Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bračiņ,vai tad kalkulators jau dalabots? :)
Tavs laiks pienāks pēc pusnakts jaunajā gadā..
31.decembris 2017, 20:55 | links
 
Raihs ,tu man sāc glaimot,nemaz neuzskatu sevi par ļoti gudru un inteliģentu, jo vairāk...

Tonis, 31.decembris 2017, 20:20


Mūsu uzskati šoreiz labi saskan
31.decembris 2017, 20:47 | links
 
Papu,uz kādu laiciņu atiešu nost,jābeidz tītaru šmorēt, Labi?
31.decembris 2017, 20:34 | links
 
uldens2 [31.12.17]: makatanav māk ironiju:DD
Un šis urla ar tādu teikumu veidošanu sevi par latvieti uzskata!??????
:DDD
31.decembris 2017, 20:28 | links
 
Pateikties nav vajadzības,redzu tev tas domu gājiens sēk nedaudz misēties...Laikam jau arī tas vecums virsū nāk...
31.decembris 2017, 20:27 | links
 
MartinsSi [31.12.17]: taa ir, Toni, jaa, uz vecumu aiziet ciet, kad vairs nevar saprast, vatenis vai latvietis, peģiks vai hetero :D
Tu to par sevi? Un sen jau apjaut to kas no malas tāpat redzams? Vienīgi tā smaka kas no tevis nāk ir nemainīga!
:DDD
Docents [12:04]: MartinsSi [11:13]: Docent, ja tu esi vīrietis, kāpēc tad čurā tupus? Atbildi pēc būtības. :)Pēc būtības atbilde tev:
Jā tupus arī čurāju kad diršu.Saprotu tu to nedari tāpēc visu dari kājās stāvot un tad staigā nodirsies.
Pēc būtības!
:DDD
Tad tā kā esmu tev atbildējis, tagad pasaki : kāpēc tu dirs kājās stāvot?
Ar nepacietību gaidu!!!!!
31.decembris 2017, 20:26 | links
 
Raihs ,tu man sāc glaimot,nemaz neuzskatu sevi par ļoti gudru un inteliģentu, jo vairāk...

Tonis, 31.decembris 2017, 20:20

Teikums principā palika nepabeigts:
"Ja pat ļoti inteliģentiem un gudriem cilvēkiem grūti, ko tur par par Toni runāt..."
Vari nepateikties:)
31.decembris 2017, 20:23 | links
 
Raihs ,tu man sāc glaimot,nemaz neuzskatu sevi par ļoti gudru un inteliģentu, jo vairāk...
31.decembris 2017, 20:20 | links
 
Plēsoni,raihs kā foruma galvenais sātanists ,ne tikai no mana galvaskausa savu asinsdziru gribētu iedzert,domāju vispirms no tava..:)

Tonis, 31.decembris 2017, 20:15


Man jau kā paķim , smadzeņu maz ! Līdz ar to galvaskausam maza vērtība ! ;)
31.decembris 2017, 20:18 | links
 
taa ir, Toni, jaa, uz vecumu aiziet ciet, kad vairs nevar saprast, vatenis vai latvietis, peģiks vai hetero :D

MartinsSi, 31.decembris 2017, 20:10

Te mums vairāki ik pa laikam tulkojumos apmaldās... Vismaz var apskatīties, kas mūs pēc gadiem sagaida- mani ātrāk,tevi-vēlāk...Bet šķirba maza... Vecuma marasms saucās, izbēgt no tā ir grūti.. Pat ļoti inteliģentiem un gudriem cilvēkiem grūti...
31.decembris 2017, 20:15 | links
 
Plēsoni,raihs kā foruma galvenais sātanists ,ne tikai no mana galvaskausa savu asinsdziru gribētu iedzert,domāju vispirms no tava..:)
31.decembris 2017, 20:15 | links
 
Raihs,nav man vairs īsti tie gadi ,lai kulakus vicinātu,ar to gara prātu paņemsim...
31.decembris 2017, 20:11 | links
 
taa ir, Toni, jaa, uz vecumu aiziet ciet, kad vairs nevar saprast, vatenis vai latvietis, peģiks vai hetero :D
31.decembris 2017, 20:10 | links
 
Cienījams oponents var būt tik tas,kas vismaz ar kādu cieņu ir spējīgs tev oponēt,bet gļēvs jefiņš ,kas grib izlikties par oponentu un met ārā kaut kādu tuftu tikai tāpēc lai būtu pamanāms,nav manas cieņas vērts

Tonis, 31.decembris 2017, 19:55


Toni , uzmanies ! Raihs vēlas no Tava galvaskausa šņapsu ieraut ! ;)
Docenta galvaskauss esot par prastu ;) !
31.decembris 2017, 20:09 | links
 
Un ja kas ,kamēr Bračka tos procentus rēķina,es bišku viņu aizvietošu,šams man vēdzeli solījās noķert,bet tik līdz tam jaunamgadam..)
31.decembris 2017, 20:09 | links
 
Cienījams oponents var būt tik tas,kas vismaz ar kādu cieņu ir spējīgs tev oponēt,bet gļēvs jefiņš ,kas grib izlikties par oponentu un met ārā kaut kādu tuftu tikai tāpēc lai būtu pamanāms,nav manas cieņas vērts

Tonis, 31.decembris 2017, 19:55

...un nevēlas ar tevi tikties,lai izkautos, vai ne?:)
31.decembris 2017, 20:05 | links
 
Cienījams oponents var būt tik tas,kas vismaz ar kādu cieņu ir spējīgs tev oponēt,bet gļēvs jefiņš ,kas grib izlikties par oponentu un met ārā kaut kādu tuftu tikai tāpēc lai būtu pamanāms,nav manas cieņas vērts
31.decembris 2017, 19:55 | links
 
Raihs,nu i necenties nolaizties līdz viņa apgarotībai,nav labākais izaugsmes piemērs..Štruntīga tev tā atbalsta grupa...)

Tonis, 31.decembris 2017, 19:39

Nevajag neciest savus oponentus tādēļ, ka viņi ir oponenti. Ja oponents ir spēcīgs, visu cieņu. Varētu vilkt paralēles ar nākamo Maira pretinieku- viņš ir ienaidnieks, bet mēs viņu cienām,jo džeks sakarīgs un spēcīgs arīdzan. Un bija tādi nodauzīti idioti kā Čarrs un Huks,vai Duradols, kur cieņa nebija nekādas... Nu kā docents, piemēram,te, politiskajā sadaļā... Šeit ar oponentiem švaki, bračka vienīgais kaut ko spurojas, bet tagad vismaz pāris nedēļas datoru neaiztiks un pie kalulatora sēdēs...
31.decembris 2017, 19:49 | links
 
Lai labāk savas bikses izgludina ,kā to Šķēle savulaik ieteica...
31.decembris 2017, 19:47 | links
 
makatanav māk ironiju:DD
31.decembris 2017, 19:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager