XIV Pasaules zemledus makšķerēšanas čempionāta noslēguma ceremonija un uzvarētāju apbalvošanas fotomirkļi Foto: Armands Erglis, Pro-Plan Latvija
[0] (1901)
 
Sveicam un lepojamies ar LV izlasi, kas savās mājās izcīnīja godpilno vietu, sagādāja mums medaļas un nostiprināja savu vietu stiprāko komandu top pasaules reitingā! PČ Zemledus makšķerēšanā līdz pēdējam brīdim saglabājās intriga par čempiona titulu! Uz medaļām pēc pirmās dienas pretendēja Ukraina, Latvija, Lietuva, Krievija, Igaunija. Pēc otrās dienas, kad visu izšķīra grami sīvā cīņā uzvarēja Ukraina, sudraba medaļas Latvijai un bronza tika Krievijas komandai!
[22] (15064)
 
Pirmā sacensību diena sākās ar sacensību sektoru izlozi un ēsmas kontroli. It kā ar jau esošo spriedzi nepietiktu, laika apstākļi bija uzstādījuši arī savus pārbaudījumus, plašā spektrā, vienu brīdi saule, tad sniegs, vējš, putenis, atkal saule, vējš, sniegs ... un tā pa riņķi vairākas reizes visu trīs sacensību stundu laikā.
[7] (11343)
 
Ir sākusies pēdējā treniņu diena pirms sacensībām. Laiks ir jauks, spīd saule, praktiski bezvējš un gaisa temperatūra ap -1C Ledus stāvoklis joprojām labs un to nemitīgi kontrolē glābēji. Vakarā notiks dalībnieku izloze pa zonām un rīt pirmā sacensību diena. Zemledus makšķerēšana ir skatāms un ar acīm baudāms sporta veids, tādēļ, ja vēlaties nedēļas nogali pavadīt sportiskā gaisotnē, droši varat doties uz Mazo Baltezeru vērot sportistus un uzmundrīnāt Latvijas izlasi!
WIFC [0] (1978)
 
Salīdzinoši siltais laiks, kas iestājās naktī uz ceturtdienu, nekādas būtiskas korekcijas neieviesa. Ledus situācija joprojām ir stabila. Vietās, kur plānojās sacensības varbūt mazliet nepierasta ir uziešana uz ledus, kas nepieredzējušam cilvēkam var šķist amizanta, tomēr izveidotās koka konstrukcijas mums palīdz nokļūt uz ledus praktiski sausām kājām.
WIFC [0] (2274)
 
Pēc ilgstošiem un nepārtrauktiem lietiem, beidzot iestājās februārim atbilstošāks laiks ar nelielu salu un sniegu. Vismaz daba parūpējās, lai čempionātā komandu foto sesija noritētu uz balta un saulaina fona. Uz treniņu ieradušās visas 14 komandas, visi dalībnieki bija apņēmības pilni atklāt Mazā Baltezera noslēpumus un mēģināt saprasties ar vietējām zivīm.
wifc2017.lv [7] (2707)
 
Šajā nedēļas nogalē Mazajā Baltezerā norisināsies starptautiskās makšķerēšanas sporta federācija FIPSed un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas organizētais četrpadsmitais Pasaules Čempionāts zemledus makšķerēšanā ar mormišku. Līdz pat pēdējam brīdim čempionāta lokācijai bija vairāki rezerves varianti, tomēr apsekojot ezeru, organizatori pārliecinājās, ka Mazajā Baltezerā ledus ir pietiekami biezs un drošs, lai uz tā varētu notikt starptautiska līmeņa pasākums.
[1] (1663)
 
Pieredzes bagātākais vīrs Latvijas zemledus makšķerēšanas komandā teic, ka sajūta, pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriežoties starp Latvijas labākajiem zemledus copmaņiem, esot laba. "Šī zemledus makšķerēšanas sezona ir tāda dīvaina. Pirmo reizi uz ledus biju novembrī, bet tad tas izkusa. Tad sasala otrreiz un atkal izkusa. Nu jau tas ir uzsalis trešo reizi, un, cerams, uz čempionāta laiku viss būs labi. Galvenais jau ir veiksme". "Varu tikai sacīt, ka zivis mani joprojām mīl un ķeras labi.
Apriņķis.lv [0] (2591)
 
Četrpadsmitais Pasaules Čempionāts Zemledus makšķerēšanā ir tepat ar roku sasniedzams. Visi sagatavošanās darbi gandrīz pabeigti un esam gatavi uzņemt viesus. Apsekojot Mazo Baltezeru, pārliecinājāmies, ka ledus ir drošs un apm. 30-35cm biezs. Sacensību zonas ir nospraustas un tiek uzraudzītas, jo pirms sacensībām makšķerēt tajās ir aizliegts. Gaidām - pavisam drīz te sacentīsies prasmīgi copmaņi no visas pasaules! Bet tikmēr Amerikas izlase urbjus asināja ar īpašu rūpību
[0] (1634)
 
UZMANĪBU!!! LMSF meklē brīvprātīgos, kuri būtu gatavi kā tiesneši un palīgi iesaistīties FIPSed 2017.gada Pasaules Čempionātā Zemledus Makšķerēšanā, kas notiks š.g februāra beigās Mazajā Baltezerā. Treniņu dienās 22.-24.februarī orientējoši uz 4 stundām papildus gribam iesaistīt vismaz 10 palīgus, sacensību dienās 25.un 26.februārī vismaz 15 palīgus. Sacensību programmu var redzēt čempionātamājas lapā http://www.wicf2017.
[2] (2481)
 
Starptautiskā makšķerēšanas sporta federācija FIPSed jau trešo reizi Latvijai ir uzticējusi rīkot pasaules čempionātu zemledus makšķerēšanā, kas šogad norisināsies no 24. līdz 26. februārim Mazajā Baltezerā.
L.S.M [0] (1840)
 
Gatavojoties šī gada Pasaules čempionātam zemledus makšķerēšanā, kas notiks 25. un 26.februārī Latvijā, Mazajā Baltezerā, LMSF 27. 28. un 29. janvārī rīkoja izlases dalībnieku atlases sacensības, kurās piedalījās 14 labākie Latvijas zemledus makšķernieki, kuri jūt sevī spēkus un vēlmi cīnīties par pasaules augstākajiem rezultātiem. Atlases sacensības organizēja un vadīja izlases treneris Normunds Grabovskis.
L.M.S.F [2] (1547)
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers