Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
CopesLietas.lv | 20.septembris 2018, 18:12 | 1 komentārs | 721 skatījums

Dundagas novada atklātās sacensības pludiņmakšķerēšanā 2018

Nu jau trešo gadu pēc kārtas Dundagā 08.09.2018. norisinājas sacensības pludiņmakšķerēšanā, kurās piedalījās 26 pieaugušie un 9 bērni, sportisti bija ieraušies no Rīgas, Ogres, Talsiem, Priekules, Mērsraga, kā arī protams vietējie Dundadznieki.

Iepriekšējā nedēļā treniņos sportistu lomi trijās stundās svārstījās no 4 līdz 6 kg. Lomos pārsvarā raudiņas un nedaudz ruduļi, kā arī pa kādam asarītim. Lai gan zivju izmērs nebija liels, zivju aktivitāte salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem priecēja.

Makšķerēšana pieaugušajiem notika divās kārtās, divās zonās A un B pa trīs stundām izlozētajos sektoros ar sektoru maiņu.

Bērniem viena kārta divas stundas izlozētajos sektoros.

Pirmajā kārtā: Zivju lomi vairs nebija tik iespaidīgi, kā treniņos un labāko sportistu lomi bija nedaudz zem trīs kilogramiem.

A zonā pirmā vieta Guntim Sulam, otrā vieta Gatim Sudmalim un trešā vieta Igoram Kudem;

B zonā pirmā vieta Jānim Blūmentālam, otrā vieta Artūram Bērziņam un trešā vieta Raimondam Purniņam.

Pēc pirmās kārtas sportisti tika cienāti ar zupu.

Otrajā kārtā spraigā cīņā:

A zonā pirmā vieta Gatim Sudmalim, dalītā otrā/trešā vieta Mārim Dubovičam un Aigaram Rudzikam;

B zonā pirmā vieta Artūram Bērziņam, otrā vieta Raimondam Purniņam un trešā vieta Andrim Dolganovam.

Bērnu grupā

1.vieta – Niks Auders (Priekule), 2.vieta – Marks Sudmals (Dundaga),

3.vieta – Ralfs Kučinskis (Dundaga).

Pēc saspringtas cīņas, kur pirmā vieta tika noskaidrota nosverot pēdējo sektoru pieaugušo grupā: 1.vieta – Artūrs Bērziņa (Talsi), 2.vieta – Gatis Sudmals (Dundaga), 3.vieta – Raimonds Purniņš (Rīga),4.vieta – Guntis Sula (Dundaga), 5.vieta – Andris Dolganovs (Rīga), 6.vieta – Ivs Brūders (Priekule).

Specbalva par kopējā lielāko svaru Artūram Bērziņam (Talsi) no Milwaukee urbmašīna 300 eiro vērtībā.

Lielākā zivs rudulis 330 grami – Stepanam Gluško (Rīga).

Pēc sacensībām sportisti varēja iet pirtī un baudīt vakariņas, kuras bija sarūpējuši pasākuma organizatori.

Organizatori saka lielu paldies - Arvim Heniņam, Dainim Blūmentālam, Santai Sulai, Jānim Blūmentālam, Jānim Grīnbergam, Guntim Sulam Mārim Dubovičam, un pasākuma atbalstītājiem:

Gatim Sudmalam, Modrim Zingnikam, Arnim Nepartam, SIA „Ints”, IK „FOTO JUMS”.

Rezultāti šeit.

 
 
[1] Komentāri | dilst | aug
 
gunc
gunc :

Manā skatijumā vienas no labākajam sacensībām Latvijā. Pludiņā noteikti.Super.

21.sep Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers