Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
exlim
Es nezinu....bet plantācijas redzēju un teica par 3 gadiem. ja nebūtu izdevīgi nestādītu. Pēc tam...kas smags...iesēj rapsi un iear...nākamā gadā kaut .....stādi ko gribi:-)
Tiešām nezinu, lai gan Bio mācijos
18.decembris 2014, 19:08 | links
 
Maliķi
Maldies, braucot uz Burtnieku visi tukšie lauki piestādīti....tātad izdevīgi.:-)
exlim
Man tā teica ka reizi 3 gados pļaujot. ipaša šķirne...ātraudzīga. varbūt maldos

jeeska, 18.decembris 2014, 18:44

Nu tad varētu būt uzbiogāzi, nav nācies iedziļināties par kārklu citu izmantošanu, jo sākumā bija domāti šķeldai, bet mums ciršanas atlikumi un aizaugušo lauku pietiek.
18.decembris 2014, 19:04 | links
 
Tas ir tikai saakums, kā ES sankcijas ietekmees LR ekonomiku, Jūrmala arii buus pilseeta bez nākotnes, Krievu tuuristu vispaar gandriiz nav Rīgā, neviens neiepērkas Doma un Līvu laukuma tirdziņos, kā arii suvenirnikos.
Bet problēma ir tur, ka visi skatiijaas uz Krievu tirgu, bet savējo aizmirsa.
Vispār man patiik sauklis- Pērkam latvijas preci, tikai izejvielas un pārējais vis ir ne mūsu.
Mūsu ir pašu zemē audzēts un ražots.
Un vispār, ja kāds grib ieviest sankcijas pret citu valsti jāsaprot vai pašiem tas izdevīgi, ja nav izdevīgi, tad kurš kompenses neiegūto labumu.
Apmeeram tā.
18.decembris 2014, 19:00 | links
 
jeeska

pirmo reizi pēc pieciem, varbūt kad ieaugušies jau reizi trijos.
šķeldai vērtība ļoti zema. bet toties saņemot platību maksājumus , akcizēto dīzeļdegvielu utt. gan jau ka ieguvums viņiem ir. Bet tās zemes kas ir apstādītas ar kārkliem labā lauksaimniecības zemē atgūt būs problēmas.

micuks:
Nav jau obligāti pupas vai zirņi. Ir jau laukmalas 3m platumā neapstrādātas un papuves...
bet viss iet uz to , ja gribat platību maksājumus mazāk sējiet un iegūstiet mazākas ražas. Lai vācietim un frančiem ir kur grīst savu produksiju...
18.decembris 2014, 18:50 | links
 
micuk
Iestādot zirņus, pupas tas uzlabos tikai zemes kapacitāti (kaut nepārdosi, bet zemi uzlabosi iearot :-)) ....nākamā gadā kartupeļus, tonnām lasīsi.
Bioloģija...:-)
18.decembris 2014, 18:47 | links
 
palasiju un esmu šoka - cik tomer cilveki var but ļauni ( no vismaz paris ) . ka var priecaties par citu cilveku nelaimi un neredzet to ka problemas krievija atsauksies ari šeit Latvija . tvnet jau tagad raksta ka ventiņos tiks atlaisti cilveki - a kas notiks pa visu Latviju . kartejais bezdarbnieku dancis , nesamaksati reķini , izbraukšana , pašnavibas -- ! un TAS viss kadam sagada prieku - noželojami .
18.decembris 2014, 18:44 | links
 
Maliķi
Maldies, braucot uz Burtnieku visi tukšie lauki piestādīti....tātad izdevīgi.:-)
exlim
Man tā teica ka reizi 3 gados pļaujot. ipaša šķirne...ātraudzīga. varbūt maldos
18.decembris 2014, 18:44 | links
 
Nav problēmastos kārklus izaudzēt, bet kam pārdosi to sūda šķeldu, tur rodas problēma, neviens negrib sūdus ņemt.
18.decembris 2014, 18:37 | links
 
Nu kārkli tas ir štrunts. No nākamā gada ir jāaudzē pupas un zirņi lai tiktu pie platību maksājumiem. Jāsāk rēķināt vai ir jēga sēt zirņus un saņemt platības maksājumus, vai tomēr audzēt kviešus un rapsi, bet nesaņemt platību maksājumus.
18.decembris 2014, 18:33 | links
 
Cik vienkārši vecā Eiropa "novāc" konkurentus!
18.decembris 2014, 18:17 | links
 
Tikai viens paradoks. Ātri augoš koks ir ar ļoti mīkstu struktūru...
18.decembris 2014, 17:55 | links
 
Būtu bērzi tik ātraudzīgi. Varētu kādu plantāciju ar šamiem aizstādīt un pēc laiciņa tirgot pastalas. I lēti, i videi draudzīgs materiāls. :)))
18.decembris 2014, 17:53 | links
 
Bruno. Klūgas ir speciāli ieaudzeta kultūra. No klūdziņām pin dažadu izmēru un veidu kurvīšus uc praktiskas smukas lietas. Man klūgas asociējās ari ar bērnību. Bernībā klūgas maiksti iespraustu zemē un caur spicīti ievērtu auklu izmantoju kā zakiduškas sardziņu. Nu gandrīz, vai kā mūsdienu fiderim sanāk. :))

urmaas, 18.decembris 2014, 17:37


Līdz klūdziņām tuk kā līdz mēnesim.
speciāli modificēta ātri augoš kārklu paveids.
Iestāda apmēram 5 cm garus. Gada laikā sasniedz lidz 2m
nākamā gadā jau divi augi. Utt. Līdz izveidojas krūms ar 10-15 stādiem....
18.decembris 2014, 17:49 | links
 
Kungi,atkal d...! Par politiku un tikai! Ko Maskava ziņo?
Cik saprotu,tad daži lauksaimnieki šai sadaļā parādās. Jautājums:Skatos un brīnos,kāda mārutka dēļ meliorētas lauksaimniecības zemes tiek aizaudzētas ar kārkliem?Kā šai sakarā ar platību maksājumiem?

BrunoL, 18.decembris 2014, 17:27


ja nemaldos tad ap 200eur/ha. (Pa graudiem maksā ap100)
Audzēt atļauts jo redziet tie kārkli ir definēti kā enerģētiskā lauksaimniecības kultūra.
vienreiz iestāda un reizi piecos gados nopļauj šķeldā.
pie mums vidzemē tie kas stāda ir ar zviedru kompānijas finansiālu atbalstu.
18.decembris 2014, 17:41 | links
 
Bruno. Klūgas ir speciāli ieaudzeta kultūra. No klūdziņām pin dažadu izmēru un veidu kurvīšus uc praktiskas smukas lietas. Man klūgas asociējās ari ar bērnību. Bernībā klūgas maiksti iespraustu zemē un caur spicīti ievērtu auklu izmantoju kā zakiduškas sardziņu. Nu gandrīz, vai kā mūsdienu fiderim sanāk. :))
18.decembris 2014, 17:37 | links
 
Kungi,atkal d...! Par politiku un tikai! Ko Maskava ziņo?
Cik saprotu,tad daži lauksaimnieki šai sadaļā parādās. Jautājums:Skatos un brīnos,kāda mārutka dēļ meliorētas lauksaimniecības zemes tiek aizaudzētas ar kārkliem?Kā šai sakarā ar platību maksājumiem?
18.decembris 2014, 17:27 | links
 
-kādam piķis būs vairāk...:)
18.decembris 2014, 17:26 | links
 
Var pieņemt visu , ko veelas, bet ja nevar izkontroleet, tad sanaak kaa Latvaanijaa :)
18.decembris 2014, 17:25 | links
 
:) :)
18.decembris 2014, 17:21 | links
 
Tur nu gan tu pārspīlē, micuk :) vārds "aktīvi" ir nevietā, arī mums ar to nav nekāda sakara. Tas nav mūsu projekts ;)

V.S.O.P., 18.decembris 2014, 14:54

VSOP, es arī nesaku, ka tas ir jūsu projekts.. Ir arī citi aktīvisti.

micuks, 18.decembris 2014, 15:23

Ir gan. Pie tam - jaudīgi pilsoņi. Kaut vairāk būtu tādu pilsoņu, kuri savu laiku un līdzekļus velta kāda kopējā resursa izpētei un saglabāšanai. Jāņu lasi iekšējos ūdeņos gandrīz esam pazaudējuši, vēl daži gadi un - āmen būs tai populācijai.

V.S.O.P., 18.decembris 2014, 15:30

Mārtiņ,ja copēs ar licenzi un lieguma laikā,kļūs vairāk?
18.decembris 2014, 17:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager