Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
...Tavs spriedelēšanas stils ir raksturīgs cilvēkam bez bērniem,,,tjip da nasratj šodien te rīt tur, visur labi , jo esmu baigs vecis........
.. nu tāds viedoklis ! :)
13.septembris 2014, 17:39 | links
 
raih, Tev bērni ir, ja ir tad cik ?

bushmans, 13.septembris 2014, 16:10

Kas tev par daļu gar maniem bērniem?
13.septembris 2014, 16:37 | links
 
raih, Tev bērni ir, ja ir tad cik ?
13.septembris 2014, 16:10 | links
 
 
13.septembris 2014, 10:50 | links
 
Indivīds-sakarīgs,izpalīdzīgs un draudzīgs pārsvarā ar labu humora izjūtu.
Kā tas iespējams,ka individuāli katrs krievs ir ok vecis,ar kuru labprāt var aizbraukt uz copi,iedzert,utt,bet nācija un valsts kopmā-vājprāts?
13.septembris 2014, 09:22 | citēt | links

Raihs. Tu taču pats ļoti labi zini kādi ir krievi. Ne vienu vien cepumu ar šamiem pie ugunskura esi nograuzis. Tāpēc būtu jāvaino nācija? Pa lielam varbūt, bet ....
13.septembris 2014, 09:54 | links
 
Tātad,-kādam tas ir izdevīgi...
13.septembris 2014, 09:41 | links
 
Absurda un pretrunīga(kā jau bieži ar šo tautu) sanāk situācija,ja mēs vērtējam krieviju(nevaru vairs uzrakstīt šo vārdu ar lielo burtu) trīs kategorijās-valsts,nācija un indivīds.
Valsts-agresīva,korumpēta,nekādus likumus/līgumus neievērojoša, gadsimtos mūžīgi karojoša.
Nācija-alkoholiķi,muļķi(kā vēsta viņu pašu paruna-У россии две беды-дороги и дураки),netīrīgi,pasaulē neko vērtīgu neradījuši(izņemot dažus rakstniekus/dzejniekus)
Un te seko tas absurds:
Indivīds-sakarīgs,izpalīdzīgs un draudzīgs pārsvarā ar labu humora izjūtu.
Kā tas iespējams,ka individuāli katrs krievs ir ok vecis,ar kuru labprāt var aizbraukt uz copi,iedzert,utt,bet nācija un valsts kopmā-vājprāts?
13.septembris 2014, 09:22 | links
 
Puiķi,pietiek vārīties.Ne jau krievi Krievijā un pasaulē valda un taisa politiku...:)

Tonis, 13.septembris 2014, 08:57


Toni par pirmo teikumu prātīgi teikts, bet ar otro Tu pielēji eļļu šai ''ugunīgai'' diskusijai pats negribot. Te viens vārds lieks, un aiziet viss no jauna:)
13.septembris 2014, 09:22 | links
 
Nu nebūtu mēs Es, jau tagad dziedātu PSRS himnu ar citiem vārdiem, jāizvēlas mazākais ļaunums no diviem.
13.septembris 2014, 09:07 | links
 
Puiķi,pietiek vārīties.Ne jau krievi Krievijā un pasaulē valda un taisa politiku...:)
13.septembris 2014, 08:57 | links
 
p.s. Es nav pret krieviem, kas dzīvo šeit.. Nedz kādā valodā viņi runā utt, tā ir viņu brīva izvēle..
13.septembris 2014, 00:57 | links
 
Cik labi ir krievi par to i runāt negribu, lai runā viņu darbi.. Pirmais pasaules karš, Otrais, Lv un puseiropas okupācija jeb atbrīvotāji.. tik man nav saprotams no kā un kādās interesēs tika atbrīvots.. Tad sita čečenus, Gruziju, Ukrainu..
Un valdību var definēt, kā tautas spogulis..
Un neredzu iemeslus, lai kāpēc Igauņi, Latvieši, Ukraiņi, Poļi mīlētu Krievu tautu.. Piedod, bet neredzu.. Jo redz, mums ir jāsaprot viņi, bet vieņiem mūs nav jāsaprot.. Vispār tas ir tukšs bazars..
Un par to naudu nepiekritīšu īsti.. Eiropā naudu jau sen cilvēki ir redzējuši un ir daudz pieklājīgāki viens pret otru.. Bet Latvijā to redz "pirmo" reizi tāpēc tāda iekāre un cīņa..!? bet kā var būt tā, Ja agrāk taču bij lābāk psrs, vai tomēr atzīsim, kad tie ir meli..!?
p.s. Tev ir nepareiza pieeja pret naudu.. palasi lūdzu šo ;).. http://www.domuspeks.lv/portals/naudas-formulas.html
13.septembris 2014, 00:50 | links
 
parlasiju kas rakstits un izradas man vecam ,(padlaiku mudaks kājslauķis ) un tt ir ari vel gods un cieņa pret oponentiem - es nesmu nevienu nosaucis cieņu aiskarošos vardos !
13.septembris 2014, 00:49 | links
 
MJONIORS nu ja es neticu ( uz vienas savienibas parauga ) otrai savienibai - NETICU ! TUR KUR APGROZAS LIELA NAUDA - DRAUDZIBAI NAV VIETAS ! un visie šie kas aģite un kurina rasu naidu stastot cik krievi (nevis krievu valdiba) slikti , man liekas ka pieder pie tas latviešu daļas kas nokaveja razdaču 90 gados , un tagad lien dirsa ES tikai tapec lai paspetu vel ieraut nasis to kas palicis !
13.septembris 2014, 00:34 | links
 
Krievs pie Baltijas durvīm jau klauvē ar saviem zābakiem, bet te latviešu valodā runājošie vīri gatavi viens otram acis ar naglām izdurt... ēh skumji!!!
13.septembris 2014, 00:32 | links
 
Un ja nebūtu meš ES tie 40% nemaz nevarētu strādāt ārzemēs!:D.. Bet apgalvojam, kad slikti ES.. :)) kaut kā jocīgi, kad šo visu nesaprot.. Un tie 40% taču brīvbrātīgi izbrauca, tur kur viņam likās, kad ies labāk. Vaitad tas ir slikti, ja cilvēks atradis savu laimes taku!?:))))))
13.septembris 2014, 00:19 | links
 
kur mēs latvieši bijām otrās šķiras cilvēki, kremļa pakalpiņi.---- nu tagad esam ES pakalpiņi - kas mainijas ? tas ka tagad slepkava cietuma jauzruna uz jus - tas ka tagad TAVU dzivi regule ES regulas - tas ka normalus dzives apstakļus meklejot 40% latviešu dzivo un strada arzemes ! likums visiem viens - tikai kads ir vienlidzigaks par citiem !

plesigais, 12.septembris 2014, 23:33


Ja kāds mūsdienās salīdzina brīvo dzīvi un iespējas iekš ES ar verdzību agrāk padomju diktatūrā, nu mīlīt tad tas ir tāds padlaiku mudaks kājslauķis ar kādu pat vērts nav diskutēt, izžuvušas smadzenes nekas vairāk, aufīderzen.
13.septembris 2014, 00:16 | links
 
RAIHS sori es varu ari tevi pabarot ar ekoloģiski tiru gaļu, pienu,olam ,un tt ! un ja TAVI draugi strada (godigi ) man prieks ! es uzskatu ka ir idiotisms veselu naciju vainot taja kas ir bijis ! lama STAļINU vai ta laika LATVIJAS valdibu ! ne jau vienkarš krievs no sadžas uz savu galvu okupeja LATVIJU ! tapec liec mieru Krievu tautai ! es ari esmu biji tajas zemes kur mira tie paši 18 gadigi puiši no Krievija ,Latvijas ----- un kur tagad amiši audze morfija magones , bet tur mani neuzskatija par okupantu , un nekurinaja rasu naidu !
13.septembris 2014, 00:14 | links
 
Skumji, kad tāds naids.. kam taisnība? tam kam iet labi tam ir savs redzējums. Kam iet sūdīgi, tas arī redz sūdīgo pusi.. Kāpēc tā!??? padomā plēsīgais.. pačukstēšu Latvijā cilvēki dzīvo ļoti labi :)))) mūsu valsts pēc labklājības ir 40.-50. vietā no ~200 valstīm!!!!
Mēs dzīvojam kapitālismā.. Pelnam no tirgus, pārdodot preci vai savu darbu.. Secinājumus izdari pats, kurš ir vainīgs- jo pelnam tik cik strādājam.. Un ES "nosaukums" ir tikai tirgus vieta..
13.septembris 2014, 00:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager