Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
staburags.lv, | 21.septembris 2009, 22:33 | 2 komentāri | 1461 skatījums

Grabovskis izcīna Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempiona titulu

staburags.lv

Pēdējā posma divu dienu sīvā cīņā Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempiona titulu izcīnījis "Salmo" komandas pārstāvis Normunds Grabovskis.

Pēc pirmās dienas sacensībām viņam bija vienāds punktu skaits ar komandas biedru Pēteri Lideri. Šodien, noslēdzošajā sacīkstē, gan Grabovskis, gan Lideris savās zonās bija labākie, bet Grabovskim bija lielāks loma svars, tādēļ viņš izcīnīja pirmo vietu.

Otrajā vietā ierindojās Lideris, bet trešo izcīnīja arī "Salmo” pārstāve Rita Verza Grabovska.

Komandu vērtējumā ar milzīgu pārsvaru čempiones titulu izcīnīja "Salmo" komanda, kas ieguva 66 punktus. Otrajā vietā ar 116 punktiem ierindojās "Maver 2", bet trešajā ar 126 punktiem - "Maver" komanda.

Šodien lielākais loms bija Grabovskim, kurš kopumā noķēra 4,4 kilogramus zivju. Viņš ir arī Latvijas titulētākais sportists, jo izcīnījis pasaules vicečempiona titulu. Šogad Grabovskis izcīnījis uzvaru arī Lietuvas atklātajā pludiņmakšķerēšanas čempionātā.

Kā ziņots, šajā nedēļas nogalē Rīgā Lucavsalā noslēdzās pludiņmakšķerēšanas čempionāts. Čempionāts notiek trijos posmos. Viena posma sacensības notiek divas dienas. Vienā komandā piedalās pieci sportisti.