Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
KrāslavasVēstis.lv | 22.marts 2018, 20:14 | Komentēt | 1119 skatījumi

Sīvera ezera zemledus sacensībās

Krāslavas un Dagdas novadu pašvaldības 2018. gada 17. martā kopīgi rīkoja atklātās zemledus makšķerēšanas sacensības, kas norisinājās uz Sīvera ezera. Dalībai sacensībās pieteicās 71 dalībnieks kā komandās, tā arī individuāli. Spītējot ziemeļu vējam, dalībnieki varonīgi centās uzrādīt cienījamus rezultātus, kas individuālajā vērtējumā izdevās Igoram Gaževam no komandas „Neptūni”. Loms sastādīja 2,645 kg. Otrais individuālajā vērtējumā palika Pēteris Škutāns (2,185 kg) no komandas „Skaistas ratani”. Trešais – Armands Pudniks no komandas „ETA” – 1,850 kg.

Komandu vērtējumā tiesnešiem nācās svērt divu komandu lielākās noķertās zivis, jo gan „Skaistas ratani”, gan „ETA” uzrādīja identisku rezultātu – 16 punkti. Pētera Škutāna noķertais asaris nospēlēja izšķirošo lomu godalgoto vietu sadalē, un „Skaistas ratani” (Pēteris Škutāns, Donāts Zukuls un Igors Grigorjevs) kļuva par sacensību čempioniem, atstājot otrajā vietā komandu „ETA” (Armands Pudniks, Edgars Poļaks un Anatolijs Čapkevičs). Trešajā vietā ierindojās komanda „Vēveri” (Jānis Vēveris, Vladislavs Skrebelis, Jānis Oboļevičs), kuru kontā 44 punkti.

Dāmu konkurencē nepārspēta palika Svetlana Vēvere (0,545 kg), kura individuālajā ieskaitē ieņēma 18.vietu, aiz sevis atstājot virkni zemledus makšķerēšanas speciālistu.

Lielākās trofejas gods šoreiz pienācās raudai (0,365 kg), kura nonāca Edgara Upmaļa lomā, bet Jura Vanaga asarīši tā arī palika nepārspēti mazāko zivju kategorijā. Mazākais no viņiem bija 2 cm garumā, un neatradās tādi svari, kas spētu uzrādīt kaut vai svara gramu. Godalgoto vietu ieguvēji un nomināciju uzvarētāji ieguva vērtīgas balvas, ko sarūpēja sacensību atbalstītāji – IK „MERMAN”, SIA „RETE” un SIA „SILANS S”. Īpaša pateicība no sacensību dalībnieku puses tika veltīta Dagdas meitenēm, kas izvārīja krastā karstu un gardu zivju zupu, ar ko cienāja sacensību dalībniekus.

Arnolds Skerškāns

O R I Ģ I N Ā L S

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers