Gumijas laivas remonts

Kolēģi, iesakiet, lūdzu, labu līmi, ar ko man salīmēt manu mīļo, veco, labo Ufimku!
Cik sapratu, tad līmējamo vietu vispirms vajag attaukot? Vai spirts tādai lietai der? Vai tomēr labāk benzīnu?
Paldies jau iepriekš ;) !
19.jūlijs 2011, 23:21 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/258/
kā būtu ja būtu???
Bet ja vēl nenopietnāk.Tad copeslietu veikalos tirgojas remkomplekti.Tur ir gan līme gan ielāpi.Bez attaukošanas vēl tākā prasītos biku ar smilšpapīru piestrādāt.Tad līme labāk savelk.
:)
19.jūlijs 2011, 23:25 | links
 
Torpēda
Pašam gadījās ķibele pašā labākajā līdaku laikā. Diezgan iespaidīgs caurums sanāca.
Notīri ar benzīnu, nedaudz ar smilšpapīru apstrādā, paņem speciālo ielāpu un mauc ar to pašu superlīmi. Sākumā baidījos, moš izkausēs vai saplaisās, bet nē, jau pāris mēnešus turās kā jauna :)
19.jūlijs 2011, 23:27 | links
 
Nav vnk caurums, gaiss nāk ārā tur, kur ventilis laivas iekšpusē ielīmēts.. tā apaļā daļa, kurā tas ir iestiprināts. Kaut kā jāmēģina tur satīrīt, moš kārtīgi iespiest līmi. Ar smilšpapīru liekas, ka nevarēšu, attaukošana arī būs problemātiska, jo nedrīkstu to atlīmējušos atplēst vēl vairāk vaļā.

aigaigar
tu domā to mazo superlīmi, vai riktīgo momenteni? Ar mazo galīgi negribētos riskēt, jo ir bijis, ka plastmasa paliek mīksta, bail, ka laivai neuztaisu vēl lielāku skādi.

Rīt piekāpšu makšķernieku veikalā, paskatīšos, kāds tas remontkomplekts izskatās.
20.jūlijs 2011, 00:16 | links
 
Tā.. nopirku Zefal rapair set. Domāts velosipēdiem. Tajā ir tāds rubber cement, tipa līme. Ir kāds no jums ar tādu līmējis? Tagad rokos pa googli, lai būtu drošs, ka tur nav kādi zemūdens akmeņi.
20.jūlijs 2011, 13:35 | links
 
Torpeeda. Es domāju, ka ar to līmi nekas labs nebūs. Ir tāda firma ARI-VI, veikals ir Rīgā, Pērnavas ielā 35. Viņi pārdod profesionālās 2 komponentu līmes gumijas līmēšanai TIP TOP. Es domāju, ka viņi arī varēs ieteikt. kā labāk salīmēt, tel.67310345. Lai Tev veicas remontā.
20.jūlijs 2011, 14:16 | links
 
janis.a
Liels paldies par info!
Izmēģināšu to nopirkto, ja nebūs labi, tad tiešām jādomā par nopietnu mantu.

Man jau riktīgi paveicās - es 6h novandījos pa Lielupi, gaiss sāka nākt ārā tikai tad, kad biju jau piestājis krastā un sāku izvākt mantas :) .
20.jūlijs 2011, 15:07 | links
 
BUSH gumijas laivu līmēšanai "Laivu nams" palīdzēja par 5 Ls ar speciālas līmes pudelīti un materiāla gabalu ielāpiem. Līme tā pati ar ko bush laivas līmē. Tā sakodina materiālus savstarpēji. To līmi iznāca lietot arī līmējot piepūšamos matračus, tur ideāli. Attauko, uzsmērē uz abām virsmām, pagaidi, lai nožūst, savieno un kārtīgi norullē. Noplēst vairs neizdosies.
20.jūlijs 2011, 15:44 | links
 
Vīri, Sakiet lūdzu kāds, kur var dabūt laivas ielāpus, jeb ko varētu izmantot kā ielāpu?Man ir PVC tipa laiva ( ne īsti gumija, ne īsti brezents ). Ar līmi esmu ticis skaidrībā '' BISON - VINYL PLASTIC '', bet ar ielāpu ir pašvaki, viens caurums ir pirksta resnumā, bet otrs neliels.Esmu Valmierietis.
2.janvāris 2012, 15:03 | links
 
tur pat kur tirgo laivas, vai hotj copes vai tūrisma lietas, var paprasīt PVC kuģa remkomplektu. Var kādai fūrei izgriezt :)
2.janvāris 2012, 15:15 | links
 
Copes veikalos ir remkomplekti.Vari iegādāties komplektu,vai visu pa daļām.Vismaz GARDĀ ir.Tik nezinu vai Valmierā ir GARDS veikls.Siguldā točna ir.
2.janvāris 2012, 15:15 | links
 
Paldies vīri par idejām! Par to fūres apgraizīšanu ir vērts padomāt! :)
2.janvāris 2012, 15:41 | links
 
Skaties tik ka nav jārauj fraka no kāda "fūrmaņa".
:DDD
2.janvāris 2012, 15:56 | links
 
Aijni ir tāda līme Stormsure,tūbiņa mums makšķernieku veikalā maksā 5,50Ls Alūksnē,es ielieku zem cauruma vienalga kādu ielāpu,kautvai no himdima mēteļa gabaliņu un pieķeru ar superlīmi lai vienkārši viņš turas un stormsure līmi pa virsu uz cauruma,viņa pēc 6stundām istabas siltumā paliek kā gumija,tur ideāli,bet mazākiem(naglas lieluma caurumiem)nevajag pat ielāpus tik uzpilini un pagaidi lai sacietē.Es vienu PVC laivu ar 18 caurumiem salīmēju,tur.
2.janvāris 2012, 16:20 | links
 
Re;tiešām tai Stormsure līmei vēl iesaka katalizātoru.Arī kā virsmas apstrādei,vienu daļu Stormcure un 3-4daļas Stormsure sajauc,tad process notiek ātrāk.
2.janvāris 2012, 17:12 | links
 
Stormsure ir ok, es ar to līmēju brienambikses bez ielāpiem, gan gumijas gan neoprēna, vienīgi ja lieli caurumi tad sālīti sanāk, tā tūbiņa ir sasodīti maza un dārga, gadumijā Salmo maksāja jau 6.50
Neesmu mēģinājis bet kolēģi ieteica pamēģināt Bizon liquid rubber.
2.janvāris 2012, 21:25 | links
 
Bison liquid rubber-nezinu vai var līmēt PVC,instrukcijā PVC nav minēts,bet krievu gumijniecei man liekās nekas labāks točna nav.Nevajag nekādus ielāpus, uzsmērē cohumam virsū,viņa sacietē un vsjo.Ja nu ir baigais caurums,tad uz cauruma tāpat uzsmērē līmi un iespiež līmē no veciem sintētikas logu aizkariem izgrieztu gabaliņu lai būtu lielāks par caurumu.Tādā veidā līmēts ,jau piekto gadu turās pie Pļaviņām uz gliemežiem dabūts 10 cm caurums.
2.janvāris 2012, 23:12 | links
 
Stormsure ražotāji briti arī fasē 5g.tūbiņās,~1.5Ls mūsu naudā.Mazam caurumiņam pietiekoši!
3.janvāris 2012, 07:57 | links
 
Man tā problēma bišķi riebīgāka- draugs ar zābaku iekāpa piepūstā Intex Seahavk 2 laivā, kas bija krastā uz zemes, un, ņirkts, piepūstajai grīdai vidējā šuve vaļā. Viss jau būtu OK, gaisu grīda tur, tikai tagad šuve vaļā visā garumā, kunkulis pa vidu, baigi neērti kaut ko normāli nolikt, protams, apakšā analoģiska desa, bet tas zināmā mērā labi, tikpat kā piepūšamais ķīlis. Var ko līdzēt, vai ar tādu jābrauc līdz laivas pensijai? Ja uzmeistaro ieliekamu grīdiņu, neatplēsīs pārējās šuves? Ārā mest žēl, vēl stipri laba.
30.aprīlis 2012, 16:51 | links
 
sveiki ko sakat par ideju ,iepust auto riepu putas gumijas laiva,laizh gaisu gar shuvem ka shampanietis sikiem burbulishiem :))
28.jūnijs 2012, 10:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager