Aktīvākie lietotāji

aakkis
aakkis
475 video
 
edgarst
edgarst
89 video
 
sandis555
sandis555
49 video
 
CopesLietas.lv
 
koki
koki
28 video
 

Jaunākie komentāri

Pievieno video

Arī Tu vari pievienot video šeit. Atrodi video kādā no populārākajiem video portāliem, kuru Tu vēlies parādīt citiem, galvenais, lai tas būtu par makšķerēšanu.

Šobrīd mēs atbalstām video no šādiem portāliem:

Asian Carp

 
Iespējams redzēts, bet nu skats labs :)
Vērtējums:
  • Vērtējums ir 0 no 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (0 balsis)
Skatīts: 2577
 
fotovecis>jenki ari need mums pazistamo karpu pareizak sakot sazanu jo tas tur praktiski neviens maksligi neaudze ta tur skaitas par trashfish a mes edam un ko nozime "tik zemas kvalitates zivs"?????
28.aug, 20:28
 
katik kada neilac laiva :D
28.aug, 12:42
 
Ja jau zivs ir tik zemas kvalitātes, var taču no viņas taisīt suņu un kaķu barību vai zivju miltus.
28.aug, 11:19
 
Tāpē jeņķi motorenēm vējstiklu izgusroja!!!:)

Bet, ja kas, ši zivs viņiem pamukusi no audzētavām. Zivs ir tik zemas kvalitātes, ka pat amīši paši viņu neēd, exportē uz Ķīnu. Bet pats trakākais ir tas, ka viņai ir demogrāfiskais sprādziens. Vairojas tā ka ne apturēt, pac trakākais, ka pēc āzijas karpas ūdenstilpnē nepaliek nekas.

Varētu jau teikt, ka jeņķi jau sen to ir pelnījušu, bet mums draud tas pac ar rotana invāziju. Kā cīnīties ar to? Nekā! Sekas? Visai dramatiskas. Kaut vai tikai tas, ka ugunskrupja galējais ziemeļu izplatības areāls ir Latvija, taču pateicoties rotanam, mēs varam tikt vaļā no ugunskrupja.

Ak, un vēl nedaudz par āzijas karpu, lai šie draņķi netiktu labākajos un lielākajos ezeros, amīši upē ielika elektrisko ganu, it kā sākumā pāri nelīda, taču pēc laika, šie lopiņi tika noķerti otrpus ganam... Jā, pašiem kitaiciem ar šā lopa navalom.
27.aug, 22:07
 
Šitie tolstolobiki jenkijiem visus ūdeņus sagandējuši.
26.aug, 18:06
 
Laba "cope" :)
26.aug, 16:30
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu

Akcijas

©2004-2010 CopesLietas.lv