Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Junior . Neber sāli brūcē :)) Vēl nedaudz un sāksies pavasara,riktīgā vēdzeļu cope ,bet patreiz nedaudz par politiku vēl ........ :)))))
25.februāris 2012, 23:18 | links
 
mjuniors- ha, par vēdzeļošanu dabūju te privātā vēstulē rājienu, ka pārāk daudz te rakstu :) Laikam visiem nevar izdabāt :)
25.februāris 2012, 23:17 | links
 
Tikpat labi var ciest par latviešu čaļiem kas bij un ir okupanti .Padomju laikā - afganistāna ,tagad arī afganistāna un Irāka . Par padomju afgāņiem - piespiedu kārtā ,bet tagad man personīgi nekādas cieņas pret tā saucamajām "misijām ". Tagad čaļi iet un dara sliktu darbu - bet viņiem ir izvēle. To viņi dara naudas dēļ. Es viņus nosodu par to ko viņi tagad brīvprātīgi dara iedami "misijās " .Tikpat labi viņus var saukt par okupantiem - tā pat kāmēs saucāmkrievus par okupantiem. Ar ko tad mēs tagad atšķiramies ?

Tikai Roli nepārfrāzē tagad ka nostājos pret latvijas armiju,es nostājos pret pašreizējo militāro politiku un mūsu rietumniecisko agresīvo domāšanu , kā tādu.
25.februāris 2012, 23:14 | links
 
katrā ziņā nav ko te tād temu apspriest, es zinu, kas jums abiem ir kopīgs.. Vedzeļošana!? un domāju, ka apkārtējiem būt baig labs info no jūsu pieredzes... ;)
25.februāris 2012, 23:14 | links
 
Par virsnieku nevienu nevarēja piespiest dienēt, komunists no papēžiem līdz zobiem :)
25.februāris 2012, 23:06 | links
 
Es jau arī neko negribēju te rakstīt, tā sanāca, tagad nākas ciest par Latvju kareivjiem ....
25.februāris 2012, 23:03 | links
 
Junior ...... ne tur trāpīji :)))))))))))))))))))

Es Roli gribēju lidot. Sāku jau 14 gadu vecumā ar planieriem . Jā biju padomju armijā - arī oficieris. Jauno laiku vēsture iegrieza manai militārai karjerai.fakts. Bet es jau 91 kļuvu par ārzemnieku . Man bij jāizvēlas - vai krievija vai Latvija. Padomā - ko izvēlējos. Arī senčiem bij toreiz izvēle. Tā kā ,esmu tīrs .
Pats tak ar padomju armijā dabūji dienēt - nu piespiedu kārtā ? Vai ne tā ??
25.februāris 2012, 23:03 | links
 
Nē Roli,:) vēsture nav mana stiprākā puse, un vēsture jau kā vēsture.. jo senāka ,jo tēlaināka tā paliek! ;)
25.februāris 2012, 23:00 | links
 
Nē, nē - droši nāc iekšā :))
25.februāris 2012, 22:56 | links
 
Ārā -1, snieg sniedziņš, izskatās, ka rīt lab copēs! ups, laikam ne tur trāpiju.. ;)..
25.februāris 2012, 22:55 | links
 
Interesanti zināt, kādā armijā tad pats dienēji- franču legionā ??:DDDD
25.februāris 2012, 22:55 | links
 
Tu visu laiki aizstāvi komunistus . Neredzu laipnības izpausmes :)))))))))))))))
25.februāris 2012, 22:51 | links
 
Vispār jau tavējie komentāri no paša iesākuma nesaprotamu dēļ bija pilni ar rupjībām:))
Un es pilnīgi atzīstu bezspēcību tavā priekšā, tu esi varonis :))
Gribu pateikties par šo vakaru, ilgi šitā nebiju smējies :DDDD
Ne askas un nekā personīga :)
25.februāris 2012, 22:48 | links
 
Roli - Viena lieta gan mūs dara pilnīgi vienādus - ietiepība . Runājam it kā par vienu un to pašu bet tu aiz bezspēcības sāc mani ķēzīt. To es tev neļaušu darīt.Neesmu nekāds gurķis un bezmugurkaulnieks . Nevaru es komunistiem piedot pārinodarījumus manai ģimenei un viss. Būšu -kā tu saki ekstrēmists pret viņiem līdz mūža galam tāpat kā mans vecaistēvs .
25.februāris 2012, 22:39 | links
 
Jā, tā dvēselīti, tāda ir kā ir :)
25.februāris 2012, 22:37 | links
 
...tas par brataniņu,ibio...
25.februāris 2012, 22:33 | links
 
:)-kāds ir iemanījies iepildīt ''black mamba'' elektroniskajās cigaretēs!:)
25.februāris 2012, 22:32 | links
 
RolisL.-cilvēciņš ta šis varbūt labs ,-tik dvēselīte iepuvusi...
25.februāris 2012, 22:32 | links
 
ļoti rūpīgi izlasīju Roli. UN kur tad man nebij taisnība ??? Kur ??? Viss ko teicu iepriekš - tu skaisti esi iekopējis . Sevišķi man patīk pēdējās 4 rindkopas.
25.februāris 2012, 22:31 | links
 
to usurs---neņemi viņu galvā, šie vēl nav visi viņa sarakstītie ziediņi :))) Var jau būt ka viņš dzīvē ir labs cilvēks :))
25.februāris 2012, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager