Kastes

Kastes, kurās ērti uzglabāt un pārnēsāt makšķerēšanas piederumus
Es nopirku mazo SALMO plastmasnieci, bet par dažiem ls dārgāk, jo šitai ir vēl ieliekama kastīte, kura man šķiet parocīga un ērti izmantojama. Otra kaste man ir pašbrūvētā un tajā man katrai mantai ir sava vieta ar stiprinājumiem,kabatiņām un vēl visādiem "navorotiem". Tā kā tādu kasti kādu gribās priekš sevis katrs var uztaisīt pats...ja rokas aug no īstās vietas un pumpa ir uz pleciem :DDD
16.janvāris 2013, 22:03 | links
 
Nu kur problēmas, ja kaste 21,95 ņem un pērc. Nepatīk ņem citu 39,95, citu 45,95 katram savs , pēc maka, krāsu un dizaina izjūtas.
16.janvāris 2013, 21:46 | links
 
NG-NG
Netici nevajag tad spechel for you nākam reiz nofočēšu cenas!!!Nejau no pirksta es šos ciparus izzīdu!
16.janvāris 2013, 21:28 | links
 
Mazai vajadzētu loģiski maksāt lētāk jo mazāk izejmateriāli vajadzīgi bet nu tas jau ir salmo!:DDDD
16.janvāris 2013, 21:25 | links
 
nu ja zemā 21ls mazāk materiāls tiek izlietots un maksā ķipa tādā pašā cenā kā lielā kur vairāk izejmateriāls ir vajadzīgs laba loģika!Spice hom lielā augsta cena bija 31ls!
16.janvāris 2013, 21:24 | links
 
Sikais18- nepllūtī nu, tieši kastes ar uzraksti Salmo,gan augstās,gan zemās maksā 21 latu, pērc ko gribi un kur gribi, bet tukši runāt nevajag
16.janvāris 2013, 20:18 | links
 
Salmo veikalos ir pieejamas dažādas kastes plastmasas! sākot ar 21ls :) un ja neesi uz mutes kritis iedos kādu atlaidīti :)
16.janvāris 2013, 16:33 | citēt | links

Nu ja 31ls kaste ar uzrakstu Salmo bet citos veikalos tik bez uzraksta Salmo tāda pati kaste maksā 13.50ls-20ls nu ja visas kastes plastmasas ražo Ķīnā bet par uzrakstu j- Salmo jāmaksā vismaz 11ls Nu dārgs gan tas uzraksts ir:DDDD
16.janvāris 2013, 20:00 | links
 
Nezinu cik ilgi "Larus "viņas jau ražo,

bet principā visi izmēri un forma kā manai finierenei(4mm saplāksnis) ar stūru un grīdas stiprinājumu,kura kalpo jau vairāk kā 20 gadus.Laikam divas reizes grīdu nomainīju....Uzskatu,ka tāda veida ir viss ērtākās.Nevajag man pilnu vāku ar visu mānekļu utt. arsenālu staipīt līdzi.Es uz ledus reti kad kaut ko sienu,makšķerīšu pietiek(~20it) ir līdzi.Vienīgais 3...6 tiek pamainītas konkrētiem ūdeņiem,apstākļiem.
16.janvāris 2013, 17:43 | links
 
uz ceļiem arī :D
16.janvāris 2013, 17:21 | links
 
Zoni,kādas kastes?Visērtāk uz spaiņa!
16.janvāris 2013, 16:33 | links
 
Salmo veikalos ir pieejamas dažādas kastes plastmasas! sākot ar 21ls :) un ja neesi uz mutes kritis iedos kādu atlaidīti :)
16.janvāris 2013, 16:33 | links
 
Es tik tā...protams ka tie jašķiki ir ,,vēsture"!!!:)))Koka laivas,it sevišķi jūras arī vairs neviens nelieto.Es vēl paairēju...ar abām rokām vienu airi...stundu airējāmies un tad ,,cemmerējām"mencas!!!:)Man kad sencis sīkam uzdāvināja to pelēko kasti...vot tas bija pašapziņas pacēliens...es tagad kā vecis...a to pirms tam uz ragutiņām...arī koka!!!:)))
16.janvāris 2013, 16:28 | links
 
snipien, man tāda bija pirmā kaste, ar izvelkamu šūplādi un virsū zivs uzzīmēta :)) tikai atkusnī sūdīgi, viss kastes saturs izmircis :))
16.janvāris 2013, 16:11 | links
 
Man čoms tik piečiņī un sēž uz pelēkās finiera no padomijas laikiem ar izvelkamo ,,šūplādi"!:)To viņam sencis dāvinājis sīkam esot...kastei gadi trīsdesmit un...!!!:)))
16.janvāris 2013, 15:21 | links
 
vells, bet tas ir tā vērts :) ne jau Tu pērc vienai sezonai, bet gan 6-7 kā minimums. Man pa 5 gadiem viņai nekas nav noticis, copēju diezgan bieži.
16.janvāris 2013, 15:16 | links
 
dzeltenā izskatās labi, jāaizbrauc uz Miera ielu pačamdīt... bet cena, 35Ls uz akciju, nedaudz kodīga :(
16.janvāris 2013, 13:52 | links
 
Man ir kautkāda finiera kaste, pelēka, virsū akstīts wave. bauskā pa 11 ls nopirku. izmērs pietiekams, Pasmaga gan, bet vismaz var just ka kaste ir ;D nekas negāžas, aiztaisīšana/ attaisīšana ērta, viss čikiniekā
16.janvāris 2013, 13:40 | links
 
mailite.
... :), bildē redzamā kaste pagājušas ziemas sezona sākumā aizgāja pelnītā atpūtā. Tagad glabājas visādi loriņi. Žēl bij šķirties , bet gribējās ko labāku.
16.janvāris 2013, 13:34 | links
 
epox, pats sedi bilde uz kadas citas kastes. ;)
16.janvāris 2013, 13:25 | links
 
.ne... :). Augstums ir pietiekošs.
16.janvāris 2013, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager