Kastes

Kastes, kurās ērti uzglabāt un pārnēsāt makšķerēšanas piederumus
Neatradu atsevišķu tēmu pie inventāra kastēm, tāpēc uztaisīju jaunu.

Vai kāds ir pamanījis, kurā LV veikalā var atrast šādu Plano modeli? Mānekļi sāk palikt gana daudz. Foreļu mānekļus varēja salikt 2 mini kastītēs, taču līdakām un citiem plēsējiem domātie ir savairojušies gana daudz, lai nesalīstu 1-2 plastmasas kastītēs.

6.oktobris 2011, 19:07 | links
 
Pārdodu makšķerēšanas piederumu somu skaties albūmā!
6.oktobris 2011, 19:10 | links
 
Tā soma nav gluži tas, ko gribētos.
6.oktobris 2011, 19:20 | links
 
Pagājušo nedēļ biju aizbraucis uz ,,Cenu klubs,, veikalu un tur pāri placim labajā pusē ir copes bode, tur ir diezgan liela izvēle, cenas nu tādas, tādas, jo tieši tādu kasti kā es nopirku, tur tirgo par 4 ls dārgāk. Pieņemu , ka citur var sameklēt tieši to pašu drusku pieticīgākās cenās bet ja nav laika apkārt dauzīties, tad tur dabūsi to ko meklē. Sev es nopirku tādu kasti kurā iekarina vizuļus, samērā ērta vizuļiem un vobleriem ar 2 troiņikiem, jo tad tie nesapinas, taču nu ir kaste pilna un taisos iegādāties otru kasti, to pirkšu līdzīgu kā tavā bildē tikai ar 3 atvilknēm. Gumijas zivīm un roterīšiem būs gana labi.
7.oktobris 2011, 21:12 | links
 
mekleeju sev 1. zemledus makshkjernieka kasti.
Jautaajums kaadu kasti ieteiksiet kura tureetu manu 130 kg masu. Ieteicams plastmasas.
5.decembris 2011, 14:47 | links
 
Man ir šāda, manus 130 kg iztur, sīkāk par cenām šeit:

bet labāk protams būtu šāda, bet tad bija žēl naudiņas:
5.decembris 2011, 14:57 | links
 
Vairis30, paldies nomierinaaji :) Es jau nodomaaju, ka manu masu nekas neturees.

Kaadelj pie iespeejamiibas izveeleetos otro kasti, kas vinjai labaaks?
5.decembris 2011, 15:08 | links
 
Zilā tomēr pie mūsu svara drusku deformējas (augša nedaudz ieliecas) un tai otrai mazās copenītes var labāk ielikt augēšā nodalījumā.
5.decembris 2011, 15:23 | links
 
t.i. zaljajai kastei konstrukcija ir stingraaka?
5.decembris 2011, 15:50 | links
 
Lab tēma!

Varbūt kāds var ieteikt kasti, vai ko tamlīdzīgu, kas ir pagatavots kautkā ergonomiskāk, tā lai visu dienu copējot var vakarā iztaisnoties. Sēžot uz Vaira ieteiktajām un darbojoties ar murmuli vakarā mugura sāpēs ikvienam.
5.decembris 2011, 16:51 | links
 
njaa, man augums 200 cm + riktiigi sachakareeta mugura taa kaa arii aktuaala probleema.
Kaadi ieteikumi, lai sho nodarbi padariitu komfortablaaku?
5.decembris 2011, 18:53 | links
 
zemaku kasti vajag!!!pagasgad man bija koka kaste kad sedeju normali ka kastei jastav ar mugura drausmigi sapeja bet kad to kasti noliku gareniski sanaca krietni zemak sedet un bija loti labi!!!!!!!!!!jo zemaka jo mazak muguras sapes!!!!!!!!!!!
5.decembris 2011, 20:01 | links
 
Ir variants ja šancē ar bļitku - nesēdēt. tad i mugura nesāp :)
5.decembris 2011, 20:07 | links
 
martins_ : man staavot pat vairaak saap nekaa seezhot
6.decembris 2011, 17:37 | links
 
dzhi, tad i traki. man kā sēdošā darba darītājam ar pusslimu muguru sāp tieši no sēdēšanas, cik vien var cenšos staigāt, pat pusdienlaikā. ejot un stāvot jūtos labi :)
6.decembris 2011, 18:13 | links
 
muguru sapes ir dazadas kam kas sez kas stav un ta talak!!!un katrs pats zina jau ko vajad ja sap stavot tad vajag zemaku kasti un seit iet runa pa kaste a ne kas kuram sap!!!!!bez afainojumiem jo reti kuram nesap mugura kad cope ziema!bedigi bet faks!!
6.decembris 2011, 19:01 | links
 
Kasti vispār nevajag lielu, cik tad ir tās reizes kad viņa ir kaut pusē ?

Pag gad peipusā cepos, ka laikus nenopirku ragaviņas, jo 14 kg ar asariem +kastes svars+urbis mani 2 km posmā vienk nobeidza.

Mazu kastīti un ragaviņas,. jebšu kā citi saka, ragaviņas ar iebūvētu kasti :)
6.decembris 2011, 19:06 | links
 
Ā saprati to ragaviņu +
6.decembris 2011, 19:27 | links
 
Sienaazim tādu vajag ar somu kasti,
6.decembris 2011, 19:28 | links
 
vo sita ir manta nekas nav janes tik ej sava gaita un vel tas neprasa nekadas ipasas piepules!!!
6.decembris 2011, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager