Kastes

Kastes, kurās ērti uzglabāt un pārnēsāt makšķerēšanas piederumus
Tev tos sardziņus copenēm šitā neaploca?
16.janvāris 2013, 13:17 | links
 
Kaste laba , ietilpīga , krāsa varbūt gan dzeltena , gan zaļa. Šādi piekniedējot divas skavas vāks neizkustās pat uzmetot pēcpusi ar joni.
16.janvāris 2013, 13:16 | links
 
Dzeltena ir seit:
Pie razotaja
Copesnams
eboat
16.janvāris 2013, 12:48 | links
 
Es lietoju no 6mm bieza finiera paštaisītu kasti.
Labi ir tas, izdevās izvēlēties puslīdz optimālu augstumu ( 0.75 termos vai 0.5 cepums ielien stāvus), bet visiem vēlamajiem loriņiem tomēr vietas nepietiek un kaste ir diezgan smaga. Tāpēc ir doma taisīt jaunu vai pirkt kādu gatavu. Stiklaškiedras kaste man patīk, bet gribēto nedaudz lielāku.
Zivju uzglabāšanai kastē lietoju 5 litrigu plastmasas trauku no sadzīves ķīmijas ar nogrieztu augšu.
16.janvāris 2013, 12:48 | links
 
eboat, laikam tās kastes pa velti dala, ja cena stāv 0.00.izdevīgi :D
16.janvāris 2013, 12:42 | links
 
Atradu šeit eboat.lv, bet domāju ka labāk meklēt pie ražotāja, es kaut kur internetā redzēju pie laivuražotājiem, pameklē,
16.janvāris 2013, 12:35 | links
 
man ir veca pri veca finierene...pieremontēšu un būs vēl laba...

paskatījos bodē tās jaunās plastmasenes (bildēs) galīgi garām!

nu kurš nosalušiem pirkstiem gar tiem klipšiem krāmēsies? -kājiņu šīm nav, uz parketa stāv stabili...bet kas būs pie -15 uz nelīdzena ledus, kur sasalušas pēdas, vai ledus drumstalas 1-2 cm augstumā? manuprāt - krakš un pērc jaunu...
16.janvāris 2013, 12:11 | links
 
kastu tēma mirtinu ir augšām cēlusi ? :D
16.janvāris 2013, 12:04 | links
 
Man ir ta zila kaste no neoshop. Nu elligi smaga. Negribu vinu vairs staipit. Ta jau vina ir liela un salien iegsa viss. Pat lielais termoss stavus, bet nu tas svars. Ka jau mirtins mineja, sitai atverot vala abus augsejos nodalijumus, gazas otradi. Tas ari besi ara. It seviski majas, kad gazoties atsitas pret gridu. :)
Veciem neparmetu, bet varbut kads ir petijis to svaru. Ka jau mineju, vajag vissvieglako.
Bus vien jaaizlaiz pacolet ta dzeltena stiklaskiedrene. Cerams, ka bus viegla un tad bus vien janem ciet.
16.janvāris 2013, 11:40 | links
 
Vairi Kur tāda dzeltenā ir apskatāma ? ;)
16.janvāris 2013, 11:35 | links
 
atvainojos, ka sarakstīju ar kļūdām... baisi steidzos... daudz darba:D
16.janvāris 2013, 11:10 | links
 
Par kastēm. Nedomāju, ka kaut kas labāks par plastmasu ir izdomāts. Taču neba tikai no materiāla ir atkarīgs, vai kaste bšu ok, vai nē. Es nopirku plastmasas kasti un arī neesmu 100% apmierināts. Svars ir ok, izturība arī. Ir viena problēma - liela daļa plastmasas kastes tiek taisītas kā apgāztas trapeces, jeb nošķeltas piramīdas - resnais gals augšā. Līdz ar to reāli kaste ir nestabila - smaguma centrs ir augšā, plus vēl augšā ir noadlījums piedrumei. Kā rezultāta kaste reāli nestabila - bieži kustoties, un mainot āliņģus, tas nav ērti. Arī atverot tā mūždien gāžas riņķī. Protams, kad pieķeselē pus kasti ar asariem, ir ok.

mailite - ... pirms pārmest kādam, ka tev neiesaka vislabāko kasti, palasi, kas te ir rakstīts - cik vīru, tik viedokļu. Tas nozīmē, ka katram sava kaste jāpiemklē pēc savas pakaļas un saprašanas. ņem savu pakaļu līdzi un apstaigā veikalus, pielaiko, izcilā, izpēti un nopērc to, kas tev vislabāk patīk.
16.janvāris 2013, 11:07 | links
 
no saakuma vajag saprast uz cik augstas kastes buus eerti seedeet. jo tas ir ljoti buutiski. NG, piemeeram patiik vinja zemaa alu kaste, es uz taadas nevaru noseedeet -kaajas tirpst ja celji paaraak salociiti. man vajag gandriiz taburetes augstuma. tad skaties, ko piemeerotu var nopirkt.
16.janvāris 2013, 10:58 | links
 
Man pašam ir finiera kaste ... teikšu godīgi pasmaga .. tāpēc doma paņemt (labajā stūrī akcija) salmo plastmasas .... ir kur salikt pričendāļus un pēc visa liekas kad nav tik smaga :)
16.janvāris 2013, 10:54 | links
 
Esmu ļoti apmierināts ar padomju laikā pirkto alumīnija divdaļīgo kasti. Pietiek vietas gan termosam, gan makšķerēšanas piederumiem, gan zivīm. Vienīgi gribu izpunktierēt kā lai pie atveres pa kuru met zivis iekšpusē nofiksē plastmasas maisiņu. Būtu forši, zivis kastē, kaste tīra.
16.janvāris 2013, 10:53 | links
 
Piemērs diskusijai:
http://www.xnet.lv:8080/bil/H-2046_enl.jpg" alt="" />



16.janvāris 2013, 10:39 | links
 
Es pats viņu lietoju jau gadus deviņus un nesūdzos, klusa uz ledus, viegla, neuzsūc zivs smaku.
16.janvāris 2013, 09:07 | links
 
Nu veci, tad es nepalieku gudraks ar jums. Ko tad nemt - stiklaskiedreni, vai tomer aluminija, jo esmu kategoriski pret plastmaseni. Parak smaga un majas jau ir viena (pati lielaka no Salmo piedavatajam). Vajag max vieglu. Negribas nopirkt vel vienu ****, kas sagada diskomfortu.
Pats nekadu kasti netaisisu. Tas nav to verts.
Vai zemak mineta stiklaskiedrene ir labakais variants?
http://www.copesnams.lv/content/images/preces/ZKST1.jpg
16.janvāris 2013, 09:02 | links
 
Cietais puķiks zem ,,dējamā"ir baigi forši!Silti un nepaliek slapjš lietū un slapjdraņķī!!!:)))Tagad visu var nopirkt,bet padomijā...kādus tik šedevrus nevarēja redzēt...cauruma vietā kaķa galvas,zivs formas dažādas,utt.!:)
16.janvāris 2013, 08:02 | links
 
degarzivs,
vai vari ielikt kādu bildi tavai kastei?
16.janvāris 2013, 07:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager