Kastes

Kastes, kurās ērti uzglabāt un pārnēsāt makšķerēšanas piederumus
Paldies par ieteikumiem. Gala rezultātā tiku pie Majorcraft MTB-50 somas, kas man likās optimalakais izmers man. Gruti pierast, ka nav kabatas. Tad nu testēsim pavasarī.
11.janvāris 2024, 15:41 | links
 
sigi [25.dec]: RaimisD [19:19]: Šim ražotājam ir tīri ok ūdensizturīgi izstrādājumi par pieņemamu cenu.
Nav super vieglas. Bildē redzamā ir ledussoma, bet ir arī citiem mērķiem patedzētas.Paldies, iecekosu..man vnk Salmo ir davanu karte, man liekas, ka savage gare un prologic tur nebija.

No evam tur bija lucjy john un ta pati daiwa prorex, bet eva.
lakīdžonam ar tādas eva somas ir, tas gan
25.decembris 2023, 21:28 | links
 
Super, paldies. Man arī bija doma par eva, jo es laivas ireju un biezi tas tiek izsniegtas pielijusas lidz pus laivai. Ja vel list visu dienu, gribot negribot maza pusudeni stav,kas nebut nav kalnu avotu tirs.

Bet kas man tam eva somam pietrukst ir dazadas kabatas sikumiem - flukarbonam, standzinam, nazim utt. . Plus, tai daiwai patik, ka augseja nodalijuma var lieku velu vai termosu iemest. Kas nozime, ka ir tikai viena soma, nevis 2. Bet ja izmirkst, jega laikam nekada.

sigi, 25.decembris 2023, 21:20


Ja nav kabatu, tad sīkām lietām var arī atsevišķu plastmasas kasti, kur pie reizes ir arī plāksteri un citas primārās lietas, ja ūdens droša, tad arī nesalīs.
25.decembris 2023, 21:25 | links
 
RaimisD [25.dec]: Šim ražotājam ir tīri ok ūdensizturīgi izstrādājumi par pieņemamu cenu.
Nav super vieglas. Bildē redzamā ir ledussoma, bet ir arī citiem mērķiem patedzētas.
Paldies, iecekosu..man vnk Salmo ir davanu karte, man liekas, ka savage gare un prologic tur nebija.

No evam tur bija lucjy john un ta pati daiwa prorex, bet eva.
25.decembris 2023, 21:24 | links
 
Willy [25.dec]: sigi [15:12]: Hei,

Mekleju idejas jaunai copes somai no laivas. Ieprieks bija Rapala un jasaka, ka loti laba soma. Tagad skatos uz Daiwa prorex XXl, bet nav ūdens izturiga, kas biedē. Kadas jus izmantojiet un varat ieteikt?Simms vislabākās!...bet man poh.ielieku parastu somu Maximas maisā un čau!:))
Man atkal liekas, ka simms ir tai daiwai lidzigas.. Piesucas ar laiku un laiz cauri.
25.decembris 2023, 21:22 | links
 
Super, paldies. Man arī bija doma par eva, jo es laivas ireju un biezi tas tiek izsniegtas pielijusas lidz pus laivai. Ja vel list visu dienu, gribot negribot maza pusudeni stav,kas nebut nav kalnu avotu tirs.

Bet kas man tam eva somam pietrukst ir dazadas kabatas sikumiem - flukarbonam, standzinam, nazim utt. . Plus, tai daiwai patik, ka augseja nodalijuma var lieku velu vai termosu iemest. Kas nozime, ka ir tikai viena soma, nevis 2. Bet ja izmirkst, jega laikam nekada.
25.decembris 2023, 21:20 | links
 

Šim ražotājam ir tīri ok ūdensizturīgi izstrādājumi par pieņemamu cenu.
Nav super vieglas. Bildē redzamā ir ledussoma, bet ir arī citiem mērķiem patedzētas.
25.decembris 2023, 19:19 | links
 
Piekritīšu Svenam, ka vispraktiskākās būs ūdens izturīgas, ar drēbju baigais čakars un baigā žāvēšana un beigās protams cieš āķi un mānekļi.
Izmēri jau atkarīgi no pielietojuma un mērķa - vai jāielien rundukā vai jāsaliek lielās kastes ar džerkiem un BB mānekļiem.
25.decembris 2023, 18:12 | links
 
sigi [25.dec]: Hei,

Mekleju idejas jaunai copes somai no laivas. Ieprieks bija Rapala un jasaka, ka loti laba soma. Tagad skatos uz Daiwa prorex XXl, bet nav ūdens izturiga, kas biedē. Kadas jus izmantojiet un varat ieteikt?

manā skatījumā ja ūdensdrošu, tad šāda tipa. visas mānekļu kastes iekšā, arī termosus utt. kompakti, ērti. šādu izmantoju kad kkur ne ar savu laivu braucu. viss sauss vienmēr
25.decembris 2023, 16:21 | links
 
sigi [25.dec]: Hei,

Mekleju idejas jaunai copes somai no laivas. Ieprieks bija Rapala un jasaka, ka loti laba soma. Tagad skatos uz Daiwa prorex XXl, bet nav ūdens izturiga, kas biedē. Kadas jus izmantojiet un varat ieteikt?
Simms vislabākās!...bet man poh.ielieku parastu somu Maximas maisā un čau!:))
25.decembris 2023, 16:13 | links
 
sigi [25.dec]: Hei,

Mekleju idejas jaunai copes somai no laivas. Ieprieks bija Rapala un jasaka, ka loti laba soma. Tagad skatos uz Daiwa prorex XXl, bet nav ūdens izturiga, kas biedē. Kadas jus izmantojiet un varat ieteikt?
es viennoziimiigi iesaku gumijveida somu laivai, šī izmirkst
25.decembris 2023, 16:03 | links
 

Hei,

Mekleju idejas jaunai copes somai no laivas. Ieprieks bija Rapala un jasaka, ka loti laba soma. Tagad skatos uz Daiwa prorex XXl, bet nav ūdens izturiga, kas biedē. Kadas jus izmantojiet un varat ieteikt?
25.decembris 2023, 15:12 | links
 
Abavnieks [25.11.22]: .Kvalitatīvs darbs ieguldīts!
Centos :) Bišķi bija, ko nočakarēties ar redelītes šabloniem. Malas slīpas, apakšā rādiuss.
25.novembris 2022, 22:33 | links
 
Neesmu bļitkotājs, kādi gadi 20+, mūsdienās tās kastes utt. izskatās daudz labāk! Bet uz ledu nelienu vairs.
25.novembris 2022, 22:01 | links
 
geex, 22.marts 2022, 11:29


Nevajag tev tādu, līdzīgu varu atdot!
25.novembris 2022, 21:57 | links
 
RaimisD [25.11.22]: 3mm organiskā stikla redelīte atrisina bardaku. Savienota pēc ,,egles kājas,, principa.
Kvalitatīvs darbs ieguldīts!
25.novembris 2022, 21:51 | links
 
Alex [25.11.22]: Toreiz 9 eiro atdevu. Tagad 14 eiro maksā. Viegla, ērta, viss salien: arī ūdas.
Jā, 2 ūdas ļoti daudz vietas aizņem :D
25.novembris 2022, 21:48 | links
 
RaimisD [25.11.22]: 30 mm polietilēna putu plāksne risina problēmu.
Pluss tas, ka materiāls neuzņem mitrumu.
Ja kādam vajag, dodiet ziņu. Man palika pāri materiāls.
25.novembris 2022, 21:32 | links
 
Alex [25.11.22]: Toreiz 9 eiro atdevu. Tagad 14 eiro maksā. Viegla, ērta, viss salien: arī ūdas.
Kā ar kārtību iekšā :)
Iemet bildi
25.novembris 2022, 21:22 | links
 

Toreiz 9 eiro atdevu. Tagad 14 eiro maksā. Viegla, ērta, viss salien: arī ūdas.
25.novembris 2022, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager