Šajā nedēļas nogalē Burtnieka ezerā aizsākās viena no populārākajām makšķerēšanas sporta disciplīnām - LMSF organizētais Latvijas Republikas 2017. gada Čempionāta Spiningošanā no laivām pirmais posms. Zinot Burtnieka dāsnumu, bet tajā pat laikā kaprīzes, sportisti uz treniņiem devās jau vairākas nedēļas iepriekš, savukārt pirms sacensībām trīs dienas pilnībā veltīja ezera izzināšanai.
L.M.S.F [2] (1160)
 
Sveicam un lepojamies ar LV izlasi, kas savās mājās izcīnīja godpilno vietu, sagādāja mums medaļas un nostiprināja savu vietu stiprāko komandu top pasaules reitingā! PČ Zemledus makšķerēšanā līdz pēdējam brīdim saglabājās intriga par čempiona titulu! Uz medaļām pēc pirmās dienas pretendēja Ukraina, Latvija, Lietuva, Krievija, Igaunija. Pēc otrās dienas, kad visu izšķīra grami sīvā cīņā uzvarēja Ukraina, sudraba medaļas Latvijai un bronza tika Krievijas komandai!
[22] (15658)
 
Pirmā sacensību diena sākās ar sacensību sektoru izlozi un ēsmas kontroli. It kā ar jau esošo spriedzi nepietiktu, laika apstākļi bija uzstādījuši arī savus pārbaudījumus, plašā spektrā, vienu brīdi saule, tad sniegs, vējš, putenis, atkal saule, vējš, sniegs ... un tā pa riņķi vairākas reizes visu trīs sacensību stundu laikā.
[7] (11746)
 
Pēc ilgstošiem un nepārtrauktiem lietiem, beidzot iestājās februārim atbilstošāks laiks ar nelielu salu un sniegu. Vismaz daba parūpējās, lai čempionātā komandu foto sesija noritētu uz balta un saulaina fona. Uz treniņu ieradušās visas 14 komandas, visi dalībnieki bija apņēmības pilni atklāt Mazā Baltezera noslēpumus un mēģināt saprasties ar vietējām zivīm.
wifc2017.lv [7] (2946)
 
UZMANĪBU!!! LMSF meklē brīvprātīgos, kuri būtu gatavi kā tiesneši un palīgi iesaistīties FIPSed 2017.gada Pasaules Čempionātā Zemledus Makšķerēšanā, kas notiks š.g februāra beigās Mazajā Baltezerā. Treniņu dienās 22.-24.februarī orientējoši uz 4 stundām papildus gribam iesaistīt vismaz 10 palīgus, sacensību dienās 25.un 26.februārī vismaz 15 palīgus. Sacensību programmu var redzēt čempionātamājas lapā http://www.wicf2017.
[2] (2669)
 
Starptautiskā makšķerēšanas sporta federācija FIPSed jau trešo reizi Latvijai ir uzticējusi rīkot pasaules čempionātu zemledus makšķerēšanā, kas šogad norisināsies no 24. līdz 26. februārim Mazajā Baltezerā.
L.S.M [0] (1975)
 
Gatavojoties šī gada Pasaules čempionātam zemledus makšķerēšanā, kas notiks 25. un 26.februārī Latvijā, Mazajā Baltezerā, LMSF 27. 28. un 29. janvārī rīkoja izlases dalībnieku atlases sacensības, kurās piedalījās 14 labākie Latvijas zemledus makšķernieki, kuri jūt sevī spēkus un vēlmi cīnīties par pasaules augstākajiem rezultātiem. Atlases sacensības organizēja un vadīja izlases treneris Normunds Grabovskis.
L.M.S.F [2] (1721)
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers