Pagājušās nedēļas nogalē 1. - 2. jūlijā Rīgā, Lucavsalā risinājās LR 2017.gada čempionāts makšķerēšanā ar fīderi otrais posms. Laika apstākļi sportistus īpaši nelutināja, divas maču dienas lija lietus. Pirmajā dienā zivs aktivitāte maigi izsakoties bija nekāda! Kā var redzēt protokolā, bija cilvēki kas copi nesagaidīja vispār! Bet tāds ir sports, lai kā arī būtu, jācīnās līdz galam par katru gramu! Otrās dienas rezultāti izskatās nedaudz labāk, tika noķerti arī daži „bonusiņi”.
L.M.S.F [0] (1506)
 
Aizvadītās svētdienas pēcpusdienā ar ovācijām un šampaniešna šļakatām noslēdzās otrais posms spiningošanā no laivām, kas jau otro reizi notika Alūksnes ezerā. Šī ūdenstilpne salīdzinot ar Burtnieku un Daugavu pie Kokneses, sportistiem ir visinteresantākā un izaicinošākā, jo salīdzinoši maz izzināta un apgūta. Neierasti dzidrais ūdens sevī slēpj bagātīgus zivju resursus tostarp sociālajos tīklos un pašos sportistos plašu sajūsmu izraisošas trofejas, kas pieteicās treniņu laikā, proti, 10.
L.S.M.F [1] (1689)
 
Lai arī gandrīz visas komandas jau sabraukušas un rūpīgi gatavojas sacensībām, treninu laikā visi ir draudzīgi un pie vajadzības palīdz viens otram, seviški tad, ja runa ir par 10.5kg smagu Alūksnes ezera mammu! C&R!
L.S.M.F [0] (1761)
 
Netālu no Valmieras, Rubenē, ūdenskrātuvē Mazais Ansis, 3.un 4. Jūnijā notika LČ pludiņmakšķerēšanā pirmā kārta, sacensībās piedalījās 16 sportisti. Pirmajā sacensību dienā laika apstākļi bija sarūpējuši nopietnu pārbaudījumu gan inventāram gan pašiem sportistiem, vēja brāzmas virs 20 m\s ierobežoja specifiskā inventāra lietošanu un daudziem nācās neparedzēti mainīt makšķerēšanas taktiku.
Normunds Grabovskis [0] (1448)
 
Zandartu ķeršanas sezona sākas mēnesi vēlāk kā līdaku lieguma beigas, bet makšķernieki to gaida ar tik pat lielu nepacietību, turklāt jau vienpadsmito gadu pēc kārtas šo sezonu atklāj ar vērienīgām spiningošanas sacensībām, kurās tiek noskaidrots un kronēts Kokneses Zandartu karalis. Arī šogad 3.
L.M.S.F [2] (2362)
 
PČ spiningošanā no krasta noslēdzies ar Itālijas uzvaru, aiz sevis otrā vietā atstājot Ukrainu un trešajā Slovākiju. Latvijas izlasei 12. vieta. Gaidīsim vīrus mājās un plašāku komentāru. Hronika. Pirmā diena Šodien tika dots starts pirmajai sacensību dienai. Latvijas izlasei 13. vieta no 16. 1 dienu. Lai arī komanda ir saliedēta un visi iegulda lielas pūles, gan sportisti, gan raneri, cope łoti specifiska, un mūsu vīriem diemžēl nepietiek prakses kert tadās straujās upēs.
L.M.S.F [3] (3512)
 
27. - 28. maijā Rubenē ''Mazajā Ansī'' norisinājās LV čempionāta 1. posms fīderī. Šajā dīķī jau ne pirmoreiz notiek kāds turnīrs un katru reizi tas pārsteidz sportistus ar neprognozējamiem lomiem! Mači notika triju zonu formātā, katra no zonām ir atšķirīga, kas dod iespēju sportistam izvēlēties savu taktiku. Bija iespēja koncentrēties karpu copei, kas lielā mēra bija risks, jo varēja karpu arī nesagaidīt!
L.M.S.F [0] (1314)
 
Šā gada LV atklātā čempionāta karpu makšķerēšanas 1. posms tika noorganizēts Lietuvā – Kentai ( Kintai, LT ) vienā no lielākajām zivsaimniecībām Baltijā - UAB “Kintai”. Sacensības notika ūdenskrātuvē, kas bija speciāli pielāgota sacensību vajadzībām. Krātuves izmērs bija 540 m garumā un 165 m platumā ar samērā augstiem krastiem, kas sagādāja rindu neērtību zivju izvadīšanas un svēršanas laikā. Pēc īpašnieku teiktā – zivju ir pietiekoši – apmēram 12 tonnas.
L.M.S.F [0] (1213)
 
Šajā nedēļas nogalē Burtnieka ezerā aizsākās viena no populārākajām makšķerēšanas sporta disciplīnām - LMSF organizētais Latvijas Republikas 2017. gada Čempionāta Spiningošanā no laivām pirmais posms. Zinot Burtnieka dāsnumu, bet tajā pat laikā kaprīzes, sportisti uz treniņiem devās jau vairākas nedēļas iepriekš, savukārt pirms sacensībām trīs dienas pilnībā veltīja ezera izzināšanai.
L.M.S.F [2] (2258)
 
Sveicam un lepojamies ar LV izlasi, kas savās mājās izcīnīja godpilno vietu, sagādāja mums medaļas un nostiprināja savu vietu stiprāko komandu top pasaules reitingā! PČ Zemledus makšķerēšanā līdz pēdējam brīdim saglabājās intriga par čempiona titulu! Uz medaļām pēc pirmās dienas pretendēja Ukraina, Latvija, Lietuva, Krievija, Igaunija. Pēc otrās dienas, kad visu izšķīra grami sīvā cīņā uzvarēja Ukraina, sudraba medaļas Latvijai un bronza tika Krievijas komandai!
CopesLietas.lv [22] (18250)
 
Pirmā sacensību diena sākās ar sacensību sektoru izlozi un ēsmas kontroli. It kā ar jau esošo spriedzi nepietiktu, laika apstākļi bija uzstādījuši arī savus pārbaudījumus, plašā spektrā, vienu brīdi saule, tad sniegs, vējš, putenis, atkal saule, vējš, sniegs ... un tā pa riņķi vairākas reizes visu trīs sacensību stundu laikā.
CopesLietas.lv [7] (13490)
 
Pēc ilgstošiem un nepārtrauktiem lietiem, beidzot iestājās februārim atbilstošāks laiks ar nelielu salu un sniegu. Vismaz daba parūpējās, lai čempionātā komandu foto sesija noritētu uz balta un saulaina fona. Uz treniņu ieradušās visas 14 komandas, visi dalībnieki bija apņēmības pilni atklāt Mazā Baltezera noslēpumus un mēģināt saprasties ar vietējām zivīm.
wifc2017.lv [7] (4533)
 
UZMANĪBU!!! LMSF meklē brīvprātīgos, kuri būtu gatavi kā tiesneši un palīgi iesaistīties FIPSed 2017.gada Pasaules Čempionātā Zemledus Makšķerēšanā, kas notiks š.g februāra beigās Mazajā Baltezerā. Treniņu dienās 22.-24.februarī orientējoši uz 4 stundām papildus gribam iesaistīt vismaz 10 palīgus, sacensību dienās 25.un 26.februārī vismaz 15 palīgus. Sacensību programmu var redzēt čempionātamājas lapā http://www.wicf2017.
CopesLietas.lv [2] (3728)
 
Starptautiskā makšķerēšanas sporta federācija FIPSed jau trešo reizi Latvijai ir uzticējusi rīkot pasaules čempionātu zemledus makšķerēšanā, kas šogad norisināsies no 24. līdz 26. februārim Mazajā Baltezerā.
L.S.M [0] (2474)
 
Gatavojoties šī gada Pasaules čempionātam zemledus makšķerēšanā, kas notiks 25. un 26.februārī Latvijā, Mazajā Baltezerā, LMSF 27. 28. un 29. janvārī rīkoja izlases dalībnieku atlases sacensības, kurās piedalījās 14 labākie Latvijas zemledus makšķernieki, kuri jūt sevī spēkus un vēlmi cīnīties par pasaules augstākajiem rezultātiem. Atlases sacensības organizēja un vadīja izlases treneris Normunds Grabovskis.
L.M.S.F [2] (2674)
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers