcēlis jau vairākus gadus un makšķernieku tajā netrūkst.Šosezon pirmo reizi padarbojos ar špini.Rezultātā 2 zemmēri.Mani ezers vairāk piesaista ar iespaidīgiem līņu lomiem.Viss jau ir sagatavots,rīt lai līņi piesargās!
9.maijs 2012, 23:51 | links
 
Nu, kā sezonas atklāšana Tāšos? Lomi ir?
2.maijs 2012, 14:23 | links
 
Sveiki, copmaņi!
Vai ir kādam info par šo ezeru, kā cope, pa kurieni labāk piebraukt, un kur iznomāt laivas, mob.nr. ar lūdzu!
Paldies!
19.jūlijs 2011, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager