Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
mirtins

"Uz krieviju viņus ar sūdainu mietu neaizdzīsi, tādēļ ka lielākā daļa šeit ir dzimuši, un auguši. Kur lai ar sūdainu mietu aizdzen tevi? Tev viss patīk, kas notiek Latvijā? Tev patīk mūsu valdība, parlaments, likumi? Tev patīk Latvijas algas, pensijas, skolas, slimnīcas, cenas veikalos un benzīntankā? Tiklīdz tu pateiksi, ka kaut kas tev nepatīk, tiklīdz sāksi kritizēt, tā uzradīsies kāds, kurš pateiks - vācies uz savu valsti... a dzimis tu esi šeit?"

Tas, ka kāds Latvijā, šeit ir nospļāvies, nodirsies, vai piedzimis, nedod nekādas tiesības lemt par Latviju!? Ir likums Par Pilsonību, ir arī lojālu Latvijai iedzīvotāju, aliens- citplanētiešu programma naturalizācijai, lūdzu naturalizējieties...!?
Un, man varbūt ne viss patīk Latvijā, bet tāda prakse ir visās postpadomju valstīs. Diemžēl, krievu dēļ nevaram līdzināties Vakareiropas simtgadīgajām demokrātijas tradīcijām un labumiem, it sevišķi pēc 70 neražas gadiem!?
Nevajag mani, kur dzīt jo esmu Letts...!?
24.marts 2014, 16:00 | links
 
Cemme jau lielākā ir nevis par to, ka viņi te ir, bet gan par to kādi viņi ir. Attieksme pret Latviju un latviešu valodu ir neciešama (protams, ne visiem, bet lielākai daļai gan). Kādēļ pie mums var atbraukt studenti no citām valstīm un pēc pusgada tekoši runāt latviski, bet tie indivīdi, kas Latvijā dzīvo visu mūžu, nevar iemācīties paldies pateikt?
Slitki jau viņiem šeit nav, tāpēc arī nepazūd, bet vēlme gnīdiski panākt vēl lielāku "zivs ūdenī" līmeni gan viņiem ir, to pierāda referendumi, saukļi un viss pārējais par to kādēļ latviešu valoda viņiem ir pie kājas...
24.marts 2014, 15:59 | links
 
Austrumu cīņas mākslas māca, ka tu nevari uzvarēt, ja tevī ir naids. Naids nograuj visu. Naids rodas no bailēm, bailes no neticības. Varētu pafilozofēt par šo tēmu, bet vai jēga :)
Katrs ir savā attīstībā, uzskatos, dzīves vertībās tik tālu cik ir. Prioritātes pēc kā tiek pieņemts paša objektīvais, bet pārējiem subjektīvais viedoklis, arī gana atšķirīgas. Ir ļaudis, kas šo ļoti labi saprot un izmanto. Cīņa starp uzskatiem, dažadām pārliecībām vienmēr ir bijusi un būs, tikai tāpēc, ka cilvēks ir cilvēks un viņs savādāks nemaz nevar būt.
Aicinu iztikt bez apvainojumiem
24.marts 2014, 15:57 | links
 
Mirtin, ja?
Tiešām nekas nav darīts 20 gadus? "Faktiski nekas"?

Žurnālists būdams, varbūt pamēģini noskaidrot, cik miljonus gadā šis nekas Latvijai ir 20 gadus izmaksājis.

Bet ok, labāk paliksim pie tā, ka tas ir Tavs "viedoklis".
24.marts 2014, 15:56 | links
 
Mirtins
"
Pasaki, lai es vācos uz savu Krieviju:) Ek pareizi, es neesmu krievs... žēl. Laikam varu vākties uz savu Latviju, ja man te kaut kas nepatīk:)

Tieši tāda ir sajūta cilvēkiem, kurus sūta uz Krieviju, lai gan viņiem ar to valsti nekādu citu saišu, kā tikai valoda, nav. Okupanti, kuri ir piedzimuši un uzauguši šajā zemē, okupanti, kuru tēvi un vectēvi ir šeit dzimuši un auguši. Cilvēki, kuri svin Jāņus un ienīst latviešu tradīcijas, cilvēki, kuru mājās visus padomju laikus glabājās Latvijas brīvvalsts karogs, bet kuri ienīst Latvijas simbolus, cilvēki, kuri tāpat kā latvieši gāja uz barikādēm, bet ir suņi, kas cer uz impērijas atgriešanos."

Viss ir forši, bet, kādēļ šie krievvalodīgie, it kā neloģiski, bet VELK šo Krieviju uz šejieni??? Uz Krieviju viņus ar sūdainu mietu neaizdzīsi!?
Ja atnāks Krievija šeit, lielākā daļa "krievvalodīgo", kuriem nav ne dzimtenes, ne izcelsmes aizmuks, kur citur dziļāk Eiropā un atkal sludinās krievu labumus!? Bet mēs te paliksim, un atkal 70gadus strēbsim krievu- krievvalodīgo sūdus...!?

vitenahemots, 24.marts 2014, 14:56



Uz krieviju viņus ar sūdainu mietu neaizdzīsi, tādēļ ka lielākā daļa šeit ir dzimuši, un auguši. Kur lai ar sūdainu mietu aizdzen tevi? Tev viss patīk, kas notiek Latvijā? Tev patīk mūsu valdība, parlaments, likumi? Tev patīk Latvijas algas, pensijas, skolas, slimnīcas, cenas veikalos un benzīntankā? Tiklīdz tu pateiksi, ka kaut kas tev nepatīk, tiklīdz sāksi kritizēt, tā uzradīsies kāds, kurš pateiks - vācies uz savu valsti... a dzimis tu esi šeit?

Es nenoliedzu, ka liela daļa Latvijā dzīvojošo krievu ir okupanti, vai viņu pēcteči. Bet nebūt ne leilākā daļa. Ja pirms kara šeit dzīvoja 200 000 krievu. Bet tagad ir 500 000. Tad no tiem + 300 000 viena daļa ir piedzimuši un uzauguši pēc neatkarības atjaunošanas. Bet ļoti liela daļa ir piedzimusi un uzaugusi padomju Latvijā, bet Latvijā.

Kur viņiem doties, ja šeit ir viņu mājas. Ja viņiem šeit būtu tik slikti, viņi jau sen būtu aizvākušies.
24.marts 2014, 15:37 | links
 
NG-NG> atkārtoju, es ilgstoši biju liberāls savos politiskajos uzskatos, arī piekāpos cik vien varēju, vienmēr domāju ka jaunā paaudze būs lojālāka. Līdz 2012. referendums nāca kā auksta duša, pēc tā sapratu ka pa vecam vairs nevar. Nevaram būt tik gļēvi un iztapīgi neliešu priekšā, kas ņirgājas par mums, mūsu kultūru un valodu. Nu savos politiskajos uzskatos esmu kļuvis par nacionālistu, pateicoties mūsu krieviņiem un viņu aktivitātēm. Man ir 37.
24.marts 2014, 15:37 | links
 
Sulla - 20 gadus tu auklējies? Kā? Ko tu tādu darīji, bez tā ka mēģināji lauzīties runāt krieviski? Kur tu klanījies, ka beidzot esi iztaisnojis muguru?

Es savukārt zinu, ka 20 gadus faktiski nekas nav darīts, lai likvidētu šeit 5. kolonnu, lai mudinātu krievus un arī citu tautu pārstāvjus iegūt LV pilsonību un 20 gadus nekas nav darīts, lai īstenotu atmodas bāleliņu pausto solījumu uzņemt visus neatkarīgas Latvijas pilsoņos. Nekas! Tikai uz vēlēšanām brēkts - krievi nāk, zākāti okupanti u.t.t. No kā lai mēs pamatnācija šobrīd iztaisnotu muguras? Man nav no kā, jo 20 gadus neesmu staigājis saliecies.

Dzīvo ar pārliecību, ka viena nācija ir sūds un pasaules ļaunums. Es dzīvoju ar pārliecību, ka nācija nav kritērijs un pa lielam visās nācijās ir daudz maz līdzīgs procents inteliģentu, gudru, ievērojamu u.t.t. cilvēku un līdzīgs procents garīgu kropļu.

Un paziņojot, ka krievi ir okupanti, promaskaviski rašisti, kuri grib iznīdēt visas citas tautas, lai pašiem būtu kur apmesties, kuri ienīst visu latvisko, ir paziņot, ka tādi ir visu tie krievi, kuru senči šeit dzīvoja 35.gadā un agrāk. Un tie ir nepilna puse no pašlaik Latvijā mītošajiem 500 000 krievu. Tas ir pateikt, ka okupante ir piemēram Marina Kostaņecka.

Starp citu padomju specdienestu nobendētā latviešu disidenta Gunāra Astras tēva vārds ir Larions.

P.S. Apzīmējums Zirga galva sākotnēji tika lietots pret leišiem. Bet ar laiku, leiši sāka izmantot to pret latviešiem. Es to neizdomāju, to man baltu valodniece kolēģe pastāstīja:)
24.marts 2014, 15:31 | links
 
Sulla, cik tev gadu?
nopietni prasu, man ir 43 un nav manī tā naida tāda kā tevī...,
Mirtins ir jaunāks, arī viņam nav naida tāda,

es vairāk uztrauktos par ķīniešu invāziju, par to, ka šeit nav kam strādāt un pamazām nāk iekšā visi, kam nav slinkums, par to, ka visa pierobeža jau pieder leišiem, krieviski runājošie klāt nenāk ..., bet latvieši no savas zemes gan bēg prom kā tarakāni...

kā tu vari ikdienā dzīvot ar tādu naidu sevī ???

arī man viens vectēvs bija vācu pusē un krita kaut kur kaujā , otrs vectēvs kopā ar Brežņevu karoja un ordeņus pelnīja, pat vārdu savulaik oficiāli no Jāņa uz Nikolaju nomainīja...., bet tā ir vesture...

mēs dzīvojam šodien un savam puikam es lieku mācīties krievu valodu, jo dzīvē tas viņam noderēs, tik lielai valstij dzīvojot blakus to valodu, papildus citām, zinošiem būs daudz lielākas izredzes uz labu darbu....

es negribu izklausīties pārāk filozofiski noskaņots, bet pat tautas paruna saka, ka miers baro, bet nemiers posta.....

bet, ja tu tikai šeit forumā esi tik naidīgi noskaņots, bet ikdienā čomojies ar visiem un smaidi, tad.... vecīt kaut kas nav kārtībā ar tevi pašu.... divas sejas tas vecim neiederās....

abu pušu klaji nacionāli un naidīgi noskaņotie grauj šīs valsts iekšējo stabilitāti, tu ar savu viedokli, dod dievs, ka tikai šeit pausto, Latvijai nodari tieši tādu pašu ļaunumu kā tie, kas ar putām uz lūpām strīdās par pretējo...
24.marts 2014, 15:19 | links
 
Mirtins
"
Pasaki, lai es vācos uz savu Krieviju:) Ek pareizi, es neesmu krievs... žēl. Laikam varu vākties uz savu Latviju, ja man te kaut kas nepatīk:)

Tieši tāda ir sajūta cilvēkiem, kurus sūta uz Krieviju, lai gan viņiem ar to valsti nekādu citu saišu, kā tikai valoda, nav. Okupanti, kuri ir piedzimuši un uzauguši šajā zemē, okupanti, kuru tēvi un vectēvi ir šeit dzimuši un auguši. Cilvēki, kuri svin Jāņus un ienīst latviešu tradīcijas, cilvēki, kuru mājās visus padomju laikus glabājās Latvijas brīvvalsts karogs, bet kuri ienīst Latvijas simbolus, cilvēki, kuri tāpat kā latvieši gāja uz barikādēm, bet ir suņi, kas cer uz impērijas atgriešanos."

Viss ir forši, bet, kādēļ šie krievvalodīgie, it kā neloģiski, bet VELK šo Krieviju uz šejieni??? Uz Krieviju viņus ar sūdainu mietu neaizdzīsi!?
Ja atnāks Krievija šeit, lielākā daļa "krievvalodīgo", kuriem nav ne dzimtenes, ne izcelsmes aizmuks, kur citur dziļāk Eiropā un atkal sludinās krievu labumus!? Bet mēs te paliksim, un atkal 70gadus strēbsim krievu- krievvalodīgo sūdus...!?
24.marts 2014, 14:56 | links
 
Nācija kā kritērijs, tas ir slimi!

mirtins, 24.marts 2014, 14:25


Slimi kā reiz ir šī mūžīgā klanīšanās krieviņa priekšā, tev spļauj dvēselē, sit pa vienu vaigu, bet tev redz jāgriež otrs vaigs un visu jāpiecieš sakostiem zobiem. Saprotu jau ka daudziem padlaiku pilsoņiem latviešiem dziļi dvēselē iesēdies šis otrās šķiras cilvēka pakalpiņa zīmogs. Ne velti leiši mūs par zirga galvām sauc.. Tas ka mēs nemīlam krievus nav mūsu netikums bet 100% pašu krievu attieksmes sekas, jo viņus nemīl nekur kur tie ielīduši. Tā ir reti nepatīkama publika, drausmonīgi iedomīga uz savu valodu un nicinoša mazākas tautas. Vairāk kā 20 gadus mēs ar viņiem auklējamies un izejam uz kompromisiem, bet rezultātā tikai izlaižam viņus un saņemam dunci mugurā, ilgi lolotus atriebības plānus ;)
24.marts 2014, 14:55 | links
 
mirtins, tavas tantes laikam labāk redz tevi ejam, nekā nākam un vecaisfāters nevar kapos mierīgi gulēt:)
arī starp latviešiem ir pa kādam krievu apjūsmotājam. diemžēl....
24.marts 2014, 14:53 | links
 
nacistu suņa murgi...
24.marts 2014, 13:11

Pažēlojies puķinam!

komunists, 24.marts 2014, 13:46


Pasaki, lai es vācos uz savu Krieviju:) Ek pareizi, es neesmu krievs... žēl. Laikam varu vākties uz savu Latviju, ja man te kaut kas nepatīk:)

Tieši tāda ir sajūta cilvēkiem, kurus sūta uz Krieviju, lai gan viņiem ar to valsti nekādu citu saišu, kā tikai valoda, nav. Okupanti, kuri ir piedzimuši un uzauguši šajā zemē, okupanti, kuru tēvi un vectēvi ir šeit dzimuši un auguši. Cilvēki, kuri svin Jāņus un ienīst latviešu tradīcijas, cilvēki, kuru mājās visus padomju laikus glabājās Latvijas brīvvalsts karogs, bet kuri ienīst Latvijas simbolus, cilvēki, kuri tāpat kā latvieši gāja uz barikādēm, bet ir suņi, kas cer uz impērijas atgriešanos.

Un nemaz mani nekritizējiet. Es esmu pamatnācijas pārstāvis, Divām manām tantēm vīri bija leģionāri, bet manu vecotēvu nobendēja Vorkutā. Viss ko es saku ir balta patiesība un likums ikvienam, jo esmu LATVIETIS! Nevis kaut kāds sūda okupants.

Nācija kā kritērijs, tas ir slimi!
24.marts 2014, 14:25 | links
 
V.S.O.P.
Cope arī ir pakļauta politiskai pripogandai un politiskai ietekmei!? VVD ir tieši pakļauts VARAM, kas ir politiska institūcija ar politsku atbildību, un īsteno šodienas Saeimas vadošās koolīcijas politikas Latvijas Valsts vidē..., arī copē un zvejā...!?
24.marts 2014, 14:23 | links
 
Tas kas tagad notiek Krievijā precīzi kopē pagājušā gadsimta 30os gadus.Tikai to Veidojumu sauca par LielVāciju,šo Par Veļikaja Rusj.
24.marts 2014, 14:22 | links
 
komunismam toties pamatā bija vācu nauda.
kaut gan naudai nav tautibas, tik saimnieki un vergi:)
24.marts 2014, 14:15 | links
 
Vispār jau nacisms ir atvasināts no komunisma.Nacismam pamatā ir amīšu nauda un komunistu ideoloģija.
24.marts 2014, 14:09 | links
 
nacistu suņa murgi...
24.marts 2014, 13:11

Pažēlojies puķinam!
24.marts 2014, 13:46 | links
 
V.S.O.P. tā ir utopija un gadījumā, ja tā tomēr piepildītos, tad atrastu pilnīgi da jebko lai pakasītos :)
Vai tad te, forumā, piemēru trūkst :))
24.marts 2014, 13:29 | links
 
Krievu nebūs - ar ko un par ko kasīsies latvieši tad?

Krievija politpropoganda savu dara perfekti. Rietumu tāpat. Ziņās puspatiesības un interpretācijas.

Bet makšķerniekiem zivis neķerās....
24.marts 2014, 13:16 | links
 
Viņi tak varētu sarkanbatsarkano pārmaiņus vicināt jo ir takš Latvijā

valdiszarins, 24.marts 2014, 12:08

Kā tad, viņi ienīst ne tikai mūs, mūsu valodu bet arī mūsu valstiskumu un tās simbolus. Ticu ka līdz pēdējam elpas vilcienam tie suņi cerēs uz impērijas atgriešanos. Starp citu vēl pāris gadus atpakaļ biju visai liberāls savos uzskatos, bet mūs latviešus pazemojošais referendums par krievu valodu kā otru valsts valodu mani pamatīgi atvēsināja kā arī šokēja rezultāti Latgalē. Sapratu ka ar viņiem vairs nevar auklēties kā ar pusdebīliem bērniem, kuriem grūti padodas valodas. Vairs nekādas piekāpšanās, nu principiāli vairs nelietoju krievu valodu sarunās ar mūsu krieviem. Un kā ievēroju tas arī nav vajadzīgs, ja uzstājīgi turpini sarunu latviski, šamie padodas un kā izrādās saprot visai labi un pat runāt māk.

Sulla, 24.marts 2014, 12:35


Tu ikdienā zini, ka runā ar civlēku, kas 9.maijā iet pie pieminekļa? Tu zini kādēļ tur pulcējas jaunieši, kuriem ar karu nav nekāda sakara? Tu zini kur tu pulcētos, ja tevi visu mūžu tavā tēvu zemē, dzimtenē dēvētu par okupantu?

nacistu suņa murgi...
24.marts 2014, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager