Ziņas

LMSF valde aicina iesniegt priekšlikumus (papildināts)

Facebook/LMSF

Ievērojot interesi, kura dažādās diskusijās tika izrādīta par nolikumiem un plāniem, LMSF valde informē, ka savlaicīgi tiek uzsākta gadskārtējā LMSF pasākumu plānošana. Ievērojot vispārpieņemto valstī kārtību, LMSF līdz 15.novemrim ir jāsastāda savs pasākumu kalendārs, kurš pēc tam kopā ar visu citu federāciju plāniem tiks publiskots medijos. Par kalendāru, kā parasti, atbildīgi ir valdes pārstāvji, kuri vada kādu sporta virzienu.

Lai uzlabotu sacensību kvalitāti un LMSF darbu kopumā, LMSF valde aicina iesniegt savus priekšlikumus sacensību nolikumu un iekšējās kārtības noteikumu pilnveidošanai.
Priekšlikumiem jābūt noformētiem iesnieguma veidā, kam jābūt strukturētam un jāsatur sekojošu informāciju:

1.Autora vārds, uzvārds
2.Kontaktinformācija - tel.nr., e-pasts
3.Datums
4.Nolikuma aktuālā punkta redakcija
5.Ierosinājumi/jauna redakcija
6.Ierosinājuma pamatojums

Atbildīgais par iesniegumu saņemšanu un apkopošanu: LMSF valdes loceklis Gints Zeiļa, tel.nr. 29215040
Iesniegumi nosūtāmi elektroniskā veidā uz info@eboat.lv
Iesniegumu iesniegšanas termiņš: 2016. gada 1.novembris

avots

Jāņa Stikuta komentārs:

Viss, kas te uzrakstīts, ir bijis spēkā kopš LMSF darbojas, tikai bez datumiem un ar citiem spēlētājiem. Varbūt kādam tas liksies aizskaroši, bet, ja cilvēki nav pietiekoši izglītoti, 2 mēnešos visus pāraudzināt nez vai izdosies. Nemaz nerunājot par Alda pieminēto revolūciju.
Kopš diskusiju sākuma esmu redzējis daudz negāciju un sūkstīšanos, bet neesmu pamanījis, uzsveru, nevienu ievērības cienīgu jaunu konstruktīvu ideju. Ja neskaita karpu makšķerniekus, kas mēģina atjaunot un iekļaut savos čempionātos tālmešanas disciplīnu, un citus sen izdiskutētus sīkumus. Ja esmu kaut ko palaidis garām, palabojiet.

oriģināls

 
 
859 skatījumi / LMSF / 1.septembris 2016, 13:23
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers